Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Jumbozorz válasza Yodamest (#849) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

- A map felfedezéses dolog, nekem automatikus volt, mivel tapasztalatom szerint quest vitt mindig fel nem fedezett területre
- A harcrendszer nekem pl. tetszik nagyon.(izlések)
- A játék valóban repetitív tud lenni, de számomra a játék több célt ad, mint a questek elvégzése (Achievement-ek kiszedése, Seven tornyok fejlesztése, Puzzle-k kirakása). Jelenleg kb. 2-3 órát játszom naponta a játékkal és még mindig van a fent felsorolt dolgok közül, amit csinálhatok. Az a része, hogy ezt a dungeon-t, meg azt a szörnyt öld meg 6000x, hogy megkapd ami kell, hogy erősebb legyél...hát..ez ilyen. Ebben van az üzleti modell, a játék karakterisztikája. Remélem több lehetőséget raknak a játékba, hogy ezek a dolgok egy kis részét tegyék ki vagy kisebb részét, mint most a játéknak(pl. Guild)
- Az elfogyott ládák, valóban elfogynak..igaz respawonolnak random, de azok egy idő után nekem is elfogytak. Ezt gondolom az új területek bevezetésével akarják megoldani.

Nekem az a félelmem, hogy a játék elmegy olyan irányba, hogy havonta új jobbnál, jobb, szimpatikusabb hősöket dobálnak ki és muszáj lesz őket megszerezni(szinergia, ilyesmi) és az aktuális hősökbe belevetett nyersanyagok parlagon hevernek.

Jelenleg AR40-en vagyok és élvezem a játékot.

(#852) Yodamest válasza Sirandrish (#850) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát a karakterfejlesztés az tuti, hogy nem lesz olyan, hogy te majd resetelsz vagy retalentolsz és akkor visszakapsz minden nyersanyagot :) ez nem erről szól sajna. Na de ha már mondod igen ez is egy olyan dolog, hogy tipikus free 2 play elem, van adott számú nyersanyagod és nem teheted meg azt, hogy felhúzol bármennyi karaktert, hanem neked már a játék kvázi elején ki kell találnod mit fejlesztesz majd, mert nincs visszaút. Ez elég rossz így, és egy nem ingyen játéknál ez nem is szokott így lenni. Ott van pl a diablo 3, ott gyakorlatilag harcon kívül bármikor bárhogyan alakíthatod a karaktered elosztott talentfáit, extra költség nélkül szabadon próbálgathatod a lehetőségeidet, ez egy nagyon jó rendszer, nem vagy kötve semmihez, ha te kedden még fagymágust játszol attól még szerdán játszhatsz arcanet vagy tüzet is.

Ezért is mondom, hogy becsülendő, hogy "ingyenes" a cucc, de fizetős gémekhez képest semmi extra nincs benne talán a hangulata az ami engem is elragadott, az tényleg jó, de a harc és a fejlődési rendszer elég éc.

(#853) Sirandrish válasza Yodamest (#852) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem kell az alapanyag 100%át visszakapni, de mondjuk 70et.
Amúgy a D3 tényleg egy jó példa (jómagam is beleraktam pár ezer órát), mert ott kipróbálhatsz mindent akár napi többször is. Itt meg ha az elején beleöltél valakibe valamennyi nyersanyagot, akkor az már ott is marad...egyelőre :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#854) Yodamest válasza Sirandrish (#853) üzenetére


Yodamest
addikt

Én úgy vagyok ezzel, hogy amit egyszer már kifarmoltál, összegyűjtöttél, időt beletettél azt ne vegyék el tőled. A készítőknek nem szabadna, hogy az fájjon ha te a felhúzott X karaktert lenullázod és HELYETTE y karaktert tápolod fel, ezzel csak módosítasz, de nem gyarapodsz lényegében. Ilyen refund rendszer már 1.0 óta a játékban kéne, hogy legyen szerintem.

(#855) Sirandrish válasza Yodamest (#854) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát legalább 5 alkalommal leírtam már ide, de ezt én is így látom. És főleg annak fényében kéne így működnie, hogy sok féle karakter van, és amint eléred az AR20at, már kb kipróbálni se tudod őket, mert vagy felhúzod őket (amit alapanyag híján nem tudsz), vagy nem tudsz vele megölni semmit, így nem tudod mennyire tudna működni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#856) Mike válasza Yodamest (#849) üzenetére


Mike
veterán

arra menj amerre a kék fényt látod az ég felé törni
amúgy miért kellene jeleznie? nem jó amikor midnent a szádba rágnak
játszottal valaha a Gothiccal? ott sokkal inkább belebotlottál legyőzhetetlen ellenfelekbe
itt azért minden ellenfelet le lehet győzni az adott world 0-1 szinten.
igen, a déliek erősebbek
én adv 30-as vagyok, és még sehol nem tartok a storyval, még a sárkányt se szabadítttam ki a sötétségből. és a world küldikből is van vagy 8

mehetsz Amberrel, csak úgy egy kicsit nehéz a játék, de akár vele is le lehet győzni a térképen mindenkit

karakterfejlesztés: hogy neked mennyi bajod van. ez nem diablo. miért kellene mindent ugyanúgy?

nekem tetszett a grafika, hogy végre rajzfilm az egész, nem csak az átvezetők, vagy egy tök nagy felfedezhető világ, ahol mindenre fel lehet mászni, lehet benne aprítani a szörnyeket, van jópofa történet, mi kell még? oké nem witcher, de nem is várom el tőle. A Tale-khez képest egyáltalán nem rossz. nekem max az épületben farmolás nem jön be.

(#857) Mike válasza Sirandrish (#850) üzenetére


Mike
veterán

akinek a 40-50 eurós árcimke kell, meg op kari, annak javaslom a Immortals Fenyx Rising -ot, olyan lesz mint ez, igaz inkább 70 euro lesz, nem 50

túljátszottad :D

(#858) Mike válasza Yodamest (#852) üzenetére


Mike
veterán

de van, elkezded újra
nagyon sok játéknál nincs olyan, hogy reseteled a fejlődésfát, persze van ahol megtették
de ettől még újrakezdeni lehet

a Skyrimben sem lehetett resetelni, max moddal. (illetve lehet hagy parancsorban meg tudtad tenni) de egyik Gothic, Witcher sem ilyen

éreztem én ezt a diablo3-mat, ez nem diablo 3

milyen extrákat vártál a fiezetős játékokhoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#859) Mike válasza Sirandrish (#855) üzenetére


Mike
veterán

igen, szerintem is túl sokrszor írtad ide le, kezd ez a mániáddá válni :D
írj a kinaiaknak, hogy vissza szeretnéd kapni.
mint előbb írtam, sok olyan játék van, ahol nem kapod vissza, úgyhogy ez baromira nem természetes, vagy alapkövetelmény

ha újrakezded megmaradnak az eddig megszerzett karakterek? ha nem, kérd tőlük ezt. utána azt húzol, aki tetszik

(#860) Yodamest válasza Mike (#858) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem kell, hogy a számba rágjanak mindent, nagy SoulsBorne fan vagyok szóval hidd el, nem várom el. :DDD De tény, hogy 3 szinten keresztül nem tudtam merre kell menni, mindenhonnan visszalökött a map széle.... most néztem utána, hogy mégis mivan és egy csóka mutatta az egyik ilyen how to progress vidiben, hogy délfele kell menni a mapnak egy adott pontján és úgy átenged....

Nem kell diablo 3-nak lennie, nekem sem tetszett annyira a diablo 3, viszont a fejlődési fája és annak újraghasználhatósága példamutató kellene, hogy legyen. Én minden játékban ami RPG hasonló megoldást használnék, utálom azt, amikor a játékban döntened kell egy spellről vagy fegyverről és azt soha többé nem tudod megváltoztatni.... és igen a Skyrimben sem tetszik ez a rendszer, nem is sokat bírtam vele játszani.

Örülök, hogy neked fenntartások nélkül tetszik a játék, én is adok még neki esélyt, ahogyan írtam is, de látom a hibáit és azokat a dolgokat, amiket sokan csak sokkal későbbi szinteken vesznek majd észre amikor a cukormáz már leolvadt róla.

(#861) Sirandrish válasza Mike (#857) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg is fogom venni, attól nem kell félni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#862) Mike válasza Sirandrish (#861) üzenetére


Mike
veterán

helyes, ha nem lesz benne karakter reset, mindenképpen írd le oda is 5x ;]

én nem tudom megveszem-e. eredetileg akartam, de valahogy annyira béna a grafika

(#863) Sirandrish válasza Mike (#859) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem kicsit el vagy varázsolva, már ne is haragudj!
Az hogy vakon elfogadsz mindent, és a játék nyilvánvaló hibáit nem vagy hajlandó elismerni, az nem megoldás.
Játsszunk a játékkal, mert tetszik, ettől még messze nem lesz hibátlan, és engedtessék már meg hogy egy forumon leírjam az esetleges nemtetszésemet.
Rá lehet fogni hogy mert ebbe meg hogy mert abba...értem én. De ennyi erővel azt a részt szedhették volna olyan címből is amiben nem így van, vagy ha már nem úgy tettek, akkor figyeljenek a visszajelzésekre, mert biztos vagyok benne hogy nem én vagyok az egyetlen akiknek ezek a dolgok megfordultak a fejében...

Ez a baj a mai világgal hogy mindenre csak bólogatunk, még akkor is ha valami sz*r!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#864) Sirandrish válasza Mike (#862) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem, nem írom majd le, csak mindenre bólogatok meg megmagyarázom hogy azért jó így, mert más játékban is ilyen sz*r volt :C

Mondjuk a Witcherbe nagyon kellett volna a reset, mert a felénél droppoltam egy Son Gokut, és inkább azt húztam volna fel :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#865) Mike válasza Yodamest (#860) üzenetére


Mike
veterán

és a world küldiket hogy csináltad meg? nekem több is olyan van (festő, fragments, stb), amiről konkrétan fogalmam sincs hol keressem, max beszéltek a területről merre lehet

én az a típus vagyok, akinek megtetszik egy zene, addig hallgatja éjjel-nappal amiígy bele nem un. szóval nem elemezgetem hogy mi jó mi rissz, csak belevetem magam. aztén vagy megunom vagy nem, ott a red dead 2, 2 éve játszom vele minden nap
többen kérdezik mi a titka, nem tudom, szeretek felülni a lóra és vágtázni
ebben játékban meg mászni szeretek, aztán nézni ahogy felkel a nap :D
szeretem az olyan játékokat, amiben nem kell csinálni semmit, ha nem akarok
korábban írtam a tápolás értelmetlenségéről, szóval azt sem erőltetem túlzottan, de azért szeretem ha kényelmesen le bírom verni az ellenfeleket (sokan utálják a könnyű játékokat az olcsó sikerélményt, hát én nem :D )

(#866) Mike válasza Sirandrish (#864) üzenetére


Mike
veterán

de, léci :R

újra kell kezdened

én is újrakezdtem a skyrimet, és csináltam egy kovácsot
40-es szinten még nem jártam a hegyen a papoknál, de már megvolt a sárkánypáncél
(meg töltöttem hozzá farkasembert, malamut moddal, tök aranyos farkasember lett a cicából)

[ Szerkesztve ]

(#867) Mike válasza Sirandrish (#863) üzenetére


Mike
veterán

jó meglátás, el vagyok varázsolva. (olyan mint a szerelem, nem látom ilyenkor a másik hibáit)
írd, de ne 5x, meg ide minek, itt nem olvassák el a fejlesztők, ott a feedback, legalaább kapsz még 10k primogemet :D
amúgy neked szar, engem meg nem zavar, sőt van ami tetszik, tehát nem szar :D

(#868) Yodamest válasza Sirandrish (#864) üzenetére


Yodamest
addikt

de a másik meg, hogy most megmondom abban a játékban, mivel AAA áron lesz, 100%, hogy nem lesz ilyen probléma. Miután megvetted a játékot már nem célja a kiadónak, hogy szopjál, csak addig amig ilyen free modelben működik. Ha megvetted onnantól az a cél, hogy utána minél jobban szórakozz és ezért nincs is ilyen jellegű probléma a legtöbb AAA játéknál. Eleve nincs is ilyen a legtöbb játékban, hogy neked több karaktert is fel kell húznod és emiatt osztoznod kell a nyersanyagokon.

Például ha a souls játékokban nem lenne retalent ott akkorsem lenne akkora baj, mert
1. eleve rövidebb a játék és többször újrajátszható más perspektívából, mint egy ilyen live service játék, mint a Genshin, amit voltaképp örökké játszol és nyilvánvalóan senkisem fogja elejéről kezdeni mondjuk AR 60-nál, több ezer óra játékidő után.

2. egy karaktered van csak, ezáltal még ha rossz helyre is osztottad a pontokat nincs semmi baj, mert csak farmolnod kell tovább, hogy máshová is oszthass de ugyanúgy végig azzal a karakterrel mész mindenképpen hasznára fog válni minden stat, nem úgy mint itt ahol ha kukázol gyakorlatilag egy karaktert akkor kukázol vele együtt mindent amit rá költöttél.

(#869) Mike válasza Yodamest (#868) üzenetére


Mike
veterán

azért akad. hirtelen a SAO fatal bullet jut eszembe. nem csak a magadat a segítődet is kell fejelesztened, és sosem volt f2p.

amúgy kukázod, ok ez most ilyen
még változhat, még az elején járnak a fejlesztők
és mivel 2 hét alatt behozta az árát, fogják is fejleszteni

(#870) Sirandrish válasza Mike (#867) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem azért írom le, mert hátha elolvassák a fejlesztők, hanem azért mert feljön a téma.
A 10K primogemet meg magadnak köszönd...
Trollkodtál, és csak visszakaptad...lépj túl rajta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#871) Sirandrish válasza Yodamest (#868) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is abban reménykedem. Videók alapján nagyon sokat merít a Zeldából, szóval bizakodó vagyok, és nagyon szívesen kifizetem érte a teljes árat ha után azt kapom amit várok. A mondandód második felét Mike-nak próbáld megmagyarázni, mert látszólag szerinte ez így van rendben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#872) Mike válasza Sirandrish (#870) üzenetére


Mike
veterán

trollkodtam? mivel, a feedback-kel? ott a menü, feedback. pont erre van. én is írtam már feedbacket nem egy programhoz. nincs ebben semmi extra
a 10k meg eleve tudtam hogy lódítás volt :) azért is írtam most ;]

egyébként megsúgom:
sokkal hatékoynabb ha nekik szólsz mintha itt írod le

[ Szerkesztve ]

(#873) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Hogy más is legyen téma. A heti küldik között az az 1600 resin amit el kéne használni, azt meg szokta valaki csinálni? Elég sok primogemet vagy Fragile-t kéne eldurrantani hozzá..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#874) Mike válasza Sirandrish (#873) üzenetére


Mike
veterán

én nem. a napi 150-et sem, csak elvétve

(#875) Sirandrish válasza Mike (#872) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mégis megkérdezted hogy mit írtam :P
Mindegy...zárjuk le a témát szerintem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#876) Sirandrish válasza Mike (#874) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De az legalább kivitelezhető, mert 30 ugye visszatölt magától. De az 1600hoz ha napi 160al számolok, akkor is hiányzik a hét végére majdnem 500..az meg elég sok.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#877) Mike válasza Sirandrish (#875) üzenetére


Mike
veterán

alap. részt kell venni a hülyeségben :D

(#878) Yodamest


Yodamest
addikt

de egyébként, hogy kicsit a másik szemszögből is vizsgálódjunk: az nem lehet, hogy oké az elején nem tudsz felhúzni annyi karaktert amennyit szeretnél, de ahogyan haladsz előre a játékban sokkal több nyersanyagot is kapsz, ergo később simán feltudod húzni már azokat is akiket épp most nyitottál mondjuk? Tehát egy vadi új karaktert jóformán instant 30. szintre feltudsz rántani nagyobb erőfeszítés nélkül ha már az AR leveled is ilyen 30-35 körül van.

Én az a baj, még nem tartok itt a játékban így ezt nem tudom, de simán eltudom képzelni ezt a verziót is, és ha így van akkor végülis nincs nagy baj.

(#879) Sirandrish válasza Yodamest (#878) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A baj az hogy AR 30-35körül az LV30as karakterek már nem sebeznek majd semmit, és kb instant meghalnak bármibe. 35 körül már 60+os ellenfelek jönnek. Azokat 30as karakterekkel meg se lehet karcolni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#880) Yodamest válasza Sirandrish (#879) üzenetére


Yodamest
addikt

A szint csak példa volt, azt hittem ezek párhuzamosan haladnak, mivel ahol én járok AR 20-nál a karaktereim is 20-asok, bár ennek az az oka, hogy nem költöttem el a fejlesztő könyvecskéket, pont amiatt, hogy nehogy később megbánjam, csak így meg folyton underleveled vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#881) Sirandrish válasza Yodamest (#880) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem párhuzamosak...legalábbis egy idő után már nem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#882) Yodamest válasza Sirandrish (#881) üzenetére


Yodamest
addikt

na de akkor úgy mondom (nem tudom milyen szinten vagytok) hogy később sincs az, hogy tele vagy mondjuk low lvl nyersanyagokkal és egy új hőst pillanatok alatt feltudsz húzni, most ha nem is feltétlen az aktuális main karaktered szintjére, de valahová az alá, ahol már effektíven tud harcolni?

(#883) Sirandrish válasza Yodamest (#882) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én úgy tapasztalom hogy nem. Ráadásul mondjuk nem is elég maga a karakter, azért arra nem ártana valami fegyver is. Mázli ha épp olyan kell neki ami már egy meglévő karakterednek van, mert akkor át tudod rakni egy próba erejéig, de annyi exp-s cuccod tuti nem lesz kb soha hogy csak ugy brahiból lv 50-60 körülre húzz pár karit hogy ki tudd őket próbálni.
Ráadásul minél magasabb szinten vagy annál inkább igaz ez, mert természetesen maga a követelmény meg ugrásszerrüen növekszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#884) Mike válasza Sirandrish (#883) üzenetére


Mike
veterán

Biztos hogy gondoltak erre, mert mindig jönni fognak új karakterek, nov 11-én is jönnek

[ Szerkesztve ]

(#885) Sirandrish válasza Mike (#884) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én annyit tudok hogy mikor 60-ról 70re húztam 3 (csak 3!!) karakteremet, akkor az EXP-s cuccok 90%a elkopott. Most sikerült szereznem a lila cuccból vagy 250et, de van egy sanda gyanúm hogy az már AR40en 70-ről 80ra, 3 karakterre sem lesz elég. Pedig napikat betolom, minden küldit megcsinálok, a heti feladatokat is, és rengeteget kalandozok "üresen" is :K

Minden nap dungeonozok, bossozok, gyűjtöm az ascendre az alapanyagokat, hogy már ne WL5ön kelljen nekiállni farmolni

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#886) Mike


Mike
veterán

hát passz
én még csak 30 vagyok, és még van tarcsim
majd ha egyszer esik karakter ami kell, akkor tudok erre válaszolni

(#887) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Sziasztok!

Én AR24-es vagyok, 20-40 közötti karikkal.
Nem mondom hogy túl sokat játszanék, napiküldiket csinálom, a fejlesztő könyveket dobó bosst igyekszem lecsapni és amibe közben belefutok azokat csinálom. (~1ó)

Küldikkel nem haladok nagyon csak amikor több időm van leülni, de én egyenlőre inkább a bőség zavarában vagyok mint hogy hiányom lenne fejlődési lehetőségekből.

Karakterekből megvan Razor ő a főkarim, Chongyun, Barbara, Traveler.
Játszottam még egy darabig Kaeyaval, Lisával, Xingquival, Benettel illetve ha úgy van akkor őket dobálom be a csapatba, de ők azért le vannak maradva kicsit, a célom most az volna hogy a lándzsás csajt kiszedjem Spyral abissból.

Az a baj hogy ehhez most kevés a csapatom és fejleszteni kéne őket, de én is attól félek hogy később nyitok valami jó karit és pocsékba ment a mostaniakba ölt idő/nyersanyag.
(ott van pl Benett aki sokszor jóljönne a tüzével, de tudom hogy le fogom cserélni Xianglingre)

Alapkarit is azért húzom csak mert gondolom az összes elemmel tud majd rezonálni és ez még azért jóljöhet a későbbiekben, persze csak ha leszek én is eléggé kitartó.

Harcrendszer nekem kifejezetten tetszik, nem fegyvert váltogatok hanem karaktereket amiknek különböző képességeik vannak amik ráadásul kölcsönhatásba is lépnek.

Igyekszem egyébként nem túlzásba vinni hogy ne fulladjon ki, illetve ne haladjak gyorsabban mint a fejlesztők, mert gondolom az új területek adnak majd megoldást a magasabb szinten való megrekedés ellen, csak azzal lehet ők sem számoltak hogy sokan ilyen gyorsan grindelik a játékot.

(#888) #44330240


#44330240
törölt tag

160 Primogem

GenshinZHB30

Beváltható itt.

(#889) KaitouP válasza #44330240 (#888) üzenetére


KaitouP
veterán

PS4 megint kimard, nevetséges.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#890) Mike válasza wandor0930 (#887) üzenetére


Mike
veterán

ugyanazzal a csapattal vagy mint én

(#891) Mike


Mike
veterán

a coop hogy működik? ha hozzám bejön egy lvl70es, akkor az ellenfelek szintje is nő, vagy marad az enyém? utóbbi esetben vki szét tudna darálni nekem egy cryo növényt?

(#892) Hzoltan969 válasza Mike (#891) üzenetére


Hzoltan969
tag

Én úgy tapasztaltam, hogy marad minden a te szinteden.

(#893) Sirandrish válasza Mike (#891) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én szétcsapom neked ha gondolod...legalábbis megpróbálom :B

UID 701153074

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#894) Mike válasza Sirandrish (#893) üzenetére


Mike
veterán

köszönöm szépen!
enyém: 700677427

(#895) Sirandrish válasza Mike (#894) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Engedj be :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#896) Mike


Mike
veterán

psen szar gépelni

(#897) Mike


Mike
veterán

de ez így király, egyedül nem sikerült

(#898) Sirandrish válasza Mike (#897) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha kell majd help, szólj bátran!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#899) wierra


wierra
senior tag

Mitől az van 'unable to add target player..'? :F

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#900) Mike válasza Sirandrish (#898) üzenetére


Mike
veterán

vasárnap forma1 után könyvezhetnénk jópárat amíg a holdacskáim tartanak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.