Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36851) F34R


F34R
nagyúr

Xin shao lin si [Shaolin]

720p Chinese

6,7/10

egész jó volt, sajnos annyira pangás van most ilyeneket kell néznem :O

(#36852) Apollyon


Apollyon
Korrektor

The Kingdom

Elég kemény film, annyit lövöldöznek benne hogy rámjött az Unreal Tournament-hatnék:D
Aki bírja az ilyen elit alakulatos katonai filmeket annak ajánlom... A vége pedig...

7/10

Ma esti programnak pedig újranézem a Bourne filmeket. :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36853) doc


doc
nagyúr

Vegso allomas 5
sok ujdonsagot nyilvan nem tud felmutatni, de azert hozza a szeriatol elvart kotelezot, a vegen levo csavar ugyes
7/10

(#36854) Kassadin válasza F34R (#36851) üzenetére


Kassadin
addikt

Szeretnéd, ha ajánlanék filmet? Csak kérned kell. :B

(#36855) tween


tween
őstag

Los ojos de Julia (2010) : az utolsó fél órát imádtam :DDD 7/10

(#36856) Pitterix válasza F34R (#36851) üzenetére


Pitterix
őstag

És miért baj az?! :U
Tök jók a keleti filmek!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#36857) JNashville


JNashville
senior tag

Tegnap újranézve: A profi / Le professionel [1981].

Még sokadszorra, ennyi év után is ugyanolyan hibátlan, kiváló párbeszédek, nagyszerű forgatókönyv és a mellékszereplők is hozzátesznek Belmondo hihetetlen kisugárzásához. Egyedül a végével nem tudok kibékülni, ott valahogy döccen a dolog.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#36858) heihachi


heihachi
addikt

Most volt meg a Drive, de ez a film kaki volt, nem igazán érte meg az árát.

Spoiler
Nem néztem meg csak egy trailerét, nekem az alapján, meg a címe alapján az jött le, hogy ez valami autós film lesz. Ez messze nem az.
Volt két említésre méltó autós jelenet, az egyik éppen az, amit a trélerben is látni lehetett, de egyik sem volt hosszú és egyik sem volt olyan nagyon látványos, de ami még dühítőbb, még csak élethűek sem voltak. Ebben is, mint minden autós filmben, mindig minden körülmények között lehet még felváltani. Ha már tizedikben van a kocsi, akkor is még lehet felváltani kanyarban is lehet felváltani. A belső nézetes vezetés, amikor látszott a három műszer az jó kamera állás volt, hangulatos. De csak ezt az egyet tudták kitalálni, nem is volt másik ehhez hasonló értelmes, ötletes kameraállásuk. Aztán az milyen volt, mikor lelökte a mondjuk másfél tonnás autót a szakadékba úgy, hogy oldalról beleszállt, amelyik autót meglökte repült vagy 5-10 métert, de neki még lámpája se meg az indexe se tört össze, a kocsi eleje se zúzodott le. Meg persze ebből sem maradhatott ki a klasszikus hátrafele autózás. Baromi gagyi volt.
Aztán amit kifejezetten utálok minden filmben, az az öncélú és értelmetlen, a filmet előre nem vivő vérengzés. Ebben volt bőven, és ezek egyike sem vitte előre a filmet, nem tett hozzá a történethez, nem volt szükséges a szereplők jellemének kifejtéséhez. Most mennyivel lett volna kevesebb ez az egész film, ha a csávót nem szemen szúrja egy villával meg még utána nyakon egy késsel és mindenfele fröcsköl a vér, mintha csak simán lelövi, és még csak meg sem mutatják a vért, csak halljuk mondjuk a durranást. Semmivel nem lett volna másabb, pont ugyan ennyi lett volna. Teljesen felesleges volt, és gagyi is, a sokadik ilyen szánalmas vérfolyásos gagyiság után már röhögött mindenki a környékünkön a moziban, méghozzá hangosan.
Ami pedig végképp tönkre tette a filmet az a hosszú-hosszú másodperceken át mutatott filmhez semmit hozzá nem tevő, történetet előre nem vivő unalmas és felesleges jelentek tömkelege. Olyan párbeszédek, hogy a három kétszavas mondatok kb 1 perc alatt mondják el. Legszívesebben magam lőttem volna le egyik-másik szereplőt, mert a tököm nagyon tele volt, hogy perceken át gondolkodtak egy "Me too"-jellegű mondaton.
Ráadásul a történet se nagy szám, igazán nem egy nyakatekert, meglepetésekkel teli sztori.

Még annyit megtehettek volna, hogy egy tök felesleges szexjelenetet beledobnak, jó sok csöcs mutogatással, és akkor aztán ez a film minden tekintetben elsütötte volna az összes gagyiságot, amit csak egy ilyen filmbe bele lehet pakolni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36859) madgie válasza Apollyon (#36852) üzenetére


madgie
titán

Múlt héten láttam én is a The Kingdom-ot, tényleg jó film, az egyetlen gyengéje sajnos a főszereplőbrigád (gondolok itt főleg Jamie Foxx-ra meg Jennifer Garnerre)

(#36861) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem filmezek mostanság akkora elánnal :( Közben befigyelt egy Traffic, 7/10-et tudtam rá adni.

madgie:

Mi a bajod Jamie Foxx-al? Egész jó színész, viccen kívül. Nem egy Tom Hanks, vagy Di Caprio, de igenis vannak jó filmjei, és szerepei. Oscart is kapott, ha ez számít valamit. Kingdomban meg egyszerűen király, imádom azt a filmet. Electra viszont ratyi, nem szeretem én se.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36862) madgie válasza hoffman_ (#36861) üzenetére


madgie
titán

Foxx-szal nincs különösebb gond, de ebben a filmben nagyon nem jött be, nagyon ámerikái szupaszoldzsőr mindenttudok, mindenkit lenyomok és mindenre megvan a velős válaszom karakter... engem szó szerint ingerelt :))

(#36863) hoffman_ válasza madgie (#36862) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ízlések és pofonok, én kifejezetten bírom ebben a filmben is :D Bár Motherfucker Jones a legnagyobb figura, ha nem vágesz, akkor Horrible Bosses, sürgősen :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36864) darál0w válasza hoffman_ (#36863) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de miért nem anya átbaszó?

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36865) pohár válasza darál0w (#36864) üzenetére


pohár
félisten

hatalmas :DDD :DDD
de mikor a kungfus kopasz főnöknél voltak, én ott sírtam a nevetéstől, visítottam a moziban :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36866) madgie válasza hoffman_ (#36863) üzenetére


madgie
titán

Még nincs bent a helyi tékában :DDD

(#36867) hoffman_ válasza darál0w (#36864) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Áh, nem lövök le többet, szegény madgie meggadjul :DDD Zseniális az a film, 2x néztem ugye moziban, és másodszor még többet röhögtem. Konkrétan nem tudtunk kimenni a teremből film végén, a könnyektől :D Tessék kölcsönözni, mihamarabb :K

mod:

Irdatlaaannaaaagy SPOILER :DDD

#36870, Integra:

Úgy-úgy, osztom én is :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36868) darál0w válasza pohár (#36865) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

minedki visított. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36869) pohár válasza madgie (#36866) üzenetére


pohár
félisten

miért nem nézed meg moziban? sokkal jobb mint otthon :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36870) Integra


Integra
titán

hűűű, szkárlett johanszon de jól feszített az iron man 2-ben.... :))
jól áll neki ez a vörös haj

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36871) madgie válasza pohár (#36869) üzenetére


madgie
titán

52 kilométer a legközelebbi mozi, ahol ráadásul elég sz*r a kép. Egyébként jó mozi még 100 km-es körzetben sem nagyon van, az Avatart is két moziban láttam, mégis itthon volt a legütősebb a plazmán (a debreceni 3D külön csalódás volt)

(#36872) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Találtam egy nagyon low oldalt. Nem tudok betelni vele :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36873) pohár válasza madgie (#36871) üzenetére


pohár
félisten

nekem is Debrecen a legközelebbi mozi, 40km, de mostanában ha van kivel, akkor elég sokat mozizom, feltűnően többet mint tavaly

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36874) darál0w válasza hoffman_ (#36872) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és itt is megöl...hihetetlen :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36875) pohár válasza hoffman_ (#36872) üzenetére


pohár
félisten

ha már Inception:

[link]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36876) darál0w válasza pohár (#36875) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

semmi..már megvan :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36877) pohár válasza darál0w (#36876) üzenetére


pohár
félisten

hopsz, úgy látom kicsit spoileres a kép :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36878) darál0w válasza pohár (#36877) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak kicsit.... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36879) pohár válasza darál0w (#36878) üzenetére


pohár
félisten

mindegy, aki még nem látta a filmet, úgy se fogja a képet elemezgetni :D
de akinek eddig kételyei lettek volna a film végét illetően... ott a válasz, bár én már jó múltkorában elmagyaráztam :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36880) hoffman_ válasza darál0w (#36874) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne viccelj, kinyírtam magamat is :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36881) darál0w válasza hoffman_ (#36880) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36882) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szó volt Jamie Foxx-ról ugye itt. Szerintem jó színész, bírom is, de aki kitalálta hogy ő legyen az egyik főszereplő ebben a filmben az egy komplett idióta.

Kane&Linch

Live-Die-Respawn

(#36883) t1


t1
addikt

Grave Encounters

Félelmetesnek nem volt félelmetes inkább feszült. 1x elmegy bár, idegbajt kaptam tőle, hogy miért nem derült ki semmi meg most végülis mi lett velük, hány napig voltak stb...

Asszony akarta megnézni én inkább a Berlin Calling-ot akartam de ez lett így 4/10

(#36884) gyuromoj


gyuromoj
veterán

You Don't Mess with the Zohan Unrated
1080p

Tiszta hülyeség. Csípem Sandler filmjeit.

7/10

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36885) Kassadin válasza madgie (#36859) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem az a The Kingdom egyszer nézős elmegy kategória...

[ Szerkesztve ]

(#36886) madgie válasza Kassadin (#36885) üzenetére


madgie
titán

De legalább egyszer meg lehet nézni :D

(#36887) Kassadin válasza madgie (#36886) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgy értettem, hogy nem hagy nyomot az emberben. :P

(#36888) madgie válasza Kassadin (#36887) üzenetére


madgie
titán

Az tuti :)

(#36889) chungee


chungee
addikt

Zookeeper című filmet Kevin James-nek ki a magyar szinkronhangja:F

(#36890) lvnt válasza chungee (#36889) üzenetére


lvnt
őstag

(#36891) chungee válasza lvnt (#36890) üzenetére


chungee
addikt

Köszi. Akkor nem nézem meg angolul.

(#36892) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Johnny English a karrier zombie, avagy Rowan Atkinson (fel)rázva, de nem keverve.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36893) Tibiajax válasza BITBOYS (#36892) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem olvasom el, el akarok menni rá moziba

(#36894) BITBOYS válasza Tibiajax (#36893) üzenetére


BITBOYS
addikt

nem spoileres, ha van kedved nyugodtan

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36895) koxx válasza Tibiajax (#36893) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

erre én is, annyi film van amit meg kéne néznem...

[ Szerkesztve ]

(#36896) Integra válasza Tibiajax (#36893) üzenetére


Integra
titán

fillért nem adnék ki rá, otthon egyszer megnézős max.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36897) BITBOYS válasza Integra (#36896) üzenetére


BITBOYS
addikt

én is megnézem majd, az első rész is tetszett:) , mondjuk nekem a the pink panther 2 is bejött

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36898) tween


tween
őstag

Johnny English újratöltve (2011) : címeres ökör....... :DDD 7/10

(#36899) Integra válasza BITBOYS (#36897) üzenetére


Integra
titán

nekem az első is harmat gyenge volt, ettől sem várok többet. majd ha megjelenik otthonra. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36900) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tom Selleck bajsza minden filmet feldob :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.