Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Mike válasza Sirandrish (#1648) üzenetére


Mike
veterán

nem mondod, meg is nézem

(#1652) Sirandrish válasza Mike (#1650) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Holnaptól dolgozom 4 napot, de már mondtam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1653) Mike válasza Sirandrish (#1652) üzenetére


Mike
veterán

akkor 4 napon van hogy többet gyűjtsek mint te :D
tudom, nem verseny

(#1654) Sirandrish válasza Mike (#1653) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egyelőre nem tudom van-e értelme összeszedni mindet.
Mármint a boltban egyelőre semmi olyan nincs, amit az "életem árán is" megszereznék :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1655) Yodamest válasza Mike (#1653) üzenetére


Yodamest
addikt

mi az váltásban vagytok? :DDD Mike nem fogod utolérni hacsak nem vagy most 4 napig szabin.

(#1656) Sirandrish válasza Yodamest (#1655) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Engem nem lehet utolérni!4!44!
khm khm...hopp...táppénz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1657) Mike válasza Sirandrish (#1654) üzenetére


Mike
veterán

azért a könyvek jól jönnének, bár olyan kő bigyám még nincs

(#1658) Yodamest válasza Sirandrish (#1656) üzenetére


Yodamest
addikt

ne is mondd, nálunk volt egy covid+, de amúgy nem volt beteg meg semmi, 3. hete van már otthon 100% táppénzen.... irigylem mint állat, szét genshineztem volna már az agyam kb :DDD

(#1659) Sirandrish válasza Yodamest (#1658) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálunk már 27 emberről tudunk aki covid+os (volt), de elvileg sikerült megfogni, legalábbis elvileg a közvetlen környezetében mindenki negatív lett :K
Én inkább dolgozzak minthogy betegen fetrengjek itthon, ha lehet választani :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1660) Sirandrish válasza Mike (#1657) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az nem meteor fragment, mármint a bolt azon részéhez nem az kell.
Persze még kiderülhet hogy 10 fragment kell majd 1 olyanhoz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1661) Yodamest válasza Sirandrish (#1659) üzenetére


Yodamest
addikt

hát de ezaz, hogy nem is betegek azok akit hazaküldtek miatta, szóval semmi tünetük amúgy nincsen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1662) Sirandrish válasza Yodamest (#1661) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaaa hát makkegésségesen, fizetésért, szívesen játszom én is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1663) Yodamest válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


Yodamest
addikt

hát nem is akar visszajönni a gyerek :DDD most reménykedik, hogy a mai teszt is pozitív lett neki

(#1664) Sirandrish válasza Yodamest (#1663) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért az már genyóság :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1665) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Kéne egy kis segítség!
A mellékelt képen látható sárgával jelzett területre szeretnék eljutni, mivel oda szól egy fontosabb quest, de mivel jelenleg energiamező védi a területet, amin nem tudok átjutni, így felteszem a kérést, hol lehet megnyitni az adott területet, hogy immáron az is szabadon bejárható legyen?

[ Szerkesztve ]

(#1666) Ventur@ válasza Trk.Adam87 (#1665) üzenetére


Ventur@
senior tag

Majd úgy is lesz valaki aki kijavít :D .

Lehetséges, hogy előtte meg kell csinálnod valami mellék küldetést, hogy ez a hely ne legyen neked "letiltva". Ha esetleg tudsz egy képet tegyél fel, hogy milyen feladataid vannak, hátha tud valaki pontosabban segíteni :) .

Egyébként a képpel beszúrással van valami baj, mert nem jelenik meg. Kissé körülményesn tudtam én is megnézni a képet :) . Ha tudod, használd a ph képfeltöltését és beillesztését :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1667) Jumbozorz válasza Trk.Adam87 (#1665) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szerintem nincs meg az AR szinted. A fo/sarga questedhez nincs odairva, hogy AR köteles?

(#1668) Trk.Adam87 válasza Jumbozorz (#1667) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag


29-es AR szintem van, direkt sokáig hanyagoltam a Story questeket, hogy magasabb AR szinten egyben tudjak lenyomni egy hosszabb Story szakaszt, erre le van zárva a terület, ahová mennem kéne...Ráadásul amíg nem teljesítem ezt az Empty Abode nevezetű questet, addig Coop-ozni sem enged a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#1669) scyllafren válasza Trk.Adam87 (#1665) üzenetére


scyllafren
senior tag

Siman gyalog menj be, nem vedi semmi. A vedelem a piros vonalon tul van, nem a kek terulet. Pl indulj a keken beluli teleporttol, az van a legkozelebb.

(#1670) Trk.Adam87 válasza scyllafren (#1669) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag


Sajnos nem csak a piros határtól van erő mező, ahogy a képen is láthatod. Ötletem sincs mi lehet a megoldás, mivel megkerülni sem lehet, az egész területet körül öleli.

(#1671) scyllafren válasza Trk.Adam87 (#1670) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ja, igen. Az a terulet sztori, azert van lezarva. Folytasd a fo kuldit, es feloldodik.

(#1672) Trk.Adam87 válasza scyllafren (#1671) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ja lehet az a gond, hogy a fő Story helyett az Archon questekkel próbáltam meg előre haladni először.

(#1673) Mike


Mike
veterán

na meglett az első 5* -os cucc, 1re adta, nem 10re, egy kb nem tudom mire fogom használni könyv :(

meg felmentem world level 4re, meg a földes elit szigeteire gyűjtögetni. kicsit nehézkesebb az lvl4, többet sebződök és többet kell őket ütögetni de azért lehet abszolválni

[ Szerkesztve ]

(#1674) Mike válasza Trk.Adam87 (#1672) üzenetére


Mike
veterán

szerintem az archon eléggé főstory

(#1675) Mike válasza Trk.Adam87 (#1670) üzenetére


Mike
veterán

délről menj
ez a sárkány területe

(#1676) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Van egy kis időm írni. Egy hete átmentem WL6-ra. Lecsaptam Solo-ba a Wolfot, Sárkányt, Childe-t is. Több életet vesznek le, de semmi erőlködés. Szóval, aki "félne" tőle, az ne tegye( Minden fegyó/kari Lvl80-as). Ilyen a WL6-os Wolf

Nekem nagyon tetszik az új event. Főleg a gyűjtőgetés része. Tetszik, hogy a karakterek fegyója reagál a közeli meteor darabra. Szerintem a játék fontos része a gyűjtőgetés...nekem tetszik, hogy ezt erősítik most. Ki, mennyit gyűjtött össze? Tegnap esti állapot nekem:

(#1677) scyllafren


scyllafren
senior tag

En is kb ugyanitt tartok, varom a kovetkezo "chapter"-t :)

Meg egy tipp: aminel lehet hasznalni a condensed resint, ott mindig azt hasznaljatok, mert dupla loot dupla resinert, de csak egyszer kell harcolni, tehat idomegtakaritas, es csak egy extra crystal core-ba kerul, amit konnyu gyujteni.

(#1678) Jumbozorz válasza scyllafren (#1677) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ez igaz amit mondasz a viragra, de a BP heti quest miatt érdemesebb a 20as resinest nyomni (szerintem)

(#1679) Mike válasza scyllafren (#1677) üzenetére


Mike
veterán

Hogy mi?

(#1680) wierra


wierra
senior tag

Az elmúlt 30-40 wish-ből 1 db Diona, meg 1-2 db 4 csillagos fegyver...és megtartom az aprót, én mocskos állat. :((( :DDD

Eljutottam arra a szigetre, ami nincs a térképen. Kaeya-val ~55 fagyasztás segítségével. Jó kis puzzle van ott is, érdemes felkutatni. :K

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1681) Yodamest válasza wierra (#1680) üzenetére


Yodamest
addikt

jaja az a sziget a napórával elég fasza kis mellékküldi, meg sok cucc is van ott, én is Kaeyaval mentem át, de egyébként utána jöttem rá (természetesen), hogy fele annyi idő lett volna ha:
Kaeya E után váltok adventurerre és szél elemmel szétfújom a vizen a jeget, ezzel kb 3X olyan hosszúra növelve a jégmezőt, aztán vissza Kaeyára megint E stb... :DDD

(#1682) wierra válasza Yodamest (#1681) üzenetére


wierra
senior tag

Ez a módszer bennem fel se merült.. :Y :R

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1683) wandor0930 válasza wierra (#1682) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én meg átrepültem :)

(#1684) Mike válasza wierra (#1680) üzenetére


Mike
veterán

Simán át lehet repülni, előtte egyél ami visszafogja a gliding stamina fogyasztását, plusz olyan is van ami ad 60 staminat

Milyen puzzle? Van ott pár szélféreg de nem tudom egyszerre mindet felszedni

[ Szerkesztve ]

(#1685) wierra válasza Mike (#1684) üzenetére


wierra
senior tag

Írok privát, mert nem tom hogy van a spoiler tag.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1686) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1683) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Repuljetek át fagyasztás helyett, mert 3. Achievement et is megkaptok.

(#1687) body007


body007
addikt

Most mentem neki először ennek a kocka izének: ANEMO HYPOSTASIS
Ö 37-es a legnagyobb karim 30-as a többi 28, 25, 20 (most lett 20as a világszintem)
Mindegyis, majdnem leverem azt feltölti magát. 2x eljátszotta ezt majd otthagytam :D
Mit kell csinálni a végén amikor már alig van hp-ja? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1688) Over567 válasza body007 (#1687) üzenetére


Over567
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=O36OA9Op2VU

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1689) Jumbozorz válasza body007 (#1687) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ha farmolas miatt kell szóljál es lecsapjuk. Párszor

[ Szerkesztve ]

(#1690) body007 válasza Over567 (#1688) üzenetére


body007
addikt

JAh, h repkedni kell a végén, köszi :B

#1689 Jumbozorz: Nem farmolni akartam, csak valahogy arra keveredtem és az utamba került :D Köszi, jelentkezem ha nem bírok vele - de menni fog csak a végét nem tudtam

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1691) Mike válasza body007 (#1690) üzenetére


Mike
veterán

Szívesen segítünk lecsapni

(#1692) scyllafren válasza Mike (#1679) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha olyan dolgot utsz le, ami 20 resinbe kerul, akkor kapsz X dolgot, es a harc tart Y percig. Logikusan 2 harcnal 2X dolog, 2Y perc alatt. Ha a 20 resin helyett (ha felajanlja) odaadsz egy condensed resint, akkor az Y perces csata utan 2X dolgot kapsz, ketszer annyi resinert + 1 crystal bigyoert, amibe kerul a condensed resin.

1 condensed resin = 40 resin meg egy crystal bigyo, amit a nagyon fenyes pillangokbol lehet szerezni.

Remelem, igy erthetobb.

(#1693) Mike válasza scyllafren (#1692) üzenetére


Mike
veterán

tehát a condensed resinért 2x annyi cuccot ad.

(#1694) Sirandrish válasza Mike (#1693) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Cserébe nem számít elköltött resinnek, így se a napi, se a heti küldibe nem számolódik bele.
Ezt nem árt tudni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1695) wandor0930 válasza Mike (#1693) üzenetére


wandor0930
aktív tag

És 2x annyiba is kerül, csak időt spórolsz vele.

(#1696) scyllafren válasza Sirandrish (#1694) üzenetére


scyllafren
senior tag

Akkor szamit bele, amikor keszited, tehat nem veszitesz vele.

@wandor: Idot sporolsz, es csak egyszer kell harcolni, ami nehez, vagy unalmas harcoknal kifejezetten jo.

[ Szerkesztve ]

(#1697) wandor0930 válasza scyllafren (#1696) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze tudom, én is így csinálom, csak Mike-nak írtam a tisztánlátás végett.

(#1698) Sirandrish válasza scyllafren (#1696) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor igen, de ha idő spórolás miatt másnapra taraznad be, akkor nem érsz vele semmit. Marmint nyilvan de, csak akkor nem számít bele.
Mondjuk úgy akkor a hetibe beleszamolodik :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1699) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Kinek, hogy tellnek a napjai a játékban? Én nyomom az eventet. A második része eléggé Resin égető, szóval a heti PB-vel együtt kell lavíroznom a resin felhasználását illetően. Szerencsére van quest a BP-be, ami az event ad. Már van 750 metor shardom. Még nem használtam semmit. Továbbá, gyűjtöm az anyagokat majd az Lvl 6-os Ascendre a karaktereknél. :C . Wisht hagyom egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#1700) Mike válasza Jumbozorz (#1699) üzenetére


Mike
veterán

megcsinálom a napit aztán gyűjtögetek
rájöttem hogy Chongival sokkal kényelmesebben le lehet verni a nagy robotot mint Bennettel, szinte permanensen meg volt fagyasztva
és amikor valakin többféle elementál jel is van, akkor nyomok rá szelet, akkor az elég jól pusztit, mivel a szeles Aether reagál minden elementálra
meg jó, hogy most már angolul is van hang a főszereplőnél a Profilban
ja meg elhasználtam 2 wishre 360 priimot de csak 3* szarok jöttek

aztakurva, rendesen ráfeküdtél, nekem olyan 150

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.