Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) koxx válasza Tibiajax (#36430) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

azt olvastam leveteti a Monroe tetkót az alkarjáról (vagy már megtörtént)

(#36452) Tibiajax válasza koxx (#36451) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen. már elég halovány..
egy kis lépés az igazi önmegvalósítás felé.
xd

(#36453) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Harry Potter nemtudommársokadikasszemuccsórész

Uncsi volt, a Roxforti ostrom után azért beindult. De vhogy ratyi volt az egész, ahogy az előző pár rész is.

(#36454) WonderCSabo válasza littlelion21 (#36422) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szvsz rohadtul nem így néz ki, amikor felkel az ágyból...

(#36455) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Kegyenc Fegyenc
9/10.

Iszonyat jó film, mindenkinek ajánlom!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36456) Pitterix


Pitterix
őstag

Super 8

Kicsit félve álltunk neki, a lehúzó kritikák miatt, de nem volt ez rossz.
Mondjuk a CGI kicsit gyengécske volt, de ennek ellenére lekötött.

6,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#36457) darál0w válasza oriic (#36450) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

egyértelmű ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36458) adalbert1 válasza eeXaa (#36407) üzenetére


adalbert1
veterán

Mielőtt megnéztem azon gondolkoztam, hogy vajon tényleg olyan gyenge film mint amire emlékszem gyerekkoromból a moziból. Tévedtem, mert sokkal gyengébb. :))

Thor: szombat estére nem volt rossz, habár több akciót elbírt volna, ill. több a Földön játszódó jelenetet. Mindenesetre ezek után kíváncsian várom a The Avengers-t.

Mean Streets: ez a small time gangster életérzés és a karakterek élete, problémái nekem egyáltalán nem jöttek át, a film többi része tetszik (a zenék kifejezetten jók voltak, és jó De Niro-t fiatalon játszani látni, illetve Scorsese korai munkájaként is érdekes).

(#36459) tween


tween
őstag

(#36460) abridabri válasza WonderCSabo (#36454) üzenetére


abridabri
veterán

hat mert ,hogy nezne ki egy kemeny 25eves no ? tele rancokkal ,taskas szemekkel ? majd 15ev mulva....de ilyen korban minden no jol nez ki ;)

(#36461) Tibiajax válasza Pitterix (#36456) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) kurva szar a film...

(#36462) Komplikato


Komplikato
veterán

Mivel még is lesz nálunk moziban, ennek örömére íme itt van ...
Tinker, Tailor, Soldier, Spy Domestic Trailer

És ez meg mivel szinte biztos, hogy sosem lesz moziban ...
The Raid - Official Trailer 2011
Indonéz akciófilm :Y egy rendőrségi rohamosztagról, akit csapdába csalnak és megpróbálnak életben maradni. Garantáltan nem lesz PG13 még ha 10 percesre vágják sem ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#36463) darál0w


darál0w
Jómunkásember

The Ministers

egyszer nézős...de ne akkor, amikor fáradt az ember, mert könnyen elaludhat rajta :D

4/10

majdnem el is felejtettem...tegnap délutáni mozi....Final Destination 5 3D

a történet a megszokott...már-már olyan unalmas, mint a Fűrész, de azért jo volt megnézni...bár itthon nem hiszem, hogy még1x nekiülök, ha kijön....

6/10

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36464) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Goal 3

az első kettő sokkal jobb volt...4/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36465) F34R


F34R
nagyúr

The Beaver

720p eng

6.9/10

Elég jó volt teljesen jól mutatja meg a depressional sick fogalmát és teljesen így van nem kell komolytalanul venni , Mel Gibson teljesen ebbe a filmbe illett .

(#36466) Ferdzsoo válasza F34R (#36465) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mel Gibson Eddig melyik filmjébe nem illett? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36467) eeXaa válasza Ferdzsoo (#36466) üzenetére


eeXaa
addikt

....egyikbe sem :) ...mindegyik filmjében olyan sok árad belőle, hogy a történet el is veszti a jelentőségét (ezé nem :) )
...tényleg! ... kéne csinálni egy filmet amiben egy folytában csak az ő gesztusait alakítását mutatnák szünet nélkül.... vaaagy!... egy olyan filmet amiben max 2xfél percet szerepel :K

(#36468) Ferdzsoo válasza eeXaa (#36467) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem a világ első legjobb 3 szinésze között van.
Ha nem az első. :U
Minden szerepet (dráma, akció, vígjáték) iszonyatosan jól tud játszani, ez a színészi tehetség SZVSZ.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36469) eeXaa válasza Ferdzsoo (#36468) üzenetére


eeXaa
addikt

...és ki lenne még a top3-ban?

(#36470) mephi666


mephi666
nagyúr

huhh, 2hét alatt mennyit tud veszíteni egy film az értékéből?

megnéztük megint a thor-t és másodjára már baromira nem jött be: a cselekmény a film 60%-ában állt és ennyi... az egész filmet fél perc alatt el lehet mesélni és főleg töltelék volt benne :( legalább 1órát ki lehetne kukázni belőle és észre sem venné az ember...

10/5

viszont a paul-t is megnéztük és ez tényleg újranézhető :K k*rvajó film: csak leül elé az ember és második nézésre is végig lehet röhögni simán... perfekt

...ja: in bruges :) pár hónapja néztem meg és most hétvégén is újranéztem... hatalmas az egész, úgy ahogy van (elő fog még párszor kerülni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36471) F34R válasza mephi666 (#36470) üzenetére


F34R
nagyúr

ezért nem is nézem sose újra szinkronosan.

(#36472) TRob1 válasza eeXaa (#36469) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem top5 van (nem feltétlenül ebben a sorrendben):
-Johnny Depp (mindenben jó)
-Christian Bale (mindenben jó, már gyerekként is)
-Leonardo DiCaprio (mindenben jó, már gyerekként is, csak a titanicot felejtsük el :D)
-Mel Gibson (mindenben jó)
-Robert DeNiro (inkább régebbi filmek miatt, de azok miatt nagyon)

(#36470) mephi666: Erőszakik (In Bruges) nagyon tuti tényleg. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36473) F34R válasza TRob1 (#36472) üzenetére


F34R
nagyúr

Leo és Johny nekem is benne van. :K

(#36474) Ferdzsoo válasza eeXaa (#36469) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ketrec Miklós,
Edward Norton.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36475) pohár válasza TRob1 (#36472) üzenetére


pohár
félisten

:K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36476) eeXaa válasza Ferdzsoo (#36474) üzenetére


eeXaa
addikt

ketrec mikivel én is kiegyezek, de sztem leo a legnagyobb, na az a gyerek tudja hogy kell minden filmben más karaktert játszani, még a titánuszba is...
hozzá képest de niro egy egyképes fapofa... scorsese 15 éven keresztül arogáns szerepekben játszatta ez meg is alpozta hogy mindig is ilyen szerepekben tettszelegjen,, vajmit segít rajta az idő múlása, merthát vesztett a férfias erejéből, és mostár muszáj néha a balfasz szerepkörrel is keverni... és lőn vigjátékoban is láthatjuk mostmár.... gibson ugyanezen az 1-2 pofás iskolán nevelkedett (pacsínóval együtt) csupán annyival szorult több bele, hogy valahogyan engedték, hogy a rendezői székbe is üljön.. tehát még királyabb....
nekem még kedvencem harison ford, ő is sztem minden filmjében más, és talán nemis tudok többet mondani..
...nehogy valaki hopkinsal, meg willisel jöjjön :) :DD

[ Szerkesztve ]

(#36477) rt06 válasza eeXaa (#36476) üzenetére


rt06
veterán

eastwood-dal lehet jonni?
amugy mel gibson-t en nem neveznem egyarcunak olyanok utan, mint pl az conspiracy theory, vagy az ufo-s invazios, aminek nem jut eszembe a cime (hitehagyott papot alakit)

viszont ha ketrec miki nicolas cage-et akarja jelenteni, akkor szeretnem elleneroteljes kifogasom kifejezni az ellen is, hogy szineszkent keruljon emlitesre, nem hogy top3-ban

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36478) doc válasza eeXaa (#36476) üzenetére


doc
nagyúr

leot mindig is ruhelltem, aztan a sokak altal lehuzott, szerintem teljesen OK "Part" volt az elso film, amiben tetszett ahogy jatszott
azota sok olyan filme jott, ami mar eleve jo film (Catch me if you can, vagy most a Departed), ugyhogy megkedveltem, kezd olyan emberformaja lenni a nyalas, kislanykepu hulyegyerek helyett :D

de niro egy egyképes fapofa... scorsese 15 éven keresztül arogáns szerepekben játszatta ez meg is alpozta hogy mindig is ilyen szerepekben tettszelegjen
kb. pl. Ebredesek :DDD

Nick Cage-et meg ugyan szeretem, szinpatikus fazon, de jo szinesznek baromira nem neveznem, foleg az utobbi nehany evben nyujtott botranyosan fos filmjei utan

[ Szerkesztve ]

(#36479) koxx válasza TRob1 (#36472) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Úgy látom, hogy rajtam kívül alig akad 1-2 ember aki semmire se tartja az In Brugest, nem értettem, hogy lehet erre a filmre szórni a 9-10 pontokat. :F

(#36480) rt06 válasza doc (#36478) üzenetére


rt06
veterán

dicaprio mar nyalas kislanykepu koraban is tudoptt nagyot alkotni, nezd meg pl a kosaras naplojat (ami meg regebbi, mint a titanic, vagy a romeo es julia, amk alapjan sokan leirjak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36481) mephi666 válasza doc (#36478) üzenetére


mephi666
nagyúr

cage-et én a "las vegas, végállomás" miatt tartom jó színésznek... a többi szerepe egyszerű/sablon és igazából tehetség se kell hozzá... (de ez csak saját vélemény)

#36479: nekem meg a félelem és reszketés las vegasban nem jött be :P több részletben tudtam csak megnézni, annyira nem kötött le... az in bruges viszont kib@szottmód bejön, mert szeretem a hasonlóan elvont/beteg filmeket, amiben van minden: dráma, komédia, romantika, akció... mellé jó színészek és baromi jó atmoszféra :K ízlések és pofonok

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36482) InHell


InHell
senior tag

Sziasztok!
Ezt nem hiszem el, hogy már a 22. helyre esett a Disaster Movie című film. ;] konkrétan nagyon erős fejfájást okozott a végignézése. :DDD

A másik film amit feltétlenül nézzetek meg, fejfájás garantált, a top 1. Superbabies: Baby Geniuses 2 című film. Jon Voight valami eszméletlen jó volt benne. ;]

Mondjatok már egy rossz Brad Pitt filmet. :U 25 évesen a Dallasban :Y inkább 15-nek nézném. :)

< béna duma helye >

(#36483) doc válasza rt06 (#36480) üzenetére


doc
nagyúr

a kosaras naploja mar a tema miatt sem lopja be magat a szivembe, a Torchwood homokos szexjeleneteiert sem rajongok
a Romeo es Juliaban nem volt rossz, de a Titanicnal szerintem nagyon mellelottek a castinggal... szamomra teljesen hiteltelen volt leo a szerepben, meg akkor is ha jol jatszotta amit kapott

(#36484) rt06 válasza doc (#36483) üzenetére


rt06
veterán

van benne buzulas? az nem is remlik, viszont ahogyan a drogrol lejovo karaktert alakitja, az helyenkent eleg megrazo

titanic-ot nem lattam, igy arrol nem tudok nyilatkozni, de amennyire latom, holeg e ket szerep miatt irtak le sokan (es teszik meg most is neha)

szerk.: torchwood-ot meg nem ertem, eleinte (dr who) arrol volt szo, hogy jack nem valogat, erre ujabban (torchwood) beallitjak csobuzinak, aki mindent megdug, aminek farka van

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36485) doc válasza rt06 (#36484) üzenetére


doc
nagyúr

igen, a torchwoodnak ez az iranya nekem sem jon be, szerencsere maga a sorozat nagyon jo :)
bar az elso evadokban meg ra volt indulva a csajokra is...

(#36486) pohár válasza koxx (#36479) üzenetére


pohár
félisten

én is így vagyok vele teljes mértékben, akárcsak a London Boulevarddal :U

tényleg, nálam még Willis is ott van a top5-ben :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36487) Tibiajax válasza doc (#36483) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a kosaras naplója baromi nagy film. imádom. dicaprio egyetlen valamire való szerepe volt, a kölyökszerepeiben
jimmmmy jimmy de kurrva jól nézel ki.... tisztára mint egy múmia..
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#36488) mondomén


mondomén
őstag

Nem tudom hallottátok e, hogy elhunyt Andy Whitfield. Nem követtem az eseményeket, úgyhogy engem nagyon meglepett a halálhíre. Azt hittem jó úton van a gyógyulás felé.
Nyugodjék békében!

[ Szerkesztve ]

(#36489) koxx válasza rt06 (#36484) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

van benne egy jelenet erejéig [link]

(#36490) pohár válasza mondomén (#36488) üzenetére


pohár
félisten

pedig már vártam a Blood and Sand folytatását :( :O
bár ahogy elnézem ezt az új srácot, méltó utódja lesz :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36491) rt06 válasza koxx (#36489) üzenetére


rt06
veterán

valoban
bar imho itt sokkal inkabb azon volt a hangsuly, meddig kepes lesullyedni az ember, ha kattog

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36492) mondomén válasza pohár (#36490) üzenetére


mondomén
őstag

Lesz folytatás, csak más lesz a főszereplő.

(#36493) pohár válasza mondomén (#36492) üzenetére


pohár
félisten

tudom, de akkor is jobb lett volna őt viszontlátni Spartacus személyében :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36494) mondomén válasza pohár (#36493) üzenetére


mondomén
őstag

Igen, ez kétségtelen. Bár én bizakodom, az új srác amúgy kiköpött andy szerintem.:)

(#36495) WonderCSabo válasza rt06 (#36477) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jack Nicholson? :)

(#36496) rt06 válasza WonderCSabo (#36495) üzenetére


rt06
veterán

ot nem szeretem
ketsegkivul jo (sot, nagyszeru) szinesz, de szamomra valamiert ellenszenves

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36497) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Thor
1080p

Nagyon kellemes film volt. Nem ismertem eddig ezt a hőst, de ezek után már jobban érdekel Amerika Kapitány és az Avangersről ne is beszéljünk. Történet nekem teljesen bejött, volt pár poén, szép effektek, csak pár helyen nagyon sötét volt. Várom a folytatást.

8/10

R.I.P. Andy Whitfield :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36498) TRob1 válasza Tibiajax (#36487) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor nézd már meg légyszi pl. a Gilbert Grape-et (1993)! Valszeg nem véletlen jelölték golden globe-ra is és oscarra is Leo-t érte (és akkoriban még vmit talán értek is ezek a díjak, nem mint mostanában)

¤ R'n'R ¤

(#36499) Pitterix


Pitterix
őstag

Tibinek kötelező! ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#36500) Pitterix válasza mondomén (#36488) üzenetére


Pitterix
őstag

Én is most olvastam.
Pedig nagyon vártam vissza!
Béke poraira!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.