Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Jumbozorz válasza Steve1207 (#449) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ugyes vagy, sajna nekem nem megy még ez igy. Mi a csapatod? Van kedved screenshotot csinálni?plusz a csillagukrol?

Köszi

(#452) Mike válasza Sirandrish (#450) üzenetére


Mike
veterán

6 karaktert húzok a többihez hozzá se nyúltam
mindenki 30-as, 30-as fegyverekkel, 4-es artifactokkal
igyekszem mindig azonos szintet tartani az ellenfelekkel
a kikötő környékén már 33-35-ös lények vannak, azok kicsit keményebbek mint északon

én nem vagyok maximalista, nincs se 5-ös karakterem, se fegyverem
egész jól boldogulok eddig, egy-két kivétellel
a csapat se változott: Traveller, Amber, Chongyun, Razor
kispadon Barbara, Fischl
Ambert alig használom, csak ha tüzezni vagy lőni kell.

[ Szerkesztve ]

(#453) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nektek meg a coopos event?

(#454) Tatyla válasza Jumbozorz (#453) üzenetére


Tatyla
őstag

Én US szerveren vagyok de ott ment tegnap

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#455) Mike válasza Jumbozorz (#453) üzenetére


Mike
veterán

Tegnap éjjel ment

(#456) KaitouP válasza Sirandrish (#450) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyszerre húzok mindenkit, már amennyiben minden megvan az éppen adott karakternél a szinthuzáshoz. Mivel mindegyik karaktert egyszerre, felváltva használom (úgy gondolom, így a leeffektívebb, persze ettől függetlenül van kedvenc karakter, de itt nem lehet csak 1-2 karaktert használni) ezért jó, ha nagyjából egy szinten vannak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#457) Sirandrish válasza KaitouP (#456) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én két karaktert használok javarészt, a másik kettő inkább support csak, akik adják az elementálokat :D Kihasználom a testüket ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#458) Sirandrish válasza Jumbozorz (#453) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tegnap még ment, ma nem néztem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#459) wierra


wierra
senior tag

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#460) saelin válasza wierra (#459) üzenetére


saelin
veterán

Gyönyörű játék. Végre egy anime stílusú game, amiben a karakterek nem ütnek el a világtól. A Ni No Kuni, Persona és DBZ Fighterz melett ez a másik játék ami AAA szintre tudta ezt emelni. Általában az anime címek nagyon low budget kategóriát képviselnek - sajnos. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#461) wierra válasza saelin (#460) üzenetére


wierra
senior tag

Nincs túl nagy tapasztalatom ilyen jellegű játékokkal, az utolsó, amit végigtoltam, az a FF8 volt még PS2-n :B.
Ezt viszont nagyon szerethetőre sikerült összeszögelniük Mihoyoéknak. Igazán változatos a környezet, nem steril, élettel teli, aranyos és dögös karakterek közül mindenki megtalálja a szívéhez közel állót.
Dragon Quest-ről mi a véleményed? Ni no kuni mellett ezt néztem ki magamnak.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#462) saelin válasza wierra (#461) üzenetére


saelin
veterán

Igazi old-school jrpg modern grafikával. A legjobbak között van az is. Egyetlen fura dolog benne, hogy semmi szinkron nincs benne. A karakterek csak tatognak. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#463) Mike válasza saelin (#460) üzenetére


Mike
veterán

Meg szép rajzfilmes átvezetők vannak, de a játék 3D-s. Kevés olyan játék van ami végig rajzfilmes.

(#464) Mike válasza saelin (#462) üzenetére


Mike
veterán

Tedd át kinaira
Ja nem ez hanem a dragon quest

[ Szerkesztve ]

(#465) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Azt valahol meg lehet nézni hogy mennyit wisheltem már?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#466) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Összeszedtem megint 10wishre, és kaptam megint egy Fischl-t :DDD
A játék bekaphatja :DDD


Ez csak rá vonatkozik vagy mindenkire?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#467) Jumbozorz válasza Sirandrish (#466) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szerintem csak rá.

Valakinek nincs kedve csatlakozni hozzám coopba egy egy epic boss leveresehez? World level 3 lvl50esek. Aki gondolja szivesen felveszem. Köszi

(#468) Sirandrish válasza Jumbozorz (#467) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én mennék, de nekem az még sok lenne szerintem :B
Nálam W2 41esek a bossok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#469) #44330240 válasza Jumbozorz (#467) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ha megadod az UID-d, becsatlakozok.

(#470) Gabor343 válasza Sirandrish (#466) üzenetére


Gabor343
tag

Én Fishl fejlesztése miatt rollolgatok a Ballad in goblets bannerbe de csak 1x kaptam meg őt míg Xiangling-et 5x, Barbarát meg 2x.
Amúgy Fishl jelenleg a legerősebb 4 star karakter, olyannyira hogy már pletykálgatnak hogy a kövi pecsben nerfelni fogják.

A skill amiről beraktál képet azt csinálja, hogy amikor lehívod a madarat, az első ütése 200% Fishl attack sebzést tol egy targetbe és a területije 50%al többet tol, utána viszont normál sebzést csinál a madár.
Az összes korábbi Wishedet meg tudod nézni. De a wisheidet csak kb egy óra után rögzíti a listába. Külön lista van minden wish kategóriához.
A wish ablak alján kell lennie egy olyan gombnak hogy "history", ha PS4-en tolod akkor a lefele nyíllal nyithatod meg.

[ Szerkesztve ]

(#471) Sirandrish válasza Gabor343 (#470) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah de ott mit kéne néznem hogy tudjam hány WIshem volt a Balladba pl? Mert ugye 90nél elvileg ad egy garantált 5 csillagos herot, de nem tudom mennyi kéne hozzá..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#472) Sirandrish válasza Gabor343 (#470) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Crahacter event wish alatt 70 cucc van. Akkor elvileg 7et wisheltem? Tehát ha még 2t tudnék, akkor kapnék valami 5 csillagosat? Jól értem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#473) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap simán coopoztunk a lányommal úgy hogy én PS4-en voltam ő pedig mobilon

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#474) Sirandrish válasza Tatyla (#473) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De külön accal gondolom.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#475) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Megkegyelmezett a játék :))

Erősen gondolkodtam hogy befizetek egy kissebb összeget, de nem kellett...
Sikerült lecserélnem Xianglinget..
Még Barbara helyett kéne egy jobb healer, de azért nem fogok perkálni. Most szuper kis csapatom van, így már eszembe sem jut perkálni. Még megnézem hogy hogy haladok a BP-ben, és ha sok szintet megyek, akkor a 10 euros cuccra befizetek, de ennyi...
Jó lenne belőle a lila Claymore Dilucnak, de ha jól látom nem azt javasolják neki, így addig marad a 3 csillagos cuccos, míg ki nem esik a 4 csillagos verzió..
Diluc egy igazi vadállat! :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#476) Mike válasza Sirandrish (#475) üzenetére


Mike
veterán

Wow :C
Milyen platformon vagy?

(#477) Sirandrish válasza Mike (#476) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PC/Android :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#478) #44330240


#44330240
törölt tag

30 Primogem

Követelmény: Mihoyo account, Adventure Rank 10+
Platform: PC, Android, iOS

genshinMHY0O (Európa)
genshinMHY0M (Amerika)
genshinMHY0I (Ázsia)

Beváltható itt.

(#479) Sirandrish válasza #44330240 (#478) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszikeee :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#480) saelin válasza #44330240 (#478) üzenetére


saelin
veterán

De rossz hogy a ps4 ezekből mindig kimarad.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#481) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hali!

Segítség kellene, mert nem jövök rá, hogy tudok olyan anemo/geoculus-t megszerezni, amit nem érek el. Pontos helyet most nem tudok írni, vagy képen mutatni, de olyanokra gondolok, amit repülve sem érek el, mert vagy se nagy fa, vagy se nagy szikla nincs a közelben. Távolban van, de olyan messze, hogy onnan repülve se érem el.
Esetleg Traveler-rel(Anemo kaszt) nyomok egy Gust Surge-t, beleállok, felröptetem magam és talán elérem. Vagy ez hülye ötlet és nem működik? Ezt csak most találtam ki, mert most jutott eszembe :D . Vagy van valami turpisság, hogy lehet az ilyen anemo/geoculus-okat elérni?

Egyéb infó, hogy kb. 2 hete játszom a játékkal és bár sose játszottam régebben ilyen játékokkal, de ez valahogy nagyon beszippantott. Első nap gondoltam csak egy 2 órát kipróbálom....hát 8 óra lett belőle :D (még jó hogy hétvége volt). Azóta is szinte csak ezzel játszok :) . Nálam 4-5 karakter a favorit (lvl 40-50-en vannak): Razor, Xiangling, Amber, Barbara. Néha becsérelm Amber helyére Kaeya-t. De mivel tegnap egy 10-es wish-ből kidobta Diluc-ot, így most őt is el kezdtem használni, mert még csak lvl30-on van. Elfogytak a fejlesztő könyvek :O :D . Fischl van még kispadon lvl 40-el, hogy ha valami olyan dungeon-ba mennék, ahol jól jöhet.

Na, egy szónak is száz a vége. Előre is kösz a segítséget a fentebbi kérdésemmel kapcsolatban :R .

Ui: PC-n játszok, ha ez számít a kérdésemmel kapcsolatban :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#482) Jumbozorz válasza Sirandrish (#475) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jajj de irigy vagyok..:DDD

(#483) #44330240 válasza Ventur@ (#481) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ha az interaktív térképen, a "Markers" fül alatt bekapcsolod az anemo/geoculusokat és rákattintasz valamelyikre, a mellette megjelenő kommentszekcióban tudsz informálódni. Nekem itt-ott azért segített (és fogtam a fejem, hogy könnyebb volt a megoldás, mint gondoltam).
Valamelyiknél szükség lehet pl Kaeya fagyasztására vagy a Geo főszereplő skilljére.

(#484) Sirandrish válasza Jumbozorz (#482) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is alig hiszem el :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#485) Jumbozorz válasza Sirandrish (#484) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ebből nyerted ugye?

(#486) Sirandrish válasza Jumbozorz (#485) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

öööö a Ventisből szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#487) Mike válasza Ventur@ (#481) üzenetére


Mike
veterán

Kis levegő lények sincsenek a környéken?

(#488) Tatyla válasza Ventur@ (#481) üzenetére


Tatyla
őstag

YouTube a barátod

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#489) #44330240


#44330240
törölt tag

(#490) Ventur@ válasza #44330240 (#483) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na, ezt köszönöm. Mentettem is kedvencek közé, mert van jó pár anemo/geoculus, amit még meg kellene szereznem, hogy az oszlopokat tudjam fejleszteni (lvl 6 és 7-en állnak most).

(#487) Mike: Tegnap kettő olyan helyet is találtam, ahol semmi nem volt. Se kis izék, amikből ha a hármat összeszedem, akkor generálnak egy széltölcsért. Se levegős kicsi/nagy lime-ok (vagy mik), semmi, hogy valahogy elérjem a geoculus-t. Nagy sziklaszírt volt, de az is olyan messze, hogy most 200-as energy-vel sem tudok a szírtről a geoculus-ig elrepülni, hogy meg tudjam szerezni. Pedig csak most pont kettő kellene egy újabb fejlesztéshez :O :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#491) Steve1207 válasza Ventur@ (#490) üzenetére


Steve1207
veterán

Nincs alatta ilyen szélkerék? Megtolod a széllel és ugyanúgy generál szélörvényt.

.

(#492) Ventur@ válasza Steve1207 (#491) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem láttam a közelében semmit, ami segített volna. De a fentebb linkelt térkép alapján, ha megtalálom, eskü megőrülök, hogy ha valami tök egyszerűt kell csinálni, hogy elérjem, csak nem vettem észre :D . Mondjuk már arra sem nagyon emlékszem, hogy pontosan merre volt ez a hely, de ha hazaértem, addig vadászom míg meg nem lesz :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#493) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Szerintetek érdemes lehet lecserélni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#494) Steve1207 válasza Sirandrish (#493) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem nem, úgyis kapsz majd 5 csillagosat valamikor, addig elég ezt tovább fejleszteni.

.

(#495) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah ezt a COOP eventet kifiléztem. Amit lehetett megcsináltam belőle :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#496) Sirandrish válasza Steve1207 (#494) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor várok :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#497) Over567 válasza Jumbozorz (#485) üzenetére


Over567
aktív tag

Én is a Ventisből kaptam Dilucot. Nem érdemes a sima bannerből summolni itt is ugyan azok eshetnek sőt még nagyobb eséllyel az 4 + Venti :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#498) Jumbozorz válasza Over567 (#497) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jaja. Mostantól én is azt fogom "használni"

#495: Gratula!

(#499) Jumbozorz válasza #44330240 (#469) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

700092776, aki gondolja vegyen fel! SZívesen venném

(#500) Sirandrish válasza Jumbozorz (#498) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A másikat csak akkor érdemes ha összejön rá a cucc...primogemből biztos hogy nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.