Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#43563) Gaberiellb válasza matyee (#43558) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Szia mattye!Gondolom már kezd a t@köd kilenni velem, hogy írok neked. De te mondtad, hogy segítesz nekem, tudod mondtam hogy új, a clevo dolog privátban, mondtad mindent ide tegyek fel, hogy okuljanak a kedves és tudatlan (mint én :D) fórumtársak. Nekem ez elég fontos dolog, sztem ez nem titok, hogy rá jöjjek mi hogy működik. Ugye megtudtam, hogy az én 1060-am 75 wattos, ami nekem elég furcsa, mert a kis 1060 max-q-s omenemnek kb 65-70 watt volt a teljesítménye 70 fokon. Na most ez a kártya 75 wattos, egy clevoba aminek ultra zura giga mega durva a hűtése és azért bőven melegszik, persze pórszívó módba 70-fok az megvan :D yeahh
Szóval kellene a te szakértelmed, hajlandó vagyok akár fizetni is, de valamit kéne ezzel kezdeni, mert nem erre számitottam, és könnyen lehet valamit b@szottúl elcseszek. Bár öszintén szólva fogalmam sincs mit, tény nem néztem alá de elvileg thermal grizzly kryonat van alatta, az is lehet semmi sincs alatta. passz. Erre szeretném a szakmai véleményedet kérni, ill. lehetséges-e hogy megnöveljem a teljesítményt mondjuk legalább 100 wattra, ha már ilyen "b@szógép" gépet vettem. Köszi előre is a válaszod!
)a többi szakértő fórumtárs is becsatlakozhat, örülnék neki, hogy megoldjuk ezt a problémát...pls) :O :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.