Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#151) Fire/SOUL/CD válasza kapicsabi (#149) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak egy képernyőképet kérek úgy, hogy elindítod a CDI-t, kijelölöd az SSD-t és kész.
(nem inkább csak arról van szó, hogy összekeverted a Crystal Disk Mark-ot, a Crystal Disk Info-val?)

Askania01
Akkor tedd fel, az valóban eltünteti az eltávolítható eszközök közül az SSD-t/HDD-t.
Én sosem tiltom a virtuális memóriát és nem is szoktam ezt javasolni, max kihelyezni, ha szükséges.
(W8 esetén itt is van változás W7-hez képest, pl nálam 16G RAM mellett mindösszesen 5,5G a virtuális memória mérete, úgy, hogy az OS kezeli, nem nyúltam hozzá. W7 eseté a virtuális memória is 16G lenne)
Hibernálásnál meg egyértelmű, ha nem használod azt a szolgáltatást, akkor tilthatod.
(W8 UEFI install esetén már nem ennyire kézenfekvő ez sem, de ha nem W8-t használsz, vagy azt, de nem UEFI-ben telepítettél, akkor ott is mindegy.)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.