Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79270) kistewe


kistewe
tag

Sziasztok,

IE BT fülhallgatót szeretnék venni, kiegyenlítettet vagy enyhe V, zene 90% pop, rock. Meghajtó egy Huawei P10 , nem tudom milyen BT de ha kell utána nézek. Minél strapabíróbb legyen ( a kábel is) , akkuidő 7-8 óra lenne jó, mindenképp mikrofonos , hogy tudjak telefonálni is. Telefon többnyire farzsebben vagy hátul övtáskában. Fontos , hogy jól álljon a fülben (futáshoz) és ha gyárilag nincs is hozzá de tudjak venni külön szilikon helyett comply-t, nem kell aktív zajszűrős de jó ha minél jobban szigetel. Árban 20-30K lenne az ideális de ha a fentiek alapján 40 vagy 50k ért van olyan amit tudok használni sok évig naponta és rámondjátok , hogy az a tuti akkor azt is meghallgatom. Amiket én néztem (de még nem hallottam) eddig: JBL reflect contour (vékonynak tűnik a kábele) , FiiO FB1 ( a képeken nagynak tűnik a fülből kiálló buci) , Beyerdynamic Byron BT (ezt elég különböző árakon láttam de extremeaudionál 30k és előrendelhető) Brainwavz BLU100.

előre is köszi

kistewe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.