Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37601) WonderCSabo válasza Kassadin (#37600) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem már eleve gond az, ha egy filmen az imax segít..

(#37602) darál0w válasza Kassadin (#37600) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez a Transformesnél teljesen igaz...szvsz sokkal jobb volt itthon HD DTS angol hanggal, mint moziban 3Dben szinkronnal.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37603) pohár válasza darál0w (#37602) üzenetére


pohár
félisten

ez így igaz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37604) Torry válasza Ijk (#37597) üzenetére


Torry
addikt

Öhm én az akciójelenetekre gondoltam :D

(#37605) pohár


pohár
félisten

s lőn X-Men - First Class magyar szinkronnal :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37606) TRob1 válasza pohár (#37605) üzenetére


TRob1
veterán

Áááá, végre. "Ma" már nem állok neki, majd holnap...

A Mestergyilkos (The Mechanic, 2011)

Egy könnyed kis szórakozásnak pont megfelelt. Nem lesz kedvenc az biztos, és a "tegnapi" Párizsból szeretettel is jobban bejött, de azért rossznak nem mondanám. Szavazok neki egy 7 / 10 -et (6,5-öt akartam, de lágyszívű vagyok :D).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37607) pohár válasza TRob1 (#37606) üzenetére


pohár
félisten

addigra már biztos lesznek jobb felbontásúak is, mert még csak BRrip van, délután fele szerintem már tudsz válogatni a 720-1080p és a bd25-50 közt is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37608) TRob1 válasza pohár (#37607) üzenetére


TRob1
veterán

Jó nekem a sima DVD is, én nem vagyok "felvágós" . :U

¤ R'n'R ¤

(#37609) darál0w válasza pohár (#37607) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Source Video..: BD50-CHDBits - X-men-nél, szal' holnapra tuti felkerül az "eredeti" is :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37610) pohár válasza TRob1 (#37608) üzenetére


pohár
félisten

nem felvágósság, igényesség/lehetőség kérdése :U :U

dara... forrást nem néztem, bár nem tudom hogy az eredeti magyar br-ről kódolnak, vagy a szinkront tolják rá az angol release-ekre... végülis leszarom, csak jó legyen :DDD

ééés már meg is csinálta Sadu mester a 720p-t, mindjárt érkezik a 1080p is

és mit látnak szemeim :Y :Y

Bad.Teacher.2011.CEE.BluRay.1080p.AVC.DTS-HD.MA5.1-CHDBits

Hangsáv: English DTS-HD MA, Portuguese DTS-HD MA, Czech DD 5.1, Hungarian DD 5.1, Polish DD 5.1, Russian DD 5.1, Thai DD 5.1, Turkish DD 5.1

na EZ meglep :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37611) darál0w válasza pohár (#37610) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a Bad Teacher annyira nem jo film, hogy 1 évben 3x is megnézzem... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37612) iguana válasza ch003067 (#37520) üzenetére


iguana
őstag

megnéztem.
tetszett.
jó kis "zombis" film.

előtte zöld lámpás volt.

jajj.
nem is mondok többet...
van TF3-nál rosszabb.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#37613) #65675776 válasza madgie (#37573) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha már említed Leonard Nimoy-t. Neki meg szinte 100%-os pontossággal átemeltek egy mondatot a Start Trek II: The Wrath of Kahn-ból. [link] 2:07-2:14 (Egyébként abban a filmben ez többször is elhangzik.) A TF3-ban nem emlékszem már hol mondja.

(#37614) TRob1 válasza pohár (#37610) üzenetére


TRob1
veterán

Nézőpont kérdése. :D

De vannak mániákus "HD" nézők, és erre is olvastam egy jó szöveget: "Valahol itt váltja fel a filmszeretetet a formátumimádat." - xpress.hu :U

Egy látványfilmnél persze nem rossz a nagyfelbontás (mint épp amiről szó is van), de egy vígjátéknál vagy egy drámánál... stb. foggal-körömmel ragaszkodni hozzá, háááát... :DDD
Az a baj, hogy sok ember már nem tud meglenni a plázák, az ájfón, a fércbúk meg a HD nélkül. :B

(Nem feltétlen rád írtam a dolgokat, csak úgy általánosságban.)

¤ R'n'R ¤

(#37615) bagyulajuve válasza doc (#37593) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kedvenc jelenetem :D

Resistencia eterna

(#37616) rt06 válasza TRob1 (#37614) üzenetére


rt06
veterán

az sem mindegy, min nezi az ember a filmet

en pl a 21-es monitoron - hiaba tud fullhd felbontast, sot, tobbet is - sem igazan latom a kulonbseget, mert legalabb masfel-ket meterrol nezek filmet, s olyan tavolsagbol max a szar kodolas miatti kockasodast veszem eszre, de azt sem mindig
ebben kozrejatszik az is, hogy 4:3-as reparanyu monitorrol van szo, szoval ennyivel is "kisebb" a kep filmnezeskor

raadasul elsosorban pont a leginkabb latvanyfilmnek szamito akciofilmeknel nem, ahol eloszeretettel rangatjak a kamerat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37617) F34R válasza rt06 (#37616) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem is 21" hd van még sem gép elől nézem a filmet mert nem szeretem , ehelyett hiába kb ~11 éves CRT TV-n bepunnyadok az ágyon és onnan figyelem az eseményeket.
volt már jó néhány olyan film amit azért szedtem le hátha látványosabb lesz úgy de nem monitoron sem volt élvezhető , ebből adódóan nem szeretem össze vissza tartani a filmeket.
Ami szinkronos BR-rip vagy DVD-rip , eredeti nyelvűben volt már össze vissza mindent r5-től a 720p-ig minden attól függően mennyire voltam türelmetlen és "kiéhezett"

(#37618) Tibiajax válasza Kassadin (#37600) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

haver is mindig ezt mondta nekem, ha egy film fos, akkor az is marad
hát nem is mondom, h a tranyo 3 jó film volt (azota se néztem bele, nem is fogok szerintem), viszont azzal a hanggal amit az imaxban kapsz a melkasodba, meg a teljes látószögedet beterítő 3d-vel, egész jó kis élmény volt.
ezért volt csak jó, igazából
(Thor-ral is csont ugyanez a helyzet)

TRob1 ..Az a baj, hogy sok ember már nem tud meglenni a plázák, az ájfón, a fércbúk meg a HD nélkül..
-plázák meg tudok lenni..
-ájfón az mi?..
-fészbuk meg tudok lenni..
- HD nem tudok meglenni!

:D

[ Szerkesztve ]

(#37619) mephi666 válasza TRob1 (#37614) üzenetére


mephi666
nagyúr

"De vannak mániákus "HD" nézők, és erre is olvastam egy jó szöveget: "Valahol itt váltja fel a filmszeretetet a formátumimádat." - xpress.hu :U"

:W

ez ám a beszűkült látókör... én kb 2méterről nézem a filmeket egy 40"-os fullhd képernyőn... 720p/1080p között nincs különösebben látható difi, de azért egy dvd(rip)-et össze sem lehet ezekkel hasonlítani :( tv adásoknál szintén... az ilyen vakokat beültetném szívesen meccset nézni, hogy akkor 1meccs a digisporton, a következő meg pl. a sport1-en... ha nem lát különbséget, akkor szerintem 10dioptria körüli szemüvegre van szüksége

ui: egyébként hozzáteszem, hogy ha egy film jó, akkor dvd minőségben is élvezhető... ha pedig sz@r, az 1080p sem segít (de azért nem lehet kijelenteni, hogy nincs minőségbeli különbség... és ha tehetem, nagyfelbontásban nézek mindent: minimum 720p)

#37618: fb azért nálam még benéz, mert kapcsolattartásra (a sok szerencsétlenkedést leszámítva) jó

#37620: ja, legalább rövidebb volt :DDD ...viszont arányokat tekintve kb ugyanannyi "töltelék" volt benne, ami kihagyható lett volna (egyébként elsőre a thor nekem aránylag tetszett, viszont másodikra nagyon sz@r volt... a tf3 már elsőre is)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37620) F34R válasza Tibiajax (#37618) üzenetére


F34R
nagyúr

iphone , fb , éhddzzdííí :DDD
(első kihagyva anyagi gondok miatt , fb agyhalált kapok , hd -hez meg nincs meg a környezet ) triple fail :C

Azért a Thor élvezhetőbb volt mint a TF3 sokkal.

(#37619) mephi666
nanana

persze neked adott , meg gondolom neki is az lesz majd mikor szarért húgyért adnak egy led tv-t , de ha van egy 17" monitorja vagy egy crt tv-je bluray és dvd között hangyányi a különbség kivéve hogy azt látja hogy 3X akkora helyet foglal.
vicces történet: rokonomhoz elviszem a takers 720p-be mert kellett neki , ősrégi gép ősrégi szoftverek , nero 6 2gb nagyobb videót nem enged kiírni , ezért leszarozza hogy miért nem lehet kiírni , egyébként 500 ft-s millenium dvd lejátszó-val akarta megnézni , azóta szarok bele senki másnak nem viszek többet ilyen filmet mert el kezdenek nyavajogni az őskorban leragadt eszméikkel.

[ Szerkesztve ]

(#37621) rt06 válasza mephi666 (#37619) üzenetére


rt06
veterán

nem irta, hogy nincs kulonbseg, mitobb, az eredeti szoveget nem ismerjuk, igy nem biztos, hogy vaknak kellene nevezni, aki ezt irta (hirtelen olyat talaltam erre a mondatra keresve, hogy valaki azert nem nez meg egy filmet, mert az nem jelenik meg bd-n
nos, ha aki a fenti mondat leirasaval kierdemli a vak jelzot, akkor mit erdemel, aki a fenti mondatot reakciokent kapta?)

plusz erdekelne az is, hogy a felbontasbeli kulonbseget latod, vagy a szar kodolas miatti kephibakat...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37622) mephi666 válasza rt06 (#37621) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, szívesen megnézem a filmet akkor is, ha nem jelenik meg bd-n, de ha lehet választani, akkor első számú a nagyfelbontású verzió... :K szemmel látható 720p alatt a felbontásbeli különbség, de ehhez hozzátársulhat még az alacsony bitráta is... én az 1080p/720p közötti szájkaratét nem értettem soha, mert 2méterről én speciel nem látok különbséget (vagy ennyire nem foglalkoztat, hogy direktbe keressem?), pedig tökéletesek a szemeim... 720p alatt azért szembetűnő már a romlás (magáról a tv-adásokról nem is beszélve: azért az alacsonyabb bitrátájú hd-adásokat sem lehet összehasonlítani egy sima pal jellel)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37623) F34R válasza mephi666 (#37622) üzenetére


F34R
nagyúr

de gondolom még forrásfájlt nem láttál ? bd50-t vagy hasonlót ? gondolom ott már szembetűnő lehet minden alatta persze hogy észrevehető ha meg van hozzá a környezet.
egy 102cm full hd tv-n simám, máshol nem.

[ Szerkesztve ]

(#37624) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Bad Seed
hd,dts
az ős "Árva".. :) nem volt rossz, dehát persze jóval másabb még, mint a modern remeake. jóval lassabb, megrázóbb. viszont cserébe emlékezetebbek a színészi alakítások is, főleg az anyáé. Jó kis film volt. A végén még külön bemutatják a színészeket, ill. álá hitchcock módjára felhívja a figyelmet a nézőnek, ha egy mód van rá, ne árulja a film végkifejletét másoknak..
7/10

(#37625) No-kia


No-kia
őstag

hello!

csajjal filmetnézős estére ajánlanátok valami jó horrort/thrillert ? :D valami paráztatós kéne :DD :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#37626) F34R válasza No-kia (#37625) üzenetére


F34R
nagyúr

hello :DDD

Insidious , Grave Encounters , Kill Katie Malone ,Don't Be Afraid of the Dark ezt még talán érdemes
Taxidermia

csak nehogy roszabul legyen szegény Dia :P

(#37627) mephi666

itt sokan vagyunk el kellene valami kvízzel dönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#37627) mephi666 válasza F34R (#37623) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyszer lehetne ilyen "sasszemű-összejövetelt" csinálni... mondjuk valami látványosabb filmet beszerezni bd50/1080p/720p/brrip/dvdrip verziókban és kielemezni, hogy átlagos távból nézve hol vannak komolyabb különbségek... aztán betolni pár sört meg vodkát, rendelni pizzát és filmezni :DDD helyszínt még tudnék is biztosítani kb 4főre (kényelmesen nagyjából ennyien lehetne elférni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37628) Ijk válasza F34R (#37620) üzenetére


Ijk
nagyúr

10kilóért már terás vinyót vágnak hozzád. CRT-t pedig alig látok már valahol, legtöbb helyen valami 32"-os lcd tv csoda van, pont ami leginkább megkívánja a HD anyagot. A 720p egy amolyan arany középút, látványosan jobb az SD-nél, miközben az 1080p-hez képest jóval kevesebb tárhellyel és feldolgozó hardverrel is beéri. Én is néha "rákényszerülök" 1-1 SD anyagra, persze egy jobb minőségű xvid szinte kifogástalan 3m-ről a HD-ready 42"-os plazmámon. De egy látványfilmet már mindenképp HD-ban nézek meg, míg egy dráma xvid-ben is megfelel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37629) koxx válasza Tibiajax (#37624) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kampókéz mennyire para horror? Valahogy kimaradt az életemből aztán most láttam, hogy felrakták HD-ba.

(#37630) mephi666 válasza koxx (#37629) üzenetére


mephi666
nagyúr

inkább csak alap ;) ajánlom... mellesleg mondanivalója is van... (én szerettem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37631) F34R válasza Ijk (#37628) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor elmondom én is nagy hd buzi lennék ha (és most fel sorom mi a szitu)

1.Ha nekem és családom (leredukálva 1-re mert már csak anyum él nem minimálbér környéki fizetésből kellene élnie, se nagyszülők sem mostoha testvér egyéb töltelék nem létezik)
2.nem egy k****ott faluban élnék ahol sem jobb kereseti , élhetési körülmény nem adott.
ebből kifolyólag nem tudok hd anyagokat sem beszerezni , 5mbit/s netet is aranyáron vágja hozzánk a t-gány a vill.számlával is ép hogy kijövünk. a filmre ráfordított idő kb a letöltéssel elmenne és ekkor is még a legalja rip-ről van szó. Megjelenítő kb 11 éve van meg ez a 'csoda' és ameddig drága volt addig nem igen tudtunk venni , ami félre lett rakva az mindig másra ment el. Tudom most már elfogadható áron is vannak ~60k pont megfelelő is lenne mert a plafon 82 cm amit be bír fogadni a szekrény.
3.olyan fasza haverokkal vagyok megáldva ha én nem adok , akkor basznak a fejemre .
ezért többnyire SD anyagok mennek nálam hiába van 1TB háttértáram ,nem telik meg sosem.
4.van nagyon ritkán az a határ mikor elunom az agyam és tényleg már semmi nincs és nem akarok "mozis mp3" hangot hallani akkor jön egy-két HD (720p max az is fele bitráttal ~ max 3gb)

nagyjából ennyi lenne csak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37632) dy_nmq válasza koxx (#37629) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

ma már annyira nem szerintem de én olyan 12 éves koromban láthattam akkor rendesen összeparáztam magam tőle. Csak összehasonlításképpen akkortájt láttam elöször a John Carpenter féle Thing-et is az nem volt akkora para.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#37633) tween


tween
őstag

emberek ajánlanátok nekem UFO-s,elrablásos,sejtelmes,misztikus,harmadik-negyedik... típusú filmeket? láttam már sokat, de még mindig ehhez van ingerenciám :K Égi tűz, Harmadik; Negyedik típusú találkozások, ehhez hasonlókra gondoltam :)

(#37634) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Egy kis szamurájos film ajánló a jobb fajtákból:

The Hidden Fortress
The Hidden Blade
Dai-bosatsu tôge

Mind a három nagyon jó film, az IMDB értékelése teljesen korrekt. Aki szereti az ilyen filmeket az bátran nézze meg a fenti darabokat.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#37635) BITBOYS válasza tween (#37633) üzenetére


BITBOYS
addikt

Paul?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37636) tween válasza BITBOYS (#37635) üzenetére


tween
őstag

megvolt, jó volt :K

(#37637) mephi666 válasza F34R (#37626) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, végülis ha a kényelem nem számít, akkor a kb 20m2-es szoba befogadóképességéig "elférnénk" többen is, max azt kellene kvízzel eldönteni, hogy ki kapja a legkényelmesebb ülőalkalmatosságokat és a legjobb helyet :DDD (van egy relax fotel, ami garantáltan a legkényelmesebb... 1 forgószék meg 4 sima szék... maradéknak jutna a szőnyeg, vagy az ágy :D )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37638) F34R válasza tween (#37636) üzenetére


F34R
nagyúr

volt egy film ami nem volt rossz de ha most ha agyon ütsz akkor sem tudom a nevét.

addig itt van egy zs kategóriás film

[link]

(#37637) mephi666

elég az, milyen lejátszód van ?

[ Szerkesztve ]

(#37639) mephi666 válasza F34R (#37638) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát van választék: a tv a gép mellett van, így ráhúztam egyszerűen hdmi kábellel, de a tv is kezel usb-n keresztül vinyót és a beépített lejátszója elvisz az avi-tól mkv-ig mindent :B meg box-ról is néztem már .avi-t (nem tudom, hogy mkv-vel boldogulna-e) ...így asztali lejátszónak nem éreztem égető szükségét (főleg jelenlegi anyagi helyzetben)

...hangrendszer viszont nincs (talán a szomszédok örömére? :D )

ui: ez az 51 megvan :DDD szerintem egyik estére beiktatom pár sörrel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37640) doc válasza tween (#37633) üzenetére


doc
nagyúr

ha meg nem lattad a Taken c. sorozatot, osszefosod tole a bokad a gyonyorusegtol :C

(#37641) tween válasza F34R (#37638) üzenetére


tween
őstag

doc már kétszer láttam,az X-akták mellett a másik nagy kedvenc sorozatom :R

[ Módosította: #65675776 ]

(#37642) F34R válasza mephi666 (#37639) üzenetére


F34R
nagyúr

aham csak gondoltam b50-nél ha tervben elég nagy bitráta van , azt hittem valami playered is van mondjuk ha a asus oplay-t elvittem sem lett volna jobb (azt hiszem 21k ért vennem anno iponból de nekem tökéletesen megfelel még lehetne trükközni a hd2-s firmware-vel de nem akarok ) ,lehet a kicsike már behal nagy sűrűségnél, volt itt ph tv-n is olyan ami kezelte de egy-két film akasztotta rendesen.
hangkeltő az nekem sincs.

(#37641) tween

ha megtalálom beírom ide , annyit tudok 2009 vagy 2010-es katonás és vannak benne idegenek.

(#37643) rt06
aszondod mi :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37643) rt06 válasza F34R (#37638) üzenetére


rt06
veterán

ha mar ufokok, meg zs kategoria, akkor mindenkeppen tudom ajanlani az evil aliens-t is

azert finomabb lelkuek ovatosan, helyenkent eleg gusztustalan

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37644) BITBOYS válasza doc (#37640) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most néztem meg a bemutatót...kicsit gagyinak tűnnek az idegenek. Tényleg ennyire jó sorozat?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37645) doc válasza F34R (#37638) üzenetére


doc
nagyúr

ezt a filmet nemreg lattam, valami borzalmas, tenyleg ZS :DDD

(#37646) doc válasza BITBOYS (#37644) üzenetére


doc
nagyúr

NEM az idegenekrol szol a sorozat, hanem az emberekrol :)
szerintem abszolut otcsillagos, mindenkepp erdemes megnezni, igazi grandiozus alkotas, bar a vege annyira nem tetszett, de ez
mondjuk ha a 3D/CGI/HD buvoleteben elsz, akkor nem fog tetszeni, ha szereted a jo filmeket, akkor igen :)

(#37647) BITBOYS válasza doc (#37646) üzenetére


BITBOYS
addikt

:)
Köszi

mod: Igen, engem csakis és kizárólag a technológia érdekel egy filmben, minden mást időpocsékolásnak tartok :)

tween: Igen, itt néztem meg a bemutatót.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37648) tween válasza BITBOYS (#37644) üzenetére


tween
őstag

Taken : IMDb pontszám tükrözi a minőségét, szerintem még többet is ér, kegyetlen jó hangulata van...

[ Szerkesztve ]

(#37649) Apollyon válasza tween (#37648) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt korábban én is elkezdtem nézni, de a negyedik résznél abbahagytam. Sajna nagyon kevés a konkrét esemény, ezt kevesebb részből is meg lehetett volna oldani sztem. Mondjuk felölel vagy 50 évet a sztori, de sztem egy X-aktáktól elég messze van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37650) tween válasza Apollyon (#37649) üzenetére


tween
őstag

pedig az utolsó 10. részig szépen kikerekedik a történet

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.