Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36551) Apollyon válasza doc (#36550) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Remekül megfogalmaztad :C
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Egyébként még az Expendables kritikájához hozzátenném, hogy azért sem tetszett, mert lehet ez volt a cél, de az én szememben inkább úgy tűnik mintha viccet űztek volna az ők korábbi akciófilmjeikből.
Amúgy meg kedvem lett hozzá hogy majd megnézzem a Kommandó-t szerintem az egy epic Schwarzi film :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36552) doc válasza Apollyon (#36551) üzenetére


doc
nagyúr

igen, a regi filmjeik kifigurazasa egy nyiltan vallalt cel volt :)

a Kommandot nagyon-nagyon regen lattam, de arra a jelenetre emlekszem mikor Svarci logatja a foszert a szakadek felett a labanal fogva
- Azt igerted elengedsz!
- Ugy is van
es elengedi a labat :D

(#36553) mephi666 válasza Apollyon (#36551) üzenetére


mephi666
nagyúr

nézzed... az a film narrátoros szinkronnal olyan mély nyomot hagyott bennem kb 20éve, hogy soha nem fogom tudni elfelejteni... :) ...és nem is akarom

példa arra, hogy nem kell 3d meg cgi ahhoz, hogy emlékezetes legyen egy film :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36554) rt06 válasza Apollyon (#36551) üzenetére


rt06
veterán

erdekes, nekem pont ezert es a benne levo tulzasok miatt jott be

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36555) Jhonny06 válasza doc (#36550) üzenetére


Jhonny06
veterán

A szórakoztatás és a mondanivaló két különböző dolog. Előbbit én nem nevezném értéknek. Az az, amikor tényleges megmarad benned valami. Lehet jó, persze, de nem maradandó. Legalábbis nekem nem. Nekem is vannak kedvenc akciófilmjeim, ennek ellenére írom ezt.

(#36556) Tibiajax válasza adalbert1 (#36535) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lényegtelen, h mikor. fél éven belül, szerintem.. lényeg, h nem az van, h senki nem tud semmit, hanem hogy lesz.

(#36557) Kassadin válasza Apollyon (#36546) üzenetére


Kassadin
addikt

90-es évek akciófilm sztárjai lettek belesűrítve szinte csak, kivételt például Statham képez, meg még páran. Nem véletlen, hogy semmilyen története nincsen, ez most olyan volt, mint amikor Vasinger azért pontozta le a Terrorbolygót, mert sz*r és értelmetlen. Pont az a célja ennek is, b kategóriás akciófilm kiöregedett színészekkel, nulla történet mellett, akárcsak a 90-es évek akciófilmek többségében. Ez direkt lett ilyen, akárcsak a Terrorbolygó.

[ Szerkesztve ]

(#36558) koxx válasza Tibiajax (#36556) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én még idénre tippelem, talán karácsony előtt. Igazi családi film lenne :D A lényeg, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#36559) TRob1 válasza Kassadin (#36557) üzenetére


TRob1
veterán

Micsodaaa?!?! Lepontozni a Terrorbolygót? :Y Imádom. :DDD

A Dolog (The Thing, 1982) 8,5 / 10

Régen ez nekem 10/10 volt, mai szemmel valahogy már nem tudok többet adni, csak 8,5-öt. Néha még mosolyra is húztam a szám a "félelem" helyett. :B A zenéje viszont nagyon hatásos.

Az ötös számú vágóhíd (Slaughterhouse-Five, 1972) 5 / 10

Nekem nemigen jött át a mondandója, meg úgy az egész film se. :( Sajna nem olvastam a könyvet, de azt "csiripelik" hogy ég és föld a különbség, persze a könyv javára (ill. a rajongók szerint el se kellett volna készíteni ezt a filmet). :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már valamelyik nap téma volt a SW Blu-ray felújítás:

Newest change of the Blurays: Aldreaan shot first

:DDD

Live-Die-Respawn

(#36561) WonderCSabo válasza oriic (#36560) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:DDD

(#36562) tween


tween
őstag

Thor (2011) : mozi után itthon is..emlékeim szerint akkor 9et adtam neki,most itthon elementális jégtiszta hangerőn,kristálytiszta képpel a testen okozott libabőr miatt 10/10

(#36563) Tibiajax válasza koxx (#36558) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csodálatos karácsonyi ajándék lenne, ez nem is vitás..
:DDD

(#36564) Typhoon47 válasza oriic (#36560) üzenetére


Typhoon47
őstag

:))

"Education is important but big biceps are importanter"

(#36565) doc


doc
nagyúr

The method - A Gronholm modszer
a spanyolok azert meg mindig tudnak, na... :C
egyedul a vege volt eleg suta
7/10

jut eszembe, ajanlhatnatok jofajta spanyol filmeket, nagyon bejott pl. a Nyisd ki a szemed vagy a zsenialis Idobunok

(#36566) diablo666 válasza doc (#36565) üzenetére


diablo666
tag

jut eszembe, ajanlhatnatok jofajta spanyol filmeket, nagyon bejott pl. a Nyisd ki a szemed vagy a zsenialis Idobunok

Vicky Cristina Barcelona
Volver
Todo sobre mi madre
Hable con ella
Nyisd ki a szemed
El secreto de sus ojos
My Life Without Me
Los abrazos rotos
The Sea Inside
Rossz neveles

(#36567) macikos


macikos
addikt

Ilyen undorító sz*rt, mint ez az új Arthur film minek csinálnak? Az eszem megáll. És valaki elmegy ezt megnézni a moziba... Sehol sincs az eredetihez képest.

(#36568) doc válasza diablo666 (#36566) üzenetére


doc
nagyúr

rajuk keresek :R

(#36569) eeXaa válasza doc (#36565) üzenetére


eeXaa
addikt

...az a hulladék faun labirintusa, meg az orphanage, is spanyol... amúgy nincs jófajta, spanyol film, mind hulladék egytől egyig.... talán almodovarnak van 1-2 nézhető filmje, ott van még pl. A mindent anyámról, meg a Hús.... a spanyol címek most nem ugranak be pedig illene.... :)

...jja igen most má látom... ott van a Todo sobre mi madre..... a Vicky christina egyébként nem spanyol, csak ott forgatták... woody allen filmje...
Ja most jut eszembe.. buñuel filmjein jót szórakoztam....

[ Szerkesztve ]

(#36570) doc válasza eeXaa (#36569) üzenetére


doc
nagyúr

nem te voltal aki kozolte egy-ket honapja hogy csak a muveszfilm az ertek, minden mas szar? :DDD (lehet hogy keverlek, akkor bocs...)

nincs jófajta, spanyol film, mind hulladék egytől egyig
ez baromsag, az emlitetett Nyisd ki a szemed es az Idobunok is szerintem zsenialis filmek, es a Method is boven nagyon jo

a Faun labirintusa nekem nem jott be igazan, de a hangulata, kepi vilag magaval ragado

(#36571) WonderCSabo válasza eeXaa (#36569) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy frászt hulladék.

(#36572) eeXaa


eeXaa
addikt

...sőt a Buried is spanyol... csak az egyetlen szereplő amcsi....

(#36573) littlelion21 válasza eeXaa (#36569) üzenetére


littlelion21
addikt

Ezzel a bicskanyitogató stílussal jó lenne ha leállnál.

(#36574) bagyulajuve válasza eeXaa (#36569) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Torrente a námber ván :P

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#36575) Kassadin válasza doc (#36570) üzenetére


Kassadin
addikt

De, ő az. Aki szerint ami nem művészfilm, az értéket nem adhat, és popcorn movie. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36576) tween válasza eeXaa (#36569) üzenetére


tween
őstag

A Faun labirintusa hulladék :F :Y ember annak a filmnek olyan hangulata meg mondanivalója van besz@rsz...

(#36577) Realradical válasza tween (#36576) üzenetére


Realradical
őstag

+1 nekünk is nagyon tetszett! Egyedi alkotás az biztos :)
Szerk: Csak eredeti nyelven +felirat érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#36578) TRob1 válasza Realradical (#36577) üzenetére


TRob1
veterán

Thor 9 / 10

Nekem ez nagyon bejött. :K Volt "ákcijó", némi "pojén", és látvány is. Teljesen szórakoztató volt, kellemes kikapcsolódás. A bosszúállók-at így már mégjobban várom, és mivel lesz benne Vasember és Hulk is Thor mellett, meg is előlegezek neki egy 10 /10-et. :D

(#36569) eeaa : Ember, erre már nem is mondok semmit. :W (Igaz, már DeNiro és Scorsese "fikázásod"-nál elástad magad nálam)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36579) eeXaa válasza littlelion21 (#36573) üzenetére


eeXaa
addikt

...semmi köze ennek a bicskanyitogatáshoz.... inkább cáfold meg értelmesen, ha nem tettszik amit írok... ès ezt Trob1 nek. Is üzenem.... ... nem értem miért kellene istenitenem alapból szinészeket, filmeket, amit a nagy átlag etalonként emleget :U

[ Szerkesztve ]

(#36580) doc válasza eeXaa (#36579) üzenetére


doc
nagyúr

most mar tenyleg lassits...
hogy a francba cafolhatna meg valakinek az IZLESET? :F :W :W

ha neked rogeszmed hogy az egesz vilag fost gyart es csak a muveszfilm az atyauristen, mer' ha egy film szorakoztat, netan meg ertheto is akkor az szar, a te dolgod, senkit nem fog zavarni. csak ne akard lenyomni mindenki torkan csak azert mert te igy gondolod...

(#36581) eeXaa válasza bagyulajuve (#36574) üzenetére


eeXaa
addikt

....na jó ezt elfogadom :)

(#36582) darál0w


darál0w
Jómunkásember

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

a szokásos kalozkodás, az előző részekhez minimális kötődéssel.

szeretem.

8/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36583) Gorneck válasza tween (#36576) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig elég közel áll ahhoz...én nem bírtam végignézni... :D Pedig párszor nekiestem...lehet hétvégén megpróbálom ismét...

Gorneck#1239

(#36584) TRob1 válasza eeXaa (#36579) üzenetére


TRob1
veterán

Mi a lóf@xt cáfoljak azon, ha neked bajod van a világgal és az emberekkel is? Ne isteníts semmit és senkit, de nem kell az idétlen fikázás sem, legfőképp nem általánosítva (és főleg nem azért, mert te "átlagon felülinek" érzed magad ;] )

ui: Ajánlanám az Opera, és/vagy a Színház, illetve a Meg nem értett "művészek" topikokat(ha vannak), a filmeket meg szvsz felejtsd el (felesleges szenvedned velük, ha majdnem mind x@r/fosch/hulladék --> És mondja ezeket olyan, akinek a Nic Cage jó színész, meg a Drive Angry 9-es film, haha). ;) Na béke

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36585) eeXaa


eeXaa
addikt

...kicsit túllihegtétek srácok, csupán annyit merészeltem megjegyezni, hogy a spanyol filmek hulladékok, erreföl nekem estek mint akiknek a becsületébe gázoltak... :U :F

(#36586) koxx válasza eeXaa (#36585) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"spanyol filmek hulladékok" Torrentén kívül nem is ismerek spanyol filmet :)

(#36587) doc válasza eeXaa (#36585) üzenetére


doc
nagyúr

aztan kozolted hogy igenis indokoljuk meg, hogy miert ne lennenek azok, hiszen te megmondtad hogy de...
attol hogy te kijelolted magad onjelolt izlesdiktatornak, aki majd faszan megmondja az egesz vilagnak, hogy mit kotelezo szeretni es minden mas szar, szerencsere ez meg nem igy mukodik :)

mondom, azt szeretsz/utalsz amit akarsz, de legyel tisztaban azzal hogy ettol ez meg a te sajat, egyeni velemenyed, es mindenki masnak is megvan a sajatja, amit illene tiszteletben tartani

(#36588) diablo666 válasza eeXaa (#36585) üzenetére


diablo666
tag

csupán annyit merészeltem megjegyezni, hogy a spanyol filmek hulladékok

allitolag szereted a muveszfilmeket,a spanyolok meg zsenialisak szerintem...igy nem ertem ezt a nagy ellenszenved a spanyol filmek irant...vagy amig nem lattad minimum,amiket irtam,addig inkabb gondold meg 2szer,hogy miket frocsogsz :DDD de meg rengeteg jo spanyol (muvesz)film van azokon kivul...

[ Szerkesztve ]

(#36589) TRob1 válasza koxx (#36586) üzenetére


TRob1
veterán

pl. [Rec], vagy az emlegetett A faun labirintusa ? Almodovar (folyamatosan díjazott) filmjei?

¤ R'n'R ¤

(#36590) mephi666 válasza TRob1 (#36589) üzenetére


mephi666
nagyúr

a rec szerintem is egy rakat f*s volt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36591) diablo666


diablo666
tag

Alejandro Amenábar filmeit is erdemes megnezni...a The Otherst is o rendezte...a Torrentén tul is van vilag :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36592) diablo666 válasza mephi666 (#36590) üzenetére


diablo666
tag

akkor te meg nem lattal igazan f*s filmet... :DDD :P bar a cloverfieldtol nagyon elmarad,szerintem aaz zsenialis,de a rec is boven nezheto....

tegnap neztem a Source code-ot 7.5,kb. azt kaptam,amit vartam tole,jo volt...

(#36593) mephi666 válasza diablo666 (#36592) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nekem már a cloverfield sem tetszett, mert az idegbeteg kamerarángatástól majdnem berókáztam és orbitális blődségekkel volt tele a film :DDD

tegnapi termés:

layer cake:
hát craig a bond szerepekre valahogy elfelejtette, hogy kell "játszani" :( ez a film durván bejött... a vége pedig kicsit emlékeztetett a london boulevard-ra (vagyis fordítva, mert az készült később) 10/7.5

hobo with a shotgun:
1 szó: beteg :) érdemes megnézni, mert nem egy hétköznapi film, de nem váltja meg azért a világot sem: 10/6.5

spoiler: ma szerintem olyan filmet nézek, amiben nem nyírják ki a főszereplőt a végére :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36594) koxx válasza TRob1 (#36589) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja igen a Rec, abból olyan 15percet tudtam nézni, a faun labirintusáról hallottam, de még nem álltam neki.

(#36595) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Egy perc néma csend...

Ez azért durva...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#36596) diablo666 válasza Vertigo18 (#36595) üzenetére


diablo666
tag

R.I.P

mar ideje lenne bepotolnom a Spartacust...anno megneztem az elso evad pilotjat,de annyira nem jott at,mint a Roma,tul mu volt,talan eltuloztak a cgi-t kicsit ugy emlekszem...most a the shield 5 evadat daralom s mellette House 3 evad,breakin bad 4 evad...tegnap megneztem a shield 4 evadot,13 resz....egesz nap azt neztem,este meg kikapcsolodaskent egy kis source code :DDD

(#36597) eeXaa válasza koxx (#36586) üzenetére


eeXaa
addikt

....pedig van... több mint kéne :) biztos làttál már te is párat, csak elsiklottál felettük, ....hihetelen hogy emberek hogy besértődnek ha elhangzik egy közhely... :)

(#36598) koxx válasza eeXaa (#36597) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja lehet, hogy van, de különösen nem hoznak lázba, kivétel ez alól a Torrente :D

(#36599) diablo666 válasza koxx (#36598) üzenetére


diablo666
tag

sorry az offert,de hogy lehet ilyen arcokat tenni,ami nincs a listaban? :DDD

(#36600) doc válasza diablo666 (#36599) üzenetére


doc
nagyúr

ki kell erdemelni, sok ido es hozzaszolas utan :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.