Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) KaitouP válasza Mike (#600) üzenetére


KaitouP
veterán

"Upgrade pack-et" nem veszel, mert olyan tudtommal nincs. Azok a mini-boss-ok/Domain Challenge -k, amik dobnak értelmezhető mennyiségű material- t, Resin-t igényelnek, abból van 120, lassan tölt vissza, ha gyorsan akarsz újra Resin-t, visszatöltöd Fragile Resin-ből ami szintén fogyó eszköz ráadásul limitált mennyiségű, vagy költöd a Primogem-et, amit ugye jobb lenne karakterhúzásra megtartani. Primogem meg ha nincs, akkor venni tudsz real life pénzért, ami hogyha két/három csapatnyi karaktert folyamatosan max. szintre akarsz húzni, rengeteg idő, tehát rászorulsz a vásárlásra, vagy beletörődsz abba, hogy van egy team-ed, és szép lassan húzod csak ki a többieket, már amennyiben erre van igényed.*

* Tudomásom szerint, de a tévedés jogát fenntartom. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#602) Mike válasza KaitouP (#601) üzenetére


Mike
veterán

aha, köszi
jól megkomplikálták

(#603) Ventur@


Ventur@
senior tag

GhostPetya: Nos, az újak közűl őt kaptam (vagyis hát nekem új :) ):
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
Még csak lvl 40-ig tudtam feltornászni, fegyvere meg csak egy alap két csillagos könyv, mivel más használható nem volt, így még piszok gyenge. De ez a kinézet kárpótol mindenért :Y :DDD .

A többi csak ilyen két-három csillagos íj, kardm, buzogány. Szóval említésre sem méltó dolgok, de megérte a 1600 primogemet a leány miatt :DDD .

Ui: annyira kellett egy másik anemo karakter, mert Travellert nem győztem anemo és geo között változtatgatni, mikor éppen melyik culushoz kellett. Erre tessék, anemo csaj :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#604) KaitouP válasza Ventur@ (#603) üzenetére


KaitouP
veterán

Kettőt húztam, mert ennyire volt elég Primogemem (3000+), és hogy csak egy emotioniconnal fejezzem ki az eredményt: :((( Noelle-t és Sucrose-t húztam ki, de már mindkettő megvan régóta, így csak fejleszteni tudtam 1-1 Constellation-t náluk. Most gyűjtögethetem megint a Primo-t... Ilyenkor utálom az egész gacha marhaságot. :U

A bájos kis Sucrose, akit kihúztál, nagyon édes és hasznos karakter, gratulálok hozzá! :R Az én csapatom állandó tagja, a Forbidden Creation - Isomer 75 / Type II képessége nagyon tud sebezni, ha szinte bármilyen másik elemental-al kapcsolatba lép (legyen az másik karakter által, vagy időjárási tényező miatt), pláne ha az enemy weak rá. Hasonló, de kissé gyengébb attack a Astable Anemohypostasis Creation - 6308, az kicsit löki is az enemy-t a Wind Spirit irányába. Normal attack sem rossz, de arra azért van jobb karakter is, pl. Noelle egy erős Claymore-al.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#605) Mike válasza Ventur@ (#603) üzenetére


Mike
veterán

ő annyira jó? még csak ki se próbáltam

(#606) Ventur@


Ventur@
senior tag

GhostPetya:

Csak a try módban néztem, mikor Lisa-val vannak együtt, de ez az elektromosság + szél kombó ez nem kicsit odab*szott így. Élveztem, ahogy repülnek el az ellenek, közben kapják az elektrót :DDD .

Mike: Nem tudom még, hogy mennyire lesz számomra hasznos, mert nincs normális fegyvere még, de hát kva dögös egy karakter na :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#607) Jumbozorz válasza Ventur@ (#603) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Grat a kiscsajhoz most próbáltam ki éppen. Joncolt a Lisa AOval együtt az tuti. Most van 1200 primogen-em, szóval a napokban tolok en is egy wisht

(#608) #44330240


#44330240
törölt tag

Klee várható nyitás volt, mert nem volt messze a 90 wish vége, viszont Sucrose-ra nem számítottam (előbb számítottam egy Noelle duplicate-re). Már csak "anyag" kellene hozzájuk. Meg catalyst. Abból elég szegényes az inventory.

(#609) Over567


Over567
aktív tag

Nos én utolsó nap próba cseresznyeként summoltam egyet a Ventis bannerből és kiesett Venti :DDD most meg egy 10-es pakkot a Glee-sből és kiesett Glee,Noelle(ismét),Beidou. Valamiért úgy érzem egy időre oda a szerencsém a játékban.

Kedves barátom, tudom hogy olvasni fogod ezt és utálsz de majd neked is megjön a szerencséd :(

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#610) KaitouP válasza Over567 (#609) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom ki a barátod de én utállak. :P :DDD :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#611) Over567 válasza KaitouP (#610) üzenetére


Over567
aktív tag

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#612) Sirandrish válasza #44330240 (#608) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Grat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#613) Jumbozorz válasza #44330240 (#608) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hát ez szép. Gratulálok. Kicsit félek már lassan, hogy olyan hőst húzok ki, ami tetszik és akkor upgradelnem kellene :DDD , mert a MORA-ból állandóan kifutok. Nem tudom ti, hogy vagytok vele. Jelenleg 70-es lvl-re húzom a 4 fő MAIN-emet, de mindig elfogy a pénz. Nem is fejlesztem a world levelemet 4-sre, mert így a Bossokat egyedül is tudom ölni és a training materialok esnek szépen+amik esnek elegek a 70-es szintig.

(#614) body007


body007
addikt

Sziasztok!

Most töltöm lefele ps4-re, tetszetős játéknak néz ki.
Olvasom itt lentebb a hsz-eket és kérdezném is, h: miaza wish? :B
Azt tudom, h kívánságot jelent de itt az vmi kaszt, skill?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#615) Steve1207 válasza body007 (#614) üzenetére


Steve1207
veterán

Primogems-ekből lehet "kívánni" és ha szerencséd van akkor ad karaktert pl, amit mutogatnak, de javarészt 3-4 csillagos fegyvereket. Ezt kapsz már kb a bejelentkezés után is vagy ahogy csinálod a történetet, feladatokat.

.

(#616) Jumbozorz válasza body007 (#614) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Gatcha jatek reven a fo celja a jateknak a karakterek gyűjtése. Ezt a játék jo par helyen erőlteti, mivel különböző feladatokat bossokat konnyebb teljesiteni ha szélesebb karakter listával rendelkezel (különböző elementek használata). A wishekbol szerezhetsz karaktereket. A Wishez szükséges alapanyagot a jatek ad (szerintem eleg szépen free to play jatek révén). Annyit tanacsolok,hogy csak a 10es wisht használd a sima egy helyett, szoval erdemes megvárni az alapanyagot rá.

(#617) Sirandrish válasza Jumbozorz (#613) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy oldod meg hogy ne fejlődj World LV4re? Adv LV 35on nem vált alapból?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#618) body007


body007
addikt

Ahaaa, értem. Délután próba. Köszi :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#619) vza1cev válasza Over567 (#611) üzenetére


vza1cev
újonc

Petya tuti az igaz baratod lett, de azert vigyazz vele a hata mogott kest szorongat :DDD :D

(#620) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja én is belekóstoltam, eddig nagyon bejövős.

Tetszik a megoldás hogy nem fegyvereket váltok hanem karaktereket, de annyi jó van - főleg hogy folyamatosan ott az esély egy újra - hogy nehéz dönteni kit rakjak a csapatba, kit mennyire fejlesszek :)

Még nagyon az elején vagyok, AdvLv 11 vagy 12, meglátjuk meddig tart ki a lelkesedés.

Egy dolog zavar, Pc-n FB-val bejelentkezve minden alkalommal újra be kell jelentkeznem nem jegyzi meg, de azért ez sem egy egetrengető probléma.

(#621) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez a COOP tényleg ilyen gyatra?
Bementem egy ismerősömhöz, aki Adv LV 18 körül van. Az egy dolog hogy mindkettőnk számára nevetségesen alacsony ellenfelek jöttek, de hogy egy ládát nem engedett kinyitni az röhej. De még csak egy oszlopot sem tudtam meggyújtani a saját Pyro hősömmel..
Ez ilyen, vagy beállítás kérdése ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#622) Over567 válasza vza1cev (#619) üzenetére


Over567
aktív tag

Olyan Yandere érzetem lett :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#623) KaitouP válasza Sirandrish (#621) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez ilyen, rendes, 100%-is co-opot itt ne is keress. :(

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#624) KaitouP válasza vza1cev (#619) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugyan, én mindenkit is szeretek itt... :P

Vagy nem. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#625) Jumbozorz válasza Sirandrish (#617) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Van egy speckó quest, ami jutalmul adja a WL ugrást, de múltkor is megszívtam, hogy a WL3-hoz gyenge voltam és nem kellett volna szintet ugranom még.

(#626) Sirandrish válasza Jumbozorz (#625) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah jó, de 35ön nem ugrik fel a WL?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#627) Sirandrish válasza KaitouP (#623) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez még 5% sincs. Azon kívül hogy szaladgáhatok mellette, semmit sem tudok csinálni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#628) Jumbozorz válasza Sirandrish (#626) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Kell hozzá a quest, mert nálam nem ugrott:

(#629) KaitouP válasza Sirandrish (#627) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja, van benne valami.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#630) Sirandrish válasza Jumbozorz (#628) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ez szuper. Direkt 2 napig még a napikat se toltam be, mert féltem hogy ugrik, és csíra leszek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#631) Hzoltan969 válasza Sirandrish (#627) üzenetére


Hzoltan969
tag

Commission-öket, boss-okat és alapanyag farmolást jól lehet coop-ban csinálni.

Nem tökéletes és remélem, hogy később csiszolnak majd rajta, de azért nem teljesen haszontalan: előbb-utóbb úgyis grind-olásba fullad a játék, akkor meg azért élvezetesebb (és gyorsabb) társaságban csinálni.

(#632) Ventur@ válasza Sirandrish (#630) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én úgy jártam, hogy megcsináltam ezt a szintlépő küldetést és hát miután végeztem, derült ki, hogy most meg csíra vagyok a karakterekkel :D . Szóval azóta is azzal szívok, hogy a főbb karaktereimet WL3-on valahogy fel tudjam min. lvl 50-60-ra nyomni. Ehhez viszont jó pár olyan dungeonba kellene mennem, vagy bossokat ölnőm, amik az ascend-ekhez adja a cuccot. Csak hát lvl 40-es karakterekkel ez eléggé cinkes :D .

Szóval, amíg csak tudsz maradj WL2-ben és szintezd fel a kedvenc karaktereidet, hogy ne legyél csirke WL3-on :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#633) Sordoran válasza Jumbozorz (#616) üzenetére


Sordoran
addikt

Miért jobb a 10-es wish? Mármint oké, én is 10-essével tolom, de amúgy totál lényegtelen. :DDD Annyi "előny", hogy a 10-esben biztos van egy 4 csillagos, de ha 10x 1 wish-t csinál is ugyanúgy lesz közte egy legalább.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#634) Hzoltan969 válasza Ventur@ (#632) üzenetére


Hzoltan969
tag

Pl. itt kifejezetten hasznos lehet a coop. Valaki belép hozzád erősebb karival és segít...

(#635) Sirandrish válasza Ventur@ (#632) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már egy ideje WL3on vagyok. Fel is toltam 3 karimat 60ra, meg egyet 50re, meg a fegyvereiket is 50-60 körülre. Csak a kövi ascendhez majd 60as bossokat kéne farmolnom, amitől kicsit parázok ám :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#636) Sirandrish válasza Hzoltan969 (#634) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

segít aka megcsinálja helyetted? Nah az olyat sosenem szerettem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#637) Hzoltan969 válasza Sordoran (#633) üzenetére


Hzoltan969
tag

Egy csomó kattintást megspórolsz hosszú távon!
Nem is beszélve a több mp-es animációról, ami a játékidőd rovására megy. :D

(#638) Hzoltan969 válasza Sirandrish (#636) üzenetére


Hzoltan969
tag

Hát, nyilván nem WL10-est kell behívni! :)

(#639) Ventur@ válasza Hzoltan969 (#634) üzenetére


Ventur@
senior tag

Az a baj, hogy egyik barátom/haverom/ismerősöm sem Genshin-ezik, így marad az egyedül kóborlás :) . Mondjuk mindig is magányos farkas voltam a co-op lehetőségű játékokban. The Division 2-ben is lvl 30-ra tök egyedül toltam fel a karakteremet. Jobb volt nekem úgy :) .

Sirandrish: Jaaa azt hittem még WL2-ön vagy. Én szivesen visszamennék most még oda, de hát azért nem fogom új account-tal elkezdeni megint a játékot :) . Marad a kihívással teli farmolás :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#640) Sirandrish válasza Ventur@ (#639) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

WL3on nincs gondom már semmivel, de azért nem vágyom még a WL4re :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#641) Jumbozorz válasza Sirandrish (#640) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Same. Felhúzok mindent 70-re fegyókat is(mármint a 4 karimnál amik alapok) és aztán go WL4-re, aztán nem lesz gond.

5 csillagos artifact esett valakinek? Tegnap esett nekem egy nem tudom milyen ritka...

(#642) Sirandrish válasza Jumbozorz (#641) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Viszont így nekifekszem a AL-nek, mert direkt hanyagoltam hogy ne legyek 35 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#643) Mike válasza Sirandrish (#621) üzenetére


Mike
veterán

az az ő világa, te csak ne nyitogasd az ő ládáit :)
ugye nem kötelező együtt menni mindenhová, szóval tudsz mászkálni a világában és kvázi őt kifosztani (láda még hagyján, de így össze tudnád szedegetni másoktól a kék sárga bigyókat amik az oltárokhoz kellenek, neki meg nem fog újratermelődni)
ám, hogy oszlopot se lehet gyújtani, azon szerintem érdemes lenne változtatni, hiszen pont az a lényeg, hogy co-op

(#644) Sirandrish válasza Mike (#643) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nyilván olyan embert engedek be magamhoz, akiben megbízom. Vagy ha véletlenül paraszt lenne az ismerős (vagy épp idegen), akkor mi van? Az első láda után kickelném. Persze az ideális ugye az lenne ha mindketten megkapnátok a láda tartalmát, hiszen a COOP lényege hogy együtt haladtok, nem az hogy lopkodjátok egymás elől a lootot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#645) Mike


Mike
veterán

én bárkivel szivesen ellenék co-opban, az sem baj, ha én nem gyűjtögeteg
csakhogy én ps-en vagyok, amin semmiféle crossplay tudtommal nincs
illetve csak este 10 után vagyok
akit ezek után érdekel, küldjön pm-et

(#646) Mike válasza Sirandrish (#644) üzenetére


Mike
veterán

honnan látod, hogy miket nyitogat, ha nem előtted csinálja? mire észreveszed, meg eszedbe jut a kick, már csomó cuccodat lenyúlta
ha a te verziód lenne, akkor csak sok ismerős kell a farmhoz, és ugyanazt a terüketet lehetne mondjuk 10 haverral körbefarmolni
pl. a tó parton mindenhol felszedsz 10 virágot, és már meg is van a heti 100

(#647) Sirandrish válasza Mike (#646) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most komolyan. Egy értelmes ember szerinted beenged valakit a saját mapjára úgy, hogy hagyja hogy tőle 300 km-re garázdálkodjon? Nemigen! Az én verziómat félreérted...nekem és a társamnak is fel kellene vennie...nem kapnám meg csak azért mert ő felveszi, de nem tudná elvenni előlem. És ha felveszek 10 virágot az 10 virág nekem, de ugyanazt a 10 virágot ő is feltudná venni, de az neki lenne 10 virág, és nem nekem. Ennyi...1000 éves mechanizmus...millió másik játékban működik. Nehogymár itt megoldhatatlan problémát okozzon :N Nem lopna el senki senkitől semmit, és nem kéne felügyelni azt aki veled egy játékban van...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#648) Mike válasza Sirandrish (#647) üzenetére


Mike
veterán

akkor ezt figyeld:
a múltkor volt az az event, amikor együtt kellett lecsapkodni az ellenfeleket, meg kis átlátszó kockákat gyűjteni. a végén volt akik smán bennmaradtak valahogy a világomban, csak azt tűnt fel, hogy nem tudtam a csapatom tagjain váltogatni. hogy ők a világomban mit műveltek, nem is láttam, mint ahogy a karakterüket sem, hogy éppen hol bóklásztak. arra sem emlékszem már, hogy hoztam be azt a listát amiben ott volt, kik vannak a világomban és kickelhettem őket ha akarom

ha gondolod, ki lehet próbálni, hogy UID segítségével bárkihez be tudsz e lépni, a hívása nélkül (ok, lehet kiirja valahol, hogy x belépett, de mi van ha nem veszed azonnal észre?

farmolás:
10 haverhez bemegyek, körbejárom az egyik tavat és megvan a heti 100 virág, vagy annyi kő amennyit csak akarok, gondolom ezt meg nem akarták

amúgy ezt úgy lehetett volna elkerüli, ha egy nagy közös világ van, és azt tartja számon, adott virágot, követ leszedted e már, mint ahogy az rdr2 online is működik, ezt most nem így csinálták meg, ergo nem fognak rajta változtatni, mert alapjaitól írhatnák újra az egész tárgy managememtet

[ Szerkesztve ]

(#649) #44330240 válasza Jumbozorz (#613) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ismerős a szituáció. Jelenleg Diluc az egyik main DPS, emellett ott kolbászol még Xiangling is. Most pedig jött Klee. A Pyro boss nem fogja megköszönni, amit kapni fog az elkövetkező időszakban.
Ami engem inkább hátráltat, az az 5 csillagos Artifact-ek fejlesztése.

(#650) Sirandrish válasza Mike (#648) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És ha megvan a 100 virág akkor mi történik? Semmi!!! Kapsz 450 pontot HETENTE....váó...nagy dirrdurr :D
Amúgy lehet ezt csűrni csavarni, csak nincs értelme. Semmi újat nem kellett volna alkotniuk, csak lemásolni egy rendszert, amit előttük már 12millióan használtak....
Ha akkora előny a heti 100 virág (nem az), akkor kiveszik azt a "challenget"...kész..minden probléma megoldva, és nem tartott 2 secig a megoldás kitalálása.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.