Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Sordoran válasza Mike (#300) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha akarnák, megoldanák, de a sony-nak egyáltalán nem érdeke. Az meg, hogy ez egy kínai játék itt megállja helyét, de nem minden játék kínai, mégse megy sehol. Sony elzárkózik a cross-save, cross-play megoldásoktól, nagyon kevés kivétellel. Simán pénz beszél, nem akarják hogy ps4-en játsz és közben máshol vásárolj a játékba tartalmakat (árfolyam miatt esetleg valahol jobban megérheti), mert abból nekik nem jut 30%.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#302) Mike válasza Sordoran (#301) üzenetére


Mike
veterán

én annyira nem bánom, hogy egy kinai szerver nem fér hozzá a sony accomhoz

(#303) wierra válasza Mike (#295) üzenetére


wierra
senior tag

Csapatok között az 'Option' gomb - 'Party setup'. L1-R1-gyel tudsz váltogatni az egyes kialakított party-k között, aztán Deploy. Menet közben sztem nincs gyorsgomb a gyors party-váltásra.
Friendship úgy növekszik, ha az adott karakter benne van azaktuális party-ban és használod is.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#304) Sordoran válasza Mike (#302) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt én se akarom, viszont létre lehet hozni simán egy mihoyo accot is, és lehetne a ps4-en ebbe belépni a játékhoz. Semmi összekapcsolás nem kell ehhez. Csak ebben az esetben nem a PSN store-ban tudnál vásárolni, tehát a sony nem kapja meg a jutalékát, így inkább figyiszt mutatnak. :DDD Mindegy végül is, úgyse tudunk már tenni semmit ez ellen, így jártunk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#305) Steve1207 válasza Mike (#295) üzenetére


Steve1207
veterán

Party Setup-ban beállítod a csapatokat és amikor kell a képesség akkor odaváltod. Én a szimpatikus karakterekkel játszok, ha tűz kell csak nyomok egy cserét pl. 4 csapatot lehet létrehozni, bőven elég 1-1 váltás is benne.

Spiral Abyss: baromira zavaró, hogy amikor megnyerem(ném) a csatát és nyomom a kört az utolsó ütésnél kivág, mintha ki akarnék lépni. Rosszul van kiosztva a gomb :D Már vagy tizedjére játszom ezt el.

Sebesség: ssd-vel kicsit gyorsabb a betöltési idő, de ott is 20-25mp körül mozog videók alapján.

[ Szerkesztve ]

.

(#306) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah meglett az Adv LV 20..
Sajna most majd 3 nap meló, így nem tudom folytatni, majd csak hétfőn. Nah de nem baj...had pihenjen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#307) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Az komoly hogy egy mindenre megjelenő játék telefonos verziójában nincs controller támogatás? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#308) Mike válasza Sordoran (#304) üzenetére


Mike
veterán

aha, így akár járható lenne

(#309) Mike válasza Steve1207 (#305) üzenetére


Mike
veterán

oké, csak az volt a kérdés, menet közben hogy váltok oda
addig eljutottam, hogy csináltam egy csaj partit :D
de kint a világban mivel váltok rájuk?
(mindezt ha lehet ps4-en - a nyomom a körből arra következtettem, te is azon ténykedsz :)

(#310) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Érdemes szenvedni ezekkel az áramos kockákkal?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#311) Steve1207 válasza Mike (#309) üzenetére


Steve1207
veterán

Options gomb - Party Setup - kiválasztod L1 - R1-el a kívánt csapatot és négyzet gomb.

.

(#312) Sirandrish válasza Steve1207 (#311) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem neki egy karakterek közti váltás "féle" módszer kellett volna... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#313) Sirandrish válasza Rigormortiis (#310) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én azt se tudom miről van szó, szóval jaja :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#314) #44330240 válasza Rigormortiis (#310) üzenetére


#44330240
törölt tag

Őrá gondolsz?

(#315) Rigormortiis válasza #44330240 (#314) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen :K

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#316) Sirandrish válasza #44330240 (#314) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez dejóóó..
Van még mit felfedezni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#317) #44330240 válasza Rigormortiis (#315) üzenetére


#44330240
törölt tag

Az általa dobott loot Electro karakterek fejlesztéséhez kell, szóval ha használsz valakit azzal az elementtel, akkor ne kíméld.

(#318) Mike válasza Rigormortiis (#310) üzenetére


Mike
veterán

milyen kocka

update: már látom

[ Szerkesztve ]

(#319) Sirandrish válasza #44330240 (#317) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez is, és még nagyon sok dolog annyira MMO-s...nem tudom miért nem az lett belőle :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#320) Jumbozorz válasza Rigormortiis (#315) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Most győztem le először. Jo kis harc volt:)

(#321) Over567 válasza Mike (#295) üzenetére


Over567
aktív tag

1. Szerintem Party Setupnál vagy mi a neve ott láttam hogy lehet beállítani csapatokat gondolom ott is tudsz váltani.

2. Adott karikkal együtt küldizés, pl a napik tuti adnak arra companionship xp-t vagy valami hasonlót. Szerintem azzal nő.

3. Egy amit kiválasztasz.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#322) scyllafren válasza #44330240 (#314) üzenetére


scyllafren
senior tag

Speciel pont oellene tokeletes Amber. Kiterni a tamadasok elol, amig a belseje (a feheres 8-oldalu dobokocka) magara nem marad, majd 1-2-3 tuzes ij loves es elorol megint.

(#323) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok. A bányászható köveknek mennyi a spawn ideje? Egyáltalán "újranőnek"?
köszi

(#324) Tatyla


Tatyla
őstag

A fülkék amik kulccsal nyílnak benne egy láda, az is respawnol?
A könyveket amit el lehet olvasni másra is jó?
A sigileket hol lehet be váltani?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#325) Jumbozorz válasza Tatyla (#324) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

- Fülkék nem jönnek újra. Én jelölöm a térképen, hogy hol voltam már, így oda nem megyek újra, ha van kulcsom
- Szerintem nem. Van 50 könyvem. (de reménykedem, hátha van valami extra kincs elrejtve bennük, szóval egyszer végigolvasom őket.. :D)
- A Sigileket a városban lehet beváltani a gyémánt jelzésű embernél. Crafthoz ad materialokat(fegyver). (pl én ma egy 4 csillagos fegyőhoz vettem ott egy materialt, amit csak Boss dobna), szóval érdemes gyűjteni őket.

[ Szerkesztve ]

(#326) Mike válasza Jumbozorz (#325) üzenetére


Mike
veterán

na és az mikor frissül? mármint a gyémántos csaj. soha? hetente? ugyanis kellene még tülök a fegyver szintlépéshez.

(#327) savior válasza Mike (#326) üzenetére


savior
őstag

Szerintem soha.
A konyvekbol meg ha kigyujtod az egymashoz tartozokat, akkor kapsz valami jutalmat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#328) #44330240 válasza Jumbozorz (#323) üzenetére


#44330240
törölt tag

Jumbozorz
Iron Chunk - 1 nap
White Iron Chunk - 2 nap
Cystal Chunk - 3 nap

Mike
Nem frissül.

(#329) Mike válasza savior (#327) üzenetére


Mike
veterán

Iii, akkor honnan szerzek még hatot?
Irt két helyszínt, de az sem tudom mik azok
Gondolom csak egyet adnak. Aztán hetekig görcsölhetek egy nyomorult kard első csillagán. Azért így ezt elég szar :(((

[ Szerkesztve ]

(#330) Steve1207 válasza Mike (#329) üzenetére


Steve1207
veterán

R3-mal írja, hogy a cuccokat hol tudod beszerezni és melyik nap, kiválasztod és oda is teleportál, ha olyan helyen van. Vagy, ha craftolni kell akkor azt is, hogy mely területen találod.
Ahogy haladsz a fő szálakon meg fedezed fel a területet úgy nyílnak meg a lehetőségek.

.

(#332) Mike válasza Mike (#329) üzenetére


Mike
veterán

némi kutatás után meg is tudtam mi a neve ami kell nekem
Boreal Wolf's Milk Tooth
These items can be obtained by completing Cecilia Garden, the Domain of Forgery in Mondstadt.
kedd, péntek
fasza lesz ha csak egy darabot ad, és kéne nekem minimum 3,
na ez annyira nem tetszik :(

(#333) Mike válasza Steve1207 (#330) üzenetére


Mike
veterán

azt már megnéztem, de nekem az a leírás nem mondott semmit
a wikin többet tudtam meg, de azt is, hogy hetekig fog tartani mire a második kardot, ls a könyvet felfejlesztem első! csillagra
pfff
kezdődik a szopatás, pedig még sehol sem tartok a játékban
és nem ám egy kell belőle, mindjárt 3
és még véletlenül sem dobná common ellenfél, isten őrizz, túl sok embernek lesz 20+ -os kardja, undorító :(

[ Szerkesztve ]

(#334) Deck válasza Mike (#333) üzenetére


Deck
titán

Haragszol a nyelvtanra még mindig? Ez ahogy írsz borzalmas..
Mindent szót írj új sorba, az lenne az igazi. :U

PS5

(#335) Steve1207 válasza Mike (#333) üzenetére


Steve1207
veterán

Másik karakternél a fegyvert? Egy hete játszok max és a főkarinak már megvan a 2 csillagos fegyverszint. Másik két karakter szintén holnap lép elő 2 csillagos fegyverszintre, mert 1-1 anyag hiányzik még hozzá és szombaton lehet beszerezni.
4 karakter lvl 50 körül mozog, de van még 3, ami 35-ig fel van fejlesztve. Ennyi idő után, szerintem így is túl van tolva a fejlesztés. Én attól jobban félek, hogy 2-3 hét alatt kifullad az egész.

.

(#336) #44330240 válasza Mike (#333) üzenetére


#44330240
törölt tag

Mike
A Cecilia Garden wiki oldalán alul megtudod nézni, melyik nehézségi szinten hány darabot dobhat a materialokból.

Steve1207
Egy idő után (pláne konstans játszás mellett) ígyis-úgyis "material grind" lesz a játékból.
Ha nincs story küldetés, maradhat a napi 4 küldetés, a Domainek, valamint a "holdas" bossok és sima bossok kergetése.

(#338) Mike válasza Deck (#334) üzenetére


Mike
veterán

pc-n
nekem
nem
így
írja
ki.
nem
kapok
egyest
szóval
írhatok
így.
ez a felnőttség egyik nagy haszna
másik hogy ehetsz ebédre csokit

[ Szerkesztve ]

(#339) Deck válasza Mike (#338) üzenetére


Deck
titán

Aha.. Azt se mutatja, hogy a mondatotokat kisbetűvel kezded, ugye? :)

PS5

(#340) Mike válasza Steve1207 (#335) üzenetére


Mike
veterán

hát nekem meg nincs
vettem 3 ilyen fogat a csajtól, abből csillagoztam a főkari kardját
de Chongyunnak is kardja van, Barbarénak oylan könyve amihez szintén ez a fog kell.
sőt ha jól emlékszem Razor kardjához is az kell
tehát ez oylan 9 darab
nálam ott fog kifulladni a játék, ha azért egy hónapon keresztül kedden és pénteken el kell indtísam, hogy tudak farmolni ilyen szart

(#342) Mike válasza Deck (#339) üzenetére


Mike
veterán

azt mutatja
tudod Deck, eredetileg a neten meg ekezeteket sem irtunk. onnan maradt meg a kisbetu. ez nem irott nyelv, inkabb a beszedhez all kozelebb. szoval ha 99 ota kisbetukkel kezdem a mondataimat a neten, ezen mar a te kedvedert sem fogok valtoztatni, vagy az neked nagyon sokba fog kerulni ; )

(#343) Deck válasza Mike (#342) üzenetére


Deck
titán

Ha szeretsz igénytelen lenni, folytasd csak így.. :)

PS5

(#344) Mike válasza Deck (#343) üzenetére


Mike
veterán

semmi igenytelenseg nincs ebben
szerintem az ujonnan jovoknek kell alkalmazkodiuk
persze csinalhattok uj trendet
de kerdez meg azokat akik itt vannak mondjuk 2001 ota, tudnak e ekezetek es nagy betu nelkul irni, olvasni

eredetileg nem volt utf-8, csak windows 1251, es gondok voltak az ekezetes betukkel, ahogy pl. a GSM kodolasu sms-ben mai napig. a nagy betu, meg hat igazabol az valahogy igy alakult, a internetto de lehet hogy az sg.hu hatasa
tudod mi az az internetto, Deck?
tudod mi az index foruman a nickem? es az sg-n?
es azt sejted, hogy miert sima Mike es nem Mike5458, es hany ember szeretett volna Misi lenni, holott en real Laci vagyok :)
csak ha mar kostolgatsz igy nyilvanosan

[ Szerkesztve ]

(#345) Mike válasza Deck (#343) üzenetére


Mike
veterán

folytasd csak így...
3 pontot kell tenni

a többiektől elnézést a kis közjátékért

[ Szerkesztve ]

(#346) Steve1207 válasza #44330240 (#336) üzenetére


Steve1207
veterán

Bővülni fog ez még bőven. Be van tervezve új térkép rész is ahogy látom, folyamatosan bővítik napról napra észrevehető apróságokkal. Plusz minden karakternek van fő sztorivonala, még az alap karakter 2-es sztoriban vagyok (karakter adatlapról leolvasható). Így is van még neki 3 szint és a többieknél is van 5 rész. Így nézve bőven van benne tartalom. Az ne is mondjuk, hogy az Achievementeknél még csak 41-et csináltam meg és ott is mindegyiknél jelölve, hogy még csak az 1-es széria teljesítése, úgyhogy biztos lesz 2.

Te már végigtoltad és összeszedtél minden kis fityfenét ládanyitogatásokkal, vision látással barlangrész feltárások? Nekem még a bejáratlan terület is sok azért, tornyokon is van mit fejleszteni.

.

(#347) Deck válasza Mike (#344) üzenetére


Deck
titán

Mennyi bullshit.. A lényeg, hogy igénytelen vagy és írni se vagy képes normálisan.. Gratulálok hozzá! Légy is rá büszke! :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#348) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nekem eddig teszik. Nem rég lett a világ szintje level 2. Szépen fejlesztgetem a kardokat, karaktereket, artifactokat. Rengeteg kuldim van még, területek melyeket még nem ismerek. Jelenleg az ellenfeleket is tudom ölni kellő nehézséggel, szóval nem érzem hogy csillagokat kellene maxolnom. Rengeteg dolgot tudok csinálni a játékban, ami szamomra egyedülálló jelenleg a mobil játékokban.

(#349) Mike válasza Deck (#347) üzenetére


Mike
veterán

oké

(#350) saelin válasza Jumbozorz (#348) üzenetére


saelin
veterán

Plusz ha minden pletyka igaz, akkor hó végén jön egy vaskos update a játékhoz. Jó lesz ez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.