Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) KaitouP válasza Mike (#799) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem is kellene onnan material két kararakternek, de egyelőre még nem volt idő oda elmennek, talán majd a héten.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#802) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Azért nekem kicsit csalódás ez az event. Tény hogy nem kell megizzadni a rewardért, de a reward is egy nagy nulla :)
Jobban örültem volna ha tenni is kell ezt-azt, de komolyabb jutalmakért.
Nah majd hátha a Télapó vagy a Jézuska komolyabb csomaggal érkezik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#803) Mike válasza Sirandrish (#802) üzenetére


Mike
veterán

meg ha kicsit több BP-t ad. mert ez túró. de legalább a 30-as szint meglesz

ha elérem az adv rank 30-at, megint szintet kell léptetnem a világot?
mondjuk fel 50-ezem a saját karit, meg Razort
mostaban valahogy ő lett hagsúlyosabb, pedig Barbarához passzol Chongyun
de ha nyers erő kell, a farkaskölyök megoldja, olyan szép ezres ütései vannak, hogy öröm nézni (45/45-ös) Kicsit vicces hogy Amber ehhez képest sima nyilazgatással csak 80-akat sebez (na jól van haggyd má, én leütöm :D

[ Szerkesztve ]

(#804) Ventur@ válasza Mike (#803) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem muszáj lépned egyelőre, de ha megragadsz AR30-on, akkor pl. addig nem érhető el - azt hiszem - Barbara story quest-je, míg AR32-n nem vagy. AR36-on Venti, AR38-on meg Mona story quest-je vár rád :) . Vagyis AR32-re emlékszem Barbaránál. Ezek megnyitásához nem elég a megfelelő AR szint, hanem 8 db napi commissions-t is össze kell gyűjtened/megcsinálnod, hogy kapj egy kulcsot, amivel majd kioldod a küldetést :) (max 3 ilyen kulcs lehet nálad egyszerre).

Egybként electro-ban én is jobban kedvelem Razor-t, mint Fischl-t. Mondjuk én inkább közelharcra megyek, oda meg bizony Razor ultija eléggé bszó, főleg ha előtte megkínálom az ellent valami más element-tel. Aztán már csak csapkodni kell a farkaskölyökkel :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#805) KaitouP válasza Sirandrish (#802) üzenetére


KaitouP
veterán

Karácsonyi eventet nagyon adnánk barátnőmmel. :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#806) Sirandrish válasza KaitouP (#805) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha most van, biztos lesz karácsonykor is. Kérdés hogy az hasonló kaliber lesz, vagy azért ott majd jobban megerőltetik magukat. Remélem mutatnak valamit mert decemberben érkezik a Fenix Rising ami eléggé hasonló lesz ehhez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#807) Sirandrish válasza Ventur@ (#804) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fischl erőssége abban rejlik hogy nem kell a pályán se lennie, ahhoz hogy sebezzen (varjú), ráadásul electro elementállal operál az is, így folyamatos buff, anélkül hogy ráváltanál :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#808) KaitouP válasza Sirandrish (#806) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát erőltessék csak még magukat. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#809) Mike válasza Sirandrish (#807) üzenetére


Mike
veterán

így se nehéz
egyedül az elitnél kell kicist rohangálni, meg a robotoknál
egyébként meg odamegyek és elkenem a szájukat
a pajzs nélkülieket geo travellerrel, a pajzsosokat Razorral :D
csak ha nem akarnak sebződni, vagy időre megy, szoktam pörgetni a karaktereket és akkor akapak midnennel. (illetve ugye azok az izék amiknek elementállal sebezhető erőterük van)

már kérdeztem, de hátha valaki tud róla, létezik fix helyen legalább lila geo artifact (ami nem def-et ad)?

(#810) Sirandrish válasza KaitouP (#808) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó lenne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#811) Sirandrish válasza Mike (#809) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem semmi cuccnak nincs fix helye, max eshet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#812) Mike válasza Sirandrish (#811) üzenetére


Mike
veterán

az aeros lila artifact azért van meg, mert egy kezdőknek szóló videóban láttam, hogy a katedrálisban oda kell menni a bal oldalni nővérhez.

(#813) Sirandrish válasza Mike (#812) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor mégis van fix drop, elnézést.
Viszont akkor miért nem keresel rá, hátha találsz még egy vidit?!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#814) #44330240


#44330240
törölt tag

Minden egyben plakát az informálódásra vágyóknak.

Más téma: ti hogy álltok a Spiral Abyss-al?

(#815) dinostaRR


dinostaRR
tag

Na 400 chest meglett az első zónában és kiesett klee is :)
Spiral megvan addig amíg 2 fullos team kell nálam.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#816) Mike válasza Sirandrish (#813) üzenetére


Mike
veterán

ha találtam volna, nem kérdezném

(#817) Mike válasza #44330240 (#814) üzenetére


Mike
veterán

utoljára 1. szint 1. pályát sikerült megcsinálni :DD azóta még nem voltam

(#818) Mike


Mike
veterán

na elértem az adv rank 30-at 3 csillagos lett saját kari és Razor, és úgy eltűnt 400k-m mintha nem is lett volna. jó kérdés mi ette meg, az ascend, a talent, nem figyeltem
most van kemény 3 ezrem
pár napja world level 1en voltam, most már 3on
a 4 is automatikus?
már érzem hogy most jön a szenvedős farmolás, ha mind a 4-6 karaktert fel akarom tolni 3 csillagosra, talentezve

(#819) Steve1207


Steve1207
veterán

Na pörgettem egy 5 csillagos Qiqi-t.

.

(#820) #44330240 válasza Steve1207 (#819) üzenetére


#44330240
törölt tag

Gratula! Melyik banner dobta? Őt én is szívesen kipörgetném. Spiral-ra az egyik csapatba jól jönne Noelle helyére.

(#821) Ventur@ válasza Mike (#818) üzenetére


Ventur@
senior tag

Meg kell csinálni majd egy domain-t és az után lépsz ismét WL-t. Én most itt tartok, de egyelőre nem megyek a domain-be, mert farmolok, hogy a legtöbbet használt karaktereket, amennyire tudom, kimaxoljam. Ehhez kell temérdek sok zsé és még több item :O :D . Tegnap én is eltoltam vagy 500000-et, szintezésre, artifact, fegyver, talent fejlesztésre. Jelenleg még kb. 300000 kellene, hogy a tegnapi, félbemaradt fejlesztésekre legyen zsé :D . Csak hát a resin is elfogyott, zsé is elfogyott, meg a kedvem is, így mára marad a farmolás....megint :D .

Steve1207: Nojsz dzsáb :D . Nekem csak egy kcsg kardot dobott a 10-es wish-ből, amit be tudtam refine-elini. A többi meg hanyagolható cucc. Csöppet bántam, hogy elköltöttem 1600 primot ezekre.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#822) Steve1207 válasza #44330240 (#820) üzenetére


Steve1207
veterán

Az elsőn hozta. Szimpatikus egyébként, bár az első 3 napban használtam csak jeges emberkét, azóta erőből intézem a dolgokat :D

.

(#823) Mike válasza Ventur@ (#821) üzenetére


Mike
veterán

mondjuk nekem a farmolás nem bejövős, a történet vagy felfedezni a világot az igen
persze a jelenlegi csapatot fel fogom vinni 3 csillagra, meg amit lehet kimaxolni, de nem hsizem, hogy eljutok (el akarok jutni) lvl70-ig

(#824) Sirandrish válasza Ventur@ (#821) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez a farmolás 30-35ös AR felett kb minden amit tehetsz. Rengetek kell mindenből, de a resin meg a cooldownok miatt napokig/hetekig tart majd minden. Még elvagyok, mert szeretem ezt a részt is a játékokban, de remélem majd ezen alakítanak valamit, mert nem volna rossz még 1-2 lehetőség/tennivaló :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#825) Sirandrish válasza Mike (#823) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha a farmolás nem jön be, akkor te hamar itthagyod a játékot az biztos :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#826) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

En most tartok 4 karakternel+fegyo level70-nél. AR40 WL5 küszöbén. Farmolas nekem sem vészes érzésre. jó még, questem mar régóta nincsen. Faj a fogam egy két karakterre, de egyelőre hagyom őket. Gyűjtöm a resint.
Ez a mostani ajándékos event nevetséges. Remelem a következő jobb lesz.

(#827) Sirandrish válasza Jumbozorz (#826) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én attól kicsit tartok, így nem is siettetem..AR37 körül vagyok és próbálok itt is maradni egy darabig, de ha átmész WL5re akkor jelezd már hogy királyság, vagy szopónyaló-e? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#828) Jumbozorz válasza Sirandrish (#827) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Mindenképpen

(#829) #44330240 válasza Sirandrish (#827) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ha legalább a DPS fel van húzva lvl 80-ra, valamint a többiek (support, healer) lvl 70-re (felszerelésekkel, talentekkel együtt), érzésre ugyanaz a játékélmény vár, mint AR40 előtt.
A mobok itt-ott már gyakrabban eldobálnak némi lila materialt is, igaz, nagyobbat is ütnek cserébe. Viszont a fejlődési görbe látványosan lelassul. De nagyon.
Szerintem nagyrészt ezen a ponton dőlhet el, hogy a játékos folytatja a waifu simulatort vagy otthagyja az egészet. Pláne, ha ilyen előrehaladott a játékkal, mint én vagy Jumbozorz.

(#830) Mike válasza Sirandrish (#825) üzenetére


Mike
veterán

nekem annyi bajom van ezzel, hogy a farmolás arról szól, hogy erősítem a hősöm, vagy a csapatom csak azért, hogy a világban egyébként szintén hozzá erősődő ellenfeleket, szörnyeket le tudjam győzni. de ezeket már fejlesztés nélkül lvl1-es szinten, lvl1-es szintű világban is meg tudtam tenni. ergo az egész teljesesn öncélű (eddig tizeket ütve gyaktam le az ellenfeleket, később ezreseket ütve gyakom le ugyanazokat, mindezt azért, hogy olyat dobjanak, amit újfent arra tudok használni, hogy erősítsem a karakteremet, amihez megint idomul a világ)
mint írtam, a történet érdekel, a felfedezés, nem a fejlesztés mókuskereke

(#831) Ventur@


Ventur@
senior tag

Van most valami Adventurers Assemble event, nem nagyon értem, hogy mit kell csinálni, de kapok valami invite code-ot, szóval ha valaki felvenne, azt megköszönöm :) . Meg ha van valakinek ilyen kódja nyugodtan dobja be ide ;) . Ez az én invation code-om: ENJR3GWL

Valami olyan van, hogy ha felveszel valaki így ismerősnek, akkor kapsz 10000 mora-t, ha 3 ismerőst veszel fel, akkor meg 3x60 primo-t. Annyi, hogy min. AR15-ös szinten legyen az illető.

Előre is kösz mégegyszer, ha valaki felvesz :R .

Ui: kéne az a 3x60 primo, mert tegnap elköltöttem majdnem mindet :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#832) Jumbozorz válasza Ventur@ (#831) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Itt az enyém: ENUBP3UL, bár gondolom Rank 7 felett vagy, mert csak azok tudják használni a kapott kódot, akik alatta vannak.

(#833) Ventur@ válasza Jumbozorz (#832) üzenetére


Ventur@
senior tag

AR35-ön vagyok :D . De most már kezdem érteni mire jó ez az event. Szóval így bukta a 3x60 primo :O .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#834) Sirandrish válasza #44330240 (#829) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

80ra húzáshopz AR 40 kell, nemde? Persze farmolom kifele az alapanyagokat, szóval ahogy átlépek kapásból megy majd 80ra mindenki :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#835) Sirandrish válasza Mike (#830) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez "sajnos" erről szól, mint az összes ilyen játék. Ezt lehet szeretni, vagy útálni, de az biztos hogy némi monotonitás tűrés kell hozzá...ha az nincs, akkor felejtős a cucc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#836) Mike


Mike
veterán

nem bírom eldönteni geo vagy anemo :F

(#837) Sirandrish válasza Mike (#836) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egyikse :B
De ha mindenképp, akkor Anemo (szerintem)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#838) Mike válasza Sirandrish (#835) üzenetére


Mike
veterán

van pár évem a castle clashben és a summoners warban, szóval tudok farmolni :) az más kérdés, akarok-e
de egyelőre tetszik a grafika, a táj, a zene
de a kulcsos, épületen belüli harcoktól leszakad az ujjam a karika nyomogatásától, érdekes hogy az x-től nem
ugyanakkor az eliteket szeretem, főleg ha rájövök mi a gyenge pontjuk :)

(#839) Mike válasza Sirandrish (#837) üzenetére


Mike
veterán

róla szól a történet, szóval számomra lecserélhetetlen
bocs, ugyan te keresed a tesódat, de most már nem férsz be a csapatba, mennyé haza! jó igen, te alapítottad, de most fontos farmolnivalónk van, csak hátráltatnál minket. na ezt nem :D
azért a meteorit hordója nem egy rossz cucc

[ Szerkesztve ]

(#840) Komplikato válasza Mike (#839) üzenetére


Komplikato
veterán

Az se elhanyagolható szempont, hogy nyilván nem véletlenűl, neki gyűlik össze leghamarabb fejlesztési anyag a 20+, 40+ szintekhez, meg a harci képességek szintlépéseihez is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#841) Sirandrish válasza Mike (#838) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én nem azt mondtam hogy nem tudsz farmolni, csak hogy alapvetően ez és a hasonló játékok erről szólnak. Nem leszel se több, se kevesebb (én se) azért mert ki bírod seggelni 350 alkalommal ugyanazt a bosst, vagy dungeont, csak vannak akiknek ez nem pálya. Azoknak nem való ez a játék. Nem azért mert ők nem értenek hozzá, csupán ők nagy valószínöüséggel nem élveznék.
Hogy te melyik táborba tartozol, azt csak te tudhatod :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#842) Sirandrish válasza Mike (#839) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megmondom őszintén, engem az is idegesít, mikor az átvezetőkben "átváltozok" varázsütésre :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#843) Mike válasza Sirandrish (#841) üzenetére


Mike
veterán

:)) majd kiderül végigseggelek e 500 elitet

(#844) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

A fő kari nálam is benne van. Anemo-ként használom, az erősebb szerintem sokkal, mint a GEO. GEO csak a puzzle-ekhez, meg magasabb helyekre való feljutáshoz használom.

(#845) Mike válasza Jumbozorz (#844) üzenetére


Mike
veterán

szerintem a "hordó" nagyon jó, plusz a pajzs se rossz
meg felnyomtam 4-esre minden képességét, míg a szeles csak 2-es, és nincs is hozzá könyvem. de majd feltolom a talent-jeit anemo-ként is, aztán tesztelgetem
az biztos hogy a electro elit ellen a hordó jobb mint a szél

(#846) Jumbozorz válasza Mike (#845) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igazad van az elektro elit-nél. Jól ki van találva a játék. Kb minden boss-hoz másik karakter jó: D :W

(#847) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

WL5 elérve. AR40-en automatikusan ugrott a szint. Minden hősöm 70-es. Jelenleg szinte semmi materialom nincs a karakterek fejlesztésére :DD . Egy darab questem nincsen. most dől el szerintem, hogy abbahagyom-e vagy sem a végeláthatatlan farm miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#848) Sirandrish válasza Jumbozorz (#847) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jöhet majd minden tapasztalat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#849) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok, most bukkantam csak rá a játék topikjára, olvasgatom az elejétől (van mit visszaolvasni), de leírnám adventure lvl 20-ig mit gondolok a játékról:

PC-n játszok, 4K@60fps-ben max grafikán egy 49" panelen. Ahogyan már gondolom mindenki leírhatta itt, a grafika eszméletlen szép, egy hegytetőn állva a naplemete vagy napfelkelte áh te jó isten, meg úgy az egész egy feltúrbózott Zelda kb. ugyan azzal a mesés látvánnyal, csak sokkal jobban kitolva a határokat. Szóval az nálam maxos, ennél szebb nem kell, maximális pontot érdemes bármilyen skálán.

A játékmenettel viszont már vannak problémáim: elsőre visz a story meg a sok tennivaló, minden új még, mindenre rácsodálkozol így nem tűnnek fel a hiányosságok sem. Kicsit a magam hibájából is hard stuckoltam lvl 17-lvl20ig, mivel nem tudtam hová menni a mapon, mindent felfeldeztem és elfogytak a küldik. Csak a napi questekkel tudtam fejlődni meg a kezdőhelyen kolbászolással, de nagyon lassú volt így. Egy YT videóból derült ki tegnap, hogy Wolvendom alatti részen még folytatódik a map oda elvileg tovább tudok menni dél fele. Próbáltam arra menni előzőleg már, de visszalökött egy láthatatlan fal, de most kiderült, hogy kicsit "arrébb" kell próbálkoznom elvileg. Na ez pl. nem tetszett, hogy bizonyos területekről egyszerűen ki vagyok szorítva, miért nem mehetek arra? Oké legyenek overleveled ellenfelek, de nekem kelljen észrevennem, hogy hoppá túl nagy a terület szintje, ne egy fal lökjön vissza mindenhonnan.... mondom ez az én hibám is valamennyire, hogy nem vettem észre azt a hágót vagy valamit amin keresztül délre tudok menni, de nem is jelezte nekem a játék semmilyen módon, hogy na nekem pont ott kell mennem...

Viszont ezáltal, hogy lvl 17-20-között nem volt story, megtapasztaltam a sodrásmentes pure gameplay élményét, amikor semmi sem tereli el a figyelmedet magáról a mechanikáról. Ekkor tűnt fel, hogy hát nemtudom, a harc valahogy nem egy nagy szám mondjuk így... alapvetően borzalmasan sekélyes és hamar unalombafulladó lenne, ha csak egy karakter lenne, ezen segít az, hogy folyamatosan váltogathatod a karaktereket és kombózhatsz a spellekkel, de enélkül a harc alapjai nagyon gyengék. Gyakorlatialg rá is vagy kényszerítve, hogy váltogass, hiába szeretnél te mindjuk a tüzes íjász csajjal menni mint main karakter, nem teheted meg, mert önmagában a nyílvesszőkkel semmi sebzése nincs, csak ha bekombózod más elementállal. Kicsit jobb lenne ha a karakterek önmagukban is életképesek lennének. És igen fejleszte van lvl20-ra a karakter is és a fegyver is, talent is elosztva amennyire eddig lehetett, artifactok is szépen beállítgatva, de semmi sebzése. A fő karakteremnek van sebzése a karddal, de akkor kérdés a nyílvesszőkkel miért nem lehet ilyen sebzést elérni? Gondolom túl OP lenne, de ez meg mesterséges gát így.

Egy másik aspektusa a játéknak, ami szintén nem tetszik, hogy tök jó ingyenes, de az egész fejlődés mechanika, menürendszer nagyon megsínylette ezt. Látható, hogy minden erre épül, a többszintes fejlődési rendszer a legjobb példája. Nekem kicsit sok az, hogy echantolsz egy fegyvert egy bizonyos szintig, aztán ascendelsz, hogy utána tovább enchantolhass, majd ascendelhess. Karaktereknél szintén, mi ez, hogy fejleszted a karit, de közben full külön fejleszted a talenteket, de full külön mlég 20 szintenként azt is ascendeled, megint tök más nyersanyagokból. Szükségeses ezek a mesterséges falak a free to play miatt persze, hogy minél rétegezettebb legyen az egész és ezáltal minél többet lehessen költeni nyersanyagokra, de nekem elég lett volna egy "na léptem egy szintet kapok egy talentet és kapok 3 skill pontot, amit eloszthatok 3 skillfán" recept, ascendelés meg többrétegű fejlődésrendszer, mesterséges falak nélkül.

Ezzel együtt egyébként nem tartom rossz játéknak és majd Wolvendom alatti részre át is fogok menni, hogy folytassam a storyt végre, de azért ha nem lenne ingyenes, szerintem már rég beleszürkült volna a mezőnybe. Megpróbálom megszeretni, mert egyébként jó lenne, szeretem alapvetően az ilyen nyilt világű gyűjtögetős mókát, főleg ebben a japán stílusban, nagyon chillout az egész. Próbálok majd máshogyan hozzáállni hátha, mert tényleg jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#850) Sirandrish válasza Yodamest (#849) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Alapvetően egyet tudok érteni kb minden általad leírt dologgal, de azért azt tegyük hozzá hogy ezek kb az első 1-2 órában kiderülnek. Ahogy látod a kissé bugyuta harcot, azzal az összesen 2 skillel amit kapnak a karik, ahogy azt is látod hogy hiába van OP tüzes karaktered, ha egy pajzsos tüzes jön veled szemben, akkor max simogatni tudod, így gyakorlatilag rákényszerít arra hogy full csapatban gondolkodj.

Ezzel nekem nem ez a legnagyobb problémám, hanem az hogy nincsen karakter reset a játékban. Most teljesen jól elvagyok a már meglévő karakterimmel, de ha kapok egy jobbat mit csináljak vele? Nem kapok elég exp-t, ha meg valami csoda fojtán mégis fel tudnám húzni, akkor a nem használt karakteremben pihenő millió alapanyag meg kuka?

Persze ezen pillanatok alatt lehet javítani, és remélem fognak is.

Az hogy milliókat lehet költeni benne...hát, ez ilyen üzleti modellel készült. Jómagam is jobban örültem volna egy egyszer 40-50euros árcímkének, de valszeg így sokkal több pénzt hoz, azt meg nem várhatjuk el senkitől hogy kevesebb pénzért dolgozzon, csak azért hogy nekünk jó legyen :)

Mondjuk ami engem még zavar, az a ládák hiánya. Az elején, kb AR 20 körül olyan szépen lehetett felfedezni, mert mindenhol volt egy apró kis feladat általában ládák formájában, de ez mára szinte teljesen elkopott. Persze belefutok még 1-2be, de elég karcsú...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.