Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36951) TRob1


TRob1
veterán

Nah, végre én is megnéztem a Forráskód (Source Code) c. "múvit", és azt kell mondjam, hogy nagyon tetszett. 8,5 / 10 (De még lehet hogy módosítom 9-re :D)

¤ R'n'R ¤

(#36952) Kassadin válasza TRob1 (#36951) üzenetére


Kassadin
addikt

Csaj miatt? :))

(#36953) TRob1 válasza Kassadin (#36952) üzenetére


TRob1
veterán

Haha. :D Az nem én vagyok, nekem a film tetszett és nem a szereplő(k). Ez a csájé különben sem jön be. :B És túl öreg is hozzám (5 hónappal idősebb :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36954) pohár válasza BITBOYS (#36936) üzenetére


pohár
félisten

nem volt rossz ki film, Bruce hozta a formáját, egy hetest kap tőlem :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36955) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Drive 9/10 de csak azért mert 10-et nem adok semmire. fantasztikus hangulat, a sztori egyszeru mint a bot mégis jól van adagolva nem éreztem gáznak(apropo gáz(t), a fantasztikus magyar címválasztás ne tévesszen meg senkit ez nem egy szállítóba öntött fast five). a fényképezés gyönyörű, totálisan kortalan darab, csak ajánlani tudom.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#36956) Integra


Integra
titán

book of eli 1080p
egyszer nézős, meglepően normális apokalipszis film. semmi extra, csőegyszerű történet, de denzel bá jól hozza a csöndes megyek előre marconát, a csaj bitang bejövős, mini csavarral a végén, chief gordon viszont nem igazi erre a szerepre. sivár, srágás-szürkés képi világgal, ez kifejezetten tetszett. a zene meg helyenként meglepően megkapó volt, valami átjött a nyomasztó sivárságból és kilátástalanságból.
az imdb-s érétékelés szerintem megfelelően tükrözi a filmet, én picit talán kevesebbet adtam volna rá a magama 6.5 pontjával.

Kassadin: ja, vén kannibálok.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36957) Kassadin válasza dy_nmq (#36955) üzenetére


Kassadin
addikt

Látom, ez a film is vízválasztó lesz a topikban, szöges ellentéte a véleményednek:[link].

Integra: Az idős házaspár milyen aranyos nem? :))

[ Szerkesztve ]

(#36958) TRob1 válasza dy_nmq (#36955) üzenetére


TRob1
veterán

9/10 de csak azért mert 10-et nem adok semmire - ez aztán a mélyenszántó, überfaszántos, hasznos gondolat.... idézhetem néha? :U ;]

¤ R'n'R ¤

(#36959) koxx válasza dy_nmq (#36955) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"de csak azért mert 10-et nem adok semmire." aztán miért is? :U szerinted nincs 10/10-es film?

(#36960) Tibiajax válasza koxx (#36959) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

imdb szerint nincs
:D

(#36961) koxx válasza Tibiajax (#36960) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

na akkor ideje elvenni a 10-eseket :D

dy_nmq: na várjácsak, most nézem, hogy 9-et adtál egy ilyen filmre :F

[ Szerkesztve ]

(#36962) TRob1 válasza Tibiajax (#36960) üzenetére


TRob1
veterán

De nem is az imdb ad pontot. :P

¤ R'n'R ¤

(#36963) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

.....nna akkor nesztek

:DDD

(#36964) TRob1 válasza Tibiajax (#36963) üzenetére


TRob1
veterán

Ez nagyon jóóóó!!! :C :DD

¤ R'n'R ¤

(#36965) Kassadin válasza Tibiajax (#36960) üzenetére


Kassadin
addikt

Mijazaimdb? :F

[ Szerkesztve ]

(#36966) rt06


rt06
veterán

animal house

ertekeles: kotelezo

p.s.: shout

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36967) gyuromoj válasza Kassadin (#36965) üzenetére


gyuromoj
veterán

The Internet Movie Data Base :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36968) Jojo5 válasza Kassadin (#36965) üzenetére


Jojo5
őstag

ájemdíbi... :W
keressé' rá gúgölben... :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36969) rt06 válasza Kassadin (#36965) üzenetére


rt06
veterán

az olyan, mint az izsdb, csak filmekhez

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36970) lvnt válasza rt06 (#36969) üzenetére


lvnt
őstag

:DDD

(#36971) dy_nmq válasza koxx (#36959) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

azért nem adok 10/10-et, 100%-ot semmire mert:
-1: nincs olyan hogy 100%-os vegytiszta jó, csak sok dolog konvergál felé
-2: ebből fakadóan lehet mindig egy kicsit jobb film
na persze ha csak szubjektíven nézem hogy akkor éppen az adott film semmi mással összehasonlitva hogy tetszett, az meg nem számszerűsíthető

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#36972) TRob1 válasza dy_nmq (#36971) üzenetére


TRob1
veterán

Nem kell 100%-osan "vegytisztának" lennie. (És ez nem csak a filmekre igaz :D)
Ha neked valami nagyon tetszik, és akár többször is nézed: 10-es. Ha legközelebb lesz vmi még jobb esetleg, az is 10-es és kész.
Valszeg a legtöbb ember számára itt közülünk nem csak egy 10-es filmje van, és az imdb-n pontozók se egyetlen darab filmre adtak csak 10-et (ahogy 1-et sem, mert valszeg legszarabból se csak 1 létezik számukra/számunkra)

A sulisok se csak 100%-nál kapnak 5-öst, ahogy a melósok se csak és kizárólag 100%-nál kapnak fizut...

Viszont találtam számodra egy nagyon jó - és ideillő - aláírást: "Senki sem tökéletes. Belőlem is hiányoznak a hibák..." ;] :DDD

¤ R'n'R ¤

(#36973) Integra válasza Kassadin (#36965) üzenetére


Integra
titán

azt, hogy omfg mit jelent, tudod e?! ;]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36974) adalbert1 válasza Integra (#36956) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem a képi világ tetszett a legjobban abban a filmben, engem teljesen a Fallout 3-ra emlékeztetett.

(#36975) Integra válasza adalbert1 (#36974) üzenetére


Integra
titán

igen, nekem is eszembe jutott a játék:)
sajnos a 300 féle vér cgi itt is megvolt a filmben, és amig a 300-ban a "festett" látvány világhoz illett, itt némi gagyi feelingje volt.. de úgy tűnik egyre több filmben lesz ez a vér fröcskölős cgi, mert gyors és valszeg olcsó....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36976) rt06 válasza Integra (#36973) üzenetére


rt06
veterán

on-line movie and film gathering?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36977) diablo666 válasza Jhonny06 (#36928) üzenetére


diablo666
tag

huuu kirazott a hideg ettol a trailertol...lehet,hogy Eastwood papa utolso nagy dobasa lesz...

(#36978) Kassadin válasza Integra (#36973) üzenetére


Kassadin
addikt

Sajnos nem, buta vagyok mint a tök.

(#36979) adalbert1 válasza Kassadin (#36978) üzenetére


adalbert1
veterán

Ajánlom az Urban Dictionaryt hasonló esetekre. A trailert megnézve úgy tűnik hogy a homoszexuális mivoltát és az állítólagos nőnek öltözéseit kevésbé érintik. ;] :DDD

(#36980) F34R válasza adalbert1 (#36979) üzenetére


F34R
nagyúr

legjobb szleng/divat tár pár éve kellett mert a hülye hollandok minden ilyen faszságot megemlítenek. :(((

(#36981) darál0w


darál0w
Jómunkásember

vámpííííír :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36982) littlelion21 válasza darál0w (#36981) üzenetére


littlelion21
addikt

(#36983) darál0w válasza littlelion21 (#36982) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez se rossz. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36984) Kassadin


Kassadin
addikt

Én értékelem Human munkásságát, de az ilyen kritikáktól a falra mászok.

"Baromi jól szórakoztam, 7/10 a trashfilmek között simán, de majdnem vitte a 8-at is."

Röviden: Drive Angry

(#36985) rt06 válasza darál0w (#36981) üzenetére


rt06
veterán

errol most - marmint errol a bajuszrol - ez ugrott be

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36986) darál0w válasza rt06 (#36985) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ezt pont tegnap láttam. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36987) rt06 válasza Kassadin (#36984) üzenetére


rt06
veterán

mi ezzel a gondod?
tenyleg trash, a szo szors ertelmeben, annak viszont kurvajo,
egybol az elejen osszefoglalta human: Baromi szórakoztató, komolytalan, és a többi meg ha cage meg is probalja komolyan venni, de szorakoztato, ahogy nem megy neki

a cikk legfontosabb mondata pedig a kovetkezo: William Fichtner pedig kb. mindent vitt..
merthogy szerintem o vitte el a hatan az egesz filmet (nekem legalabbis barmit el lehetne adni, amit a tartaykocsis jelenete kore epitenek fel - annyira komolytalan, annyira laza, hogy mai napig nem birom rohoges nelkul megnezni

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36988) Kassadin válasza rt06 (#36987) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak annyi, hogy az a film egy sz*r.

#36989: Én úgy ültem le elé, hogy valami jó kis akciófilmet fogok látni, csalódtam. Hálát adok az égnek, hogy ezt nem moziban néztem, biztos kitéptem volna a pohártartót a film közben.

[ Szerkesztve ]

(#36989) rt06 válasza Kassadin (#36988) üzenetére


rt06
veterán

ezt mondjuk kifejthetned
nem azert, mert anelkul a velemenyed egy sz*r, hanem mert erdekel, hogy nem lehet szeretni egy ennyire komolytalan alkotast

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36990) TRob1 válasza Kassadin (#36988) üzenetére


TRob1
veterán

Van egy tippem, hogy te pl. a Terrorbolygó, Machete, ... és hasonló filmeket se szereted akkor (amik ugye szintén nem a "komolyságukról" híresek). Én például meg imádom ezeket. :K (És nem a csaj miatt :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36991) pohár


pohár
félisten

gyerekek, milyen filmet láttam...

Buried - Élve eltemetve 8/10

olyasmi mint a 127 óra, csak van benne pár csavar...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36992) darál0w válasza pohár (#36991) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

olcso film :)

de nekem is bejött....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36993) Typhoon47 válasza TRob1 (#36990) üzenetére


Typhoon47
őstag

Terrorbolygó meg a Machete égés föld. Ja hogy mindkettő komolyatalan, igen... de ennyi. És Kassadinnal értek egyet... humannak van egy két érdekes értékelése.. néha nagyon szubjektíven nézi a dolgokat, de mondjuk ez ritka.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#36994) pohár válasza darál0w (#36992) üzenetére


pohár
félisten

SPOILER

a végén úgy ledöbbentem gecc, én majdnem sírvafakadtam úgy megsajnáltam szegény faszit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36995) rt06 válasza Typhoon47 (#36993) üzenetére


rt06
veterán

miben latod az alapveto kulonbseget a planet terror es a machete kozott? (nem kotekedes, komolyan erdekel)
mert szerintem (es elozo post-ja alapjan imho TRob1 szerint is) pont az a lenyeg, hogy mindketto komolytalan, mindketto a mufaj parodiaja, s egyben tisztelges a mufaj nagyjai elott
mindezt teszi mindket alkotas (de van eg jopar ide sorolhato) jo adag humorral megfuszerezve, s ami mindennel fontosabb (s amit te is irtal0, onmagat teljesen komolytalanul veve

szerintem ide tartozik a korabban emlitett drive angry is (bar cage nekem kilog a sorbol, de annyira nem, hogy lehuzza a filmet), s pont ez az, ami miatt en inkabb felfele pontozom, mint lefele

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36996) Kassadin válasza TRob1 (#36990) üzenetére


Kassadin
addikt

Elég rossz a tipped akkor(hehe :DDD), mindkettő film nagyon jó, habár nekem a személyes kedvencem a Halálbiztos marad, amíg csak élek. Én nem hasonlítanám a Drive Angry-t az általad említett filmekhez.

[ Szerkesztve ]

(#36997) adalbert1


adalbert1
veterán

Awakenings: ugyan nem mai darab, de szerintem elég jól sikerült dráma. Aki azt mondja hogy De Niro szar színész, az feltétlen nézze meg. Robin Williams is hiteles a szerepében, és a zenék is hozzátesznek a hangulathoz.

(#36998) Kassadin válasza adalbert1 (#36997) üzenetére


Kassadin
addikt

Ki mer olyat mondani, hogy De Niro sz*r színész? Szíjat hasítok a hátából. ;]

(#36999) darál0w válasza pohár (#36994) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jah...

az az arckifejezés, amit vágott...durva volt :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37000) pohár válasza darál0w (#36999) üzenetére


pohár
félisten

lesújtó egy vége van, az hótziher
pedig már úgy örültem hogy megvan, aztán mégse :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.