Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) bluyoo válasza haly (#1150) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szívesen!
Én Hexa 500-asról váltottam a Raider 550-re nálam nem volt zajos egyik sem. "a leghangosabb venti 22 decibeles" Ezt hogy mérted? :) Ha gyári adat az nem mérvadó ráadásul gondolom nem max.-on járnak .....
Egy két fórumtárs számolt be hibás darabról (látom meg is találtad CoolBoy323-at :DDD ) de melyik táp esetében nincs ..... :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1152) haly válasza bluyoo (#1151) üzenetére


haly
őstag

22 decibel a gyári adat, igen. CoolBoy azt mondta, YL venti nem a legjobb. Az mit jelent? Illetve, ha venti zajos, azzal vissza lehet küldeni gariba?

(#1153) Algol válasza haly (#1152) üzenetére


Algol
senior tag

Az FSP Raider 550-ben

Yate Loon D12SM-12 (120x120x25)
1650 RPM, 70,5 CFM, 33 dBA, 0,3A, stat.nyom: 1,5 mm-H2O, siklócsapágyas ventilátor van.

A 22 dBA gyári adat azt jelenti, hogy a ventilátort a táp sohasem pörgetheti az 1650-es fordulatszám közelében.

A YL venti nem a legjobb, az azt jelenti, hogy élettartama 10.000 ~ 30.000 óra. A ventilátor hőmérsékletétől függően fél-, egy év múlva hangosabb lesz. Ha ekkor szétszedjük, kitisztítjuk, újra zsírozzuk, akkor visszahalkul. Van jobb is helyette például:

Enermax T.B.Silence Manual Series UCTB12A (120x120x25)
1500 RPM, 71,25 CFM, 18 dBA, 0,3A, stat.nyom: 1,676 mm-H2O, 100.000 óra MTBF, Twister Bearing

Hogy egy új tápba ezt a ~4000 Ft-os ventit beszereljük és ezzel elveszítsük a táp garanciáját, hát azon lehet vitatkozni.

Tápegységet garanciálisan, zajos ventije miatt csak akkor cserélnek, ha azt az átvevő is zajosnak ítéli.
25-30 dBA-es ventilátor zajt aligha fogadnak el, hiszen nappal az átvevő szerviz alapzaja simán nagyobb lehet ennél.

Üdv: Algol

(#1154) fulton


fulton
addikt

sziasztok

épp tápot szeretnék venni, és az FSP Raider 550W tápot néztem ki. Mi a véleményetek róla, továbbá a beruházás oka hogy a jelenlegi Chieftec GPS-500w tápom valamiért nem megy terhelés alatt az APC Smart SMT750I Lcd UPS-emmel. Alapjáraton jó, de >250W teljesítmény felvételnél behal áramszünetnél a gépem, nem kapcsol ugyan ki de sőtét:S.
Kérdésem szerintetek szépen menne ez a táp az UPS-el?
(az ups valódi szinuszos)
még amin gondolkodtam az a cool master GX550...es táp. De az 4e drágább. Szerintem az FSP is van olyan jó.
Várom véleményetek.
A gépem egyébként teljes terhelés alatt sem vesz többett mindennel együtt mint 320w.
Köszönöm.

(#1155) Trebron09 válasza fulton (#1154) üzenetére


Trebron09
őstag

+1
Merem ajánlani! Halk és hűvös.. csatlakozók rajta mint a tenger, 5év gar + 85+ bronze (silver?) minősítés :K

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1156) fulton válasza Trebron09 (#1155) üzenetére


fulton
addikt

szünetmentessel meg csak nem lesz baja...terhelt állapotban sem.
Tényleg igaz az hogy gép indításkor felveszik a max teljesítményét a tápnak ? Csak mert nem szeretném az am 500w ups-em leterhelni. Egyébként én nem láttam a mostani tápnál is csináltam hidegindítást és nem ugrott fel 500w ig. 170w körül indult.

(#1157) Trebron09 válasza fulton (#1156) üzenetére


Trebron09
őstag

Nem igaz.. én nem tudok ilyenről.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1158) bluyoo válasza haly (#1152) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Röviden CoolBoy kifogott egy hibás darabot és visszaküldte garanciába ..... :)
Most egy másik 550-est használ. Ha jól emlékszem XFX Pro 550-et.
Ok lehet halkabb tápot venni de azt biztos nem 16K-ért .....

Bazinga!

(#1159) Pox 2


Pox 2
csendes tag

Másfél hónapja írtam:

1 hete vettem FSP Aurum Gold 700-at. Egy problémám van vele. Bekapcsolás után kb 7 percig max fordulaton pörgeti a ventit. Majd beáll halk üzemmódba. Eddig nem sikerült terheléssel hasonlóan felpörgetni. Ha csak kis időre kikapcsolom/altatom a gépet, akkor nem jelentkezik a probléma, illetve csak rövid ideig tart.

Vettem a fáradtságot és 2 hete visszavittem szervízbe. Kicserélték.
Csak azért írtam, mert hátha más is hasonló helyzetbe kerül.

(#1160) fulton


fulton
addikt

sziasztok
ma megrendeltem a pcx-től a raider 550w, tápot, azonban semmit nem kaptam a tápon kívül, se számla se garanciajegy!

Ez így nem egészen oké, jól gondolom?
Csak a bajom van ezzel a boltal...:s

[ Szerkesztve ]

(#1161) fulton válasza fulton (#1160) üzenetére


fulton
addikt

mod:
állítólag már nem kell pecsételt formában kinyomtatva számlát adni. Az elektronikus számla is elegendő. Ha így van stornó az előző hozzászólásom.

(#1162) Guszty81 válasza fulton (#1161) üzenetére


Guszty81
tag

PCX.hu Ismertető menüpontjából részlet:

E-számlával védjük a fákat

- 2013. évtől kedvezően változtak az elektronikus számlázás feltételei, ezért védjük a fákat, spórolunk a papíron és a hiteles számla eredeti példányát az e-mail címedre küldjük a teljesítés során.
- A számla sorszámozott, elszámolásra alkalmas bizonylat, mely minden tekintetben megfelel a jogszabályban előírtaknak.
- Esetleges garanciális meghibásodás esetén az elektronikus számlával igazolhatod a vásárlást, de számla szám vagy vásárlási név és dátum alapján a rendszerünkből bármikor visszakereshető.
- Elszámolás esetén az eredeti számla nyomtatható hiteles bizonylat.

(#1163) Dynodyno


Dynodyno
csendes tag

Kedves fórumtársak!

A segítségeteket szeretném kérni.

Otthon házi stúdióban dolgozok, régen FSP ZEN 300-assal dolgoztam egymagos géppel. Ahogy váltottam, egy használt FSP ZEN 400-ast vettem, ez egy Intel® Pentium® D Processor 820 és egy Abit ab9 pro alaplapot kergetett mostanáig, hozzá Emu 1820m hangkártya, egy 0 dB-es videokártya, egy UAD1-es effektkártya és egy-két winchester volt.
Egyre megbízhatatlanabbá vált a gép, végül a táp nem dolgozott tovább, javíttatni nem tudtam (nincs ismeretségem, ahol ilyet itthon értelmes összegért megcsinálnának).
Most egy Chieftec 12 centis ventilátoros táppal megy a gép, amit kölcsönbe kaptam, de nagyon szeretnék csöndes gépet magamnak ismét.
Van valakinek tapasztalata, hogy melyik FSP tápot érdemes megvenni, ha igazán csöndes gépet szeretnék? Még nagyon hezitálok, hogy ismét egy ZEN 400-as legyen, vagy egy olyan ventis, ami nem pörög túl gyorsan ha nem kell és így viszonylag halk tud maradni a felvételek közepette a gép. Ezek közt hangban mekkora különbség van? Ahol árulják, nem tudtak értelmes választ adni, kipróbálni pedig nem tudom, mert nem akarok mindenfélét megvenni. A felvétel légterében van a gép, nagyon fontos, hogy csönd legyen, amennyire megoldható.

Ha bárki bármilyen infót tudna mondani, nagyon nagy örömmel fogadnám a véleményét, tapasztalatát.

(#1164) Potzee válasza Dynodyno (#1163) üzenetére


Potzee
addikt

Néhány ötlet a néma üzemmódra...bár, egyik sem FSP...
Seasonic Platinum Series P400
SEASONIC 400W X-400 FANLESS, Active PFC F3 80+ PLATINUM

Pico PSU + külső táp
[link]
A Pentium D820-as CPU-t érdemes lenne egy 65W-os procira cserélni, amit lehet passzívan hűteni...ill. egy integrált VGA-va rendelkező alaplap is megfelelő lehet hangstúdiós munkákra...
(Passzív hűtésű CPU - passzív hűtésű VGA vagy int. VGA - SSD - PICO táp = 0 dB zaj!)

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#1165) Dynodyno válasza Potzee (#1164) üzenetére


Dynodyno
csendes tag

Köszi az ötleteket! A ZEN 400-as rosszabb, mint amiket ajánlottál?

Heatpipe-os hűtés van a procimon. Ezt, + a videokártyát (meg az audio dsp kártyát) egy 14 centis csöndes ventivel hűtöm az egész ház oldaláról, ami szépen le van szedve (illetve egy csendes 12-es van még a winchestereknek). Külön tápegységről annyira visszaveszem az áramot a kényes felvételi időszakokban a ventikről, hogy jóformán hallhatatlanok. A proci még sosem fűtötte forróra a heatpipe cuccot eddig nagyon lassú fordulatnál sem. Ennyire izmos processzorra viszont szükségem van mindenképp. SSD már nagyon csípi a csőrömet, az is be fog kerülni a gépbe.

Az fsp-k ventis tápjai a Chieftec-hez képest jóval halkabbak lehetnek? Van azoknál is nagy különbség hangban? Bár már erősen azon gondolkozok, hogy a ZEN megoldás marad, azt 37-ért 2 év garanciával adják, ha addig valami bedöglik, csak nem bukok akkorát, 2 év alatt pedig megdolgozza az árát.

(#1166) Dynodyno


Dynodyno
csendes tag

Szép géped van, gratula. :R

(#1167) Dynodyno


Dynodyno
csendes tag

Ja, és úgy került hozzám az új gép, hogy egy régi rendszergazda barátom levetett gépe. Kipróbáltam a legfontosabb audio alkalmazásaimmal és megtapasztaltam, hogyrendkívül üzembiztosan tette a dolgát, csak azután vettem meg. A korábbi konfigom mire rendesen működött (proci-alaplap-ram-hangártya-Cubase), két számítógépes üzlet költözött máshova (és valószínűleg nem nagyon szerethettek, mert sokadik összerakásra kezdett úgy dolgozni, hogy üzembiztos is legyen, meg csendes is).

(#1168) Cobra. válasza Dynodyno (#1167) üzenetére


Cobra.
őstag

Azért egy 5-6 éves hardvernél nem jelenteném ki, hogy 100%-ig üzembiztos hosszú távon :)
A jelenleg kapható legalapabb Pentium processzor is erősebb a D820-nál és harmad annyi áramot igényel/hőt termel. A ZEN is egy igen régi konstrukció, újonnan semmiképpen nem vennék már ilyet, főleg ennyi pénzért.
A te gépedhez nem kell nagy teljesítményű táp, amit az előbb linkeltek neked az is bőven többet tud, mint ami neked kell. Ami megfizethetőbb árú, de nagyon halk, az az Enermax PRO82+ (vagy MODU82+ ,ami moduláris kábelezésű) és a Seasonic S12 sorozat.

(#1169) Dynodyno válasza Cobra. (#1168) üzenetére


Dynodyno
csendes tag

Persze, jogos. A mostani kereteim felett lenne még venni új procit, heatpipe-ot, alaplapot, ramot, ráadásul nem 100%, hogy a konfig zenére is maximálisan alkalmas. Leragadtam a pci-os hangkártyánál, XP-vel szeretnék ameddig lehet dolgozni. A napokban lemérem a mostani konfig fogyasztását és kiderül, mekkora táp kell hozzá. Nem zárkózok el 12 centis ventis táptól sem, ha kisebb fogyasztásnál eléggé leviszi a fordulatot a ventinél.
Nagyon köszönök minden ötletett és véleményt, ha bármi még eszetekbe jut, nagyon szívesen veszem.

(#1170) Sarkadi


Sarkadi
tag

Lehet, hogy nem a megfelő helyre írok, de mivel FSP tápról van szó, ezt láttam a legjobbnak.

Házcserében gondolkodok és megváltozna a táp elhelyezkedése, mivel alsótápos elhelyezés van a házban kialakítva. Arra lennék kíváncsi, hogy a mostani felsőtápos elhelyezéshez képest mennyivel lenne halkabb/kevésbé terhelt?! Mert logikusan belegondolva így most a gépben lévő összes meleg levegő pont oda jut, de a gép aljában a földről szívná a hideg levegőt. FSP Hexa 400w-os tápról van szó.

Köszönöm a válaszokat! :R

(#1171) Piera23 válasza Sarkadi (#1170) üzenetére


Piera23
tag

a kérdésedre majd válaszol más, viszont a hexa-nak rövidek a kábelei, ezzel számolj, normál házba lehet h hosszabbítót kell majd használnod. Felsőtápos helyre szokták ajánlani, nekem is ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#1172) Sarkadi válasza Piera23 (#1171) üzenetére


Sarkadi
tag

Igen, ezzel tisztában vagyok, bár ahogy néztem képeket elfog érni minden kábel a helyére! De ez legyen a legkevesebb, ezt már megoldom. A választ pedig köszönöm előre is!

(#1173) Algol válasza Sarkadi (#1170) üzenetére


Algol
senior tag

A tápegység adott terhelése mellett mindkét esetben egységnyi idő alatt ugyanannyi hőmennyiséget kell a tápegységből kiszállítani a levegőáramlással. Elvileg a szükséges levegő tömege fordítottan arányos a hűtendő alkatrész (a táp belseje) hőmérséklete és a tápba beszívott levegő hőmérséklete közötti különbséggel. Csakhogy nem ismerjük a táp belsejének a hőmérsékletét, persze mérhetnénk a kiáramló levegő hőmérsékletét, de itt is az a kérdés, hogy a kijövő levegő tudott-e elég ideig a tápban tartózkodni ahhoz, hogy a táp belsejének hőmérsékletére melegedjen. Szóval további mérésekre lenne szükség. Akkor meg már egyszerűbb a ventilátor fordulatszámát megmérni. Ja, hogy ez volt a kérdés és mérés nélkül? :)

Becslés hasra ütéssel: a ventilátor fele akkora fordulatszámon fog pörögni, ha a szoba hideg levegőjét szívja be, a ház meleg levegője helyett.

Üdv: Algol

(#1174) Sarkadi válasza Algol (#1173) üzenetére


Sarkadi
tag

Mérni sajnos nem tudom a dolgokat, nincs rá lehetőségem, de így is kielégítő választ kaptam, köszönöm! :R

(#1175) Piera23


Piera23
tag

Sziasztok! A Hexa el van látva bármilyen védelemmel, arra az esetre ha felmondaná a szolgálatot idő előtt. A héten produkált a semmiből egy dúrva zúgást, addig nem is hagyta abba míg ki nem kapcsoltam, majd indításkor újra néma volt. Kérdésem az lenne hogy magával rántja-e az alkatrészeket, vagy hamarabb "kapcsol-e le"? Köszönöm

(#1176) Cobra. válasza Piera23 (#1175) üzenetére


Cobra.
őstag

Nagyon kicsi az esélye, hogy megöli a gépet. Egyébként milyen zúgás volt?

(#1177) Piera23 válasza Cobra. (#1176) üzenetére


Piera23
tag

Gyakorlatilag mintha darálna, mintha bekapott volna valamit, de természetesen nem. Felvettem telóval is, mert ilyet még nem hallottam.

(#1178) Dynodyno válasza Potzee (#1164) üzenetére


Dynodyno
csendes tag

Köszi a segítséget! Végül a tanácsotokra Seasonic fanless 460 wattos táp lett következőnek véve. Ma megjött a csomag, este már az új táppal fogom nyaggatni a gépet. 7 év garancia :) Remélem, nem lesz szükség a garancia kipróbálására.

(#1179) Potzee válasza Dynodyno (#1178) üzenetére


Potzee
addikt

:C Jó döntés!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#1180) Cobra. válasza Piera23 (#1177) üzenetére


Cobra.
őstag

Szerintem ez ventillátor probléma lesz.

(#1181) Dynodyno válasza Potzee (#1179) üzenetére


Dynodyno
csendes tag

Ismét szép csöndes lett a gépem, minden hibátlan! Köszi a tanácsokat és ötleteket!

(#1182) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

két és fél éve vettem egy 600w-os Everest tápot. Az utobbi időben a gép hátulja elkezdett olyan hangot kiadni mint ha felszálásra készülő sugárhatjású gép lenne. Ez bekapcsolásról bekapcsolásra hol előjön, hol halkabb hol hangosabb.
Miután a táp alatt lévő 12-es ventit kikötöttem a zaj nem szűnt meg uh, valószínűleg a táp lesz.
Azon a részen mégy HYper tx-2-es proci hütő van. Az is van már jópár éves...

Reális, hogy ennyi idő alatt csapágyas lett venti, és érdemes-e cseréltetni a ventit benne, neki lehet-e állni otthon?

KÖszi, E

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1183) Guszty81 válasza Egonyolc (#1182) üzenetére


Guszty81
tag

Szia!

Én éppen tegnap cseréltem egy 2 éves FSP 350APN típusú tápban egy ventilátort.
Egyáltalán nem nagy mutatvány, 4 csavar tartotta a táp tetejét, 4 pedig a ventilátort.
Én fogtam, és elvágtam a venti kábelét, és szigetelőszalaggal leragasztottam, az újat beszerelve pedig a kábelét kivezettem a tápkábelek mellett, és rádugtam az alaplapra. Tudom, hogy nem gyári megoldás, de nem először csinálom, és eddig egyik táppal sincs évek óta semmi gond.

Üdv.: Gus

(#1184) Findzs válasza Guszty81 (#1183) üzenetére


Findzs
addikt

de miért nem kötöd össze a levágott venti vezetékét az újjal?
lecsupaszítod és szín szerint összekötöd és beszalagozod, persze elszeparálva egymástól a színeket
(vagy még jobb a zsugorcső ha van kéznél)

így legalább a táp magának vezérelheti a ventit

persze venticsere előtt meg kell nézni mennyi levegőt mozgatott meg a gyári venti és annak megfelelőt kell berakni nehogy elpukkanjon a tápban valami

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#1185) Egonyolc válasza Guszty81 (#1183) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ó, közben kiderült, hoyg a tx2-n dolt ki a venti, a PSU szerencsére szépen halkan pörög.

3-szor cihöltem fel a gépet az asztalra meg alá, ameddigre verge egyszer elkezdett zörögni, úgy, hogy bele is tudtam nézni, meliyk a ludas...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1186) SRII


SRII
őstag

Hali!
Haswell kompatibilis tápot keresek, eddig úgy nézett ki hogy a XFX 650xxx verzió lesz de nem biztos hogy ez jó választás lenne egy i5 -ös konfighoz, és még nem is biztos hogy támogatja a haswell proci lehetőségeit.
fsp aurum 500 w vagy fps raider 550 w között vacillálok még ( ha nem lesz XFX táp kompatibilis)
Mindenképp kompatibilis tápot szeretnék, ha már veszek akkor legyen az.
Az ár kb 22-23k .
Az Aurum minőségi és jó árban van, a kábelek hosszúak, szinte tökéletes, de nem tudom elég lesz e a táp egy 7970 vagy egy 680 karinak kicsit húzva, ( elég lesz én tudom, de nem szeretném ha a táp 60% főlé mennyen)
és az is visszatart hogy érdekes módon egy minőségi tápot 2 ággal áldották meg , ezért ockodok a megvétele miatt, mindig nem értem miért 2 ággal jött ki.
A raider táppal nincs gondom, hosszú kábelek, egy ággal, csak a kábel színek kicsit rondák, és a ventire ,ahogy olvasom, sok a panasz.
A gari miatt nem lehet harisnyázni, plexis a házam, és a ventit sem cserélhetem ki, mivel akkor ugrott a gari, sőt ha hangos lesz akkor sem biztos hogy cserélik, hisz jó működik de egy pár DB emelkedés miatt nem cserélnek tápot ez biztos.
Most akkor mi legyen? van tanácsotok?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1187) bluyoo válasza SRII (#1186) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Az a sok panasz a Raider-re durván 3 fórumtárs! :DDD
És nem hiszem hogy csúnya lenne [link], bár nekem nem plexis a házam.
De szerintem egy 500W -os Aurum Gold is tökéletes lenne annyit nem eszik a 7970 és a GTX 680 sem.
De ha ennyire nem akarod terhelni +3K és FSP Aurum Gold 600W vagy 20K-ért FSP Raider 750. ;]

Bazinga!

(#1188) SRII válasza bluyoo (#1187) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm, igen nem is olyan ronda, az a szinvilág... és meg venném a FSP Aurum Gold 600W is csak nem egy ágas! és ez kicsit mint már írtam visszafog a vásárlásban.
Így lehet hogy egy FSP Raider 550w vagy 650 lesz a vége...((vagy bedobnak egy XFX-t)

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1189) bluyoo válasza SRII (#1188) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Csak szólj! Simán elcserélem az egyágas Raider-em egy kétágas Aurum-ra. :DDD
Hát igen a Raider szériában +2K = +100W ami valljuk be nem nagy pénz. :) A 750-es is simán vállalható főleg hogy mindent tuningolni akarsz és a hang is fontos (ugye minél kevésbé van kiterhelve annál kevésbé melegszik ....). Szerencsére már kis terhelésen is jó hatásfokkal dolgozik RA750 , RA650 , RA550

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1190) SRII válasza bluyoo (#1189) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm a segítséget , akkor nem is agyalok rajta, már vagy 3 hónapja megy bennem ez a kérdés..
nem lesz 28k ért seasonic, minek ha ez is elvégzi a dolgát, és még a megmaradt pénzt rákölthetem egy jobb videokártyára.
így is lesz.
:R köszi még egyszer.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1191) bluyoo válasza SRII (#1190) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szívesen!
Legrosszabb esetben hangosnak ítéled és elállsz a vásárlástól vagy gariba cserélteted. :DDD
Bár akinek beszereltem idáig inkább halknak titulálta. :) De ugye nem vagyunk egyformák és a tápok között is akad selejtesebb darab ....

Bazinga!

(#1192) agentJ


agentJ
tag

Amikor még nem volt házba szerelve a konfigom,akkor csak a táp és a proci ventillátora volt.
Lefogtam a prociét,de én a Raider 650W hangját egyátalán nem hallottam.
Igazi nagyon kicsi terhelésen volt. :)

(#1193) SRII válasza bluyoo (#1191) üzenetére


SRII
őstag

nézd, én nem félek a hangos, kicsit hangosabb ventitől, az az igazi halk venti amelyik nem megy szvsz.
ami most van gépem, oly annyira hangos hogy az asszony éjjel nem tud aludni tőle, a ventik hangosak, de engem nem zavar, nem az hallgatom nézeget.. :C

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1194) bluyoo válasza SRII (#1193) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ne érts félre amelyik Raider-hez közöm volt az csendben van. De volt rá panasz itt a fórumon, szóval kárt tagadni hogy voltak hibás darabok. :)

Bazinga!

(#1195) SRII válasza bluyoo (#1194) üzenetére


SRII
őstag

akkor remélhetőleg vissza is lehet küldeni, ha esetleg így lenne, azért van a gari.
De nem félek , jó tápok, mellé nyúlni nem lehet velük, ahogy olvasgatom, a venti probléma meg hát, semmi sem tökéletes ugye.. :N
de ha így van én is beszámolok róla , hogy van e ilyen jellegű észrevételem.
Bár rendelésnél kerestem a silver mineműségeket de nem találtam, szerintem nincs csak kint írnak rá silvert mivel a hatásfoka abba a szegmensbe tartozik. vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1196) bluyoo válasza SRII (#1195) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"akkor remélhetőleg vissza is lehet küldeni" Nyolc napig mindenféle magyarázkodás nélkül visszaküldheted ha online vásárolsz.
Elvileg az új széria már silver hatásfokú és másik ventit is kapott. Viszont semmilyen névváltás nem történt szóval ... lehet csak a dobozuk más. :DDD
Itt sem írnak csak egy féle Raider-t [link] .

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1197) SRII válasza bluyoo (#1196) üzenetére


SRII
őstag

kb ugy 2 hónapja olvastam róla hogy van silver is, de azt hittem hogy nem létezik, csak félre van írva :((( de a megrendeléshez nem találtam semmi olyan oldalt ami ténylegesen silvert adna, majd még figyelem az oldalakat, hátha lesz már, vagy rendelhető.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#1198) bluyoo válasza SRII (#1197) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Elvileg már a Silver FSP Raider de azért kérdezz rá a bolttól (mivel a képen még a Bronz minősítés van).

Bazinga!

(#1199) #31600896


#31600896
törölt tag

Ma rendeltem én is egy FSP Hexa 400 Wattos tápot, remélem nem okoz csalódást. Egy 420-as LC Power helyére fog kerülni ami már 4 éves. :DD

(#1200) Cobra. válasza #31600896 (#1199) üzenetére


Cobra.
őstag

Akkor már erősen ideje volt a cserének :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.