Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37501) Pitterix


Pitterix
őstag

Hú, micsoda vita kerekedett a TF 3-ból. :Y
Tetszik akinek tetszik, nem, akinek nem.
Nekem is pl bejött a Gran Torino, de élek-halok a szar filmekért is, mint Arnold2 kolléga.Ettől nem vagyok rosszabb ember.Sőt pontozom is ezeket, akárcsak teszik sokan az IMDB-n és ha valaki ez alapján választ, az az ő baja....

Láttam régen képregényeket, rajzfilmeket is, de nem hasonlítok.
Van egyáltalán olyan film, ami tiszta képregény??

(#37492) BITBOYS:

"Tibiajax Nem fog, amúgy sem vagyok/leszek itt már sokáig. Segítek reformálni :) "

csak nem Te is le akarsz lépni?!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#37502) pohár válasza Pitterix (#37501) üzenetére


pohár
félisten

én egyszer elkezdtem, kb 10 percig bírtam a GT-t, F8...

nekem tetszik a TF trilógia, leszarom más mit mond, nekem tetszik és kész, megérte a mozijegy árát bővel, akár egy BR pakkot is megérne

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37503) BITBOYS válasza vzsryl (#37496) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem rólam beszélt, csak úgy általánosságban mondta, gondoltam amúgy is unom a pontozásos rendszert, rövid úton kipróbálom. :)
Szóval no problem :N

VladimirR : Évek óta így megy itt a megyében, mindenki mondja a magáét, oszt vagy megfogadod vagy nem. Mára kialakult kiben bízhatok filmügyileg..

mod: Viszont eddig nem igazán moderálták a filmvilágot, nem tom mire vélni a mostani túlzott ránkfigyelést :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37504) BITBOYS válasza Pitterix (#37501) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bejelenteni ugyan nem fogom, de elképzelhető, hogy egyszer csak nem írok a PH!-ra többet.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37505) Pitterix válasza BITBOYS (#37504) üzenetére


Pitterix
őstag

A régi "nagyok" apránként eltűnnek......
Felnőnek, vagy benő a fejük lágya..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#37506) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Elkezdtem megnézni a Végső állomás filmeket(első alkalommal, akkoriban valahogy kimaradt), finoman szólva kár volt. Az első még csak-csak elment mai szemmel 10 éves tinihorrorszerűségnek na de ami utána jött... :(((

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#37507) pohár


pohár
félisten

hopsza, mi ez a Három muskétás film? október 12-től elvileg mozikban :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37508) ludsimon


ludsimon
veterán

The Expendables (2010) 1080p Hundub

Ilyennek kell lennie egy jó akciófilmnek én azt mondom. Pár sztory-t hanyagolni kellett volna, így összesen:

8/10

undefined

(#37509) F34R


F34R
nagyúr

Green Lantern

DVD Eng

6.2/10

hasonlóan jó kis marvel adaptáció mint a Thor ott mondjuk jobban átérezhető a befektetett pénz. Szpóler: kocsog Sinestro meg átáll :(((

Bad teacher

5.6/10

DVD Eng

laza kis szórakoztató (nah azért nem annyira ) így az esti órákra tökéletes kikapcsolódás volt

(#37510) pohár válasza F34R (#37509) üzenetére


pohár
félisten

ó bakker véletlen elolvastam a szpójlert :W :D

na holnap lesz mit nézni :))

The.Mechanic.2011.1080p.BluRay.DTS.x264.HUN-1st

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37511) koxx válasza ludsimon (#37508) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:K erről van szó (mondjuk sztem angolul jobb)

holnap TF3, lehet felkerülök Integra listájára :))

[ Szerkesztve ]

(#37512) TRob1


TRob1
veterán

Mesterdetektív (Sleuth, 1972)

Nagyon jó kis film. Jó ötlet, jó párbeszédek, jó kis átvverések, jó színészek. Mi kellhet még? CGI meg 3D? Jah, az nincs. :D

8,5 / 10

ui: Holnap bepróbálkozom az "újrájával" is.

¤ R'n'R ¤

(#37513) pohár válasza koxx (#37511) üzenetére


pohár
félisten

ha tetszett az 1-2, akkor felfogsz :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37514) FireKeeper válasza pohár (#37507) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam az egyetlen pozitívuma eddig, hogy Titus Pullo lesz az egyik muskétás a Rómából :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#37515) koxx válasza pohár (#37513) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tetszett, vállalom :) (a 2 kevésbé)

[ Szerkesztve ]

(#37516) TRob1 válasza FireKeeper (#37514) üzenetére


TRob1
veterán

Vazze, erről jut eszembe, újra kell néznem a Megtorló 2-t! Nekem tetszett annó, de még nem ismertem Titus Pullo-t, nem is tudtam hogy ő játssza, csak most hogy néztem imdb-t. A Róma-t meg sajna csak most néztem meg (múlt péntektől most hétfőig, sajnos eddig valamiért kimaradt, de nagyon bejött):B

¤ R'n'R ¤

(#37517) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[link]

Aztakurva, ez a film kicsit Valentine's Day feeling (nem jó értelemben), belepakolták kb. az összes ismert színészt. Kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki belőle. Trailer alapján nem _ANNYIRA_ rossz.

(#37518) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Abduction(Elhurcolva): SZÖRNYŰ!Sulival megnéztük,imdb 3.7 pont után erre is számítottam..Nézem a filmet,egyszer csak vége van.Rájöttem,hogy közben semmi nem történt,csak Taylor Lautner fejét mutatták makróban..Nem szabad megnézni! :W

(#37519) Jhonny06 válasza Jhonny06 (#37517) üzenetére


Jhonny06
veterán

oké, ez mégis egy szar.

(#37520) ch003067


ch003067
addikt

Karantén 2.
7 / 10

Tettszett, olyan volt mint az 1, csak nem kézi kamerás verzió.
Elég paráztatós volt, aki látta az elsőt és tettszett neki, annak kötelező darab.

(#37521) pohár válasza Jhonny06 (#37517) üzenetére


pohár
félisten

én bírom ezt a Kutcher gyerekek valamiért :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37522) tween válasza Jhonny06 (#37519) üzenetére


tween
őstag

:DDD

(#37523) Jhonny06 válasza pohár (#37521) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vele nekem sincs bajom, csak az ilyen filmeket nem értem. :))

(#37524) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki látta már a "Never Say Never"-t?Imdb 1.4 pont..Ezt már csak azért is megnézem. :DDD

mephi666:Na,ez sem rossz.Holnap megpróbálom megnézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#37525) mephi666 válasza HollyBoni (#37524) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem, de az álom.net-et láttuk már többen... és tényleg sz@r... :K nagy mennyiségű vodka+sör ajánlott a megnézéshez

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37526) koxx válasza mephi666 (#37525) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagy mennyiségű vodka+sör után max a szemhéjamat fogom nézni belülről :D

Most nézem, felkerült a videotékába a TF3 1080p dts hanggal.

(#37527) mephi666 válasza koxx (#37526) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a tékában a 13. emelet-et néztem ki... láttam már vagy 10-szer, de imádom :K meg "kihoztam" a starwars sorozatot is, de ahhoz egy komplett szombat kellene és egyben lenyomnám az egészet... csak nem tudom, hogy kronológiai sorrendben haladjak, vagy a megszokott 4-5-6-1-2-3-ban?

ui: jaja, dark city is újranézős film :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37528) koxx válasza mephi666 (#37527) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hm, de rég láttam, csak emlékképeim vannak belőle, azt hiszem ideje újra elővenni. Az tudom, hogy elég különös hangulatú film, akárcsak a Dark City ami szintén felkerült 1080-ba.

(#37529) vzsryl válasza rt06 (#37498) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"kerlek, ne adj olyat a szamba, amit nem mondtam"
Valóban. Ebben a hozzászólásodban odaírtad a "kértem" szót. Kérni lehet, de Én sajnos nem adhatom meg, és lehet, hogy még páran így tesznek. Ezt el kell fogadnod.

"(esetedben ez azt jelenti, hogy nem vagy kepes venni az erot, te inkabb azt irod, hogy neked szemely szerint mennyire tetszett)"
Ezt nem kellett volna írnod, ha rendesen értelmezed az eddig általam megfogalmazottakat. Világosan leírtam a következőket:
-ahhoz hogy értékelni lehessen valami művészi dolgot (pl. a film is ilyen), mindenképp kell hozzá szubjektivitás, mivel nem vagyunk robotok, tehát az Én pontjaimban is erős szerepet játszik a szubjektív véleményem
-a TF3 rengeteg embernek tetszik, valószínűleg sokkal többnek, mint ahánynak nem (imdb 6,6, 74,049 szavazat), és Én is közéjük tartozok, emiatt ezt is figyelembe vettem a 8 pont kiosztásánál
-továbbá az is közrejátszott, hogy a kategóriáján belül jó alkotásnak tartom (pl az Avatart nem, azért is kapott tőlem 3 pontot, mert számomra tényleg csak egy unalmas techdemo, viszont a TF3-ban nagyon tetszett néhány harcjelenet, és unalom nélkül végig tudtam nézni, és rajtam kívül rengetegen vannak még így vele, a topiclakók között is többen, mint ahányan nem)

"ertem en, hogy kotekedni akarsz"
Egyrészt nem ismerlek egyáltalán, tehát nem tartalak a haveromnak sem, ezért nem is kötekedek veled. Másrészt kötekedni sem így szoktam, hanem inkább csak néha szívatni a jó ismerőseimet, amin jókat tudunk nevetni.
"egyreszt, az hogy, nincs benne valami az alapelvekben, nem zarja ki, hogy kerjem azt"
Így van. Kérni bárki kérhet akármit. Ezzel teljesen egyetértek.

"masreszt, ha benne lenne sem sertene teged semmilyen alapveto emberi jogodban"
Igazság szerint nem vagyok jogász, tehát az ismereteim maximum felületesek, de szerintem ennek a dolognak köze lehet a "szabad véleményem nyilvánítás megakadályozásához". Ha tévedek, akkor visszavonom és elnézést kérek.

"amugy ha ilyen sokra tartod a velemenyt"
Az ember egy társas lény, és ahhoz, hogy normálisan tudjon élni a társadalomban, bizony valamilyen szinten foglalkoznia kell más emberek véleményével. Erre pl tudnám hozni a wc mellé sz@rásos példádat. Biztosan létezik olyan ember, aki kényelmesebbnek érezné a wc mellé kakálást, de mégsem teszi, mert meg akar felelni a társadalomnak.

"bar utolso sorod alapjan az a gyanum tamadt, hogy te voltal a suliban a kicsi gyerek, aki most jol kihasznalja, hogy utestavon kivul van"
Nem voltam soha egy nagy darab ember, de inkább Én vertem meg a nagyokat, mint Ők engem, mivel általában meg volt hozzá a fizikai adottságom. Szóval nem talált. Azért hoztam fel ezt a példát, mert rengeteg ilyenre láttam példát, és nagyon szánalmasnak tartottam. És ezt az ütéstávon kívüli dumádat szintén annak tartom. Nekem ez tűnik kötekedésnek, nem az amit Én próbálok megfogalmazni feléd.
Akármennyire is furcsa, semmi bajom nincs veled, nem haragszom rád és nem akarok kötekedni veled. Egyszerűen csak vitázni próbálok a megnyilvánulásaiddal, illetve veled, mert sértőek tudnak lenni.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#37530) Kassadin válasza Integra (#37447) üzenetére


Kassadin
addikt

Gran Torino mekkora film. Imádom. :K

(#37531) Pitterix


Pitterix
őstag

Förtelmes főnökök

Röhögséges, ökörséges.
Jennifer Aniston még mindig csini.
Nekem megér:

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#37532) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hmm, felpörgött a topik. :)

Battlestar Galacticát nézi vki? Én nemrég kezdtem el, a minisorozatot megnéztem, most az első évad felénél tartok. Sztem eléggé rendesen össze van rakva a sori (bár az eredetiből nem láttam semmit), a karakterek egész jók, a magas szőke csaj egész érdekes, a sztori is kellően csavaros, a színészi játék meg sztem nagyon rendben van. Egyedül a CGI minősége zavar egy kicsit, de még így is volt egy kettő nagyon jóra sikerült űrcsata. (Elnézést, hogy ide írok, de a sorozatos topik nem pörög).

(#37533) darál0w válasza WonderCSabo (#37532) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most kezdtem el nézni én is... bár jopár részt láttam már belőle TVben, de ugy össze-vissza :)

kicsit viszont vívodtam, hogy a Capcicát kezdjem-e el először, mivel az időben előtte van, de mivel még nem tudni mi lesz azzal a sorozattal, így inkább elkezdtem ezt.

SGU után ( bár nekem az is teljesen korrekt volt... ) ez sokkal jobb. Mind a színészeket és történetet egybevéve. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37534) WonderCSabo válasza darál0w (#37533) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja és még egy: Gaius rohadt idegesítő karakter. Jó karakter, érdekes, a szituációja eléggé kényes, de mégis rohadt idegesítő a történteket ismerve. Titeket nem idegesít? :)

Azt nem is tudtam, hogy van spin-off.

SGU sztem gyenge, sehol sincs az SG-1hez.

[ Szerkesztve ]

(#37535) MmDorian


MmDorian
őstag

geez. elutazok egy hétre, és teleírjátok a topicot :Y

Due date

hát, nem kell mégegyszer az biztos.

5/10

[ Szerkesztve ]

(#37536) darál0w válasza WonderCSabo (#37534) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

SGUban is megvan ez az idegesítő karakter Dr. Rush személyében...

idegesítő, de mégis kell a sorozatba. :)

Atlantistol is gyengébb, ha rangsorolni kellene, de nekem mégis bejött.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37537) killerjohn válasza darál0w (#37536) üzenetére


killerjohn
addikt

azért a 2. évad második fele zseniális volt... kár érte :(

(#37538) ludsimon


ludsimon
veterán

Transformers 3 (2011) 1080p Hunsub

Már kinyilvánítottam a 2. részénél is mi nem tetszik ebben az egész TF-ben, de leírom mert úgy érzem, mint ha már átcsapott volna még jobban a túloldalra...

Ha már akciófilm, katonákkal, robotokkal világmegmentés stb, akkor szerintem semmi keresnivalója a szappanoperának, nyáladzásnak, féltékenységnek, idióta hülye kirohanásoknak (Ordibálások Sam részéről...) egy ilyen kaliberű filmben.
Ezzel soha nem fogok megbékélni és addig a TF se lesz a kedvenc filmjeim között.

Megjegyzem a saját véleményemet írtam le a filmről. Nem kívánok semmilyen formában vitázni erről mert nincs min vitázni.

Eleje 1,5 nagyon esti mese fííling, közepe és a vége már megfogott, de ki nem állhattam a Sam-es béna részeket.

Összesen tudok ennek az egésznek adni jó szívvel egy
6 / 10 -et

[ Szerkesztve ]

undefined

(#37539) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez kész.. Cannibal Holocaust kinnt van blurayen...

(#37540) Jojo5


Jojo5
őstag

Szex a neten - Middle Men
720p\Hundub

Megtörtént eseményeken alapuló film, több magyarázat nem is kell...
Nagyon tetszett!

8,5/10

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#37541) Integra válasza Tibiajax (#37539) üzenetére


Integra
titán

hát azt aztán kurvára van értelme azon kiadni, 1080p-ben nézni a gyilkolást és a trancsírozást

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37542) oriic válasza Integra (#37541) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Már maga a mű sem tetszett nekem. Asszony meg kérdezte valamelyik nap hogy ez horror? Mert hogy azokat szereti. MOndom nem egészen.

Live-Die-Respawn

(#37543) Tibiajax válasza Integra (#37541) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de nem is az... mert ha még az lenne,
de nézd már a sampleképeket..[link] [link] fail

(#37544) Apollyon válasza oriic (#37542) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt amúgy sosem értettem hogy mi is akkor... Ez valóban megtörtént vagy csak egy film? Már jó régen láttam...

(#37532) WonderCSabo:

A BSG az egyik legjobb valaha készült sorozat. Én nagyon élveztem anno az összes részét, asszem csak 2 vagy nagyon max 3 rész volt rossz összesen a 4 évadból. Klassz nők vannak benne, tele van erotikával, és a szőke csajszi aki olyan sokat van benne az a Mass Effect 2-ben az EDI hangja :DD Az egy sci-fi csaj, általában csak ilyen sorozatokban/filmekben/egyebekben szerepel. Ez az a sorozat amiben a legkevesebb hiba van, és van egy film is, a BSG: Razor, de az a negyedik évad afféle előtörténete, szóval majd csak a harmadik évad végeztével nézd meg.
A sorozat vége meg iszonyat durva rideg, elképesztő jó vége volt! Szóval megéri minden percét, nézd csak végig :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37545) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Jancsó Miklós 90 éves.

eszméletlen, hogy tartja magát, ki mondaná 90évesnek?.. hát én nem
Isten éltesse!

(#37546) oriic válasza Apollyon (#37544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy film.

Live-Die-Respawn

(#37547) Kassadin válasza Apollyon (#37544) üzenetére


Kassadin
addikt

Megrendezett. Annyira jól sikerült megcsinálni, hogy bírósági ügy lett belőle és a tárgyaláson is meg kellett jelennie annak a hölgynek, akit a filmben megettek. Vagy valami ilyesmi rémlik.

(#37548) pohár válasza Tibiajax (#37545) üzenetére


pohár
félisten

wow, 70-nek lehetne nézni
meg ahogy beszél az öreg, a vén kujon :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37549) TRob1


TRob1
veterán

Párizsból szeretettel (From Paris with Love)

Ez szvsz egy jó "akcijófilm". Végig pörgés, nem unatkoztam 1 percre sem, sőt, még néhány baromság vicces is volt. John Travolta nagyon jól hozta a karakterét.

Számomra ez biza kiemelkedik a mostani akciófilmek közül (persze nem a fergeteges történet miatt :D), így a pont:
8 / 10

¤ R'n'R ¤

(#37550) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Transformers 3
7/10.

Term. csak a látvány miatt kap ennyit, de végülis még az történetből is sikerült kihozni valamit. :U
Mondjuk újat nemigazán láttunk, ugyanazok a mozdulatok, ötletek haladnak végig látványban a filmben, most már kicsit volt hogy uncsi lett...
Nemtudom én birom ezt a löböföt, főleg amikor az elején izomból mint egy gép elkezdi rúgni a kocsiját, nah ott fogtam a fejem a röhögéstől.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.