- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- potyautas: A teljesség igénye 4.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Lalikiraly: A nagy ő! Stohl...
Aktív témák
-
Bodor
veterán
Sandforce-os ssd-k védelmében: ( igen, azért mert nekem is ocz vertex 2 fut a gépemben, természetesen mindenki a saját vásárlását próbálja igazolni, és azt tartja jónak, ezzel nincs is baj)
Túl vagyunk már a 13000. hozzászóláson, és itt a topicban nem emlékszem, hogy sokan panaszkodtak volna ocz-s meghibásodásra, pedig elég sok embert vett ilyet. Persze nem törvényszerű, hogy itt csapódnak le a hibák, hanem inkább a gyártó oldalán, de azért csak többet hallanánk róla itt is, ha valós lenne a tény, hogy sűrűbben hibásodnak meg az OCZ-K, mint más ssd-k. Ezzel az írási mizériával és a teszt-tel kapcsolatban röviden: Sandforce-os ssd-knél abban a ritka esetben, ha erősen tömörített nagy fájl-t másolunk/írunk a meghajtóra, visszaesik az írási teljesítmény( de azt is csak akkor veszed észre ha az olvasás ssd-ről történik, és még mindig több lesz, mint egyes Inteles ssd-knél a max. 70 MB/s ). Valjuk be őszintén: az életben ilyen eset nagyon ritkán fordul elő.
Más paraméterekben amik életszerű használatban fontosak, igencsak jók az eredmények, egyáltalán nem maradnak el a többi vezérlőtől, sőt.
Ahogy deicide is írja: "rendszernek pl marhán mindegy, hogy Intel vagy Vertex2"
Ha pár Inteles ssd-t használó ember gépében tudtuk nélkül kicserélnénk a meghajtót OCZ-re, semmit nem venne észre belőle használat közben, és ez fordítva is ugyanígy igaz lenne.
Régebben az Intel ssd-k drágábbak voltak, mint a többiek, de igazából nem tudtak azoknál annyival többet, hogy ez érezhető lett volna a gyakorlati használatban. Azt gondolom, hogy akkor még tényleg a nevet kellett megfizetni, illetve hogy jót tett az e-pénisz méretnek !!
Ma már eléggé hasonlóak az árak és a teljesítmények, így már tényleg csak az esetleges érzelmi szempont és a jobb ár a döntő egy ssd vásárlásánál.
Aktív témák
- Viccrovat
- sziku69: Szólánc.
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Napelem
- Képhibák a GeForce-on? Az NVIDIA szerint egy Windows frissítés okozza
- 20 éve regisztráltam
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- VGA kibeszélő offtopik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Seagate Skyhawk ST4000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 2 TB-os Samsung 980 PRO M.2 SSD with heatsink - garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4398, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Asus A31 PLUS TG ARGB 650W
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

