Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Mike válasza Jumbozorz (#397) üzenetére


Mike
veterán

de jó egyeseknek

(#402) Sordoran válasza Mike (#401) üzenetére


Sordoran
addikt

Mobilon én is kitoltam gyors a 40 wishig, megnézni mik esnek, hát jó kaki lett. :DDD A PS4-es se tökéletes, de az használható legalább. Fischl-re építek jövőben, tegnap néztem egy guide-ot, simán alapsebzésre építek, jó supportokkal és úgy darálok majd. Csak egy jobb bow kell neki.
Esetleg Mona dps-re építhetek még, neki nagyon tetszik a képessége, hogy úszik a földbe, így simán kikerülhetem ellenfél lerohanásait. (ő az egyetlen 5 csillagosom, és talán most buffolták is amivel S tier lett)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#403) sz.mich


sz.mich
tag

Srácok, a Travelerem elveszítette a szélkavaró képességét. Most falakat lehet idézni, meg hordót... hordót *zmeg'. Néztem, de nem találtam skillválasztó menüpontot. Ez így azért szar, mert szelesből ez az egy van, a képessége nélkül meg nem tudom aktiválni azokat speckó totemoszlopokat, amiknek szél kellene az aktiválásukhoz. Ilyenkor mi a helyzet? :F Nincs másik karim, Venti helyett Fisült' meg Noelt dobott a játék.

Csak kp., az ár fix.

(#404) saelin válasza sz.mich (#403) üzenetére


saelin
veterán

Vissza kell menni egy szeles oszlophoz és ott újra tudod szinkronizálni magad a szél elemhez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#405) Steve1207 válasza sz.mich (#403) üzenetére


Steve1207
veterán

A nagy tornyoknál tudod a skill-t megváltoztatni a karakterrel, resonate with geo vagy a másik Wangshu környékén (Mordstadt-tól balra lefelé).

[ Szerkesztve ]

.

(#406) Sirandrish válasza Jumbozorz (#399) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért az mennyire kemény hogy eddig esett mittomén 6-7 4 csillagos karakter, de összesen kb 3 féle :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#407) scyllafren válasza Sirandrish (#406) üzenetére


scyllafren
senior tag

Udv a gacha-vilagban :D En jatszottam AR27-ig, aztan 6 reroll (AR7-ig) es utana osszes wish, ami belefer. A hatodiknal esett egy Qiqi, ott abba is hagytam, most o a fokarim :D

(#408) Sirandrish válasza scyllafren (#407) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mijaza reroll? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#409) saelin válasza Sirandrish (#408) üzenetére


saelin
veterán

Azt hiszem új account-ot csinál hogy az első wish-jei a legjobbak/legkedveltebbjei legyenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#410) Sirandrish válasza saelin (#409) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaaaa...
Hát azért nem kezdeném előlről azért :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#411) Sordoran válasza Sirandrish (#410) üzenetére


Sordoran
addikt

Már én se, de ha frissen futottál neki akkor van értelme. Nem tart sokáig, és lehet tényleg jó eredménye. Mondjuk én se próbálkoztam vele, megvan Fischl, többi már csak extra lenne. :D (ennek örömére ma kaptam még egyet, de sebaj, így is fejlesztem vele)
Holnap még lesz egy 10-es wish-em telefonos accon, ha az is gagyi lesz, akkor ott már rá se nézek többé.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#412) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Tudtok oldalt ahol guidok, arrifact/karakter kombok vannak? YouTube on van Minden, de minden videoba mast ajánlanak.. vagy ne is nézegessem ezeket annyira?

Fischl..mi ez a nagy hype körülötte? Nekem is megvan, de nem dobom magam tole hanyat..vagy mi az erőssége?

Köszi

(#413) saelin válasza Jumbozorz (#412) üzenetére


saelin
veterán

Ha fejleszted akkor az alap sebzése elementális lesz és mindig aktiválja majd a kombókat, plusz a varjúja is sebez rendesen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#414) #44330240 válasza Jumbozorz (#412) üzenetére


#44330240
törölt tag

Itt találsz erről leírást. Iránymutatásnak, persze. A buildeket a karakterek adatlapján alul találod meg.

(#415) Sirandrish válasza Sordoran (#411) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jogos. Ha alapba úgy indul neki az ember, akkor simán belefé néhány újrakezdés :)
Amúgy Fischl miért akkora nagy kedvenc? Nekem is megvan, és van hogy hasznos, de nekem annyira nem tűnik keménynek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#416) Tatyla


Tatyla
őstag

A karakter tálentjei hányas szintig húzható?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#417) scyllafren válasza Tatyla (#416) üzenetére


scyllafren
senior tag

10 a max, az alabbi tablazat alapjan:

(#418) KaitouP válasza Sirandrish (#415) üzenetére


KaitouP
veterán

Számomra semleges Fischl, szerintem Lisa jobb karakterre is, harcban is. Elég a csapatba egy íjász, az meg Amber. ❤️ :D

Na meg Lisa: [link] [link] Besírtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#419) Sirandrish válasza KaitouP (#418) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

20perc játék után meg írány a tube...de nem a "You" fajta :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#420) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként nézegettem a fentebb linkelt Aftifact seteket, de nekem kb a fele sincs még meg. Azok mikortól "esnek" majd?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#421) KaitouP válasza Sirandrish (#419) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#422) Sordoran válasza Sirandrish (#415) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem 3 érv van mellette:
- S tier karakter, nagyon sok csapat kialakításba beleillik (bár többségibe csak supportként)
- távolsági hős, Oz-al pedig elég jó elementális sebzése is van
- hát csak rá kell nézni, igazi Waifu :DDD , aki úgy játszik egy gacha játékkal, hogy nem érdekli a karakterek stílusa, külsője stb., az rossz játékkal játszik

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#423) Sirandrish válasza Sordoran (#422) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam is csapatba van, mert mind Kaeya-val, mind Xianglingel jó a szinergiája, de javarészt csak elkasztolom vele a varnyút és annyi. Tény hogy néha hasznos távolsági karakterként is, de nem érzem az átütő erőt rajta. Bár az is igaz hogy jelenleg nincs nekem nála jobb, szóval marad :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#424) Sordoran válasza Sirandrish (#423) üzenetére


Sordoran
addikt

Ennyi a support lényege, nem kell őt használnod folyton. Eltolod képességét, aztán háttérbe rakod. Esetleg onnan is ad buffot. Van dps videó is, ahol simán a nyilazásával lehet sebzést osztani ész nélkül. Viszont ehhez fegyverét és artifactokat is fel kell tolni alaposan. Cserébe darál, és nem számít milyen elemű az ellenfél.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#425) wierra


wierra
senior tag

Részemről az alábbi arzenállal rendelkezek:
- Amber
- Barbara
- Fischl
- Kaeya
- Keqing
- Lisa
- Mona
- Noelle
- Qiqi
- Xiangling
Átlag 30-32-es szintűek, az AR jelenleg 24-en áll. Bőven van még mit tanulni kombinációk, artifactok, buildek stb. tekintetében.
Minden esetre amióta letöltöttem, azóta más játékot nem indítottam el PS-en (meg máson se). :B

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#426) Sirandrish válasza Sordoran (#424) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Erre valóban tökéletes, mert sok fejfájást nem okoz 15secenként elnyomni egy képességét :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#427) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah látom elértem a szenvedős részre. Totál nincs küldetésem, de a kövihez adv levelt kéne lépnem. Ha Ascendelni szeretném a karaktert, ahhoz olyan bosst (többek között) kéne farmolnom, amit nemigazán bírok lenyomni, a fegyverek tuningolásához is ilyen olyan dungeonok kellenének amik csak heti 1-2szer vannak nyitva, etc etc etc :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#428) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nagynehezen sikerült összeszednem 2x10 wishre.
1x10 venti féle meg 1x10 másik.
Kaptam egy 4 csillagos könyvet ahhoz a karihoz aki csak azért van a partyban hogy néha healeljek (Barbara), meg egy 4 csillagos Speart Xiangnak, akinek alapba volt már egy 35ös szinten. Most inkább pihizek erre a nagy luckra :W :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#429) wierra válasza Sirandrish (#427) üzenetére


wierra
senior tag

Ezért nem kell végigrohanni a fő sztorin ;).
Azért a csellendzsezés/dándzsönözés se olyan rossz móka.
Én ma éjjel vágtam le a Cryo Regisvine boss-t, nos a harc közepén már a s@ggemen csorgott a veríték, de pár revival után azért csak meglett és olyan itemeket dobott, hogy időm se volt még megnézni :DDD .

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#430) Sirandrish válasza wierra (#429) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ennyit még nem szöszöltem egy "single" játékban. MINDEN ládát felszedek, minden tábort kifilézek, minden szirszart összeszedek, az összes side questet megcsináltam, a challengekre is rá-ránézek, és csak akkor hagyom ott ha esélytelennek tűnik, mindent amit csak látok megcsinálok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#431) wierra válasza Sirandrish (#430) üzenetére


wierra
senior tag

Akkor jó sok játékórát toltál bele az elmúlt pár napban, ha már nincs mit tenned :Y .
Már vagy 4-5 napja hanyagolom a fő küldit, csak felfedezek, buildelek és próbálom megérteni a szabályokat, összefüggéseket.
Amitől viszont már herótom van, az a folyamatos hegymászási kényszer. Állandóan ipari-alpinistáskodni kell és már nagyon idegesít, hogy vagy sokat gyaloglok vagy rövidebb(?!) utat választva inkább hegymászok. :W

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#432) Sirandrish válasza wierra (#431) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát most 3 napig csak a napikat toltam be, mert melóztam, de előtte adtam neki rendesen.
Van még mit csinálni...még van pár teleport is amit aktiválnom kell, meg hát valahogy tolni kéne az adv levelt is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#433) Mike válasza wierra (#431) üzenetére


Mike
veterán

szép hegyes a vidék. :)
repkedj. keress egy magasabb pontot a környéken, és onnan vitorlázz le

(#434) Gabor343 válasza wierra (#425) üzenetére


Gabor343
tag

Te mennyi pénzt költöttél erre a játékra hogy 3db 5 csillagos karid van? :Y
Én AR 33 vagyok és már több mint 130 rollom volt és 1 db 5 start se kaptam.
0,6% esély van kapni egyet, ha neked az ingyenes rollokból összejött három akkor eladtad a lelked az ördögnek vagy nem tudom. :DDD

(#435) D013 válasza Gabor343 (#434) üzenetére


D013
aktív tag

én AR21-en vagyok, és az első rollomban volt Mona, de 5 csillagos azóta sem esett.

(#436) Sirandrish válasza Gabor343 (#434) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha látnám hogy tényleg van esély rá, én szívesen költenék rá, de a fentebb linkelt videókból nekem az jön le hogy ha nincs mákod, akkor lapátolhatod bele a dellát, nem történik akkor se semmi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#437) wierra válasza Gabor343 (#434) üzenetére


wierra
senior tag

Nulla forintot tettem bele, pörgettem vagy négyet-ötöt és ez lett belőle :B . Eddig egyébként fel se tűnt, hogy ennyi 5*-os karim van. :DDD

(#433) Mike: no igen...de a magassabb helyekre is fel kell mászni valahogy :K .

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#438) Tatyla válasza Gabor343 (#434) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem több mint 100 órám van már a játékban de összvissz van 9 karakterem abból egyik sem 5 csillagos, megvettem a pre order advanture pakkot meg a battlepasst is de engem utál a játék :W :(((

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#439) Gabor343 válasza Tatyla (#438) üzenetére


Gabor343
tag

Nálam is ugyanez a helyzet, vettem 30 napos blessinget, meg a battle passt is és ugyan kaptam rengeteg karaktert, de egy olyat se amit igazán szerettem volna. De azt a karit amit bottal se piszkálnék meg, őt megkaptam 5x is. :DDD
Miközben haverjaim egy fillért se fizettek és már mind egy 5 csillagos karival menőznek.
Igaz lehetne már nekem is egy, csak nem néztem meg időben hogy működik a rendszer.
Ha 90 rollt megcsinálsz egy kategórián belül akkor garantáltan kapsz 5 start, én viszont össze vissza rollolgattam és hiába van már több mint 130, egyik kategóriában se értem el a 90-et.

D013(435):
Szívesen elcserélném az accomat a tiédre, mert nekem pont Mona tetszik a legjobban! ;)
(nyilván csak viccelek, mielőtt valaki reportolna account tradeért )

Sirandrish(436):
Igen én is láttam már mindenféle videót, valaki több mint 5000 Amerikai Dollárt költött hogy megkapja a kedvenc karakterét, valaki meg a beginners wishből kapott 2db 5 start.
Nagyon random az egész és így én se vagyok hajlandó beleölni pár ezer Ft-nál többet.
A legkorrektebb rendszer az lenne ha fixen is meg lehetne venni a karaktereket, a szerencsejáték elemet kikerülve.

Wierra(437):
Hát akkor marha nagy mázlid volt, becsüld meg ezeket a karaktereket.
Keqing az egyik legjobb DPS most a játékban, ha Monával összerakod akkor egy nagyon erős partyd lesz, mert víz és elektromosság kombókat tudsz nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#440) Sordoran


Sordoran
addikt

Ilyenek a gacha játékok. :U Én mobilon egy ilyen játékot tolok komolyabban (többibe csak benézek, napi ajándékokat össze szedem és ingyen rollokat tolom, ha vannak). Abban az egy játékban költöttem is pénzt, de ott láttam is valódi hasznát, értékét cuccoknak. Pesze eleinte volt értékesebb, idővel már úgy felgyorsul a gyűjtögetése cuccoknak, hogy nem éri meg fizetni. Itt viszont egyelőre nem látom, hogy valódi pénz segítségével lényegesen jobban járnánk. Legalábbis mázli nélkül kb. semmi haszna. Még 4-5 hétig kihúzza, aztán úgyis jön a Cyberpunk 2077 és rá se nézek. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#441) Steve1207 válasza Sordoran (#440) üzenetére


Steve1207
veterán

Részemről az ilyen fizetős megoldások felejtősek, sose költenék játékon belül. Plusz tisztességtelen is, ne akarja mindenki fentről kezdeni, szenvedje ki, ha tetszik valami, a játék úgy is megadja.

30-as rank ma összejött végre, fel is upgradeltem a karaktert, mert minden megvolt hozzá. Plusz nyitogatom a ládákat, ugranak fel a trófeák, hogy itt meg ott 200-at kinyitottam. Úgyhogy nem értem hova sürgetik az emberek a fejlődést, miközben 10 napja játszok és már van lvl 60-as karakter is a sok 50-es mellett.

.

(#442) #44330240 válasza Sirandrish (#420) üzenetére


#44330240
törölt tag

További infót itt olvashatsz még az Artifact-ek potenciális lelőhelyeiről.

A "combosabb" szetteket bizonyos Domainekben lehet végeláthatatlanul farmolni. AR40 felett 5*-s szettekkel bővül a kínálat.
A többi "könnyebben beszerezhető" szetteket - magasabb AR szint esetén nagyobb eséllyel - Stormterror (Trounce Domain) és a többi World Boss (nagyok és kicsik egyaránt) dobhatja.

(#443) KaitouP válasza Steve1207 (#441) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért hangoztattam, hogy ez a gacha system úgy undorító ahogy van, kérjenek havidíjat, vagy állapítsanak meg egy teljes árat, amiért meg kell venni a játékot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#444) Sirandrish válasza #44330240 (#442) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oké..hát ettől még messze vagyok :D
Most lett meg az AR26 :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#445) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Hát elertem az AR30at es a world level3at. Most az a baj, hogy a szörnyek sokkal erősebbek en meg nem :D. Kicsit megvagyok love, de meglátjuk. Az epic bossokat nem tudom megcsinálni, mert gyenge vagyok. Viszont hogy erősebb legyek es a karaktereket tudjam fejleszteni kellene material az epic bossokoktol. Kicsit érdekes szituáció.

Nekem rengeteg questem van. Storbol 3. World questbol 18. Szóval elvagyok nagyon.:P

(#446) saelin válasza Jumbozorz (#445) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk ez egy érdekes fejlődési skála. Mi van akkor, ha nincs elég material-od a karakterek fejlesztéséhez, de tegyük fel a world lvl-ed fejlődik? Így simán jarhatsz úgy, hogy túl erősek lesznek a mobok a karaktereidhez képest.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#447) #44330240


#44330240
törölt tag

Nagy nehezen sikerült keresztül vergődni a Spiral Abyss első felén. A 7. és 8. szinteken nem lett meg minden időre, de ez egy elég intenzív élmény volt.

(#448) Jumbozorz válasza saelin (#446) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Pontosan. Igy is jártam:DDD

(#449) Steve1207 válasza saelin (#446) üzenetére


Steve1207
veterán

A dungenokba bármikor vissza lehet menni, az kb ad mindent a karakterfejlődéshez (level szinten is, csak az alacsonyabbat játsszuk újra, amivel még elbírunk), mellette pár láda meg egy két ellenfél és pikpak megvan szerintem. Ott van a bolt is, ahol egy csomó mindenből vásárolhatsz hozzájuk szintlépős cuccokat (vagy van ilyen craftoló srác is a városokban).
Szerintem ennyire nem lehet "túljátszani", hogy egy-két nap harcolgatással ne lehetne ugyanoda behozni.
Pedig én ennek a stílusnak a számkivetettje vagyok kb, annyira nem játszottam ilyesmivel eddig :DDD

Más, WL3-on nekimentem egy lvl50-es lila kockának, hát nem éreztem, hogy nehezebb lett volna, pedig egy ideje még az artifactsokat se upgradeltem. A főkari 9500/6500-as élettel távozott, többiek meg max-szal a csatából.

.

(#450) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként ti hogy csináljátok? Minden karaktert egyformán húztok, vagy 1-2 re koncentráltok, és a többi kullog mögöttük?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.