Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1548) üzenetére


wandor0930
aktív tag

És valahol ez fel van tüntetve hogy melyik karakterhez mi tartozik?

Köszi a tippet, ezt még kipróbálom, aztán ha így sem megy Sirandrish estefelé keresni foglak.

(#1552) Sirandrish válasza wandor0930 (#1551) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom hiányzik-e róla valaki, de ezt találtam..

ATK: Traveler, Fischl, Chongyun, Xingqiu, Amber
Energy recharge rate: Mona, Bennet, Kaeya, Venti
Physical damage bonus: Razor
Elemental Damage bonus: Sucrose (Wind), Ningguang (Geo), Beidou (Eletro), Klee (Fire)
Elemental Mastery: Lisa, Xiangling.
Crit rate: Diluc
Crit damage: Keqing
Heal bonus: Jean, qiqi.
DEF: Noelle
HP: Barbara

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1553) Mike válasza Sirandrish (#1549) üzenetére


Mike
veterán

alig bírtam vele a try-t megcsinálni, a nyilazgatása szart sem ér, ha töltöm, célzok, szétütnek, kardokra meg nem lehet azonnal váltani. ellenben Bennett bevált, kár hogy nem lehetnek 5en, mert így váltogatnom kell őket.

(#1554) Sirandrish válasza Mike (#1553) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

2 nyilvessző lefektette a Pyro Resigvine-t...ha ez a sz*t se ér kategória akkor akarok még ilyet :D
Majd beviszem 1-2 Domainbe veled, megmutatom mi az a "szar se" amit tud :K

Egyébként a vidit megnézted?
Csak vele támadok és a 72es boss kevesebb mint 50 másodperc.

Tény hogy a nyilazással kicsit taktikusabban kell játszani mint a balklikk spammellés 1-1 E-betüvel, de szerintem ettől csak jobb lesz az egész játék, nem olyan egyhangú :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1555) Mike válasza Sirandrish (#1549) üzenetére


Mike
veterán

na az pont nekem is kellett volna
35+ vagyok, de addig nem emelek world szintet, amíg minden használt karakterem nem 60as

(#1556) Sirandrish válasza Mike (#1555) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Leüssem neked? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1557) Mike válasza Sirandrish (#1549) üzenetére


Mike
veterán

verd le travellerrel, vizessel semmi kihívás nincs benne :D

(#1558) Sirandrish válasza Mike (#1557) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezért vannak elementálok a játékban :)
A Travelerem mellesleg LV20as..addig használtam.
Azzal nem verek le semmit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1559) Mike válasza Sirandrish (#1558) üzenetére


Mike
veterán

hogyan lesz a Genshin Impact soul game :D

(#1560) Mike válasza Sirandrish (#1554) üzenetére


Mike
veterán

nem néztem még meg
a try-t próbáltam, ha en nyilazgatok, szétszed a tömeg. lehet egy ellen jó
lehet pc-n jobban menne, de kontrollerrel sosem voltam egy célzóbajnok
plusz ij töltés közben alig bír mozogni, ha eltalálják elölről kezdi

update: megnéztem a videót. az tény hogy kettőt lőttél :D

[ Szerkesztve ]

(#1561) Sirandrish válasza Mike (#1560) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Távolról kell nyilazni, közelre meg kardozni.
Rohadt jól lehet variálni, persze ha sokat kardozol, akkor magas lesz a CD, de bőven bele lehet kalkulálni, ezért van 4 karakter a csapatban. Én sem szeret(T)em az íjász karikat, de ez marha jól sikerült, és a sebzése is király.
Konkrét vizes ellenfeleken kívül mindenre effektív, és Fischl-el, akit alapba az egyik legjobb supportnak tartok, olyan combot hoznak hogy beszarás..

Nekem 2 küldi elég volt ahhoz hogy tudjam hogy akarom, és nem is bántam meg hogy beszereztem és felhúztam. Kaeya repült is a partyból. Egyedül Oceanidra hasznosabb ő, mert az víz, és Tartaglia is az..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1562) Mike válasza Sirandrish (#1561) üzenetére


Mike
veterán

Én szerettem az íjász karikat más játékban. Kényelmes és biztonságos távolból lehet az ellenfeleket elintézni. Itt azonban minden ellenfélnek van távolsági fegyvere, plusz szépen visszasétál egy idő múlva a helyére és újra full hpval várja sorsa beteljesülését

(#1563) Sirandrish válasza Mike (#1562) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A trash mobok meghalnak mire észreveszik hogy valaki rájuk lőtt, aki meg véletlenül többet bír, annak meg meg kell lékelni a fejét :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1564) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1549) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hát ez eszméletlen. Lehet elgondolkozok a wishen. Most nem fér be a csapatban,de jövőre nézve nost könnyebben jönne ki, mint sima wishbol később. Nem tudom:F

(#1565) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1564) üzenetére


wandor0930
aktív tag

No, Jumbozorz taktikája bevált :)
Nemmondom hogy sima ügy volt, de némi kajával megtámogatva sikerült megoldani :)

Meg sikerült kimaxolni az Anemoculusokat, hála ennek az új cuccnak meglett az utolsó 3 is végre.

(#1566) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1564) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Abyss 6/3 is simán lement vele...eddig 6/1en megállt a tudomány a második csapatnál :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1567) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1566) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

6-3 megvan, de a 2. Szinten csaj 2 csillagot tudok elérni. Ha ki is húzom wishbol tuti nem húzom fel. Ragaszkodok még mindig ahhoz, hogy csak az van bent a csapatba aki szimpi:DDD

(#1568) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1565) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Na erről van szó ugyes voltál. Nekem is nehéz volt megcsinálni:) de nagyon jo küldi volt.

(#1569) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1567) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem eddig nem ment le, mert Kaeya egyedüli DPS-ként nem tudta elvinni a második csapatot a hátán.
Kéne még egy healer, úgy tudnék haladni még :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1570) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1569) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hahaha. Hát nincs szerencsém :DD

De most már csak azért is kiszedem roh@dj@k meg. Igaz most megint Primo gyűjtés

[ Szerkesztve ]

(#1571) wandor0930 válasza Sirandrish (#1569) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Qiqi a te embered :)

Nekem Razor mellett ő a dps. Full atakra van építve mert sebzés után healel, van hogy Razor is csak a skilljei miatt jön be.

(#1572) Sirandrish válasza wandor0930 (#1571) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már vagy 3x10 wish nyomtam is az új alapbannerre, HÁTHA, de nem nyert :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1573) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1570) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy áll a pityd? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1574) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1570) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Hehe én is így vagyok :)
Ningguang egyébként nem rossz, jó egy kis változatosság sokszor a kaszabolás helyett. De nemhiszem hogy hosszútávon lesz helye :(

(#1575) Sirandrish válasza wandor0930 (#1574) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a baj hogy kb minden második karakterről ezt hallom/olvasom hogy ilyen meg olyan kafa, csak hát sajna kipróbálni nem nagyon lehet őket, mert nem tudod felhúzni őket, az az 1-1 trial meg kb semmire sem elég :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1576) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1573) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

mim? :D

(#1577) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1576) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a pity timer ami 90 wishnél garantált 5 csillagos cuccot ad?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1578) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1577) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ja értem!. 37 :O . Hogyan tudsz te annyit Wishelni? ( van nekem second BP, meg 1x Bless is), de hozzád képest kevésnek tűnik :D

(#1579) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1578) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát gyűjtögettem. Én a Klees bannerből összesen 1et nyitottam pl.
Most a Qiqi hype miatt el is ment majd minden..
Second BP-t még meg se vettem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1580) scyllafren válasza Mike (#1555) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ezzel vigyazz, mert ezalatt is gyulik a AR xp, es ha akkor csinalod meg a "rank up"-ot, amikor mar 5 szintnyi XP osszejott, akkor 2 WL-t is ugrik, akkor meg berosalsz :D

@Jumozorz: En kaptam volna azt a 2 Ningguant, odaadnam erte Childe-t, most dobta, es utalom az ijaszokat...

(#1581) Mike


Mike
veterán

így a fő story végeztével Childie akkor se kéne ha ingyen lenne.
remélem jön még folytatás, még 5 nép van

(#1582) Ventur@ válasza scyllafren (#1580) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha ezt az infót hamarabb tudom, akkor a fene sem gyűjtögeti az AR xp-t, meg farmolgatok. Én most szívtam meg, mert megcsináltam a WL szintlépő küldetést....és hát nem jártam jól :D . WL3-on volt, aztán annyi xp-t összegyűjtöttem, hogy WL5-be kerültem. AR35-ről AR41-re és csak egy kicsi hiányzik a 42-höz. Aztán most meg lesek, mint aranyhal az akváriumban, hogy minden sokkal nehezebb. Csodás :D :O .

De így legalább összejött egy 10-es wish-re a primogem ;] :D . Ez is csodás :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1583) Mike válasza scyllafren (#1580) üzenetére


Mike
veterán

köszi, de így volt már a 25 is. mit össze kerestem, hogy mitől ragadt be a szintem. :)

(#1584) Sirandrish válasza Mike (#1581) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bár csak ingyen lenne, szívesen felhuznám a constellenjét :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1585) Mike válasza Sirandrish (#1584) üzenetére


Mike
veterán

ő benne volt a játékban eredetileg is, vagy az 1.1-gyel jött? (a storyra gondolok)

(#1586) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Hol a Fischl-s quest? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1587) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nem láttam, hirtelen én sem Fischl-t. Erősen gondolkozom, hogy wisheljem-e Childe-t, hogy megszerezzem. Egyre erősebben érzem, hogy a 4 karakter nem elegendő. Gondolok itt a Dungeone-kre(könyv, artifact, weapon material), time-trialok, Abyss megfelelő teljesítésére. A játék mechanizmusa elképeszt, mennyire jól balanszíroznak, hogy a játék ne éreztesse a játékossal, hogy nem tud haladni pénz nélkül, de a hardcore játékosok már érezzék a pénz hiányát. (más játékokkal F2p összehasonlítva, messze jobban van ez a pénz dolog tálalva szerintem). Emiatt, plusz a játék tartalom miatt az a havi 6k nekem nem sok.

Elértem az Ar45-öt! Még nem csináltam meg a WL upgrade questet, de megfogom amint lehet, mert unalmas volt a világ, mert csaptam mindenkit, könnyen. Plusz az emelkedett rewardok sem elhanyagolhatóak. Jó ez a hétfő 1.1-vel jó sok minden az ember ölébe húllik :Bounty, Request, BP, heti, Stormterror, Wolf) :C
Jó játékot mindenkinek.

Még annyit, hogy ezzel a 6k-val, sem vagyok előbbre karakterek szerzésében. Fejlesztésben, meg AR-ban igen. ha valaki azért ruházna be, hogy több karaktere legyen a BP-t és a Bless-t ne vegye meg. Vegyen direktbe primo-t.

[ Szerkesztve ]

(#1588) Jumbozorz válasza Ventur@ (#1453) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ez mehetne az összefoglalóba nem? Lehet "culágert" beállítani, hogy az összefoglalót más is szerkeszthesse ne csak Shirandrish? Ne neked kelljen, minden apróságot beleírni.

(#1589) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1587) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem az Abysson kívül mindenre elég a 4 karakter, legalábbis én még máshol nem éreztem kevésnek. Persze van ahova néha kell 1 geo vagy ameno, de oda elég a LV1es is :)

Az 1.1 valóban hozott sokmindent, és távol álljon tőlem az elegédetlenkedés, de ha jobban belegondolunk, akkor tartalmilag olyan sok mindent nem plusszolt fel.
A Bounty is inkább csak egy BP-ből kiragadott rész, mert ha jobban megnézed, akkor mit csinálsz?
Hetente kapsz pár küldetést, betolod bizonyos tapasztalatért, amikkel szintet lépsz különböző rewardokért.
PONTOSAN ugyanaz mint a BP :K
Arról nem is beszélve hogy heti 2x3 küldi az egész, amik se kihivást, sem semmit nem tartogatnak..elmész A-ból, B-be, és meg is vagy...maximum leütsz két mobot, aztán annyi.

Szóval nagyon örülök hogy foglalkoznak a játékkal és hogy finomhangolják, de remélem a kövi (ott már terület is lesz?) tartalmilag többet mutat majd :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1590) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1588) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

TG rang kell hozzá.
Egyébként szívesen beírok akármit, csak akkor valaki szedje össze, és írja meg, aztán én beillesztem valahova. Ne csak ennyi legyen hogy "ez mehetne" :N
Ahogy én látom össze kéne rakni hogy mikor van WL ugrás, és a speckó szintekhez oda lenne írva hogy ez quest köteles..
Vagy csak szimplán beteszem ezt a képet...

no? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1591) wandor0930 válasza Sirandrish (#1586) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én játékban kaptam üzenetet hogy csúszik 19re, és kapunk 100 primogem kompenzációt érte.

(#1592) Sirandrish válasza wandor0930 (#1591) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Faja..pont mikor melózok. Remélem azért sikerül megcsinálni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1593) Ventur@ válasza Sirandrish (#1590) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem mehet be ez a táblázat, mert hasznos :) (bár nekem most már mindegy a tegnapi kettős WL szintlépés után :O :D ).

#1588Jumbozorz: Részemről mehet a leírásba ez is, csak szebben nem tudom megfogalmazni, amit akkor írtam :) . Egyedül Liuye-ben lévő inast nem fotóztam le, de amúgy ott található meg, ahol a Qiqis küldetést lehet felvenni. Illetve Flora Monsdtadt-ban, ahhoz hogy virágot áruljon meg kell egy mellékküldetést csinálni neki és azt is csak bizonyos AR szint felett adja be. Cloris szerintem független ettől, mert őt már kis AR szinten is láttam ott szaladgálni, csak sose foglalkoztam vele :) . Jah még annyi, hogy nem tudom fejből mennyi mora kell egy 5-10 virág csomag megvásárlásához, de kb. 2000/csomag rémlik. Szóval, azért nem árt ha van "felesleges" 100000 mora a tarsolyában az embernek :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1594) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Már csak ennyi van a heti feladatokból :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1595) Sirandrish válasza Ventur@ (#1593) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Betettem a táblázatot az összefoglalóba :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1596) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Megjött az event :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1597) Yodamest válasza Sirandrish (#1596) üzenetére


Yodamest
addikt

A Fischl?

(#1598) Sirandrish válasza Yodamest (#1597) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Yep :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1599) Mike válasza Sirandrish (#1589) üzenetére


Mike
veterán

szerintem minden elem kell, tehát 6
ebből én a földet szelet váltogatom, illetve a fagyasztást, tüzet, mert hol ez praktikus hol meg az
pl utolsó nagy csatában Bennett némi külső adepti segítséggel úgy vágta szét a hullámban támadó ellenfeleket hogy öröm volt nézni

(#1600) Yodamest válasza Sirandrish (#1598) üzenetére


Yodamest
addikt

https://genshin.mihoyo.com/en/news/detail/6764

Hát basszus, ez kurvabonyolult.... bányászgatni kell azt látom, de elég összetett ez az egész, ráadásul több "fázisból áll" nem lehet csak úgy megcsinálni mondjuk egy nap alatt és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.