Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#901) Bodor válasza bgabi1 (#900) üzenetére


Bodor
veterán

Érezhető különbséget egyik ajánlott SSD között sem tapasztalnál. Ha megbízhatót szeretnél akkor az 5 év garanciával rendelkező OCZ Vertex 4 és Vector, Intel 520 és Samsung 840 Pro közül kellene választanod. Ezek közül ha jól látom a Vertex 4 viszi a pálmát árban. Egyébként van Milyen SSD-t vegyek ? topik.

(#902) bgabi1 válasza Bodor (#901) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Köszönöm szépen az infókat!

(#903) potyi23 válasza Fire/SOUL/CD (#884) üzenetére


potyi23
senior tag

hali.Olvasom a forumot enis,lattam h egyik tagnak Ozc-vel gondjai voltak.Uj Drivert ajanlotal neki.Letoltottem enis,de nemmegy fel ! Ozc Agility 3.

(#904) Fire/SOUL/CD válasza potyi23 (#903) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

képet kérnék erről.

[ Módosította: doc ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#905) potyi23 válasza Fire/SOUL/CD (#904) üzenetére


potyi23
senior tag

2 . jot szedtem le,megisneztem megegyszer ! [link] -innen szedtem le a felulrol a harmadikat!

1-- a kep :

most lepek,3 utan jovok ! addigis koszi ! :R

[ Szerkesztve ]

(#906) Valdez válasza potyi23 (#905) üzenetére


Valdez
őstag

Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#907) Fire/SOUL/CD válasza potyi23 (#905) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Megpróbálhatsz felrakni másikat, de ilyen esetben szinte biztosan tudom, hogy az OS-nek véres a torka. Egész biztos, hogy a registry teljesen be van borulva(legalábbis ahhoz a registry bejegyzéshez nem tud a progim hozzáférni vagy értéket kiolvasni.) Ilyen esetben akár az eszközkezelő is tök üres lehet és egyéb szépségek és más anomáliákat is tapasztalhatsz a rendszerben

Megpróbálhatsz valamilyen registry javítást (nem tisztítást) eszközölni, de ha nem jön össze a dolog, akkor az OS reinstall marad csak. nem SSD hibáról van szó, hanem az OS és/vagy registry hibáról.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#908) potyi23 válasza Fire/SOUL/CD (#907) üzenetére


potyi23
senior tag

hat ugynezki igazad van,mar egy ideje nincs eszkozkezelom sem,tok ures.Azon kivul a rendszer meg rendesen,csak minden 2-3-ik nap dob egy keket indulasnal . erdekes,decemberben tettem ujra. :W Holnap dobok ra masik rendszert.

(#909) Bib válasza potyi23 (#905) üzenetére


Bib
őstag

Ez nem jó ,mert intel alaplaphoz való RST driver.

(#910) FID válasza fenergie84 (#832) üzenetére


FID
őstag

Nem garis! Na de ilyet még nem ba.. A gépet notira cseréltem.
A lényeg az hogy nem mentem melóba szabin vagyok a 7n és bent hagytam a mobilom.
Ma hoztam el eddig mindig a gép tetejére tettem és úgy néz ki ez tez be az ssdnek!
Mikor hívnak ugye tittiri tittiri most nem volt rajta nem sérülnek az adatok lehet az alaplap vagy ilyesmi nem csipázza bár a másiknak semmi baja. Még kitesztelem!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#911) jockas


jockas
senior tag

Megjött az SSD-m! Intel 520 120GB-os. Az Intel Toolbox szerint nincs hozzá új FW, így maradt a gyári. Driver ha minden igaz Intel driver, mert azt Intel INF csomagot anno felraktam telepítéskor. Beraktam, particionálás és formázás kész...aztán ráeresztettem egy tesztet, aminek ezt lett az eredménye:

Olyan sok tesztet nem néztem, de úgy látom elsőre, hogy jól megy ez (még nem ezen van a rendszer, az még HDD-ről megy...ez egy másik SATA3-ra van rákötve és úgy tesztelve). Megnéztem minden rendben van-e és igen: Alignálás jó, TRIM megy.

Első használat előtt nem kell semmi Secure Erase, ugye nem tévedek?

(#912) Bodor válasza jockas (#911) üzenetére


Bodor
veterán

Jól gondolod, nem kell semmi Secure Erase. Elsőre jók ezek az értékek.

Amikor viszont az SSD-re telepíted a rendszert, akkor a téma összefoglalóban kiemelt két cikket mindenképpen olvasd el, és azok szerint telepíts , és optimalizálj szerintem, elkerülve a buktatókat. Pl. Intel inf-eket, chipset drivereket nem igazán javasolt telepíteni .

(#913) Fire/SOUL/CD válasza jockas (#911) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha erről a progiról linkelsz képet, akkor minden kiderül a "ha minden igaz Intel driver" és "TRIM megy." kategóriában.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#914) jockas válasza Bodor (#912) üzenetére


jockas
senior tag

"Pl. Intel inf-eket, chipset drivereket nem igazán javasolt telepíteni ."
Miért nem javasolt? Van valami általános dolog vagy 1-2 eset miatt? (főleg azután érdekel ez, miután nem volt most sem semmi gond úgy, hogy fent van a chipset driver)

Már elolvastam, de még el fogom olvasni! :) A prefetch és superfetch-et nem gondolom, hogy ki kellene kapcsolni. Virtuális memória megy egy minimális a HDD-re...8GB-ból VM nélkül nem fogytam még ki. Böngésző cache-t akarom RAMDrive-ra rakni. A defrag-ot meg elvileg a Windows is kikapcsolja, de majd leellenőrzöm...központilag nem látom értelmét letiltani, mert akkor a HDD-ken sem csinál semmit, ott meg nem ártana.

(#913) Fire/SOUL/CD! Az a progi mondta ezeket! :) Ott láttam Intel drivert és emlékeztem, hogy telepíteni szoktam az alaplaphoz a chipset drivert. Az alignálásra azt mondta correct (Windows 7 diskpart-tal csináltam...az meg alapból alignálással particionál), és minden TRIM sor olyan volt, mint amilyennek lennie kellett. Annyi volt más, hogy nem a legelső SATA-ra volt kötve az SSD, hanem a másodikra. Nem készítettem képet róla, most meg nem tudok, mert lehúztam az SSD-t addig, amíg nem kezdem meg a telepítést...

(#915) Bodor válasza jockas (#914) üzenetére


Bodor
veterán

Miért nem javasolt?

Azért mert az esetek nagy többségében nincs rá szükség, a W7/8 minden olyan drivert felpakol, ami kell, chipset driverekben meg lehet felesleges driver is, ami megkavarhatja a Windows-t.
Ha valaminek hiányzik a drivere az eszközkezelőben, akkor azt egyéni telepítéssel érdemes felrakni, nem pedig ilyen ALL in One csomagokkal.

A prefetch és superfetch-et nem gondolom, hogy ki kellene kapcsolni.

Nem is írtam ilyet, én azt tanácsolom, úgy kell hagyni, ahogy a Windows alapból állítja.

Virtuális memóriát HDD-re nem raknám, mert feleslegesen lassítja a rendszert, de ez is, ahogy a többi dolog is le van írva a cikkben.

(#916) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv! Egy kis segítségre lenne szükségem. Ma beszereztem egy ssd-t. A vinyómról csináltam egy backupot acronissal, visszaállítottam az ssd-re. Eddig minden jó, de a biosban ide módban volt a vinyó. Olvastam hogy ssd-nek ahci kellene, de ha átállítoma biosban, utána bootkor kékhalálozik a win. Át tudok valahogy állni ahci-ra annélkül hogy újrahúzzam a wint? Ja, windows 8-ról lenne szó. Előre is köszönöm a segítséget!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#917) vazzz válasza LLKobe (#916) üzenetére


vazzz
őstag

(#918) Valdez


Valdez
őstag

Az OCZ Far Cry 3-at ad a meglévő és új Vector tulajdonosoknak: [link]

(#919) Larry303


Larry303
addikt

hello,
adott lenne egy laptop 24gb ssd vel és egy 750es winyóval...mit ajánlotok, hogyan tudnám úgy beállítani a dolgokat, hogy az ssd előnyét érezze a user a mindennapi munkájában? 16gb ram van a gépben, így virtuális mem kikapcsoltam...viszont semmi komoly alkalmazást nem futtat, nem kell külön scrath disk stb...próbáltam a wint felhúzni rá, user profilt beállítani rendes hdd re, de így is kevés a hely...mit ajánlatok, hogy kényelmes is legyen, és gyors is a gép az ssd miatt?
előre is köszi

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#920) Fire/SOUL/CD válasza Larry303 (#919) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Egy olyan laptopba, amiben 16G RAM van, abba inkább vennék egy 60-64GB-os SSD-t(de inkább 120-128GB-ost) és akkor nem lenne gond a hellyel. Másrészt meg ez a 24 GB SSD mit takar? Egy mSATA SSD-ről van szó esetleg vagy ilyen Zenbook-ról vagy Twist-ről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#921) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Üdv!

Ezek igy rendben vannak? Corsair Force GT 90GB SATA III

CrystalDisk
SSDOK 1.4.4 (Pub. BETA)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#922) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv Uraim!

Na sikerült behergelnem az SSD-t az este, minden úgy működik ahogy kell, nagyjából.
Két gondom lenne:

-CrystalDiskmark-os sebességmérés nem hozza az elvárt értékeket (lásd képen), nem az 500-at kéne alulról súrolnia?

-HdSentinel valamiért 99%-ot mond a kondícióra, pedig vadi új a cucc :F Gariztassam vagy mi? Minden más progi azt mondja hogy 100%.

A kép:

Előre is köszönöm a válaszokat/ tanácsokat!!!

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#923) Fire/SOUL/CD válasza adidas4death (#921) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Alapvetően minden rendben, bár én azt az AHCI drivert lecserélném (felpakoltad a chipset drivert, az tette fel, egy ponton furcsa infót ad (SATA Port Index = 0), bár ez nem feltétlenül a driver "hibája")

ll-kobe
1. A legújabb HDS-el nézz rá (4.20)
2. Nem kell ennyi progiról kép, csak erről a kettőről + a HDS-ről

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#924) adidas4death válasza Fire/SOUL/CD (#923) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Igy okés?

Intel HM65 chipset van a notin, van esetleg jobb ahci driver hozzá? [Intelhez ez a legfrisebb, most találtam a kép után, fel is tettem, ezen a képen már azt mutatja] SSD-ben nem vagyok otthon ez az első igy nem nagyon tudom

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#925) Fire/SOUL/CD válasza adidas4death (#924) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, ez már tetszik, egyből nem 0 az Index... :DDD IRST 11.7-nél újabb driver nincs jelenleg, ezt tetted fel.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#926) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#923) üzenetére


LLKobe
veterán

Igazad volt Mester, az új HDS már 100/100-nak írja. :R
Ez a sebesség szerinted normális?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#927) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#925) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezt még feltöltöm neked, hátha látsz benne valamit:

Most láttam hogy a hibernálást még nem kapcsoltam ki, na majd este.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#928) Fire/SOUL/CD válasza LLKobe (#927) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Minden rendben, esetleg a W8-as AMD AHCI-t felpakolhatod. ITT keress rá az AMD Chipset-re és aszerint járj el.

UI: utána kell néznem pár dolognak, mert hacsak tényleg nem írtál 670GiB-t 9 óra alatt, akkor valami nem kóser. Sajnos lehet, hogy szopacs lesz, mert az is előfordulhat, hogy firmware verziónként változtatják, hogy milyen egységben adja vissza a meghajtó az írt/olvasott adatmennyiséget. Ha így lesz, akkor lesz mit átírnom a kódomban. :W :DDD
Csak összehasonlításképp: Én kb ugyanennyit írtam a Samsung 840-re 1 hónap üzemidővel, de az elején direkt "gyilkoltam", sok mindent feltelepítettem, teszteltem, stb, nem átlagos felhasználásnak tettem ki

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#929) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#928) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha megnézed 2 hsz-el feljebb, a HDS is ugyanennyit ír. Ez nekem is feltűnt, baromi érdekes.
Azt mondjuk hozzá kell tenni hogy tegnap kétszer kellett a teljes image-et visszaállítani rá acronissal, mert az elsőt elb*tam.
De ez nekem is rohadt soknak tűnik :F Asszem van az SSD-hez egy újabb firmware, de azt írták a honlapon hogy csak úgy lehet frissíteni ha nem erről bootolsz, ahhoz meg nincs most türelmem hogy másikról bootoljak stb...

MOD: Most látom hogy 2.24-re nem is lehet 2.25-öt tenni...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#930) Larry303 válasza Fire/SOUL/CD (#920) üzenetére


Larry303
addikt

szia,

erről beszélnénk pontosan: ASUS S56CM-XO175D

Merevlemez: 24GB MSSD + 750GB, 5400rpm, SATA

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#931) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#928) üzenetére


LLKobe
veterán

Feltettem az AMD AHCI drivert, eredmény:

Asszem inkább leszedem :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#932) Fire/SOUL/CD válasza LLKobe (#929) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Ezt tedd meg, annyi különbséggel, hogy 2 képet mellékelj a CDI-ről (amin minden SMART adat látszik) privátba. Az elsőt a mérés előttről, a másodikat a mérés utánról. Abból kiderül számomra, hogy milyen egységben számol.
2. Hát az új sebességmérési eredmények valóban érdekesek, persze feltételezem, amikor újraindítást kért 2x (először az AMD chipset telepítését követően, majd a az OS pár perc múlva), akkor mindkét esetben megtetted. Ha igen, akkor valóban tedd vissza az alap drivert.

Larry303
Alap esetben (és ezért kérdeztem a lapos típusát) a 24GB SSD gyorsítótárként(Cache) üzemel, azaz nem oda van fizikailag telepítve az OS. Ha ez a szitu, akkor nincs mit kezdeni vele.
Ettől függetlenül dobj egy képet erről a progiról: [link]
(lehet nem találja meg az SSD-t, de hátha)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#933) babferi


babferi
tag

Sracok a velemenyetekre lennek kivancsi . Beszereztem es beuzemeltem egy OCZ Vertex 3 60GB SSD-t . Win 7 alatt dolgozik , SATA 2-re kotve. A konfig : Gigabyte 880GM USB3 , Corsair 4GB DDR3 1333mhz , AMD FX4100 . Arra lennek kivancsi , hogy az alabbi 2 progival lefuttatott teszt ertekei ilyen kornyezetben nagyjabol realisak e ?

-----------------------------------------------------------------------
CrystalDiskMark 3.0.2 x64 (C) 2007-2013 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
-----------------------------------------------------------------------
* MB/s = 1,000,000 byte/s [SATA/300 = 300,000,000 byte/s]

Sequential Read : 249.098 MB/s
Sequential Write : 234.712 MB/s
Random Read 512KB : 236.573 MB/s
Random Write 512KB : 228.977 MB/s
Random Read 4KB (QD=1) : 22.966 MB/s [ 5607.0 IOPS]
Random Write 4KB (QD=1) : 47.754 MB/s [ 11658.6 IOPS]
Random Read 4KB (QD=32) : 68.359 MB/s [ 16689.2 IOPS]
Random Write 4KB (QD=32) : 0.267 MB/s [ 65.3 IOPS]

Test : 1000 MB [C: 38.4% (21.5/55.8 GB)] (x1) <0Fill>
Date : 2013/02/07 11:34:22
OS : Windows 7 Ultimate Edition SP1 [6.1 Build 7601] (x64)

Par benchmarkot neztem es a crystal altali teszt tunik realisnak , az AS-nel par ertek tul alacsony , gondolom mas az ellenrorzes modja .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#934) Fire/SOUL/CD válasza babferi (#933) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#935) Larry303 válasza Fire/SOUL/CD (#932) üzenetére


Larry303
addikt

szia, köszi az infot!
a helyzet az, hogy nem előtelepített gép volt, oem softwaret vásároltak hozzá...így nekem kell telepítenem...ez esetben mit kell tennem, hogy megfelelően működjön?
előre is köszi!

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#936) babferi válasza Fire/SOUL/CD (#934) üzenetére


babferi
tag

Bocs az elobbi kokanyolasert :B
Nah most mar tobminden kiderul.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#937) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#932) üzenetére


LLKobe
veterán

Este megcsinálom.

Valamit ki kéne találni, mert ez a mai helyzet, úgy hogy kb. semmit nem csináltam :F :

Már most ott tartok mintha kb. fél éve használnám, és nincs egy napos :(((

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#938) LLKobe válasza LLKobe (#937) üzenetére


LLKobe
veterán

Megnéztem a feladatkezelőben a lemezműveleteknél, mi pörget ennyit.
Egy mérés a CrystalDiskmark-al 40GB olvasást, és 35GB írást tesz bele az SSD-be :F Ez normális?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#939) radi8tor válasza LLKobe (#938) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, ezért nem kell (többek között) egész nap futtatni :)

⭐ Stella

(#940) LLKobe válasza radi8tor (#939) üzenetére


LLKobe
veterán

Na bakker, jó hogy ezt sehol senki nem említette...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#941) Aflamin válasza LLKobe (#940) üzenetére


Aflamin
tag

De volt róla szó!
Fire/SOUL/CD utalt rá, kért is ssdok képeket erről.

(#942) Fire/SOUL/CD válasza LLKobe (#940) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért néhanapján meg szoktam említeni: [link] | [link]

Ez minden tesztre igaz, azaz mind írással terheli a meghajtót(hisz anélkül nem lehet írás sebességet mérni), van amelyik többel, van amelyik kevesebbel. Ezért nem szoktuk javasolni, hogy valaki egész nap teszteket futtasson.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#943) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#942) üzenetére


LLKobe
veterán

valóban, de nem olvastam végig az összes hsz.-t. A logout-os cikkekben sehol nincs megemlítve mikor erről a progiról van szó, legalább is én nem láttam:) De legalább megoldódott a rejtély, ez tett bele ennyi kilométert.
Lefuttattam párszor az biztos. Többet nemigen fogom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#944) Fire/SOUL/CD válasza Larry303 (#935) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mármint úgy szeretnéd használni, hogy az SSD az Cache-ként üzemeljen?
Ha igen, akkor simán telepítsd fel az OS-t a HDD-re, majd ha ez megtörtént, akkor az Asus lapos oldaláról töltsd le az ExpressCache nevű alkalmazást és telepítsd, ezzel lehet beállítani és konfigolni az SSD-t cache-ként.

babferi - ez így rendben van.

ll-kobe
Akkor a rejtély letudva, nem kell megcsinálnod, amit kértem, mert az már megint csak írás lenne.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#945) Larry303 válasza Fire/SOUL/CD (#944) üzenetére


Larry303
addikt

igen, gondolom ez lenne a célszerű használat, feltételezem ilyesmire tervezték :)
már olvasgattam azóta máshol is infot róla, és így gondoltam én is a telepítést!
köszönöm még1x

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#946) babferi válasza Fire/SOUL/CD (#944) üzenetére


babferi
tag

Kossz a valaszt :K

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#947) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#944) üzenetére


LLKobe
veterán

Így van, nagyon köszönöm a segítséged :R Most mire számítsak? Mínusz fél év üzemidő? :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#948) Qru válasza LLKobe (#947) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Inkább -1 hét. Nem kell túlparázni a dolgot.

#nincsbennetarcsi

(#949) LLKobe válasza Qru (#948) üzenetére


LLKobe
veterán

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#950) LLKobe válasza Fire/SOUL/CD (#944) üzenetére


LLKobe
veterán

Üdv Mester!

Lenne még egy kérdésem: van valami biztos módszered arra hogy hogyan tudok IDe módról AHCI-ra váltani windows 8 alatt? A windows 7-es módszerek nem működnek...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.