Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) KaitouP válasza Sirandrish (#923) üzenetére


KaitouP
veterán

Hatalmas vagy, imádlak! :D (De csak olyan barátiasan! :DDD)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#952) KaitouP


KaitouP
veterán

Barátnőm mutatta éppen most nekem, és esküszöm, hogy ennél ma nem láttok jobban, pláne ha animések vagytok: az egyik legeslegkedvencebb animém, a Himouto! Umaru-chan első évadjának openingjét valaki teljesen újrarajzolta az utolsó képkockáig, Klee féle openingre! :DD Íme: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#953) KaitouP válasza Sirandrish (#937) üzenetére


KaitouP
veterán

Meh, jövő tavaszig élvezhetem a játékot akkor továbbra is lassú töltésekkel, stutteringgel, meg gyengébb grafikával.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#954) Sirandrish válasza KaitouP (#951) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Örülök hogy tetszik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#955) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Na WL5 beszámoló: Jobbak a droppok, sokkal. A Wolfot csináltam meg legerősebb ellenfélként dobott is rendesen 3 5csillagos artifactot. Minden ellenfél "könnyedén" legyőzhető. Kettőnél van nehézségem: Az egyik a GEO bőrős melák és a 3-as csapat, melyben van a dagadt vizes, kalapácsos elektro és a mesterlövészes.
Az adventurer 80-as, a többi 70-es. Fegyók 70-esek.
Mondjuk van alapanyagom és nem is nehéz farmolni őket, viszont a pénz az mindig elfogy. Ha gyűjtenék a sárga felhőből(52k), azzal resint égetek és nem tudok materialt farmolni :DDD Szóval, akinek hasonló erősségű csapata van, mint nekem, nyomassátok a HL5-öt ;]

(#956) Sirandrish válasza Jumbozorz (#955) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amint meglesz az EXP már lépek is feljebb.
Diluc-hoz, Kaeya-hoz, és Fischl-höz már megvan minden alapanyag, szóval az ascend majd megy mindháromra, hogy melyik megy fel 80ig, az meg majd kiderül..mármint hogy mire elég az EXP-s cucc ami van.
Fegyvereikhez szintén megvan már minden...szóval jöhet a bulee :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#957) #44330240 válasza Jumbozorz (#955) üzenetére


#44330240
törölt tag

"...és a 3-as csapat, melyben van a dagadt vizes, kalapácsos elektro és a mesterlövészes."

Ha elsőnek sikerül legyaknod a kalapácsos elektro-t, még mielőtt magára húzza az elemental pajzsát, valamivel könnyebb dolgod lesz a többivel. De csak egy picivel. (Tudom, mondani könnyű.)

Szerintem nem árthat, ha napi szinten legalább 1-2 alkalommal elzörrentesz resint a sárga felhőre. Kevés az 50k, de az sem árt, ha valahonnan van belőle bevétel.

Én az AR45-t várom nagyon a domainek miatt. Bár pont jeges karaktertől nem csordul tele a repertoárom, akik ugye kellenének a Hidden Palace of Zhou Formula-ba, de majd beszámolok szintén, hogy mennyire is fog fájni ott az élet.

(#958) KaitouP


KaitouP
veterán

Na kit húúúúuztaaaam? :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#959) Steve1207 válasza KaitouP (#958) üzenetére


Steve1207
veterán

Na szép, grat :C

Amúgy a trialban nekem annyira nem jött be sajna, mókás meg minden, de valahogy kicsiket sebzett a többiekhez képest.

.

(#960) Jumbozorz válasza Steve1207 (#959) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem main Karim és imádom. Cuki beszolasai vannak. Nekem ez fontos. Szerintem minden karival tökéletesen lehet játszani a játékban. Szvsz nincs OP karakter

(#961) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ki kell írjam magamból, mert végre sikerült megcsinálni a Trails in Tianqiu World Quest azon részét, amivel szívtam. Tényleg a Diluc, Kaeya, Fischl, Barbara négyes vált be. Plusz betoltam egy hydro és cryo resistant potion-t, meg egy ATK növelő kaját, biztos, ami biztos alapon. Meglett idő előtt és végre újra megnyílt a co-op mód :D .

Sirandrish te adtad a tippet, szóval köszönet érte :R . Ha tudok, majd küldök free primogemet :DDD .

Ja és király lett az összefoglaló :R :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#962) scyllafren


scyllafren
senior tag

Egy-ket hete nekem beadta Ningguangot. Elsore furcsa volt, de ha jol van epitve, akkor brutalisan eros es kepes szolozni tobb enemyt is.
Lv 40-es, lv 40-es konyvvel, csak arra kell figyelni, hogy sima-sima-sima-charged-elorol , es ha a fal vagy ulti hasznalhato, lerakni oket. Ultit szinte csak akkor, amikor fal lent van ES cooldown lejart, mert ultival fal eltunik, es egybol le lehet rakni.
A jelenlegi partim Qiqi, Ningguang, Beido es Amber. Ha bedobna Klee-t, Ambert dobnam egybol :D O csak gyufanak van meg puzzle megoldonak.

(#963) Sirandrish válasza KaitouP (#958) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gratulálok! Aranyos :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#964) Sirandrish válasza Ventur@ (#961) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már alig várom :D
Az összefoglaló még nincs kész..csinálgatom még :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#965) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Kihuztam végre az összes 7es tornyot. + Megszereztem azt a gyűrűt,amihez a geo torony fejleszteseert jaro kis pecsét törő gömbök kellettek,hogy a rom-ba bejuthassak. Király volt. A Battle Pass is már 48 on van:C(legközelebb szerintem megveszem az alsó sort)

(#966) Sirandrish válasza Jumbozorz (#965) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a rom nagyon ott volt :)
Nekem legalábbis nagyon bejött :K

És a mai resettel (gyors betoltam pár hetit), már nekem is 48as a BP-m :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#967) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nagyon király lett az összefoglaló, pár linket én sem ismertem :D. Hirtelen nem tudok hozzárakni semmit sem, de ha eszembe jut, írok PM-et. :C

(#968) Sirandrish válasza Jumbozorz (#967) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Örülök hogy tetszik, és várom a pm-et :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#969) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Úgy gondoltam hogy beletenném a tagok barátkódját (vagy minek nevezzem) az összefoglalóba, persze csak azét aki szeretné, így ha valaki szeretné hogy bekerüljön, az legyen szíves erre a hsz-re válaszként elküldeni azt a rövid számsort!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#970) Jumbozorz válasza Sirandrish (#969) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Tök jó ötlet!
Foxzor: 700092776 (már megjegyeztem :DD )

(#971) KaitouP válasza Steve1207 (#959) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm! :R :D Én imádom, már fentem rá nagyon a fogam ahogy megjelent a karakter, és bár szeretem Amber-t, de egyelőre őt váltotta, kettő pyro karakter most nem kell, Amber meg sajnos lassabb.

Cuki a mozgása, a futása, úgy általában a megjelenése, úgyhogy mainelem nagyon. :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#972) KaitouP válasza Sirandrish (#963) üzenetére


KaitouP
veterán

Kösziiiiiii! :DD :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#973) Sirandrish válasza KaitouP (#971) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem is nagyon tetszik, mert roppant cuki, csak "sajno" nekem se fér be 2 pyro a partyba, így inkább gyűjtögetek, amíg olyan banner nem lesz ami kell is. Első körben Kaeyat cserélném egy másik Cryo karira, de sajna a patchel sem jön, szóval még nem tudom..de a primogem enni nem kér, szóval elfér :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#974) Ventur@ válasza Sirandrish (#969) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na itt vagyok én is, felírhatsz a listára :) :

m3h4n1k, UID: 702379629

Jelenleg WL3-on vagyok (AR35) és maradok is itt, mert farmolni kell a karakterfejlesztő cuccokat. Szóval ha kellek valakinek, akkor ezen a szinten megtalál :) . Az, hogy mikor vagyok elérhető az fix délután, este. Pontos időpontot nem tudok írni :D . De napi 2-3-4 órát játszok, van hogy egyben 3-4 órát (még mindig talállok új felfedezetlen helyeket, ládákat :Y :DDD ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#975) Sirandrish válasza Ventur@ (#974) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Be is írtalak :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#976) Yodamest


Yodamest
addikt

Helyzetjelentés, a múltkor ecseteltem a játék gyengeségeit, ám most az elmúlt napokban újult erővel folytottam, elindultam délfele és hááát kinyílt az egész! Nagyon sok terület nyílt most meg előttem, jobbra balra, lefelé mindenfelé tudok menni és mentem is már, hát van mit csinálni az biztos.... :) AR 24-en vagyok, a két legjobb karakterem 30-as, a többi 20.

Nyitogattam is párat, amennyit f2p-ben tudtam, jelenleg ez a csapatom:
Jean, Razor, Noelle, Barbara, de megvan Ningguang, Xingqui, meg a többi alap karakter még ugyebár. Noelle azért került be, mert 3-at is nyitottam belőle, így feltudtam tolni a talentjeit és így már egész jó kis ultizós, gyógyítós support lett belőle, őt és Barbit csak ultizni, elem skillezni hívom be. Jean is amolyan fő DPS, de support is mellette, tehát így most 3 gyógyítani képes karakter is van a kezdőcsapatban. Egyedül Razor az aki only DPS. Egy jó tüzes karakter hiányzik még nagyon, mert elég sokszor kell a tűz elem és csak ez a szerencsétlen Amberem van erre a célra. Xianglinget kellene majd megnyitni, de szerintem az ő feloldásához még gyenge vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#977) KaitouP válasza Sirandrish (#973) üzenetére


KaitouP
veterán

Cryo karaktert még én is vadászok, mert se a Kaeya, se a Chongyun nem érdekel, de elvileg nemsokára jön két csaj, az egyik egy cicalány, kettejük közül valamelyik Cryo-s lesz, na rájuk majd vadászok. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#978) Mike válasza Sirandrish (#973) üzenetére


Mike
veterán

én is a 1.1-re gyűjtök, vörös Childie a két kezes tőrrel eléggé szimpatikus
olyan másodlagos bigyógemet nem lehet venni pénzért? (shopban a második)

lassan tényleg kell két csapat, mert anyni jó karakter van, hogy egybe nem férnek el.

(#979) Mike válasza scyllafren (#962) üzenetére


Mike
veterán

Amber nekem nagyin nem vált be oké, néha meggyűjt valamit, de különben teljesen használhatatlan. bár igaz, lehet azért mert nem vagyok egy célzóbajnok kontrollerrel (meg lehet állítani kellene a célzáson, mert finom mozdulatra is ugrál a célkereszt)

(#980) Mike válasza Jumbozorz (#965) üzenetére


Mike
veterán

hehe, én megvettem és ma talán meglesz a 30 (legközelebb szerintem nem veszem meg) illetve lehet meglesz, csak akkor elszórók rá több ezer primogemet (nem tudom mivel járok jobban, mert a wish lehet simán nem ad semmit)

(#981) Mike válasza Sirandrish (#975) üzenetére


Mike
veterán

UID 700677427

(#982) Mike válasza KaitouP (#977) üzenetére


Mike
veterán

Lyney & Lynette
biztos vagy benne hogy mindkettő csaj? :)

(#983) KaitouP válasza Mike (#982) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem ők, hanem Diona és Xinyan.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#984) Sirandrish válasza KaitouP (#977) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kaeya amúgy nagyon penge...nekem bejön, de szerintem azon a vonalon tudna még erősödni a csapat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#985) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Megnyomtam a heti küldiket...
Már csak ennyi van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#986) Sirandrish válasza Mike (#978) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt csak wishért kapsz!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#987) KaitouP válasza Sirandrish (#984) üzenetére


KaitouP
veterán

Engem irritál sajnos maga a karakter, szóval nem opció sajnos. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#988) Sirandrish válasza KaitouP (#987) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ahogy elnézem a wisheket, én inkább nem szimpátia alapján döntök :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#989) KaitouP válasza Sirandrish (#988) üzenetére


KaitouP
veterán

Van benne valami. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#990) Mike válasza Sirandrish (#988) üzenetére


Mike
veterán

azt kapod amit ad
pedig sokat számít a cukiság faktor :D
a játék kb bármelyik karakterrel játszaható, max kicsit nehézkesebben

[ Szerkesztve ]

(#991) Sirandrish válasza Mike (#990) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"azt kapod amit ad"
Ezzel nem lehet vitatkozni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#992) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nekem a csapatom: Barbara, Chongyun, Klee, Advaneturer(Anemo).
- Barbara heal miatt kell a csapatba
- Chongyun a DPS-em
- Klee csak cuki, de a jateks tílusa is bejön
- Adventurer-t könnyű fejleszteni az ingyen alapanyagok miatt.
Szinergia:
Barbara jó páros Chongyun-val. A Fagyasztást sok esetben hasznosnak találom(Ha valamelyik ellenség épp valami brutál támadást tolna, lefagyasztom és odébb megyek :D ). Klee a bombájával jól sebez és a széteső kis bombaradabkák az Anemos adventurer-vel nagyon király. A szél miatt összegyűjti a szétszórt bombákat+az ellenfélt és sorozatos robbanást kap. A fentiek segítségével WL5-ön simán darálok. (Anemo:80-as, Klee:70, Jég:70, Barbi:70->70-es fegyók).

Nekem eléggé számít a karakterek stílusa, ezért lennék nagy bajban, ha Dilucot kihúznám(Klee vs Diluc) -> Ezért nem is wishelek semmit nehogy megkapjam :D. 1.1-ben egy hero sem tetszik, így a trailer alapján, de meglátjuk. A wish nem kér enni.

(#993) #44330240 válasza Sirandrish (#969) üzenetére


#44330240
törölt tag

700096869

Játékbeli nevem ugyanaz.
Keressetek bátran, szívesen segítek bármivel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#994) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#992) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

A fenti csapattal most csaptam le Solo-ba a 70+-os Stormterror-t :C

[ Szerkesztve ]

(#995) Yodamest válasza Jumbozorz (#992) üzenetére


Yodamest
addikt

azt hogy érted, hogy az adventurer ingyen fejleszthető?

(#996) Jumbozorz válasza Yodamest (#995) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

"ingyen". A fejlesztáshez szükséges kövek, amiket más karakternél úgy kell kifarmolni, itt szintlépésnél (AR), megkapod ajándékként. Továbbá a csillagképes fejlesztéshez is kapsz alapanyagot ingyen, AR szintlépésnél, amit más hősnél, csak úgy kapsz, ha kihúzod újra wishből/shopből a hőst.

(#997) Sirandrish válasza Jumbozorz (#994) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ma ha kell minden követ felforgatok, hogy a holnapi daily-kkel meglegyen a 40es AR, és én is nekimegyek. A 60+ost simán leütöm le 2 körből..
Ráadásul gondolom WL5ön elkezdenek potyogni az 5*os artifactok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#998) Jumbozorz válasza Sirandrish (#997) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Kettő minimum esik, szóval király. A 70-es 4 vagy 5 kör volt.

(#999) Sirandrish válasza Jumbozorz (#998) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az nem baj ha nehezebb, csak bírjam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1000) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Csüccs :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.