Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) pidzse4


pidzse4
aktív tag

Sziasztok szerintetek ez a táp megbizható és érdemes megvenni vagy vegyek inkább corsair tápot?
Rendeltem egy ilyet FSP 750W Hydro G moduláris tápegység na most ez 40 ezer ft ba kerül a 850 w corsair meg 51 be szóval nem fogom megbánni hogy ezt rendeltem meg , mennyire jo ez a táp az FSP ? Nem igazán halottam még erről a márkáról.

(#1902) cettlee


cettlee
őstag

hali!
én is most vettem egy hyper 600w tápot, még nem szereltem be, ez remélem halk lesz:D

most hexa 400 van a gépemben és játékok közben random lefagy a gép. azt gyanitom hogy kevés neki a 400as. a8 7650k , gtx760, 2db ssd. az integrált vga-t használva nem fagy semmi.

(#1903) Onyrew válasza pidzse4 (#1901) üzenetére


Onyrew
csendes tag

Az egyik legjobb tápegység gyártó a piacon. A Hydro G pedig az egyik top kategória.

(#1904) Onyrew válasza Htjet (#1900) üzenetére


Onyrew
csendes tag

Ha nem 5 cm-ről vetted fel a hangot és nincs túlterhelve, akkor valószínűleg hibás. Ha csak ciripelne, akkor lehet, hogy elmozdult benne valami szállításkor és a transzformátorok berezonálnak.

[ Szerkesztve ]

(#1905) syberia válasza pidzse4 (#1901) üzenetére


syberia
veterán

Minőségi belsőre épül, bár vannak picivel jobbak nála a kategóriájában.

(#1902) cettlee: vga, driver gond is lehet

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1906) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Van egy 700-as Hyper M-em és amikor elkezdtem összepakolni a gépet nem gondoltam, hogy fog látszódni a belseje. Most eléggé kecskefészek lett csórikám. Van valami hivatalos kábel mod az FSPnél, vagy tudtok ajánlani erre valamilyen megoldást?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1907) tom120514


tom120514
őstag

Hali,

nyáron járt le a 2 év bolti gari, most halt meg a Hydro 700W,van lehetőségem a gyári garira? Köszi előre is.

Never go full retard.

(#1908) Onyrew válasza Adam_Shepard (#1906) üzenetére


Onyrew
csendes tag

Hivatalos FSP kit nincs, viszont a Corsair gyárt moduláris kábel kit-et (a csatlakozókat viszont ellenőrízd).

#1907: Tudtommal 5 évig van rá garancia a gyártótól, írj nekik.

(#1909) tom120514 válasza Onyrew (#1908) üzenetére


tom120514
őstag

Köszi, iPon lepattintott, nem is értem, FSP direktben már folyamatban, még várom a választ.

Never go full retard.

(#1910) LouiS22 válasza tom120514 (#1909) üzenetére


LouiS22
veterán

Helló! Ipon mivel pattintott le? Ott a honlapjukon is, hogy 5 év gyártói garancia.

Azért is kérdezem, mert nekem jó 1 hónapja random módon, bekapcsoláskor baromira kerreg a tápegység ventillátora (gondolom picit poros, szokásos golyóscsapágyas kerregő hang). Viszont 5 év gari mellett nem szívesen bontanám meg.

Szóval érdekelne, hogy mi volt a lerázó szöveg, mert iponnal meccselnék én is. :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1911) tom120514 válasza LouiS22 (#1910) üzenetére


tom120514
őstag

Hali, azt mondták hogy cikkszám szerint nincs 5 év, pedig mikor vettem akkor is oda volt írva, többek között azért is választottam ezt, dobozon is rajta van. Az volt a meglátás hogy ők annyival adják amennyivel kapják de nem direktben az FSP-től, így nem feltétlenül 5 év, csak annyi amennyit a beszállító (aki az FSP és az iPon között volt) adott nekik.
FSP-vel facebookon konzultáltunk, beszéltek velük és ők szóltak hogy most már vihetem.

Never go full retard.

(#1912) LouiS22 válasza tom120514 (#1911) üzenetére


LouiS22
veterán

Fogyasztó megtévesztése, klasszikus eset.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1913) syberia válasza tom120514 (#1909) üzenetére


syberia
veterán

Már jó ideje nem láttam ezt a boltot megemlítve a tápajánlós topikban. talán jobb is, ha ez a trend folytatódik.
Az Fsp Hydro belépő szintű típus, de 2 év az elég kevésnek tűnik. Milyen konfigurációt vitt nálad? :)

(#1910) LouiS22: Nálad is Hydro berreg?

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1914) LouiS22 válasza syberia (#1913) üzenetére


LouiS22
veterán

Nálam Hyper S 500W van. Lehet, hogy ő tényleg 5 éves, ma írok iponnak és párhuzamosan FSP-nek.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1915) syberia válasza LouiS22 (#1914) üzenetére


syberia
veterán

Jó lenne, ha javítanának a reputáción, mert így még ennyire sem lesznek rajta a térképen. A maga idejében megfontolandó opció volt a Hyper S, de 5 év után már tényleg cserére érettnek tartom.

https://howbad.info/

(#1916) LouiS22 válasza syberia (#1915) üzenetére


LouiS22
veterán

Félreértettél. Az 5 év alatt az 5 év garanciát (ami az ipon oldalán kint van :D) értettem. Én 2017 áprilisában vettem a tápot, azaz kb 2,5 éves. Megjegyzem, a gépet magát nem játékra használom, akkor azért választottam a viszonylag erősebb tápegységet, hogy ha a jövőben fejlesztenék, ahhoz is legyen szufla.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1917) syberia válasza LouiS22 (#1916) üzenetére


syberia
veterán

Értem, a ventilátor a tápodban egy Yate Loon, fapados siklócsapággyal. Nekem is volt régebben ilyen ventilátoros FSP-m. Szétszedéssel tudtam csak lehalkítani. A csapágyba kis szilikonzsír megoldotta.

https://howbad.info/

(#1918) LouiS22 válasza syberia (#1917) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, az első hozzászólásomban én is írtam, hogy vélhetően a csapágy a probléma (és én is tudom, hogy szilikonzsír, varrógépolaj megoldaná). Csak nem szívesen szerelek szét egy tápegységet, pláne ha még esetleg garanciális. :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1919) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Sziasztok!

Van egy FSP Hydro Bronze 500W tápom kb 1 éves. Ventilátor cserén gondolkozok mert
új korától kezdve hangos. Nem hibás, egész egyszerűen magas fordulaton jár.
Néztem a topikban linkkelt tesztet [link] a benne lévő venti 2200 rpm-es 83 CFM
a légszállítása.

Mire cseréljem?

Előre is köszi!

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#1920) MMIX


MMIX
addikt

www.fsplifestyle.com
FSP HYDRO G PRO 1000W 80PLUS Gold Full Modular ATX 3.0 (PCIE5)

www.coolenjoy.net

www,quasarzone.com

[ Szerkesztve ]

(#1921) MMIX


MMIX
addikt

FSP Vita GM 750W képek, www.expreview.com

(#1922) Findzs válasza MMIX (#1921) üzenetére


Findzs
addikt

Te tartod életben a topikot pár évente egy hsz -el :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.