Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1048) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Genshin Impact (PH)

Ez itt a DC szoba! Aki játszik, az jöjjön fel, és akkor lehet partykat egyeztetni, nem kell egymásra "ugrani" játékon belül!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1052) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1049) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is megtartom most mát reset után. Marha nagy buli volt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1053) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1050) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát akkor sok sikert...
Ha nem próbálod meg, akkor sose kapod meg. Persze nem akarlak rábeszélni, de ha ő kell, akkor próba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1054) Ventur@


Ventur@
senior tag

Felvettem barátok listára, akiknek az Összefogalalóban meg van adva az UID-juk, szóval ne lepődjenek meg :D (m3h4n1k néven fogok megjelenni).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1055) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1053) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Es eventet vagy simat?:DDD

(#1056) Mike válasza Yodamest (#1017) üzenetére


Mike
veterán

egyél szart egymilliárd légy nem tévedhet
viccet félretéve
ne érdekeljen ez a szar, meg hogy másoknak mi tetszik. játssz a játékkal amíg élvezed

(#1057) Mike válasza Sirandrish (#1039) üzenetére


Mike
veterán

ja

(#1058) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1055) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha Klee kell akkor eventet, ha nem akkor sima. A többire tudtommal ugyanannyi esély van a simában is, csak Klee rate-je van felemelve az eventesbe.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1059) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Eszembe jutott egy kérdés. Tegnap Jumbozorz kollégával leduoztuk a farkast nála. Kérdésem az lenne hogy ha másnál ütöm le, akkor ki tudom venni a rewardot? Csak mert ugye a farkas pl heti resetes, tehát saját világomban egyszer tudom leütni. Ez "kiskapu" lenne, vagy nem tudom kinyitni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1060) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1059) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nem tudod. Az kap rewardot, akihez bemész vagy akihez bemennek. Csak plusz izom vagy a csatában meg achik miatt. Van egy két coopos achim pár elitet lekellene gyakni valakivel este. Kinek lenne hozzá kedve?

(#1061) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1060) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem az már mind megvan, de ha épp gép előtt leszek, és szívesen megyek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1062) Mike válasza Sirandrish (#1059) üzenetére


Mike
veterán

ezt már beszéltük
akkor heti 100 farkast is le tudnál ütni
egy idő múlva tömeges lenne a bot account

amúgy majd hozzám is jöhetnél, farkas és sárkány is, bár gondolom előbb a storyban le kéne őket győzzem

[ Szerkesztve ]

(#1063) wandor0930 válasza Sirandrish (#1059) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én videókban olyat láttam hogy közös leverés után a virágot mindketten kitudták nyitni, szóval lehet hogy működhet a dolog.
Nem tudom a farkas hogy működik, nekem csak tegnap lett elérhető de még nem vertem le (elsőre nemsikerült több próbálkozásra meg nem volt időm).
Ha gondolod délután/estefelé tehetünk egy próbát.

(#1064) Sirandrish válasza Mike (#1062) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

MAjd megyek, csak szólj :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1065) Sirandrish válasza wandor0930 (#1063) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A többi boss az más tészta, mert azokat soloban is orrvérzésig (vagy amíg a resin el nem fogy) lehet farmolni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1066) Yodamest


Yodamest
addikt

Most olvasom Fischl megszerezhető lesz egy küldisorozat által az 1.1 patchben limitált ideig. Őt bekéne zsebelni, de félek elég tápos és magas szintű csapat kell majd hozzá. :U

(#1067) wandor0930 válasza Sirandrish (#1065) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Farkasleverős videóra gondoltam, de lehet rosszul emlékszem és annak a szemszögéből ment aki a host volt, de most munkából ennek nem fogok tudni utánajárni.

(#1068) Sirandrish válasza Yodamest (#1066) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

jaja..nekem is kell majd 4. constellationnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1069) Yodamest válasza Sirandrish (#1068) üzenetére


Yodamest
addikt

looool ne csesssz :) ennyit nyitottál már belőle?

(#1070) Sirandrish válasza Yodamest (#1069) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fischből? Minden második wish azt adott :DDD
Minden harmadik meg Beidout...abból is 4 van, csak őt nem használom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1071) Yodamest válasza Sirandrish (#1070) üzenetére


Yodamest
addikt

Egy rerollon mondjuk most elgondolkodtam, mert a csaj travelert választottam kezdésnél és nem tetszik annyira, főleg, hogy alig van férfi karakter a játékban, viszont akkor sietnem kell mert Barbarát csak 11-ig lehet megszerezni, AR 20-at addig el kellene újra érnem akkor.

fun a játék szóval akár még hajlandó is lennék újrakezdeni, Jean volt egyedül olyan igazán jó nyitás, de nem érzem nála sem azt, hogy pótolhatatlan lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1072) Jumbozorz válasza Yodamest (#1071) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Fischl nekem nem tetszik, megvan, meg a community nagyon nyomatja, de nem jön át. Barbarat hogyan lehet megszerezni?

Férfi karakterek jönnek 1.1-vel

[ Szerkesztve ]

(#1073) Yodamest válasza Jumbozorz (#1072) üzenetére


Yodamest
addikt

Barbihoz csak AR20-at kell elérni és automatikusan megkapod a Paimon emailben.

(#1074) Yodamest


Yodamest
addikt

Közben filóztam és arra jutottam, hogy Aether jobban tetszik, meg jobban tudok is vele azonosulni.. szóval jah beszoptam a kezdeti választásomat. (tudom van aki letojná, de nálam ezek sokat számítanak) :DDD

Akkor bele kell majd húznom, hogy Barbit ne bukjam majd be, egy hetem van az AR20-at elérni, de elvileg menni fog, az nem olyan sok azért.

(#1075) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Toltam 4 wisht. 3-at Klee-ből 1-et a sima hősből. Hát b@...@ meg :O :DDD

(#1076) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1072) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig marha jó a varja. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1077) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1075) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ebbe nem sok Dilucot látok :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1078) Yodamest


Yodamest
addikt

Ha már esetleg rerollolt valaki, letuná írni mi kell hozzá? muszáj új accot létrehoznom? nem lehet valahogyan csak new game-t indítani?

(#1079) wandor0930 válasza Yodamest (#1078) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Újat kell regelni, nincs lehetőség a meglévő resetelésére.

(#1080) Mike válasza Jumbozorz (#1075) üzenetére


Mike
veterán

pfff... sírógörcsöt kapnék ha nekem ez jött volna ki
úgy látom jobban járok ha a primogemjeimet a passra költöm, ha már megvettem az alsó sort, mint hogy kapjak egy adag semmit

(#1081) Mike válasza Sirandrish (#1065) üzenetére


Mike
veterán

a bossok és a domainek vagy mik akkor is számolódnak, ha nem nyitod ki (már a hetibe)
de a héten lejár a pass, és szeretnék mindent szart megcsinálni amit lehet, mert jelenleg 3000 primogem az 50-es szint, és ezen jó lenne kicsit csökkenteni

(#1082) wierra válasza Mike (#1080) üzenetére


wierra
senior tag

Én szeretem Noelle-t; Qiqi és Barbara speckójával megtámogatva és Keqing-gel egy csapatban elég morci tud lenni.

-Más-
Karácsonyra meg lehet lepni az asszonykát (vagy inkább magunkat ;] ) egy kis cosplay-jel. :K :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1083) Mike válasza wierra (#1082) üzenetére


Mike
veterán

beszarok még paróka is van

(#1084) Sirandrish válasza Mike (#1081) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt tudom.
Primogemből akarod megvenni a szinteket? Annyira jó rewardok nincsenek az alsó sorban szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1085) Sirandrish válasza wierra (#1082) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Inkább egy Griffendéles talárt, ha már az a cél ami :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1086) Mike válasza Sirandrish (#1084) üzenetére


Mike
veterán

muszaj lesz, mert már csak 6 nap van
az legalább ad valamit, míg a másik adhat! valamit vagy a nagy semmit

visszaad 680 primogemet + 3 bigya ami 480 primogem, vagyis visszajön 1160 primogem, akkor már csak 1840 primogembe fáj a cucc, amiben van 3 láda, meg majd 2 millió pénz

na most ha a farkast, meg a sárkányt nem csinálom meg akkor is bejön 600 a napiból ami 2400, ehhez jön még a gyűjtögetés, meg mondjuk megcsinálom a napi 5 kis bosst, az 675, tehát megvan még 3 szint, egy szint ára 150 vagy is ez 450, és már csak 1390 primogem.
ha megcsinálom a farkast és a sárkányt is az 2x675, sajnos csak egy szint, tehát le lehet menni 1240-re

[ Szerkesztve ]

(#1087) Sirandrish válasza Mike (#1086) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Primogemnél értékesebbet nem ad. Tudom, mert én kifulloltam, meg hát látszik is hogy mit ad. A legjobb cucc a végén a 680 primogem, de az se ér sokat ha elköltesz 2K-t hogy meglegyen. Persze te tudod.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1088) Mike válasza Sirandrish (#1087) üzenetére


Mike
veterán

ad könyveket ami meg kell, "freedom"" vagy mi a francból kell alsó hangon is 10 Razornak
a 2 ,misi se rossz pénz

a 10 elit kimarad, mert 1. tuti nem tudom megcsinálni, illetve naponta csak 1x lehet leverni, és senki nem lesz arra hajlandó, meg nem is várom el, hogy velem verjen le 2 napon keresztül eliteket. így jártam, következő alakalommal nem veszem meg a második sort, főleg úgy nem, hogy nálad ahogy láttam az 10 dolcsi, én meg HUF-ben fizettem érte majdem 4k-t (mert hülye vagyok, és nem az usa acc-ról játszom)

[ Szerkesztve ]

(#1089) wierra válasza Sirandrish (#1085) üzenetére


wierra
senior tag

Helli Kopterben nem vagyok erős. :N
Szóval nem vágom a griffendéles talár submeta vonatkozását. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1090) Sirandrish válasza Mike (#1088) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A freedom könyvet pont ma droppolja a domain :K
A 10 elitet meg ha jól emlékszem akár egy nap alatt is be lehet tolni...ha 10szer ütöd le a cryo resigvine-t, akkor az 10et ér.
Ha nem is tudom neked 10szer leverni, párszor bezuzom az arcát ha az segít :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1091) Mike válasza Sirandrish (#1087) üzenetére


Mike
veterán

azért a következi havi 2k-s Hold? csomagot megveszem, az ad 300 kék kristályt, meg napi 90 vagyis 2700 primogemet
(gondolom ha nem lépek be aznap, akkor az a 90 ugrik, vagy belépésenként adja?)

(#1092) Sirandrish válasza wierra (#1089) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ilyesmire gondoltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1093) Mike válasza Sirandrish (#1090) üzenetére


Mike
veterán

pont ma? dologozol ma, vagy ráérsz? :D este 6 után

(#1094) Mike válasza Sirandrish (#1092) üzenetére


Mike
veterán

te lány vagy? :))

(#1095) wierra válasza Sirandrish (#1092) üzenetére


wierra
senior tag

Így már értem. :DD :R
Közben a ph-n....a másikon is rákerestem.
Most már nagyon is értem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1096) Sirandrish válasza Mike (#1091) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát azt nem tudom hogy elveszlik-e, de szerintem nem lenne neki szabad.
Viszont nem tudom hogy tudod-e, de azt bármikor megveheted. Mármint akár 2szer is megveheted egymás után, és mindkettőből megkapod a 300 kristályt, meg akkor nem 30, hanem 60 napig él.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1097) Sirandrish válasza Mike (#1093) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ráérek...6után is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1098) Sirandrish válasza Mike (#1094) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az asszonyra adnám rá, nem magamra :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1099) Sirandrish válasza wierra (#1095) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ugye hogy ugye :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1100) Mike válasza Sirandrish (#1098) üzenetére


Mike
veterán

te meg öltözz Pitonnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.