Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37251) Kassadin válasza Tibiajax (#37248) üzenetére


Kassadin
addikt

Bazze, ezt csak most olvasom. Már régebben is írtam, hogy mellőzni kellene a játszóteret, de úgy látszik, ez nem használt. Mindegy, marad a modker. Te meg maradsz itt, nem mész sehová. Oszlopos tagja vagy a filmbuzi társaságunknak.

[ Szerkesztve ]

(#37252) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez debeteg :D

(#37253) Integra válasza koxx (#37252) üzenetére


Integra
titán

:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37254) Tibiajax válasza Kassadin (#37251) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

najó, akkor maradok...
:D :D

gyerekek, indul a Boardwalk Empire 2.szezon!!
á, estére remélem már lesz feliratunk is

(#37255) mephi666 válasza Tibiajax (#37254) üzenetére


mephi666
nagyúr

én ma harcosok klubjával fogom regenerálni a megmaradt agysejtjeimet :DDD láttam már vagy 10-szer, de megunhatatlan

este megnéztem még a johnny english 2-t... átjöttek nagyon a poénok :K spoiler: a karakter azért annyira már nem töketlen, mint az első részben, de azért tud balfékségeket csinálni :DDD akinek a stílus bejön, élvezni fogja... itt helytálló az imdb-s pontszám, mert 10/7.5-et megkap tőlem is (elő lehet venni még párszor)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37256) koxx válasza Tibiajax (#37254) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:K
Én inkább megvárok 2-3 részt, az 1. szezont is 3 nap alatt néztem végig :)

(#37257) Kassadin válasza mephi666 (#37255) üzenetére


Kassadin
addikt

Harcosok klubja eszméletlen jó film, jó hogy mondtad, ma megnézem én is, immár másodjára.

(#37258) BITBOYS válasza Tibiajax (#37163) üzenetére


BITBOYS
addikt

amúgy tényleg jobb a dts, nincs annyira tömörítve

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37259) BITBOYS válasza koxx (#37243) üzenetére


BITBOYS
addikt

majdnem felkerültem, 0,5 ponton múlt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37260) pohár válasza Tibiajax (#37254) üzenetére


pohár
félisten

ma feliratosan lesz? mert az HBO is leadja ma, de szerintem szinkronnal :U
ja mégse :(

Október 3-tól hétfő esténként, dupla részekkel újra műsoron a sorozat első évadja. Az új szezon első epizódja október 22-én kódolatlanul látható az HBO-n, a 12 epizódos új évad november 14-től, hétfő esténként érkezik az HBO-ra.

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37261) FireKeeper válasza BITBOYS (#37259) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

úristen, én 6-tal már fenn vagyok :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#37262) BITBOYS válasza FireKeeper (#37261) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem is láttalak rajta, merre nézted?

mod: Akkor én is, remélem kihagy :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37263) FireKeeper válasza BITBOYS (#37262) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

visszakerestem a hsz-eit, azt írta aki 5-nél többet ad az mehet a listára :P lehet az értékelésemet még nem vette észre, úgyhogy most frankón lebuktattam magam.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#37264) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Contagion (2011) wow micsoda szereplőgárda

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37265) pohár válasza BITBOYS (#37264) üzenetére


pohár
félisten

szeptember 9? lassan október 9. lesz, és még sehol :N
Fishburne-nek de szarul áll a bajusz :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37266) F34R válasza pohár (#37265) üzenetére


F34R
nagyúr

október 13 magyarország , Usa-ban már volt de én még nem láttam sehol ts-t sem :S .

2012 január dvd/bluray

[ Szerkesztve ]

(#37267) BITBOYS válasza pohár (#37265) üzenetére


BITBOYS
addikt

A bajuszról jut eszembe: A bajusz :D állítólag nagyon jó film

mod: Tom Selleck büszke lenne rá :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37268) pohár válasza BITBOYS (#37267) üzenetére


pohár
félisten

jaj fhanszia, azt hanyagoljuk :N :D
Damonnek nem Stohl a magyarhangja? kíváncsi vagyok ki ugrik be helyette, feltéve ha még nincs kész a szinkron

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37269) BITBOYS válasza pohár (#37268) üzenetére


BITBOYS
addikt

sitisittről is tud szinkronizálni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37270) rt06 válasza BITBOYS (#37267) üzenetére


rt06
veterán

ha mar bajusz

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37271) BITBOYS válasza rt06 (#37270) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, nekem is megvolt :D
[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37272) tween válasza F34R (#37266) üzenetére


tween
őstag

kalózkikötőben van TS , de ergya minőség...

(#37273) koxx


koxx
MODERÁTOR

Italian spiderman voltmár? :D

(#37274) darál0w válasza rt06 (#37270) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nagyon bejött neked ez a bajusz....következő táborra növessz egy ilyet :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37275) pohár válasza BITBOYS (#37269) üzenetére


pohár
félisten

és hogy? azt mondta hogy nem fog kijárni a sittről, pedig megtehetné :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37276) Tibiajax válasza pohár (#37260) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hmm.. lehet akkor inkább nézzem én is hbo-n?.. abban lenne mondjuk még egy olyan tévévarázs, mint a régi időkben, várni kell szépen a köv.epizódra mindig egy hetet
aka dallasz..
jó is volt az :)

(#37277) BITBOYS válasza pohár (#37275) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bent a cellába :D
Más szinkront nem nagyon tudok elképzelni mellé

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37278) pohár válasza Tibiajax (#37276) üzenetére


pohár
félisten

én szerintem ott nézem majd, az első évadot is úgy néztem, bár azt 1 napos késéssel adták az amerikai premierhez képest, ha jól emlékszem :K

BITBOYS... hááhogyne, minden börtönben van egy berendezett szinkronstúdió :D

ujjááájééé, nemsoká érkezik az új VOX magazin

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37279) tiv83us


tiv83us
veterán

A topikot kitakarítottam, legyetek szívesek az offolást és az egyszavas hozzászólásokat kerülni. (A "szerkesztés" gomb is csodákra képes.) Thx!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37280) Integra


Integra
titán

sunáznám:K
(a gyengébbek kedvéért a macskanőt, mielőtt dőlne a hülyeség:DDD)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37281) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Fast Five 9/10

Jó kocsik,jó csajok. izgalmas volt végig, egy percre sem unatkoztam szóval tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#37282) zolynet


zolynet
addikt

Thor 5/10
Szinte belepörgettem volna, nem tetszettek a karakterek sem benne.

Barátság extrákkal 8/10
Fehér néppel érdemes megnézni. :K

Horgász a Pácban (1958) 9/10
Nem vagyok Louis de Funès rajongó de ez a film nagyon bejött.

Selyemgubó (1985) 7/10
Nagyon rég láttam, fura kettősség, jó is volt meg nem is, szódás. :DDD

Intim részek 10/10
HávárdSztörn, óriási! :D

Life is too short to stay stock!

(#37283) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Transformers 3
Nem hasadtam meg tőle, kliséhegyek.
A látvány az viszont extra jó volt, (még a The Island c. filmből csórt jelenettel is:D) kissé lehet a filmen érezni hogy az effektekre mennek rá nagyon. Érdekes volt hogy az autobotok "nyugalmi állapotban" is animálva vannak, úgy értem hogy pl. forog valamilyen alkatrésze akkor is amikor épp beszélget – ez eddig nem volt.
Jó volt hogy végre meghaltak benne emberek, így realisztikusabb volt és nem volt (annyira) az az érzésem hogy bah, úgyis mindenki megmenekül.
Feelingben az első rész sokkal jobb volt szerintem, hangokban is.
Újranézni ezt tuti nem fogom, nem valami maradandó élmény.
5,5/10

Jah és a csajnak jó volt a szája, bár nem annyira volt jó csaj mint a The Island-ben Scarlett Johansson-nak (mivel egy atomjó csaj, mindenkit hozzá mérek:D)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37284) tween


tween
őstag

Az élőhalottak visszatérnek (1985) : 6/10 korához képest még nézhető is..

(#37285) mephi666


mephi666
nagyúr

na igen: fight club hd

ez a film 10/9.5 nálam még sokadig nézésre is :K k*rvajó... és a végén tökéletesen elég ennyi romantika: megfogják egymás kezét, szól placebo-tól a where is my mind és leomlik körülöttük a fél város... nem is tudok rosszat mondani a filmről, mert minden részletében kegyetlenül tetszik... alapmű

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37286) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Johny English: Reborn
6/10

És ez úgy 6 pont hogy imádom Atkinsont és mindig megnevetettet. Az első rész miatt mentem el, mert azon rengeteget szakadtam, de ez a második pfejj... gyönyörű példája a rókabőr effektusnak, pedig nem ezt vártam :(

"Education is important but big biceps are importanter"

(#37287) Kassadin


Kassadin
addikt

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides/A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

Gyenge volt az elődjeihez képest, mondhatnám, hogy majdnem unatkoztam a film alatt, túl sok volt a nyál. 6.5/10.

(#37288) tween


tween
őstag

Mars mentőakció (2000) : 6/10

(#37289) ludsimon


ludsimon
veterán

Lebetegedtem, jó darabig ágyhoz lettem kötve..

Tudtok ajánlani horror, sci-fi, akció, thriller kategóriából valamit 2010-2011-es filmek közül??

undefined

(#37290) Apollyon válasza ludsimon (#37289) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Esetleg nézegess IMDB toplisteket, lehet kategóriára lebontva is. Vannak egyéni toplistek is, én onnan néztem már csomó filmet.
Egy biztos, ezt ne nézd meg:

The Jacket

Egy kicsit sci-fi, de amúgy dráma, és eléggé nyomasztó, semmi öröm nincs benne, illetve van egy, de az gyorsan véget ér. A vége nem tetszett, ha tudom hogy ilyen lesz, akkor inkább nem nézem meg. IMDB-n jelenleg hét pont, én adnék rá úgy négyet :(

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37291) ludsimon válasza Apollyon (#37290) üzenetére


ludsimon
veterán

Most akkor megnézzem vagy ne?
Egy 'ici-picit' ellentmondásos a 2 mondatod. ;]
Köszi a tippet! Erre még nem gondoltam amúgy.

undefined

(#37292) Apollyon válasza ludsimon (#37291) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én csak azt írtam hogy ne nézd meg, olvasd át jobban ;p
Transformers 3 megvolt már? Egyszer nézhető..
Én a minap újranéztem a The Day After Tomorrow-t (igaz az 2004-es film) szerintem még ma is nézhető.
Pandorum volt? Star Trek 2009? Nézegesd még a horrormirror blogot is hátha ott kapsz még ötletet.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37293) doc válasza ludsimon (#37291) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem meg nagyon jo film, nalam siman 8/10 :D

(#37294) Kassadin válasza ludsimon (#37289) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak a te kedvedért nézem most meg az imdb-t, fejből én se tudok olyan sok mindent.

Sci-fi: Priest, Limitless, Inception, Source Code, TRON: Legacy, Marvel képregényből lett filmek(amik akciófilmek is, igen tudom :D), Children of Men(ez különösen tetszett nekem).

Akció: Thor, Killer Elite, Fast Five, The Kingdom, Green Zone, The Town, Expendables, V for Vendetta, The Mechanic, L'immortel, RED, Snatch.

Thriller: Insidious, Unknown, Taken.

Jó pár film a fentiek közül nem esik bele a 2010-2011-es kitételbe.

[ Szerkesztve ]

(#37295) Realradical válasza Kassadin (#37294) üzenetére


Realradical
őstag

Taken mint thriller? Inkább lenyugtatott akciófilm. :N

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#37296) ludsimon válasza Apollyon (#37292) üzenetére


ludsimon
veterán

Tényleg. Figyeltem. :DDD

Tansformers 3-at 1080p-be nézem meg kizárólag megfogadtam.
Annak ellenére, hogy már mindenki látta vagy moziba, vagy camosan én ragaszkodok az 1080p-hez.

Holnapután megvolt. Tetszett.
Pandorum-ot múlt hét előtt ajánlotta valaki, akkor ezek szerint Te voltál.
Nem volt rossz film, láttam. :)
Star Trek 2009 megvolt, nem annyira jött be.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#37297) Kassadin válasza Realradical (#37295) üzenetére


Kassadin
addikt

A mai filmvilágban annyira egybe vannak gyúrva már a kategóriák, hogy nem igazán lehet különbséget tenni. Szinte mindegyik filmet be lehet sorolni legalább két különböző kategóriába. Tartom, hogy a Taken thrillerként is megállja a helyét, míg az Expendables egy igazi akciófilm.

[ Szerkesztve ]

(#37298) Apollyon válasza ludsimon (#37296) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én a Transformerst nem HD-ban kezdtem nézni, aztán muszáj volt mégis HD-ra várni, mert olyan mosódott volt hogy rossz volt nézni... Részletesség nélkül valóban nem nagy látvány.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37299) ludsimon válasza Kassadin (#37294) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezekből ezeket kell bepótolnom:
Source Code, TRON: Legacy, Children of Men,

Killer Elite, The Kingdom, Green Zone, Expendables, The Mechanic, L'immortel, Taken

THX :)
Szóval lesz mit bepótolni mialatt itthon vagyok. ;]

Amúgy, hogy sikerült ennyi idő alatt ennyit összeírni? Sablonból jött vagy honnan? :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#37300) TRob1 válasza ludsimon (#37296) üzenetére


TRob1
veterán

Én pl. még nem láttam. :N
Camosan eleve sosem nézek semilyen filmet, bármennyire is várom (annál azért nagyobb filmrajongónak tartom magam, minthogy ilyen szemetet nézzek)
Mozi meg most kimaradt (manapság már ritkábban járok)

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.