Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) #44330240 válasza Steve1207 (#346) üzenetére


#44330240
törölt tag

Azt azért én is megerősíthetem, hogy content részről nem kell aggódni, hogy a Mihoyo elhanyagolja a címet, már csak a Honkai Impactből kiindulva is (a fejlesztő cég másik mobilos játéka).

Jelenleg 33-as szinten van az AR, most több idő volt ilyen elfoglaltságokra, ezért egy kicsit meg is szaladt a szekér. Sztori küldetésem jelenleg nincs, valamint az Anemo-/Geoculusok lettek összegyűjtve. A többi csak részben.

Ezért írtam (magamból kiindulva), hogy egy idő után a napi teendő nagyjából a fentebb felsoroltakból állhat, ha sokat játszik vele az ember. De ez már csak egy egyéni szoc probléma, amivel előre tisztában voltam. Ha nem lesz rá szabadidő, nem pörög ennyit. De tény, hogy a játék világa nagyon is magába szippantott.

(#352) KaitouP válasza saelin (#350) üzenetére


KaitouP
veterán

Remélem pénzért. De a contentek csak pörgetéssel jöjjenek ki. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#353) saelin válasza KaitouP (#352) üzenetére


saelin
veterán

Minden update free lesz. A Mihoyo a gatcha rendszerből akar megélni. A Honkai-nál bejött nekik, szerintem itt is működni fog a model.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#354) Steve1207 válasza saelin (#353) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem csak poén volt, de így én is félreértettem először, hogy külön szerepelt :D

PS4-en más is tapasztalja, hogy minél több mindent fedezünk fel és töltődik be annál "döcögősebb" lesz az egész? Valamint, ha a fákon mászkálás megy beszaggat elég szépen.
Nincs valaki, aki ssd-vel van, hogy ott is tapasztal-e ilyen apróságokat?

.

(#355) KaitouP válasza Steve1207 (#354) üzenetére


KaitouP
veterán

:K

Detto, PS4 Pro-n is. Az optimalizáltság nem az erőssége a játéknak, de talán idővel reszelnek rajta.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#356) Steve1207


Steve1207
veterán

Most Jean lett a kedvenc karakter:

.

(#357) Sordoran válasza KaitouP (#355) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak ezért várom a ps5-öt, hogy ne akadjon és gyorsan töltsön ez a játék. ;] Ezt a másfél hónapot már kibírom így.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#358) saelin válasza Sordoran (#357) üzenetére


saelin
veterán

Ha balszerencsés vagy lesz az még fél év is... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#359) Sordoran válasza saelin (#358) üzenetére


Sordoran
addikt

Első körös vagyok és előleg is befizetve egyik boltnál, tehát nagyon sokan lesznek balszerencsések, ha én is az leszek. Elvileg. :U (persze addig ez se biztos míg a kezembe nem lesz)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#360) saelin válasza Sordoran (#359) üzenetére


saelin
veterán

Jó, most meg irigy lettem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#361) sz.mich válasza Steve1207 (#354) üzenetére


sz.mich
tag

PS4-en Adventure rank 10-ig bírtam... aztán előkotortam a gamepedem, és átmentem pc-re, ott persze hasít, mint a szél.

Csak kp., az ár fix.

(#362) Mike válasza Sordoran (#359) üzenetére


Mike
veterán

én elengedtem
program sincs rá ami annyira érdekel hogy mindenképpen kelljen

(#363) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#364) #44330240 válasza KaitouP (#363) üzenetére


#44330240
törölt tag

Szomorú, de legalább mostmár hivatalos a dátum.

(#365) Mike válasza #44330240 (#364) üzenetére


Mike
veterán

Ebben mi a szomorú?

(#366) #44330240 válasza Mike (#365) üzenetére


#44330240
törölt tag

Nem említik, de én speciel bízok benne, hogy az 1.1 megérkezéséig egy kis finomhangolást eszközölnek legalább a Resin rendszerén. Adjon többet, fogyjon kevésbé, valami.

[ Szerkesztve ]

(#367) saelin válasza #44330240 (#366) üzenetére


saelin
veterán

Egy magasabb cap kellene neki csak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#368) Steve1207


Steve1207
veterán

Nos egy hét alatt közel a 28-as rankhoz, így áll a kis csapat. Ők az alap tagok, a többieket eddig max akkor használtam, amikor szükséges meggyújtani vagy feltárni valamit.
Lisa fegyvere is 2-es szint lesz a napokban, csak még hiányzik 2 dolog. Többieknél a következő karakter fejlesztési cuccokból is alig hiányzik valami, de csak a 30-as ranktól lesz elérhető.

Ki milyen szinten áll most?

.

(#369) saelin válasza Steve1207 (#368) üzenetére


saelin
veterán

Egy hete nem játszottam már, de így is adv rank 25. Megvárom az 1.1-es patchet és akkor vagy picit előtte folytatom. Nekem már a story-ból nem sok van hátra sajnos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#370) Mike


Mike
veterán

eddig könnyű volt a játék, de most belefutottam pár pofonba

venti pl kidöglik állandóan, azon a bizonyos helyen, olyan mintha a sebzés okozástól is sebződne. a többiek... hát, úgy röpködnek a bekapott 300-ak hogy öröm nézni
még nem jöttem rá a forszára

masik, meg találkoztam egy kockával, hát... kinyúvadtunk :)

harmadik abyss, második csetepaté után közölte, jöjjek vissza barátokkal, pedig egész jól ment

plusz még megvettem a battle passt, ha már tetszik a játék adok érte pénzt, remélem egy hónap alatt eljutok az 50es szintig benne

[ Szerkesztve ]

(#371) Mike válasza Steve1207 (#368) üzenetére


Mike
veterán

20as szintű vagyok, a karakterek 30as, fegyverek 25ös szintüek, kivéve Amber és Razor mert nekik nincs meg a hozzávaló
Saját kari, Amber, Chongyun, Razor
kispadon: Fischl, szintén 30/25 és Barbara 25/20

(#372) scyllafren


scyllafren
senior tag

Parat rerolloltam, a hatodiknal vegre beadta Qiqi-t... Tenyleg aranyos es brutal eros :) Mint a fokarakter, egykezes kardos, de gyorsabb es fagyaszt. Ugyhogy viszlat AR28, kezdem a jatekot elorol :D

(#373) Tatyla válasza Mike (#370) üzenetére


Tatyla
őstag

World level 3 már szerintem elég kemény :W

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#374) Steve1207 válasza Tatyla (#373) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem mos jönnek majd a lvl41-es szintek, lehet ma be is próbálkozok az egyikkel.

.

(#375) #44330240


#44330240
törölt tag

(#376) Jumbozorz válasza Steve1207 (#368) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Most vagyok 29en. Úgy érzem rengeteg mindent tudnék csinálni. Dilucot szeretném megszerezni, de hát wishből ugye nagy lutri. Nem fulladt ki a játék nálam. Még mindig tetszik.

(#377) Mike


Mike
veterán

Traveller geo nagy hordója mire jó? fel tudok rá mászni :)

(#378) Steve1207 válasza Mike (#377) üzenetére


Steve1207
veterán

Simán csak rombol, imádom használni (meg ha felmászok rá harc közben tudok ilyen ugró "ütést" csinálni, nem tudom mi ennek a szakkifejezése :D )

.

(#379) saelin válasza Steve1207 (#378) üzenetére


saelin
veterán

Dive attack.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#380) scyllafren válasza Mike (#377) üzenetére


scyllafren
senior tag

Pl kimaszni az egyik boss AOE-jebol, kapcsolora raallos puzzle megoldo, stb...

(#381) Sirandrish válasza Jumbozorz (#376) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van rá más mód is? Én sok karit megnéznék, de wish nincs, máshogy meg hogy? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#382) Jumbozorz válasza Sirandrish (#381) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Most az event résznél (jobb felso sarok iránytű) van oar karakter amit ki tudsz próbálni. Plusz a sztori küldetésnel is lehetsz karakterekkel.

(#383) Sirandrish válasza Jumbozorz (#382) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah oké, de ott is csak 1-1 küldinél..nem lesz a "tiéd" :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#384) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ezt a kockát hogy lehet legyőzni? Mi a trükkje? Mert már 28. alkalommal healeli fel magát..nyilván bármit csinálok 2%nál jön az 50% heal, így gondolom van valami trükkje neki..

Jól sejtem hogy egy elem kell neki? Ennek konkrétan a szél..
Viszont ha az nincs nálam akkor hellosziavalenszia?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#385) Tatyla válasza Sirandrish (#384) üzenetére


Tatyla
őstag

Melyik kocka? Amúgy mindegyiknek van egy utolsó fázisa amikor megjelenik négy dolog amit szét kell csapni a szélnél össze kell szedni, minél gyorsabb vagy annál kevesebb csík marad

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#386) saelin


saelin
veterán

Most olvastam hogy a játék fejlesztési költségei két hét alatt visszajöttek. Azért ez szép egy free to play játéktól. Remélem ilyen sikeresek lesznek a játék "végéig".

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#387) Sirandrish válasza Tatyla (#385) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bakker, ez eszembe sem jutott :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#388) Mike válasza Sirandrish (#384) üzenetére


Mike
veterán

hehe, én megütni se tudtam rendesen :)

[ Szerkesztve ]

(#389) Mike válasza saelin (#386) üzenetére


Mike
veterán

akkor én nem adakozok nekik többet :D
főleg, hogy megnéztem az ázsiai fickó 2 videóját, ahogy elcsesz 4+5 ezer dollárt wishre
nem tudom tényleg költött-e rá ennyit, vagy ingyen volt neki, mindenesetre brutálisan nehéz 5 csillagos karihoz jutni.

[ Szerkesztve ]

(#390) saelin válasza Mike (#389) üzenetére


saelin
veterán

Én simán el tudom képzelni hogy a videósok sok pénzt vernek el rá, de a pénzesebb csemeték/felnőttek is. Én csak a battle pass-t és azt a moon blessing-et vettem meg + starter pack még megjelenés előtt. Nálam szerintem itt meg is áll a támogatás. Nem szeretnék annyi pénzt elverni rá mint amit anno hearthstone-ra... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#391) Mike válasza saelin (#390) üzenetére


Mike
veterán

a battle passt én is megvettem, de fosok, hogy nem lesz meg az 50 szint 30 nap alatt

(#392) Mike válasza saelin (#390) üzenetére


Mike
veterán

én is el tudom képzelni
azt már kevésbé, hogy elköltsek majdnem 3 milliót 2 fiktív karakterre

(#393) Sirandrish válasza Mike (#388) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én 3szor is is levertem nullára...
Viszont lehet te másikat próbáltál, mert ha jól láttam több van belőle :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#394) Sirandrish válasza Mike (#389) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Múltkor linkeltem is, hogy a pali (az az ázsiai) 4K dollárt költ el 2 (vagy 3?) ventire...
Nekem is kéne, de nem ennyire :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#395) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Elkezdődött a Co-op alkemista event. Hát most előszőr érzem, hogy a holdacska, ami a különböző dolgok , dungeonok reward kinyitásához kellenek szűk keresztmetszet:
- Dungeon jutalom
- Boss-ok jutalom
- Most az eventhez is kell

Meglátjuk. Egyelőre még nem zavar..egyelőre.

Megvettem én is a Bless-et, de a battle Pass-ot nem. Nekem drága volt és nem ad annyival többet szerintem. Sőt nem akarom magamat "stresszelni" amiatt , hogy elérem-e a Level 50-et

[ Szerkesztve ]

(#396) Mike válasza Sirandrish (#394) üzenetére


Mike
veterán

azaz

(#397) Jumbozorz válasza Sirandrish (#394) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Utána, hagytam abba a rózsaszínes wishes itemek gyűjtésést: D Ventin kívül ki van szedve mindegyik hős, ami eshet abból a kivánságból

(#398) Sirandrish válasza Jumbozorz (#397) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagynehezen összeszedtem megint 10 wichre valót, erre esett még egy Fischl :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#399) Jumbozorz válasza Sirandrish (#398) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Tökéletes business modell ;]

(#400) Tatyla


Tatyla
őstag

AR 32, karakterek 60 felé tartanak most YouTube szerint gyűjtöm a torony itemeket de szerintem updateig ennyi mert csak napi meg kis insta meg abyss

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.