Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36351) oriic válasza darál0w (#36349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az avatarom-ra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36352) darál0w válasza oriic (#36351) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem láttam még :) :R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36353) TRob1 válasza darál0w (#36352) üzenetére


TRob1
veterán

Me' ma este kapta meg. :D

(#36354) darál0w: Jaaaa, vagy úgy! Akkor bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36354) darál0w válasza TRob1 (#36353) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem ugy...magát ezt a figurát :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36355) eeXaa válasza hoffman_ (#36333) üzenetére


eeXaa
addikt

:)

(#36326) koxx: :DD ...nem emlékszem, de lehet, mi is ez?

[ Szerkesztve ]

(#36356) eeXaa válasza eeXaa (#36355) üzenetére


eeXaa
addikt

...jjja, vágom mostmáá

(#36357) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Surrogates
7/10.

Jó az ötlet és Bruce Papa is még mindig jó.
Engem lekötött, és tetszett is, mindemellett, mondanivalója is van a filmnek. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36358) tween


tween
őstag

remélem ebből is film lesz ;] :DDD

(#36359) TRob1 válasza tween (#36358) üzenetére


TRob1
veterán

:C :DD

¤ R'n'R ¤

(#36360) darál0w válasza tween (#36358) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36361) doc


doc
nagyúr

The Departed imadom az ilyen mindenki-mindenkit atver oda-vissza sztorikat :) jo sztori, jo szineszek, durva csattano, 9.5/10

SPOILER

a vege nagyon durva volt :Y az viszont nem derult ki, hogy mi volt a sarga boritekban (de gondolom minden doksi ahhoz, hogy a szabadsagos rendor megtudja az igazat)

(#36362) TRob1 válasza doc (#36361) üzenetére


TRob1
veterán

Ha a Tégla tetszett, akkor ezt kéne megnézned: Szigorúan piszkos ügyek. :K Aztán a 2. és 3. részt is. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#36363) WonderCSabo válasza doc (#36361) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Melyik borítékra gondolsz?

(#36364) doc válasza WonderCSabo (#36363) üzenetére


doc
nagyúr

a sargara, amit a pszichomokusnak adott, hogy csak akkor bontsa fel ha tortenik vele valami

(#36365) WonderCSabo válasza doc (#36364) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Abban az volt, ami leírja, hogy ki volt a rosszfiú valójában. A tégla. :) Igen, jól gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#36366) TRob1 válasza littlelion21 (#36334) üzenetére


TRob1
veterán

Kedvet kaptam az újranézéséhez, és meg kell mondanom, hogy ez a Leon még mindig profi. 10 / 10

¤ R'n'R ¤

(#36367) kovsol válasza Ferdzsoo (#36357) üzenetére


kovsol
titán

most, hogy írtad ezért megnéztem én is, és tényleg jó volt :K

May the Force be with you!

(#36368) TRob1


TRob1
veterán

Torta (Layer Cake, 2004) - 8 / 10

A Ravasz, az agy... és a Blöff (meg még mások) producerének első rendezése, és nagyon jól sikerült. Kicsit hajaz az előbbi 2-re, csak jóval kevesebb poénnal. Az angol filmek és a "gengszterfilmek" kedvelői ne hagyják ki. Már 2005-ben (mikor először láttam) is tetszett, és most is. :K

¤ R'n'R ¤

(#36369) kovsol válasza littlelion21 (#36334) üzenetére


kovsol
titán

épp most fejetem be a Leon a profit, még nem láttam korábban (ebből is látszik, hogy jó dolog ez a topic) rég nem láttam ilyen jó filmet :R mind a két főszereplő alakítása jó volt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36370) Tibiajax válasza kovsol (#36369) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg, olyat tud valaki intézni a esetleg itt a topicban, hogy mondjuk agytörlés, de csak úgy bizonyos részeket. tehát mondjuk én azt kérem, hogy töröljük az emlékezetemből a leont, a Forrest Gumpot, sósenket, született gyilkosokat.... a star warsokat, amelie-t, az összes woody allen, kevin smith-filmet, meg még párat... annyira szeretnék basszus ujra szűz lenni, hogy elmondhatnám én is, ezt az alapfilmet se, azt az defaultfilmet se láttam, de még azt se... és az olyan kircsi lenne, lenne megint mit néznem, jó ideig
de jó lenne

(#36371) Kassadin válasza Tibiajax (#36370) üzenetére


Kassadin
addikt

Figyelj, ha gondolod, párszor fejbe verünk, hátha segít a problémádon. :DDD
Rengeteg jó film létezik, nem hiszem el, hogy az összeset láttad.

(#36372) TRob1 válasza Kassadin (#36371) üzenetére


TRob1
veterán

Há mé'? Én is láttam az összes jót. :B Mostanában azért mennek nálam az újranézések. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#36373) Tibiajax válasza Kassadin (#36371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de

(#36374) darál0w válasza Kassadin (#36371) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

+1.

van egy kafa baseball ütőm....még emberen nem probáltam. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36375) eeXaa válasza kovsol (#36369) üzenetére


eeXaa
addikt

...mármint reno, és oldman alakítására gondolsz?

(#36376) amalka33


amalka33
újonc

Sziaasztok! Tudom nem éppen a fórumnak megfelelő a kérdésem, de a másik fórumot lezártnak látom (elfelejtettem a film címét...)
Egy régi film címére nem emlékszem. A sztoriban egy fiú fűnyírással keres pénzt és balesete történik. A lábainak lesz baja. Szerelmi sztori, de többre nem emlékszem belőle sajnos! Valami holdas vagy napos címe volt, nem tudom:((((

Köszi, ha valaki tud segíteni! :)))))

(#36377) Kassadin válasza Tibiajax (#36373) üzenetére


Kassadin
addikt

Habi. Imdb top250-ból is mindent láttál?

(#36378) Tibiajax válasza Kassadin (#36377) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindeeeeent.....
xd

egyébként nem, de ami számít, azt kb igen. de, igazábol ilyenkor rökönyödök meg kicsit, vagy érzékenyülök el, mindegy hogyan fogalmazunk, amikor valaki egy Léon-ra ír ilyet, h még nem látta... és most nem arról van szó, h lenézem, vagy megvetem ezt a valakit emiatt, nem erről van szó. inkább csak.. szóval érdekes

(#36379) TRob1


TRob1
veterán

A McKenzie-akció (1970) 6 / 10

II.Vh-s német foglyok szökése egy táborból. Nem lesz a kedvenc "háborús" filmem, de egyszer mindenképp nézhető.

(#36377) Kassadin: Végiglestem most a listán, és úgy 1960-65 utáni filmekből kb. mindet láttam, kivéve a HP-t. De akad azért az ez előtti időkből is, amit már megnéztem. :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36380) Kassadin válasza Tibiajax (#36378) üzenetére


Kassadin
addikt

Persze, tudod kit nézz madárnak. :DDD

Nem mindenki lehet filmfaló, vagy lehet nincsen rá annyi ideje/nincsen hozzá kedve. Valljuk meg, a filmnézés sok időt elvesz az ember életéből, ha otthon megnézel 2 filmet, átlag 3 órát ott ülsz az elcédétévé előtt(csórók, mint én a nagy moncsi előtt), ha meg moziba időre mész, az is ugyanaz, csak pepitában.

Amúgy szerintem nem közös filmre kellene beülnünk, hanem dumálni egy jót. Kíváncsi lennék, ki mennyi és milyen filmet látott. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36381) Tibiajax válasza Kassadin (#36380) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én veled nem ülök be sehova.. én ilyen hülye sárgasipkás ebekkel sehovaaa.....

xd

(#36382) pohár


pohár
félisten

Kémjátszma - 9/10

jóféle, csípem Pitt-tet is, az öreget is, jó kis kémkedős-szarbanvagyokos-eksönös film :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36383) Kassadin válasza Tibiajax (#36381) üzenetére


Kassadin
addikt

Lesz ez még így se, apa. xd

Priest/A pap - Háború a vámpírok ellen

Bevallom, előítélettel ültem le nézni a filmet, mert a Legion ritka sz*r szvsz, szóval ettől se vártam többet, de kellemes csalódás volt. Igazából, ha kihagytak volna egy pár f*szságot a filmből, sokkal jobb lehetett volna. Ha egy vámpír erősebb mint egy ember, akkor a vonat tetejére ne kirepüljön, mint a drangonball z rajzfilmekben a csillagharcosok, hanem kiugorjon, reálisabb mindenféleképpen. Jószívű leszek, kap egy 6/10-t.

(#36384) rt06


rt06
veterán

annyit beszeltetek rola az elmult napokban, hogy en is ujraneztem a leon-t, s csak azt tudom mondani, hogy szerintem ez azon keves filmek koze tartozik, mely kortalan
kortalan, mert nem effektekre, latvanyra epit, s mert egy tortenetet mesel el gyonyoru megvalositasban, nagyszeru szineszekkel...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36385) Tibiajax válasza rt06 (#36384) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#36386) rt06 válasza Tibiajax (#36385) üzenetére


rt06
veterán

siman
es a nagyszeru zenerol meg is feledkeztem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36387) Archanon


Archanon
őstag

Battle: Los Angeles: Érdekes egy kamerarángatós kliséhegy alkotás... [5/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36388) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Csillagközi Invázió trilogia

uuuuuuuuuuuuuristen. 2/10 :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36389) Apollyon válasza darál0w (#36388) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az első rész még jó volt, legalábbis 10 éves voltam amikor moziban láttam, de azért az elég szar volt benne hogy a Jupiterre leszálltak merthogy ottvannak a gonosz bogarak, miközben a Jupiter egy gázbolygó, szilárd talaj nélkül. De sebaj a többi rész benne nem gáz. Viszont a folytatások valóban 0/10 :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36390) Realradical válasza darál0w (#36388) üzenetére


Realradical
őstag

Szerintem a reklámok/progpabanda ütnek benne, főleg az első részben :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#36391) dipeti


dipeti
senior tag

She's Out of My League (2010) bdrip,hundub
Atyaég. Elképzelhetetlen a sztori. irreális történések, párbeszédek, karakterek. Nem hiszem el, hogy ilyen emberek valóban léteznek. Viszont ha ettől el tudsz vonatkoztatni akkor egész élvezhető a film, elvétve pár poénnal + a főszereplő csaj nagyon bika :DDD Többször nem nézem meg...
10/5

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#36392) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali valaki tudna nekem ajánlani valami eszetlen nagy baromság filmet?..mint pl: Nagy durranás 1-2, csupasz pisztoly, és hasonló vigjátékot..
Köszi előre is:) :R

(#36393) doc válasza Tompo92 (#36392) üzenetére


doc
nagyúr

Top secret :C

(#36394) Kassadin válasza Tompo92 (#36392) üzenetére


Kassadin
addikt

Igazán jó vígjátékot akarsz, akkor ajánlom a Tapló Télapót.

(#36395) darál0w válasza Apollyon (#36389) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én is azt hittem...azért kezdtem bele.

ha nincs az első rész, akkor 1/10 :D:D

#36390) Realradical azok durvák...dehát nem az a lényege a filmnek :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36396) eeXaa válasza Tompo92 (#36392) üzenetére


eeXaa
addikt

ünneprontók ünnepe
hülyék paradicsoma
kung fu hustle

(#36397) darál0w válasza Tompo92 (#36392) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Nagyi szeme fénye

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36398) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ma lesz a United 93 az RTL-en, ha még valaki nem látta volna, gyorsan pótolja. Nekem csak 1-2 hete volt meg, korábban a WTC-t láttam, de ez sokkal jobb.

Final Destination 5 (2011)

Ezen tegnap voltunk, elvileg 3D-s, de természetesen szinte 0 effekt. Maga a film gyorsan felejthető, nem ért meg egy mozijegyet. Van pár jó rész benne, de összességében semmi extra. 6/10.

[ Szerkesztve ]

(#36399) pohár


pohár
félisten

ez a Hanna ez jó film ez?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36400) F34R válasza pohár (#36399) üzenetére


F34R
nagyúr

jó hát , én is azt készülök megnézni , de amiylen fasz vagyok már szinkronos is van :W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.