Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36501) F34R válasza Pitterix (#36499) üzenetére


F34R
nagyúr

más csinos "színésznőt" is berakhatsz nem kell mindig a Foxi ;]

(#36502) rt06 válasza F34R (#36501) üzenetére


rt06
veterán

parancsolj, hogy ne mindig csak ilyen vezna kislanykak legyenek (bar o inkabb sorozatszinesz)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36503) F34R válasza rt06 (#36502) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD kösz majd +10 év múlva addig nem idulok be ilyenekre :)

(#36504) Pitterix válasza F34R (#36501) üzenetére


Pitterix
őstag

De, ha Tibinek ő kell(ene...). :K
Az én kedvencemet meg lehet más nem bírja.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#36505) Kassadin válasza eeXaa (#36469) üzenetére


Kassadin
addikt

Steven Seagal, Chuck Norris

Nem is tudom, nehéz leírni, sok jó színész van. Mondjuk szubjektív ez is, kinek ki a jó színész. Tibinek Megan Fox színművésznő... ;]

Nekem Anthony Hopkins, Denzel Washington, meg természetesen Bruce Willis és John Travolta is. :)

[ Szerkesztve ]

(#36506) F34R válasza Kassadin (#36505) üzenetére


F34R
nagyúr

Steven Segal , Chuck Norris főleg előző mindenbe nagyot alakít és teljesen átéli a szerepet :DDD

(#36504) Pitterix

rakd be hátha másnak is tetszik :U

rt06

visszavonva jó az csak nem én korosztályom , de azok a dudák :))

[ Szerkesztve ]

(#36507) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
1080p

Nekem ez a rész is bejött. Nem annyira mint az alap trilógia részei, de kíváncsian várom a folytatást. Johnny Depp-nek nagyon jól áll ez a szerep.

Kíváncsi vagyok mi lett a "csuhással" :F

9/10

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36508) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#36509) hoffman_ válasza oriic (#36508) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C

Kár, hogy nem pont olyan, mint a gyári :( De a doki nagyon ott van a szeren! :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36510) diablo666 válasza mephi666 (#36481) üzenetére


diablo666
tag

cage-et én a "las vegas, végállomás" miatt tartom jó színésznek... a többi szerepe egyszerű/sablon és igazából tehetség se kell hozzá... (de ez csak saját vélemény)

szerintem azert meg volt 1-2 jo alakitasa ezen kivul,bar az igaz,h ebben volt a legerossebb....
pl.:Face/Off,Adaptacio,Trukkos fiuk,Mocskos zsaruk-ban sem alakitott gyenget szerintem...

Tibiajax

Di Caprio pl. a Gilbert Grape-ben is baromi jo volt,az meg korabbi,mint a kosaras...

[ Szerkesztve ]

(#36511) TRob1 válasza diablo666 (#36510) üzenetére


TRob1
veterán

#36498 ;)

Nic Cage összességében nem egy nagy színész, de tényleg volt 1-2 jobb alakítása.

Viszont pont ezért szeretem J.Depp-et, vagy Leo-t, mert bármilyen (de tényleg bármilyen) szerepet képesek tökéletesen hozni (ami a legtöbb "nagy" színészről sajna nem mondható el)
És egy nagyot hibáztam a top 5ömmel (talán mert nagy sietségben voltam), de inkább top6 az, mert Brad Pittet kihagytam :B (és még ráadásul jobban is bírom mint Mel Gibson-t :K ) Amiket ő alakított pl. a Hetedik-ben, a 12 majom-ban, a Tiszta románc-ban vagy a Harcosok klubjában, meg persze a Blöff-ben, azokat a figurákat se tudná a legtöbb színész ilyen (vagy hasonló) szinten hozni.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36512) diablo666 válasza TRob1 (#36511) üzenetére


diablo666
tag

tul keson olvastam a hsz-od :D
Cage nekem sem a kedvencem,de amiket irtam,azokban jo volt,nem pedig egy tehetsegtelen ripacs...nalam a top5 kb. igy nez ki:
Jack Nicholson,Johnny Depp,Anthony Hopkins,Robert De Niro,Al Pacino

(#36513) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Srácok, ezt a filmet nem találom sehol. Mo-ra 2012-ben jön csak, de már van, külhonban már nézték. Esetleg valaki nem tudja honnan lehet beszerezni? Egyetlenem nagyon feni rá a fogát.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36514) doc válasza hoffman_ (#36513) üzenetére


doc
nagyúr

"Coming Soon In theaters November 10."

(#36515) hoffman_ válasza doc (#36514) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Benéztem. Illetve nem ellenőriztem a drágám infóját. Öreg hiba :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36516) koxx


koxx
MODERÁTOR

Mennék már moziba, Csuja szinkron remélem odab.sz :D

(#36517) Tibiajax válasza koxx (#36516) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy jó ismerősömtől hallottam, h van egy haverja, akik kinn voltak most nyáron az valamelyik egyik szar fesztiválon, találkoztak Csujával, és rákérdeztek, h csinálják-e a szinkront :) azt mondta nekik, h igen, már rajta vannak.
:D

(#36518) koxx válasza Tibiajax (#36517) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

fú király :D várom
Csuját én már a Rém rendes család óta bírom, abban is mekkorát alakít

(#36519) Tibiajax válasza koxx (#36518) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lásd kivel van dolgod, Barátom..


:D

(#36520) tween


tween
őstag

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken (2011) :.. Jack Sparrow még mindig egy címeres ökör :DDD ....8/10....de vajon mi lett a pap sráccal? :F

(#36521) pohár


pohár
félisten

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36522) darál0w válasza Tibiajax (#36519) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jeeejjjj :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36523) WonderCSabo válasza pohár (#36521) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:DD Me, too!

(#36524) darál0w válasza pohár (#36521) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36525) oriic válasza tween (#36520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Habfiú lett belőle. :DDD

Live-Die-Respawn

(#36526) Kassadin válasza pohár (#36521) üzenetére


Kassadin
addikt

Ekkora kalapácsot az itteni moderátorok se utasítanának vissza.

(#36527) tween válasza oriic (#36525) üzenetére


tween
őstag

erre tippeltem én is,mert mikor jön a stáblista a víz alatt a félhomályban elúszik 2 árnyék,biztos ők voltak :DDD

(#36528) ígyvanferi válasza pohár (#36521) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ki a vörös? Egy színésznőre nagyon hasonlít (vagy persze lehet, hogy ő az), de ő nem szerepelt a filmben. Most meg nem mondom, kire gondolok, vagy miben játszott.

A film egyébként amolyan egyszer nézhető, nem nyújtott semmi extrát.

(#36529) koxx válasza ígyvanferi (#36528) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Scarlett Johansson

[ Szerkesztve ]

(#36530) rt06 válasza WonderCSabo (#36523) üzenetére


rt06
veterán

[boszen bologatos szmajli]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36531) doc


doc
nagyúr

Sleuth (1972)
Hogyan szivassunk sz@rra valakit a leheto legdurvabban :C hatalmas
a kicsit lassu kezdes miatt csak 9.5/10

(#36532) Apollyon


Apollyon
Korrektor

The Expendables

Klisétenger.
5/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36533) koxx válasza Apollyon (#36532) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez (is) volt a cél.

(#36534) Tibiajax válasza koxx (#36533) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :D

(#36535) adalbert1 válasza ígyvanferi (#36528) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ennek a forgatásán voltak.

Tibiajax: oké hogy lesz szinkronnal is, de mikor? Ha nem lesz moziban, akkor gondolom csak a DVD/Blu-ray megjelenésre, annak időpontjáról meg semmit nem olvastam.

Batman: újranézve azt kell hogy mondjam hogy az újragondolt részek jobbak, ez a Burton féle alkotás inkább egy mesére hajaz összehasonlítva a Nolan féle Batmanakkel. Egy valamiben jobb, a női főszereplő castingjában, szvsz az új Batmanek nagyon gyengék lettek azon a téren.
Mindegyik műből hiányolom viszont az igazán kemény durva részeket, amik a régen itthon is megjelent képregényekben voltak (pl. Joker sokkal szadistább, Robin meghal, egy pszichopata szíveket főz és eszik, Cadaver karaktere se volt semmi) - persze nekem már az Arkham Asylum játékkal is ez volt a problémám. :)

(#36536) abridabri


abridabri
veterán

Passion Play
Kellemes szombat esti film Megan Fox es Mickey Rourke foszereplesevel :)
(imdb-n szerintem alul van ertekelve, de ez maganvelemeny)

[ Szerkesztve ]

(#36537) F34R


F34R
nagyúr

The tempest

720p eng

3/10

Ez egy rakás sz... a történet (már ha annak lehet nevezni , értékelhetetlen pffff )

(#36538) littlelion21


littlelion21
addikt

Holtpont, Hegylakó remake, Top Gun 3D-be konvertálás....pár éve paródia-post lehetett volna valami viccoldalon, ma már ez a valóság...

(#36539) Integra válasza littlelion21 (#36538) üzenetére


Integra
titán

pang a piac, üresek a fejek, erre fussa.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36540) mephi666 válasza littlelion21 (#36538) üzenetére


mephi666
nagyúr

én továbbra is hányok a 3d-től... nevetséges, hogy mindent ezzel akarnak már eladni... pedig művészileg lóf@szt nem tesz a filmhez...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36541) adalbert1 válasza littlelion21 (#36538) üzenetére


adalbert1
veterán

Ne már... :(( A Point Break az egyik kedvenc filmem, kár lenne egy gagyi remake-et rászabadítani a világra, az eredeti hangulatát meg úgyse fogják soha utolérni.

(#36542) Jhonny06 válasza mephi666 (#36540) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, hogy ebből mit akartál kihozni. :F Elég evidens, hogy csak technikailag ad hozzá valamit egy filmhez. Mint bármi más, ami a látványvilághoz kapcsolódik. A nagyobb baj az, hogy olyan gyerekcipőben jár az egész, hogy pár IMAX alkotáson kívül szart sem ér a 3D.

(#36543) mephi666 válasza Jhonny06 (#36542) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt, hogy (főleg) a látványorgiára mennek... ül az ember, hogy "hűűű meg haaaaa" és ennyi... semmi extrát nem ad a film, csak ideiglenes "szájtátást" :D ...nem fogsz rá emlékezni 1 hónap múlva sem, hogy mi volt a cselekmény, vagy az egész film lényege... (általában) ...holott, ha megnézel egy igazán JÓ filmet, akkor az ad neked valamit, nyomot hagy benned és x év múlva is eszedbe juthat simán... ez maradandó és nem kell hozzá 3d meg hasonlók :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36544) Kassadin válasza Apollyon (#36532) üzenetére


Kassadin
addikt

Annak az a célja, jó hogy azért pontozod le...

(#36545) Jhonny06 válasza mephi666 (#36543) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondjuk azokban a filmekben ugyanúgy nincs érték 3D-vel sem, mint anélkül. Érthető, hogy próbálják látványossá tenni, hiszen nincs is más, amivel el lehetne adni. Szerintem kizárólag a dráma az egyetlen műfaj, amiben van valami maradandó/érték. Esetleg egy dokumentumfilm.

(#36546) Apollyon válasza Kassadin (#36544) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát elég gáz hogy az a célja hogy rossz legyen :F
Schwarzi volt a legjobb:D Statham-ot is bírom mert jó arc, Dolphin meglepődtem milyen öreg lett, és ez az egész jó lehetett volna de a sztorira nem feküdtek eléggé rá. Aki akar jó filmet csinálni az tud.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36547) doc válasza Jhonny06 (#36545) üzenetére


doc
nagyúr

Szerintem kizárólag a dráma az egyetlen műfaj, amiben van valami maradandó/érték

hat azert ez igy, ebben a formaban... :Y :W

(#36548) Jhonny06 válasza doc (#36547) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha nem értesz egyet, tegyél hozzá valamit. :)

(#36549) Apollyon válasza Jhonny06 (#36548) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért a drámák között is vannak elcseszett rosszak. Abban egyetértek hogy a drámák általában jobbak, de nem kizárólag. Azért egy sci-fi is lehet iránymutató, egy vígjátékban is lehet tanulság csak úgy mint egy thrillerben.
Viszont a kedvenc filmjeim között azért sok dráma van :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36550) doc válasza Jhonny06 (#36548) üzenetére


doc
nagyúr

a drama az kb. deklaraltan sok tartalommal biro mufaj, ahol CEL az, hogy 'megerintse' az embert, hogy komoly kerdeseket boncolgasson
egy atlagos szorakoztato filmnel viszont ugyanez gyakran ESZKOZ ahhoz, hogy a nezo jol szorakozzon, mert pl. a sztorit ennek segitsegevel teszik izgalmasabba, vagy akar a nezohoz kozel allobba

siman lehet nagyon jo egy nem-drama film is fuggetlenul attol hogy nem probalja beled sulykolni a forgatokonyviro/rendezo/stb moralis ertekrendjet

nem tudom atjott-e amit probalok megfogalmazni...
szoval roviden: szerinted a filmek eseteben "ertek = drama", ahogy azt le is irtad
de vannak mas ertekrendszerek is. ertek lehet az ha egy film szorakoztat, es elfelejtem a mindennapi nyomoraimat, ertek lehet akar az is, ha technikailag ujat hoz a filmvilagba, az ha a nezokkel megismertet valami olyasmit, amit amugy csak dokumentumfilmekbol tudhatna meg, ha elgondolkodtat (nehez lenne dramanak minositeni pl. a terminatort, de azert csak megfordul az ember fejeben hogy tenyleg jo-e ha ennyire rabizzuk magunkat a gepekre, meg akkor is, ha egy szimpla akciofilmrol van szo)
sok szempont van, az altalad emlitett "drama = ertek" csak egy (es szerintem nem megfordithato, es plane nem teheto kozejuk egyertelmu 1:1 egyenloseg)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.