Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37851) Kassadin válasza TRob1 (#37847) üzenetére


Kassadin
addikt

Imdb listán végignéztem a filmjeit, így pillanatnyilag egy kettő filmet tudok írni, az pedig a Crank első és második része.

hoffman: Egy rugóra jár az agyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37852) TRob1 válasza hoffman_ (#37848) üzenetére


TRob1
veterán

Hulladék a Crank de imádod? :F
Egyébként ismerem az összes filmjét.Crank-et bírom mindkettőt (persze kedvenceim a Blöff és a Ravasz :K )
De sztem egyik filmje se olyan baszott nagy hulladék (sokkal rosszabb, meg unalmasabb filmeket is láttam)
A filmjei nagy része pont arra jó, amire kitalálták... szórakoztasson, kikapcsoljon... sztem nem eseménytelenek, az egyszer biztos... persze nem egy nagy színész, de amit csinál, az pont jól áll neki.

szerk: Nah, rákukkantottam imdb-re (hamár mindenki mindig arra hivatkozik mindenhol, meg azokkal a pontokkal dobálózik), a Crank 7 pontja azért nem azt sugallja hogy baszott nagy hulladék lenne az emberek szemében. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37853) Realradical válasza TRob1 (#37852) üzenetére


Realradical
őstag

Egy filmje van amire szerintem ráillik a hulladék jelző, az a Mestergyilkos. A többi nekem bejön.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#37854) hoffman_ válasza darál0w (#37849) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az inkább a vacak kategória, mint a pazar, de annyira mégsem szerintem, nekem bejött, pörgős eksönmúvi volt, ezért nem is írtam. Úgy a felsoroltak között lehet félúton. De persze nem AAA film :DDD

tween:

Ja hát igen, persze, én tök.

TRob1:

Attól, hogy valami sz*r, még lehet szeretni :D A filmértéke minimális, de én mocskosul éreztem. Crank 1-hez képest a 2 szerintem rakás szar volt, nem tudom miért érzem így, mindenki szerint ugyanakkora trágya mind2. Én azért csípom, főleg az 1-et. De a FBT azért odabasz, bárki bármit mond :DDD (1:02-nél én mindig behalok :D )

mod:

imdb-t se szabad készpénznek venni :D Kb egy ponttal van lemaradva a Bourne filmektől, pedig elég brutális minőségi ugrásról beszélhetünk.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37855) darál0w válasza hoffman_ (#37854) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát én sem a jok közé sorolnám...de most nem is azokrol volt szo...legalábbis az első kérdés nem arra irányult, hogy milyen jo filmjei voltak :D

FBT :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37856) heihachi válasza TRob1 (#37847) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem: Crank 1-2, Transporter 2-3, War, Halálfutam, és jah, a Király nevébent is ide sorolnám én is, de ha jól végiggondolom a Káosz is ide tartozik.
Nem igazán érdekel, hány IMDB pontja van, vagy népszerű film volt-e, sokaknak tetszik-e, vagy hogy "kategóriáján belül" jó film-e. Ha megnézek egy filmet, és utána úgy érzem, kár volt rá pazarolni az időt, mert nem szórakoztam jól, akkor nálam az a hulladék kategórába kerül és kész, ezek azok a filmet, amiket soha többet nem nézek meg.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37857) Kassadin válasza TRob1 (#37852) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem jelent ám az az imdb semmit sem... Persze, be lehet határolni a filmet, de azért nem szabad készpénznek venni.

[ Szerkesztve ]

(#37858) mephi666 válasza heihachi (#37856) üzenetére


mephi666
nagyúr

a crank szerintem az a kategória, mint a golyózápor: ha valami könnyed, pörgős-lődözős popcornmozira vágyik az ember, teljesen kielégítheti minden igényét :K nem lehet komolyabb mozikhoz mérni, viszont időnként jó ez is... a király nevében-t nem láttam, de uwe boll: el lehet képzelni, milyen... a transporter2-3-ról viszont osztom a véleményed: amennyire jó volt az első rész, annyira fos a 2-3...

a war viszont más kategória, de nekem bejött... hasonlóan, mint pl az egyetlen, amiben szintén jet li-vel együtt szerepelt :K a ravasz meg a blöff viszont szerintem is a 2 legjobb filmje

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37859) TRob1 válasza heihachi (#37856) üzenetére


TRob1
veterán

Na pont ezért írtam, hogy szerinted, mert én meg bírom a Crank1-2-t, a War-t és a Halálfutamot is. :K
A Transporter 2-3 xarabb mint az 1 az tény, de azért azokat se nevezném a hulladék kategóriának (mivel milliónyi xarabb film létezik nála, és akkor azokat hová sorolnám?). :N

¤ R'n'R ¤

(#37860) heihachi válasza TRob1 (#37859) üzenetére


heihachi
addikt

Abszolút igazad van, ez csak az én személyes véleményem :)

A mégszarabb filmeket én ugyan oda sorolom, nálam nincs 10 különböző kategória, de talán még 5 sem, ezért nem is szoktam pontozni. Onnantól kezdve, hogy nem szórakoztat, már mindegy, hogy mennyire nem szórakoztat, vagy hogy szép-e a fényképezés, jó-e egyébként a színészi játék, vagy esetleg tökéletes a díszlet meg a zene vagy a CGI. Én nem vagyok filmkritikus, csak egyszerűen tartalmas időtöltést várok a filmektől :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37861) F34R válasza Tibiajax (#37841) üzenetére


F34R
nagyúr

már egy pár napja van 720p is :DDD ezen gondolkoztam én is csak a feliratot várom meg.

(#37862) madgie válasza mephi666 (#37858) üzenetére


madgie
titán

A Crank 1-re még talán igaz ez, de a kettő szánalmasan f*s.

(#37863) mephi666 válasza madgie (#37862) üzenetére


mephi666
nagyúr

amikor először láttam ezt mondtam, de második nézés után valahogy máshogy kezdtem kezelni: igaz, hogy az első részhez képest (ami azért nem volt kutya) baromi nagy agyelszállás a film, de helyén kezelve szórakoztatott :K a golyózáporhoz viszont megint kedvet kaptam (a zenéjét hallgattam máskor hetekig... vannak az albumon jó kis nóták nirvana-tól ac/dc-ig :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37864) madgie válasza mephi666 (#37863) üzenetére


madgie
titán

A Shoot'em up az egyik nagy kedvencem, az elsőre meg negyedszerre is ütött :))

(#37865) dipeti


dipeti
senior tag

Srácok! Nagyon szégyellem, de kimaradt az életemből a Vissza a jövőbe trilógia.
Általában eredeti hanggal nézem a filmeket de haverom azt mondta jó hozzá a szinkron is.
Szerintetek, hogy lenne érdemes néznem? :F :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#37866) WonderCSabo válasza dipeti (#37865) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Eredeti.

(#37867) doc: Vicces én csak eredeti hanggal láttam. Egyébként sztem az első rész télleg kult és alap, de a többi már erősen hanyagolható.

[ Szerkesztve ]

(#37867) doc válasza dipeti (#37865) üzenetére


doc
nagyúr

igy jobban belegondolva en meg csak szinkronnal lattam, bar azzal rengetegszer, tenyleg alap :C
lehet meg kene nezni az eredeti angol hanggal is, bar mar ugy megszoktam a magyar szinkront... :U

(#37868) doc válasza WonderCSabo (#37866) üzenetére


doc
nagyúr

eredeti hanggal annak idejen, 20 evvel ezelott esely sem volt megnezni, akkor vagy szinkronizalt volt valami, vagy narratoros :D

en mindet imadom, bar nekem is az elso a kedvencem
erdekes hogy nagyon sok ismerosom a harmadikra eskuszik

(#37869) BITBOYS


BITBOYS
addikt

De várom már, bár még messze a bemutató napja: Oz: The Great and Powerful szereplőgárda viszont összeállt. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37870) tween válasza BITBOYS (#37869) üzenetére


tween
őstag

Kunis-nak nem örülök, Franco-nak viszont igen..

(#37871) lorcsi


lorcsi
veterán

felismeritek ?

nyert :))

[ Szerkesztve ]

(#37872) adalbert1 válasza lorcsi (#37871) üzenetére


adalbert1
veterán

Alap, Mickey Rourke.

(#37873) TESCO-Zsömle válasza lorcsi (#37871) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy a viharba ne!

adalbert1: Nem. Ő Mickey-Rourke.jpg... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37874) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#37873) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#37875) darál0w válasza lorcsi (#37871) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aki nem ismerné fel, az a címsorbol megmondja. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37876) adalbert1 válasza TESCO-Zsömle (#37873) üzenetére


adalbert1
veterán

Lol... :DDD

Hogy on is legyek: Mostanában megint sorozatokat nézek inkább, most kezdtem el a Justified című sorozatot, hát az első pár részből kiderült hogy ezt mindenféleképpen felirattal fogom nézni, elég kemény akcentussal nyomják pár helyen benne...

A darál0w által linkelt fotó alapján kérdezem: ez valami gay site? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37877) lorcsi válasza darál0w (#37875) üzenetére


lorcsi
veterán

nem ér lelőni a poént :(
amúgy van azon az oldalon sok érdekes fotó, érdemes ránézni ;)

(#37878) darál0w válasza lorcsi (#37877) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen...látom...mint pl ez és ez:DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37879) BITBOYS válasza darál0w (#37878) üzenetére


BITBOYS
addikt

broáf :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37880) dipeti


dipeti
senior tag

Sztem ez nagyon kúúúúl.

The 40 Year Old Virgin - A 40 éves szűz
hundub, sd divx
Hát ez kurvajó. Néha a sírás kerülgetett, úgy röhögtem. Egyébként a sztori nagyon gagyi, semmitmondó, sablonos, tipikus hálivudi. De annyira ülnek a poénok, hogy feledteti. :C Köszi az ajánlást.
10/8

Jah és megnéztem a Drive-t is. Belealudtam, az gáz? Lehet megpróbálom újra

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#37881) BITBOYS válasza dipeti (#37880) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valójában a műszakicikk eladók mindennapjairól szól, szerintem is hatalmas film :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37882) ben11


ben11
őstag

TF 3
Ezt én nem is pontoznám, nem érdemli meg. Csak azért nem jöttem ki, mert amiért fizetek azt nem dobom ki az ablakon, de otthon biztos kikapcsoltam volna..
Az első elment, a másodikon húztam már a szám, de ez..
Nem szokásom egy ilyen látványfilmen a történetet nagyon firtatni, inkább lazulok és élvezem a látványorgiát, de ez most valahogy nem sikerült. Annyira de annyira egy bugyuta baromság volt, amiért nincs az az effekthegy ami kárpótolt volna.
Pluszba, sok helyen valahogy nem is éreztem teljesen kidolgozottnak a robotokat, számos helyen meg a mozdulatuk sem stimmelt, szóval abszolút nem érte meg a pénzét.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#37883) Integra válasza ben11 (#37882) üzenetére


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37884) Tibiajax válasza Integra (#37883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem értékelitek ti semmibe sem Bay munkáját.....
pedig mennyi pénzt ölt bele, hogy szép legyen

(#37885) t1


t1
addikt

Végső Állomás 3D

Szokásos történet, egyszer elmegy mint a többi.
7/10 a 3D miatt.

Hétfőn meglesem asszonnyal a Vasökölt remélem jó lesz :U :)

(#37886) Pitterix válasza Tibiajax (#37884) üzenetére


Pitterix
őstag

:C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#37887) tween


tween
őstag

Rossz tanár (2011) : szigorúan barátosném kérésére...és kellemesen csalódtam benne. nem egy mestermű de elszórakoztatott..

(#37888) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jaj, ez az Oroszlán Szonja annyira egy rossz színésznő szegénykém....
bár tisztába lenne ezzel maga is..

(#37889) WonderCSabo válasza Tibiajax (#37888) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Még Megan Foxnál is rosszabb?

(#37890) tween


tween
őstag

(#37891) Tibiajax válasza WonderCSabo (#37889) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ilyet nem mondtam.. csak, hogy egy zéró
legalábbis, nálam

(#37892) Kassadin válasza WonderCSabo (#37889) üzenetére


Kassadin
addikt

De gonosz vagy. :D

(#37893) Tibiajax válasza Kassadin (#37892) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az.. pedig azt hittem, Csabó jó fej..
dehát nem

;] nna akkor ezért nesze egy másik csaj

(#37894) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#37893) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ilyen tüdővel énekelni kell. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37895) somasz válasza TESCO-Zsömle (#37894) üzenetére


somasz
addikt

Tehetséges / Nagy a szíve!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#37896) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Kérdezném a tapasztaltakat, hogy egy 3D-s mozik tényleg ennyire nagy szám?
Mert mostanában szinte mindent abban nyomnak. S bár én még nem boltam, nem értem főleg az átlag filmeknél mi értelme van?
Mert egy tipikusan látványra építő filmet még megértem, de egy szimpla vígjátékot pl. minek?

Harold & Kumar

- http://pazsitz.hu -

(#37897) heihachi


heihachi
addikt

Há' én nem tudom, de ez a London Boulevard nem annyira jött most így be nekem. Alapvetően szeretem az ilyen stílusú filmeket, de ez nem jött át. Nagyon lassan történtek a dolgok, idióták voltak a főszereplők, egyik se volt szimpatikus (meg gyakorlatilag ali-alig lett közülük egy-kettő jobban bemutatva), meg a csavart is vártam volna, de valahogy elmaradt, az ilyen filmekre jellemző nagy kesze-kusza összefonódások is elég gyérek lettek. Szóval valami hiányzott ebből a filmből, de még nem igazán tudom mi, viszont a vége az jó volt, ütött.

Először a Buriedet akartam megnézni, de beletekertem és végig csak a ott döglik a koporsóban és telefonál, ennyi az egész film? :F Mert akkor kihagynám.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37898) Kassadin válasza heihachi (#37897) üzenetére


Kassadin
addikt

"Először a Buriedet akartam megnézni, de beletekertem és végig csak a ott döglik a koporsóban és telefonál, ennyi az egész film? Mert akkor kihagynám."

Lesd meg az utolsó egy percet és akkor nem kell végignézned a filmet! :Y
Amúgy abszolút nézhető.

[ Szerkesztve ]

(#37899) pohár válasza Kassadin (#37898) üzenetére


pohár
félisten

ja, a végén hát majdnem leestem a székről :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37900) doc


doc
nagyúr

Quarantine 2
korrekt munka, hozta amit a mufaj elvar
7.5/10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.