Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37051) pohár válasza oriic (#37048) üzenetére


pohár
félisten

holnap/ma éjszaka tuti kint lesz már

szedem is lefele és nézem angolul, jessszzz ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37052) Kassadin válasza Integra (#37049) üzenetére


Kassadin
addikt

Igazad van, mester uram. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37053) oriic válasza pohár (#37051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lenne, tudnék holnap este mit nézni. :D Rittyentenek hozzá egy feliratidőzítést és királyság lesz...

Live-Die-Respawn

(#37054) F34R válasza oriic (#37048) üzenetére


F34R
nagyúr

előtte 2-3 nappal

#37053) orichalcos

nekem már van tree of life :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37055) Kassadin válasza oriic (#37053) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak kérned kell tőlem ajánlást, ha esetleg nem jön össze. :B

[ Szerkesztve ]

(#37056) oriic válasza Kassadin (#37055) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Meglátjuk...

Live-Die-Respawn

(#37057) pohár válasza Kassadin (#37055) üzenetére


pohár
félisten

ajánlást? micsoda?? nem értek semmit :D

orichalcos... én valószínűleg az 1080p verziót csípem le, mert a bd25-höz nincs helyem sajna :(

ja várj már, ez az angol vagy magyar BR megjelenés lesz?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37058) rt06 válasza Psychonaut (#37041) üzenetére


rt06
veterán

pont, forditva, magyar billentyuzeten angol kiosztast hasznalok, csak valamiert magyar kiosztassal indult az opera
roviden: magzar billentzuyet ruley

amugy ha mar szobakerultek a sorozatok, azok meg jobbak eredeti nyelven
pontosabban konnyebben erthetoek, foleg mikor egyhuzamban nez meg sok epizodot az ember, par ora alatt egesz jol hozza lehet szokni a szereplok kiejtesehez, de meg a szavuk jarasahoz is, amire egy masfel-ket oras film alatt nem igazan van lehetoseg

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37059) oriic válasza pohár (#37057) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Angol...BD nekem sem kell egy 720p-s mkv bőven elég nekem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37060) pohár válasza oriic (#37059) üzenetére


pohár
félisten

ja jó akkor, remélem van gyárilag mádzsár felirat is hozzá :))

én BD-t csak egyszer szedtem le, az is az Aranyhaj volt, lehet meg kéne nézni ötödjére is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37061) tween


tween
őstag

(#37062) Psychonaut válasza rt06 (#37058) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, akkor forditva. :P

Sorozatbol egyebkent mik az ajanlasok? Eddig nem sok mindent neztem, How I Met Your Mother-t par resz erejeig, Fringe-t szinte vegig, The Walking Dead-et felig. Utobbi kettot most megint elkezdtem, illetve melle jon meg a Big Bang Theory es a Firefly. Ja, es a Sons Of Anarchy. Tovabbiakra tippek?

(#37063) pohár válasza Psychonaut (#37062) üzenetére


pohár
félisten

én ezeket nézem, hátha megtetszik neked is pár: House, Mentalista, Boardwalk Empire, SW: CW animációs :D , ha nem láttad még a Trónok harcát akkor azonnal pótold, köbö ennyi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37064) Psychonaut válasza pohár (#37063) üzenetére


Psychonaut
addikt

Dokis dolgok kiesnek (nem kotnek le), Game of Thrones szinten (nem szeretem a fantasykat annyira, hogy sorozatkent is elviseljem :D ), Clone Wars-ra ranezek koszi. Tovabbi otletek?

SZERK: levi: koszi, rajuk nezek. Ugy latom el leszek itt latva mocskosul jo sorozatokkal... :))

[ Szerkesztve ]

(#37065) lvnt válasza Psychonaut (#37062) üzenetére


lvnt
őstag

Dráma: Breaking Bad, Mad Men, Dexter, Rescue Me, The Sopranos, Deadwood, Game of Thrones, Boardwalk Empire, Luther, The Wire, Misfits, Justified.

Sitcom: Modern Family, Community.

[ Szerkesztve ]

(#37066) darál0w válasza Psychonaut (#37064) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sopranos

battlestar galactica

caprica

13-as raktár

dexter

firefly

the walking dead

weeds

big bang theory

hymim

glee

las vegas

falling skies

the shield

rescue me

misfits

being human

sanctuary

supernatural

falling skies

californication

ezeket tervezem megnézni...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37067) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Van egyébként sorozatos topik is, csak azért ajánlom, mert eléggé kihalt szegény, a téma népszerűségéhez képest. :(

Szerk.: illetve akit az ilyen sorozatok érdekelnek

[ Szerkesztve ]

(#37068) doc válasza darál0w (#37066) üzenetére


doc
nagyúr

a falling skies-t ketszer is meg akarod nezni? nem rossz, de annyira azert nem jo :D
Eureka azert nem szerepel mert mar lattad/nezed folyamatosan?

MOD: egyebkent most a 4400-at nezem

[ Szerkesztve ]

(#37069) darál0w válasza doc (#37068) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lol...tényleg :D:D

Eurekat láttam, amennyit láttam...az utobbi időben eléggé lecsökkent a színvonala...hanyagolom...

a 4400-at láttam. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37070) adalbert1 válasza Psychonaut (#37062) üzenetére


adalbert1
veterán

The Wire, The Shield, Breaking Bad, Dexter, Married with Children, Two and a half Men, Simpsons, South Park, The Sopranos, Seinfeld, Columbo, Magnum, P.I., :)

(#37071) Kassadin válasza Psychonaut (#37062) üzenetére


Kassadin
addikt

Weeds.

(#37072) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Triangle
7/10.

Így elsőre. Jó a film az eleje kicsit vontatott.

SPOILER:Van egy két részlet amit nem igazán vágok, pl hogy az autóbalesetnél hogy áll megint a kocsi mögött? (Vagy akkor ez már egy újabb szálú etetés, hogy még az utolsó verzió mögött is van valami amit végighúzhatnának?
De lehet csak bennem van a hiba. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37073) Gyusz válasza WonderCSabo (#37067) üzenetére


Gyusz
őstag

Én is akartam ajánlani, fura, hogy most sem pörög a topik. Pedig már második hete, hogy beindult az őszi TV-s szezon.

(#37074) pohár válasza Psychonaut (#37064) üzenetére


pohár
félisten

Mentalista?
a game of thrones nem nagyon fantasy, csak beszélnek róluk sárkányokról, aztán jóccakát, nincs benne sok fantasy elem :N

ja meg Family Guy, a legnagyobb :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37075) doc válasza darál0w (#37069) üzenetére


doc
nagyúr

az Eurekat elkaszaltak, szoval nyugodtan nezheted, nem nyujtjak sokaig mar :(

(#37076) abridabri válasza Psychonaut (#37062) üzenetére


abridabri
veterán

Warehouse 13
Eureka
Sanctuary
Battlestar Galactica (majd; ha megnezted a BSG-t ,utana johet a "Caprica " cimu sorozat )
Doctor Who
V
Terminator: The Sarah Connor Chronicles

ez tobbe kevesbe mind scifi ,en ezeket preferalom.

[ Szerkesztve ]

(#37077) darál0w válasza doc (#37075) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így is tulhuzták...

Take Me Home Tonight

egyszer názhetős popcornmuvi...itt-ott poénokkal :D

6/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37078) JNashville


JNashville
senior tag

Senna - Beyond Speed and Sound 8/10.

Dokumentumfilm Ayrtonról. Féltem tőle egy kicsit, de sikerült az emlékéhez méltó filmet készíteni róla, melyet még a F1-laikusoknak is bátran ajánlanék.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#37079) heihachi válasza WonderCSabo (#37067) üzenetére


heihachi
addikt

illetve akit az ilyen sorozatok érdekelnek
:))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37080) sasa134


sasa134
addikt

(Állítólag) a top100 legjobb vígjáték itt! :C

Avanti Roma

(#37081) rt06 válasza doc (#37075) üzenetére


rt06
veterán

na, csak sikerult kinyirniuk, pedig a sorozat maga nagyon jo volt, csak nem ket es fel ev alatt kellene leadni egy evadot
de legalabb normalis finalet sem tudtak csinalni (gondolom nem kaptak ra lehetoseget)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37082) diablo666 válasza pohár (#37074) üzenetére


diablo666
tag

majd lesznek sarkanyok is ne aggodj :DDD

egyebkent az en abszolut kedvencem Dexter utana meg 24,breaking bad,the shield,house,the walking dead,lost,game of thrones,band of brothers,californication,nip/tuck

(#37083) pohár válasza diablo666 (#37082) üzenetére


pohár
félisten

ez már spoiler he, pszt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37084) rt06 válasza rt06 (#37081) üzenetére


rt06
veterán

kozben utanaolvastam, es megnyugodtam, 5. evad meg lesz...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37085) Integra


Integra
titán

re5
az a jó ebben a sorozatban, hogy never ending story, itt aztán boldog boldogtalan újra feltámadhat. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37086) adalbert1 válasza Integra (#37085) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan el lehet nézni, de szerintem egyre gyengébbek a részek...
Inkább készülne valami igazán kemény új Péntek 13 vagy Alien film.
Erre viszont kíváncsi leszek: Killer Elite

(#37087) BITBOYS válasza tween (#37061) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Mondjuk a plakát marhára tetszik: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37088) Gorneck válasza BITBOYS (#37087) üzenetére


Gorneck
titán

A szereposztás elég jó...remélem jó lesz.

Gorneck#1239

(#37089) F34R válasza BITBOYS (#37087) üzenetére


F34R
nagyúr

oylan lesz mit a 127 óra hogy az egész film a párkányon fog játszódani :DDD

(#37090) rt06 válasza Integra (#37085) üzenetére


rt06
veterán

w00t

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37091) BITBOYS válasza F34R (#37089) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem a 127 óra tetszett:) meg itt egy picivel másról lesz szó :D

Gorneck23: Bezony, várós

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37092) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, akkor sorozatfuggok figyelmebe: Allee bevasarlokozpontban a Libriben Mad Men evadonkent 990 Ft, 1., 2., 3. evadbol egy-egy darab volt, 4. evadbol ketto. Sima DVD tokos kiadas.

(#37093) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Cedar Rapids: 6/10

Kellemes hangulatú, kisebb poénokkal tarkított Ed Helms-es vígjáték. Szerethető, de nem az a többször nézős fajta...

Friends with Benefits: 7/10

Először úgy gondoltam, hogy max. egy 5-ös filmecske lesz, mert nem rég láttam a Portman+Kutcher-es filmet, ami kb. ugyanerről szólt. De ennek a kivitelezése a nagyon kis különbségek ellenére mégis szintén nagyon tetszett. Így a kategóriájához mérten megérdemli a 7-est.

Take Me Home Tonight: 8/10

Erősen gondolkoztam 7 és 8 között, de a zenék miatt (leveledérkezett lájf stb...) megérdemli a 8-ast. :) Bejött ez a 80-as évek stílus. Rég láttam ilyen jó tini filmet, ami nem is tini film valójában.

Star Trek 2009: 8/10

Ahogy indult azt hittem, 9-10 pontos lesz, de a végére kicsit unalmasabb lett. Tetszett, hogy nem beszéltek annyi hülyeséget a csillagászati dolgokról. Spoiler: Mondjuk az egy kicsit erős volt, hogy a csillag felrobbanása veszélyeztette az egész galaxist. Mivel egy csillag szupernóvája max. a saját rendszerét, és esetleg a szomszédos rendszereket veszélyeztetheti. A fekete lyukas dolog itt-ott kicsit baromság volt (pl. szupernóvából sűrűn fekete lyuk alakul ki, de a filmben beledobták a fekete lyukat. Mi lett volna, ha a szupernóva is épp azzá vált volna? és ilyenkor jön a WTF fej), de tetszett, hogy elég sokat foglalkoztak vele.
Az alakítások jók voltak, főleg Spock szerepében Zachary Quinto.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37094) eeXaa válasza vzsryl (#37093) üzenetére


eeXaa
addikt

"Tetszett, hogy nem beszéltek annyi hülyeséget a csillagászati dolgokról." ..... :))

(#37095) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

HÁt Tf3 nincs, viszont van Green Lantern DVDrip.Hm, most vagy ez vagy valami más a ma estére.Javaslat? :DDD

Live-Die-Respawn

(#37096) Jhonny06 válasza oriic (#37095) üzenetére


Jhonny06
veterán

Még kijöhet. :) Horrible Bosses is van amúgy, trailer alapján elég jónak tűnik.

(#37097) oriic válasza Jhonny06 (#37096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez valami vígjáték? :)

Live-Die-Respawn

(#37098) tween válasza oriic (#37095) üzenetére


tween
őstag

jah,van...ócska vödör hanggal...

(#37099) oriic válasza tween (#37098) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor az is kuka akkor: :)

Live-Die-Respawn

(#37100) Jhonny06 válasza oriic (#37097) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem teljesen, de ahhoz áll a legközelebb. [link]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.