Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#67148) Frozen válasza Xerath404 (#67147) üzenetére


Frozen
őstag

Nézd az msi gp76 is fém van benne müanyag igaz ,de ez vele járó így is 3 kiló a gép van benne anyag.
A 2k kijelzőnek 15-16" on semmi értelmét nem látom ,de még 17" ban sem max annyit hogy az asztalt jobban össze tudod huzni ,de igazán én a 65" tv sem látom azt a 4k minőséget amire annyira sokan verik magukat hogy uhh 4 meg 8k....

#67146
Szerintem valamit elnéztél az msi oldalán a ge szériának 3 tagja van ott az egyik 240hz kijelző a másik kettő pedig 360 as. 3080 as vga val ,igen ami 3080 al jön és 17" az az összes gép drága az ilyen 15-16" lenyegesen olcsobban megtudod venni.
(3070 el szerelt verziok olyan 2400 és 2600 euro körül futnak ezt is irtam fent hogy nem éri meg a különbséget az a minimális tudás)

Én nem állitom ,hogy a gp76 egy tökéletes gép és az a király pusztán leírtam ár teljesítmény arányban nem volt egy rossz vétel 1500 ba...
Ha vissza nézed láthatod ,hogy írtam róla negatív és pozitív dolgokat is elég tartalmasan.És mindig van jobb pusztán az a kérdés ki mennyit áldoz rá.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.