Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) saelin válasza Sirandrish (#50) üzenetére


saelin
veterán

Erősen épít a játék a felfedezésre... és van is mit felfedezni, mert a világ óriási! :Y A durva az, hogy kb adventure rank 20-ig csak a prológust csinálod és utána kezd átmenni a story egy vagányabb szintre. Utána többször is az Archon questeket adventure level-hez köti, amit jó pár óra lesz kifarmolni.


Tatyla
Én ugyan nem bétáztam, de itt van pár tipp ami az eszembe jut:
1. Ne használj exploration alatt kaját gyógyításra, mert a nyersanyagok nagyon értékesek és sok idő összeszedni őket! Inkább teleportálj vissza a legközelebbi Statue of the Seven-hez és ott gyógyítsd fel a csapatot 100%-ra.
2. Három, de inkább 4 csillag alatti tárgyakat ne nagyon fejlessz, mert attól függ milyen magasra tudsz valamit kimaxolni, hogy hány csillagos. Pl az egy csillagot lvl 4-ig, míg az öt csillagos már lvl 20-ig tudod enhance-olni.
3. Monstadtban a házak falán mindig gyűjtsd be a Philanemo gombákat, mert ha patch 1.1 előtt eléred az adventure rank 20-at, akkor kelleni fog Barbara Ascension-jéhez és ez bazi lassan respawn-oló material. Valós időben 2-3 nap!
4. Fedezz fel! Pucolj ki camp-okat, oldj meg elemental puzzle-öket, gyűjtsd az Anemoculosokat és a Geoculusokat, kövesd a Seelieket. Mindemellett ha találsz egy anemo/geoculust azt mindig jelöld meg a térképen és később könnyebben találod meg hogy melyek hiányoznak még. Plusz a minimap is jelzi a meg nem talált oculusokat egy 4 ágú csillaggal!
5. Már írtam korábban is, de ha summonolsz akkor azt mindig a 10 db wish-el csináld, mert ilyenkor garantáltan kapsz egy 4 csillagos karit/tárgyat! A primogem-eket pedig csak arra gyűjtsd és költsd! 1400-1600 közötti mennyiség kell 10 fate vásárlásához. Ehhez kell egy jó pár óra mire kiszeded, de nem gáz én free to playben már 4x tízet tudtam idézni és ilyenkor mindig ad egy karit!
6. Fejleszd az adventure rankod! Minél gyorsabban éred el a adv rank 12-őt annyival könnyebb lesz a dolgod később. Ilyenkor nyílnak ki a daily-k amik egy tonna XP-t adnak 15 perc ráfordítással. Lvl 20-on pedig a Battle pass fog kinyílni, ami egy jó passzív material forrás.
7. A játéknak van egy energia rendszere az original resin néven. Ezt a térkép jobb felső sarkában látod és 1-et 8 perc alatt tölt vissza ha elhasználod. Primogemekért újra is tudod tölteni napi hatszor, de én napi egynél többször nem ajánlom. Minden egyes refill 60-at tölt vissza. Ezeket a resineket aktivitásokhoz tudod felhasználni, amiket az Adventurer Handbook-od is jelöl és írja melyik task menyi resin-t igényel. Mindig legyen elköltve ez az energia valamilyen szinten, mert amíg bóklászol vagy afkolsz úgyis töltődik szépen magától. Egy nagyon hasznos tipp ehhez, hogy a Weekly Boss-okhoz 60 resin kell! Szóval ha tudod hogy egy event boss kint van valahol és nem győzted le, akkor ez legyen az első amire költesz.
8. Ha főzöl, craftolsz akkor nézd meg hogy nincs-e karaktered aki az adott tevékenységhez tud valami bónuszt adni. Pl Lisa x% material visszatérít a craftolásból.
9. A kedvenc karaktereidet fejleszd fel amennyire csak tudod, mert ahogy nő az adventurer lvl-ed úgy fog a world lvl-ed is, és ilyenkor erősebb lesz minden! Persze jobb, több lootot is kapsz.
10. Használd a karaktereidet aktívan harc közben. Van két nagyon jó kombó már a kezdő karakterekkel is:
- Amber babáját mindig dobd le ha lehet, mert eltereli az ellenfél figyelmét.
- Kaeya ultija fentmarad ha karaktert váltasz.
+1. Az Adventurers Guild-nél a nem használt karaktereket el tudod küldeni Exploration-ra, ahol a karakter pár óra alatt hoz valamit az általad kiválasztott anyagokból.

Szerintem ezzel az összes fontos topic-ot lefedtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#52) Mike válasza saelin (#51) üzenetére


Mike
veterán

A felét sem értem. Tuti lesz tanulópénz, de ez van

(#53) Sirandrish válasza saelin (#51) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát lesz min gondolkodni, de szerintem első körben inkább csak játszom. Ezen részével majd foglalkozom ha tetszik.
Bár kicsit aggaszt a mobilról áthozott IAP manőver.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) saelin válasza Mike (#52) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

Csak játsz és majd adja magát a többi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#55) Tatyla


Tatyla
őstag

Amit wishben veszek fegyvert azt hova rakja mert inventoryban nincs?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#56) saelin válasza Tatyla (#55) üzenetére


saelin
veterán

Pedig szerintem ott is listázza. Egyébként Paimon menü (options) és character, majd itt a weapon opció. Amúgy ha valami jó fegyó kell, akkor haladj a story-val és majd kapsz smithing material-t. 60 iron és crystal ore-ból tudsz craftolni egy baszó 4-star fegyót. Battle pass lvl 30-on pedig választhatsz majd egy tetszőleges még baszóbb (azt hiszem 5 csillagos) fegyót. Az egykezes kard pl life stealt ad, de a többi sem rossz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#57) Mike


Mike
veterán

vki ismeri a caravan stories-t? most eszembe jutott, hogy azt is meg kéne néznem, ha már ott ül az accomon (az is ingyenes cucc)

[ Szerkesztve ]

(#58) Mike válasza saelin (#56) üzenetére


Mike
veterán

én ebből a ps exkluzívat használom a karimnál
szárnyat hogy tudok változtatni?
egyszer volt rá lehetőség, de sehol nem találom a menüben

(#59) penge111


penge111
addikt

Valami raid, dungeon van benne? Coopnak lesz értelme? Tank, healer ,dps szenthármasság?Bár videókból ez nem valószínű :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#60) saelin válasza Mike (#58) üzenetére


saelin
veterán

A karakter menü alatt - konzolon - jobb joystickkal kattints és az behozza Dressing Room-ot vagy mit. A Caravan Stories-t én már el is felejtettem! :Y Ha jól tudom az még csak mindig pár régióban érhető el....


penge111
Vannak benne activitie-k! Igazi mmo-s vagy diablo-s dungeon-ök viszont nincsenek. Inkább napi elfoglaltságok vannak:
- Daily Commissions: Ezek lila markerrel vannak a térképen és kis pár perces questek.
- Domains: "Dungeon-ök", de inkább csak pici arénák ahol időre le kell verni valamit.
- Spiral Abyss: Havonta resetelődő challenge arena dungeon aminek több szintje van. Itt a teljesítményed alapján kapsz csillagokat és ezeket összegyűjtve mehetsz tovább a következő szintre. Egyre nehezebb és időre megy. A következő hó elején pedig jutalmakban részesülsz a teljesítményed alapján. Talán a szinteket is skippeled oda ahol jártál, de erről nem találtam még sok infót.

A coopnak is van szerepe. Bossolni pl tök jó úgy, de akár segíteni a másikat is ha éppen nincs jobb dolgod. Akár a fent felsorolt aktivitásokat is csinálhatod más játékossal. Ez a része a játéknak biztos bővülni fog. Oh, és a story is coopolható, de csak a host progresszel vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#61) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy ez a cucc konkrétan mi? Mármint egy sztori alapú Single Player cucc, amiben van (van?) coop lehetőség, vagy van némi MMO-s cucc benne?
Gondolok itt arra hogy ha végigviszem a történetet, akkor annyi, vagy vannak valami raidek, wolrd bossok, bármi, amihez csapat kell? És ha van ilyen, megéri farmolni, vagy csak egy plusz, aminek nincs érdemben haszna?
Kasztok vannak-e? Láttam egy képet amin tierek szerint voltak felsorolva a karakterek, és ott volt olyan hogy "best support", de tényleg van support kari a játékban?
Mire jók a csillagok? Mármint oké, egyértelmü hogy egyre ritkább és erősebb/jobb minél több a csillag (gondolom az alap színskála mint zöld, kék, lila, sárga, amit másik 1M játék használ, már túl snassz lett volna), de van is értelme?
Mármint pl megéri karaktert "summonolni", hátha "esik" valami, vagy az alap hősökkel is simán végigjátszható?

Ezekre tudna valaki válaszolni? Ha egy magyar nyelvü tesztet tud linkelni valaki, az is elég! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62) Sirandrish válasza saelin (#60) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah majd minden kérdésemet meg is válaszoltad, míg a hsz-t írtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) Mike válasza saelin (#60) üzenetére


Mike
veterán

Usaban

(#64) saelin válasza Sirandrish (#61) üzenetére


saelin
veterán

A Genshin Impact egy free to play felfedezés központú openworld action rpg. Van benne story (nem is rossz ráadásul) és a játék gondoskodik arról is, hogy bőven legyen mit csinálnod a main questen kívül is.
Egyébként azon kívül hogy a több csillagos karik ritkábban megszerezhetőek nem feltétlen erősebbek. Kasztok nincsenek a hagyományos értelemben, viszont minden karakter egy adott típusú fegyvert használhat, mint pl a főszereplő egykezes kardot vagy Amber íjat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#65) Mike válasza saelin (#64) üzenetére


Mike
veterán

Nekem kicsit üres. Lehetne ló vagy valami madár, amivel gyorsabban lehet közlekedni.

(#66) Tatyla válasza saelin (#51) üzenetére


Tatyla
őstag

A hetes pontot nem igazán értem ezt elmagyaráznád úgy mintha szellemi fogyatékos lennék? Vagy mi a psn neved akár tudnánk rendesen is beszélgetni ha neked nem gond

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#67) Sirandrish válasza saelin (#64) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt a fegyveres témát már felfedeztem. Bár hogy az íjjal nem jobklikkel kell célozni, az valami kegyetlen ótvar :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68) Sordoran válasza Sirandrish (#67) üzenetére


Sordoran
addikt

+1 a konzol mellett, ott ugyanúgy L2-vel feszít, R2-vel lősz mint más játékokban. ;]
Amúgy nem lenne rossz ha lehetne testre szabni az irányítást. Néha nem azt nyomom amit kéne, és nem is tűnik olyan logikusnak minden.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#69) Sirandrish válasza Sordoran (#68) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jo ez nekem PCn és telon :)
Amugy a shopot hol érem el? Mármint a real moneysat .
Nem akarok vásárolni, de kíváncsi lennék hogy mi mindent lehet venni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70) KaitouP válasza Sordoran (#68) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem idő kérdése, hogy jöjjön button layout beállítási lehetőség. Amúgy +1 a konzolra, ez a játék oda való, meg PC-re talán, de ott is kontrollerrel.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71) saelin válasza Tatyla (#66) üzenetére


saelin
veterán

Majd a játék úgyis feldobja ha aktuális lesz neked. Szerencsére szépen elmagyarázza a játék az ilyeneket. Mondjuk egy velősebb ingame guide is jó lenne.

Amúgy saelin00 vagyok psn-en.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#72) Mike válasza saelin (#71) üzenetére


Mike
veterán

a shop melyik részében vannak vásárolható karakterek, amit korábban emlitettél Razor esetén, mert nem találom

szárny meglett, köszi!

(#73) scyllafren válasza Mike (#72) üzenetére


scyllafren
senior tag

A karakterek a Wish-nel vannak. Nem lehet (barkit) egybol venni, csak random, hogy kit dob es hogy dob-e karaktert. Ezert gatcha game :) Mint a Kinder tojas, csak azutan tudod meg, hogy milyen jatekot kapsz, amikor mar megvetted :)

Mas: van valakinek jo leirasa, hogy mire erdemes kolteni az osszes fajta currency-t? Foleg, ha 0-t akarok az IRL penztarcambol kolteni :)

(#74) saelin válasza Mike (#72) üzenetére


saelin
veterán

Shop és azt hiszem ott Paimon's Special Bargain. Starglitterrel lehet megvenni, de biztos nincs annyid, mert azokat duplikált summonokból kapod. Egyébként már csak pár óráig él ez az ajánlat, aztán cserélődik a választék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75) Tatyla


Tatyla
őstag

Ezek a challenge szerű küldetések amikor pl egy barlangban védjek meg egy ilyen oszlopot hogy először egy majd másik 3 robot támad és persze hogy megsemmisül a cucc mire leverném őket :W :(((

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#76) Mike


Mike
veterán

off! belenéztem a caravan storiesba, messze nem olyan szép mint ez, beszélgetés közben szűnt meg a szinkron, cserében 2x akkora helyet foglal mint ez

(#77) saelin válasza Tatyla (#75) üzenetére


saelin
veterán

Az semmi! Tegnap random felfedezés közben találtam egy ládát, amit egy Fatui Pyro Agent és egy Electro Cicin Mage védett. Állandóan kaptam az elemental kombókat és volt karim ami meg is halt a robbanástól. Persze a loot nem érte meg... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#78) penge111 válasza saelin (#77) üzenetére


penge111
addikt

"Electro Cicin Mage" ezen besírtam :DD

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#79) wierra


wierra
senior tag

Az "elején" van egy küldi, hogy oldd fel a 3 energiamezőt a kard körül. Két elemental oszlopot megtaláltam. De hol a harmadik?!

Ui. hová tűnt a spolier tag a szerkesztőből?!

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#80) Mike válasza wierra (#79) üzenetére


Mike
veterán

ha a kettőt bekapcsolod, kijön a harmadik a földből

(#81) KaitouP válasza penge111 (#78) üzenetére


KaitouP
veterán

Vedd le az n betűt, úgy meg jobb. :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82) Mike válasza KaitouP (#81) üzenetére


Mike
veterán

valószinűleg kisegér

(#83) wierra válasza Mike (#80) üzenetére


wierra
senior tag

Hm...ezek szerint ez elkerülte a figyelmemet. :B

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#84) saelin válasza penge111 (#78) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg ez a neve, és női kari... :DDD


wierra
Ott lesz az valahol a környéken. Fusd körbe a mappot, mert már én sem emlékszem. Nehezen találtam meg én is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#85) Mike válasza wierra (#83) üzenetére


Mike
veterán

ott van mellette

(#86) Tatyla


Tatyla
őstag

Na közben meglett az 5 robotos challenge quest mert egy mexikói gyere bejött hozzám.
Új karakterek is lettek
Fischl
Chongyun
Noelle
Barbara

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#87) wierra válasza Mike (#85) üzenetére


wierra
senior tag

Jah, meglett. Előtt azt az arénaszerűséget kellett kipucolni 2:00 alatt.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#88) saelin válasza Tatyla (#86) üzenetére


saelin
veterán

Fischl és Barbara nagyon jók! Az íjász lány később kap egy nagyon jó taleltet amivel sima attack-al elemental kombót tud majd triggerelni. Mondjuk én erre Sucrose-t használom mert aoe támadásai vannak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#89) Mike


Mike
veterán

Szeretnek engem a Gatcha istenek, tegnap este: :))

:R :R :R :R

így már tuti végigjátszom (2. alap 8-ba kerülő wishben adta)

[ Szerkesztve ]

(#90) Mike


Mike
veterán

nézegettem illetve ugye inkább hallgattam tegnap a nyelveket. Japán tényleg jobb. Kinaiul pedig a főhős profiljában is van szinkron, vagyis el is mondják ami le van írva. az más kráds, hogy visszatettem angolra, mert úgy legalább nem kell olvasgatnom, mert a japán nyelvtudásom még nem enyhén gyenge, a kinai meg még annyi se.

(#91) saelin válasza Mike (#90) üzenetére


saelin
veterán

Én is angolul tolom, mert vannak szövegek amikhez nincs felirat. Teljesen rendben van a szinkron.

Ja, meg grat Razor-hoz. Nagyon jó kari.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#92) scyllafren válasza saelin (#91) üzenetére


scyllafren
senior tag

En japan hanggal es angol felirattal. Az japan tudasom relativ jo, ugyanigy nezem a animeket is :) Neha tobbet mondanak, mint a felirat :)

(#93) Mike


Mike
veterán

van itt házigazda?

a képet feltöltöttem újra

(#94) Mike válasza scyllafren (#92) üzenetére


Mike
veterán

úgy könnyű

(#95) saelin válasza scyllafren (#92) üzenetére


saelin
veterán

Picsába, írnék valamit de nagyon spoileres. Valaki kérjen már Spoiler tag-et a topikba.


Mike
Szerintem nincs. Az ilyen pici topikok általában gazdátlanok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#96) KaitouP válasza saelin (#95) üzenetére


KaitouP
veterán

Lesz ez népesebb is talán. :) Induljon be, ha rajtam múlik és indokolt, biztos javasolok topikgazdát.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97) Mike válasza KaitouP (#96) üzenetére


Mike
veterán

legyen saelin

(#98) wierra válasza Mike (#97) üzenetére


wierra
senior tag

+1

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#99) Steve1207


Steve1207
veterán

Na végre volt időm jobban belenézni ma, korábban csak mászkáltam kicsit. 12-es rank, nekem ez nagy szó, hogy ilyesvalami ennyire leköt. Igaz ahogy haladok előre, úgy elkezd már néha beszaggatni PS4 Pro-n, az elejében pedig nem volt semmi döcögés (textúrák néha rosszabbul töltődnek be 1-2 mp-re)
Kicsit azért sok nekem ez a "mindent lehet fejleszteni" dolog, sajnálom egy-egy tárgyba beleölni, amiket megszereztem.
Az aláfestő zenék is nagyon jók, úgyhogy jó móka lesz.

.

(#100) saelin válasza Mike (#97) üzenetére


saelin
veterán

Most azé mer rá vagyok függve? :DDD :B

Amúgy kíváncsi lennék számokra hogy mennyire lett siker a játék. Az anime stílus sokakat elriaszt, viszont f2p lévén bárki belenézhet és lehet beszívja az atmoszférája. Twitchet elnézéve mondjuk nem egy Fortnite a pár száz nézőjével... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.