Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#2401) K.J


K.J
senior tag

Létezik a kick off glitch...
A Leicester most szerzett egy gólt a MU ellen egy ilyenből. :D

(#2402) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Na, most volt egy nagy nyitásom, untrade 87-es Ágnes Di Mariska. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2403) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megvan a rank 3, maradt még 4 meccs amiből 2 győzelem kellene a rank 2 eléréséhez. Ez a rank 2 kb. a tavalyi elite szint úgyhogy a rank 3 elérése után minden meccs/pont ajándék. Ha az idei részben is elérem legalább 1x akkor elégedett leszek.

(#2404) Ngtx


Ngtx
aktív tag

4 válasszal feljebb isten meghallgatott. :Y

Életem nyitása utolsó 150 pontomból!!!! :Y :Y
Ér vagy 400 ezer coint!!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#2405) Mrdevil válasza Ngtx (#2404) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaaa, fifa pontból..... :D Amúgy grat.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2406) Mrguba válasza Mrdevil (#2405) üzenetére


Mrguba
őstag

Hiaba van fifa pontom...
Ofaszt se er
Nyitottam 3-4 pakkot...asszem jott belole ugy 6000 osszesen :D

[ Szerkesztve ]

(#2407) Nandinagy válasza Mrguba (#2406) üzenetére


Nandinagy
addikt

Még van fifa pontod? :D Egyébként ezért mondtuk sokan, hogy érdemes a játék legelején elnyomni a fifa pontot mert ilyenkor már baszhatod ha nyitsz egy Richarlisont mondjuk mert 800 coinba megy, játék elején meg 10k. Ugyanez a legtöbb alacsony ratinges lap már nem ér semmit. Ha nem nyitsz bele valami nagyba akkor kb. tényleg nem jön be semmi coin.

(#2408) Ngtx válasza Mrdevil (#2405) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Fifa pontból ami járt az Ultimate mellé igen.
:R

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#2409) bubuska10


bubuska10
senior tag

Kiállították Laidounit, kitettem 2 meccsre a tarcsik közé, de nem tűnt el a piros lap. Kiraktam a keretből és végigtoltam még 1 meccset, de ugyanúgy megmaradt az eltiltás. Mit csinálok rosszul? :DDD

(#2410) dudu5130


dudu5130
őstag

Na a mai nyitasoknak köszönhetően a széleket sikerült erősítenem.

(#2411) Woodslave válasza bubuska10 (#2409) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha nem friendlyben próbáltad működnie kell

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2412) bubuska10 válasza Woodslave (#2411) üzenetére


bubuska10
senior tag

de, friendlybe :D kösz.

(#2413) Mrguba válasza Nandinagy (#2407) üzenetére


Mrguba
őstag

Igen csak nem tudtam jatszani nyitni...lehet elrakom kesobbre :D
Faszt erdeklni ugyse jon soha semmi nekem :D

(#2414) Izéjose


Izéjose
tag

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni
nagy kedvencem Messi, érdemes lehet megvenni őt st-cam posztra, írna róla valaki aki esetleg használta már ?

(#2415) Digestive válasza Blashe (#2347) üzenetére


Digestive
addikt

Brutál jól szerel. Ha leütközöl, oda lépsz vele, akkor az 90%-ban labdaszerzés. Nem villámgyors, de nem is mondanám lassúnak és jól mozog. Én minden részben használom a spec lapjait, mindig hoz egy kis plusszt csapatba sztem.

(#2416) bubuska10


bubuska10
senior tag

Jaj de kár h jött ez a Fekir SBC, úgy imádtam Papu Gomezt pedig. :B Nagyon tolják a La Ligás francia speckó lapokat (Camavinga, Umtiti, Griezmann, Benzema, Fekir).

(#2417) |AP| válasza bubuska10 (#2416) üzenetére


|AP|
veterán

na, ez a Fekir nekem kell. Nem olcsó, de szerintem jó időre megoldja a CAM kérdést.
Már a gold lapja is ilyeneket művel:
1. esernyő
2. szabi

(#2418) Szjoci27 válasza Izéjose (#2414) üzenetére


Szjoci27
tag

Ha a nagy kedvenced, akkor mindenképp :)
Én olyan játékosokat akarok megszerzezni, akik közel állnak a szívemhez, úgy is mindegy az "eredményesség" szempontjából. Most például egy Baggio-t fogok venni, hiába hogy nem egy komoly lap, de nagy kedvenc volt:)

(#2419) HdRew


HdRew
őstag

Fekir review.

Én is meg fogom csinálni, a Mendy - Umtiti pároshoz jó a linkje. :))

(#2420) athlete válasza Kristof_94 (#2403) üzenetére


athlete
kezdő

Nem rosszból írom. De sokkal egyszerűbb a rank 2 elérni idén, mint tavaly elite lenni. De mindenestre hajrá, simán menni fog.

Egyébként 1 hétvégén belül, van lehetőség több wl lejátszására?

(#2421) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ha már franciák. Pont esett egy rwb bajnokok ligás Mukiele. Untrade sajna, nézem 73k-ban megy, érdekes, ennyire jó?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2422) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok! Szerintetek érdemes a Dembele-Vinicius kettőst lecserélni a Yedder-Papu Gomez kettősre? Szélső CAM vagy LF/RF pozícióban.

(#2423) Aguinaga


Aguinaga
őstag

[kép]
Mai sbc, első ikonom idén ...
Délelőtt megy EL Isak esett egyik MM packból.. ilyen napom se volt még mint a mai :)

Tényleg csak 320k PS-en??

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#2424) bubuska10 válasza |AP| (#2417) üzenetére


bubuska10
senior tag

Szép gólok! Ilyenkor úgy bánom h én nem tudom elmenteni őket. :D Telóval szoktam felvenni őket meccs után homályosan, aztán havonta 1x visszanézem őket. :DDD Ja, ezt ki kell rakni. Sokoldalú, megvan a kellő mennyiségű pace, védekeznie meg nem neki kell.

Hunreeth, na, pont ezt az Inception csávót bírom. Nem ordibál, hanem elemez.

(#2425) Kristof_94 válasza athlete (#2420) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De arányaiban kb. az a szint. Ami tavaly 23 győzelem volt az most 15. Meg ugye bejutni sem egyszerű.

(#2426) Nandinagy válasza Kristof_94 (#2425) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen ha arányosítasz akkor az, amúgy meg közelében sincs. Gold2-es haverjaim mennek rank2-t megerőltetés nélkül mert egyrészt mindenkinek adnak le meccset másrészt meg egyáltalán nem lett kevesebb vak ettől. Rank3 meg a tavalyi gold3 szint konkrétan.
Idén a wl-nek 0 presztízse van. A profik unják mert nincs top200 a rank1 meg 16 wintől megvan szóval mire játszák le a maradék 4 meccset? A legtöbb úgyis 16-0-ban jut el oda.
Szerintem szétvágták a wl-t és nevetséges lett az egész.

Terelik az embereket a rivals felé de reward meg ott sincs. 7 win azt kész vagy a hétre a fullos rankért a divedben a szezon meg 6-7 hetente ad +2 packot.. Na bumm.

[ Szerkesztve ]

(#2427) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Végül meglett! Kicsit féltem Manétól, de persze nagyon örülök neki, csak ugye megint építhetem át a csapatot, de ez legyen a legnagyobb fájdalmam! :D
Mega pack és 100k pack: 84-es Ziyech volt a csúcs.
TOTW pack: Bastoni, Romero, Elyounoussi.
Utóbbiakat szerintetek érdemes megtartani és várni egy sbc-re vagy inkább adjam el most?

Nandinagy : Szerintem pont ez hiányzott, legalábbis nekem igen. Az előző évben totál stressz volt a WL és a rivals is, állandóan gürcölni kellett a rank 1-ért, ami mindig legalább 12k pont volt. WL még rosszabb volt, ott is mindig a bosszankodás ment. Most meg nem kell ezeken idegeskedni, mindenki megy a maga tempójában, viszonylagos nyugalomban.

[ Szerkesztve ]

(#2428) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nem tudom tavaly hogy volt, de tényleg idén jók a francia lapok, meg tolják is őket rendesen. Lehet a PSG/Műbappe úr miatt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2429) Kristof_94 válasza Mrdevil (#2428) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Martial kiemelkedik közülük, undorító mennyire tolva van az a lap. L/L workrate de mindig mindenhol ott van és a 68-as staminával a 80. percben még szétfut mindenkit.

(#2430) Nandinagy válasza Kristof_94 (#2427) üzenetére


Nandinagy
addikt

állandóan gürcölni kellett a rank 1-ért, ami mindig legalább 12k pont volt.
Ha letoltál 30 wl meccset pontosan 12k pontod lett. PS-en 13.5k környékén volt a rank1 ami nagyjából 4 rivals win. Valamennyi versengés kell mert ennek a hugymeleg mostani wlnek semmi értelme nincs. Rivalsnak úgy szint elite div alatt.
Ha két góllal vezetek valaki ellen az 80%-ban kilép. Akkor meg mire játszak ha azon a meccsen ahol jól megy esélyem sincs kicsit élvezni a játékot?

Arról meg ne beszéljünk, hogy ez a mostani rendszer is csak neked meg a hozzád hasonlóknak kedvez akiket állandóan megjutalmaz a játék, én meg évente kapok 1 értelmes lapot wl rewardból. Mondjuk az utóbbi 3 évben pont egy Neymar jött aki kezdőbe való azon kivül nem sok semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#2431) toxicjew válasza Kristof_94 (#2427) üzenetére


toxicjew
addikt

:))

(#2432) Stylerr válasza Kristof_94 (#2427) üzenetére


Stylerr
addikt

Menj már... Teljesen komolyan mondom, hogy nem szeretnék többet sírást látni a topikban, hogy nem nyitsz semmit, mert gusztustalan az a kijelentésed!
De grat.. Nekem 2 db 81-es. Totw pack szintén 81-esek.

(#2433) Zimmi91 válasza Stylerr (#2432) üzenetére


Zimmi91
addikt

Holnap ugyanúgy sírni fog, hogy nem nyitott semmit az SB rewardbol, ismerhetned ennyire 😏

" Just remember Manchester is RED! "

(#2434) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#2433) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Abból tuti nem! Nem bolondultam meg. :D

(#2435) Digestive válasza Stylerr (#2432) üzenetére


Digestive
addikt

De Kristófnak lételeme a hangulatkeltés! Akkor is ha nem nyit jót és akkor is ha igen. :DDD

Más.

Most kell még Sabitzert venni, mert már csak 19k. :DDD Egyszer úgy is meggazdagszunk belőle. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2436) toxicjew


toxicjew
addikt

Azt olvastátok, hogy aki használta a no loss glitchet, az meg lesz baszva? :D Nem vágom a részleteket, csak belefutottam Redditen. Kivételesen lesz következménye, ha vki csal? :U

(#2437) Mrguba válasza toxicjew (#2436) üzenetére


Mrguba
őstag

Masnaknis az objectivesnel nem ertheto iras van pl a goldnal???nem tudom mit kell xsinalni mert nek olvashato amit ir

(#2438) Stylerr válasza Mrguba (#2437) üzenetére


Stylerr
addikt

Mikor így írsz, akkor mi se tudjuk, hogy mit szeretnél kérdezni. :P

(#2439) Woodslave válasza Mrguba (#2437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem te írtad azt is? ;]

Ja már beszóltak bocs :R :D

De amúgy egyik tényleg nem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2440) Woodslave válasza Digestive (#2435) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kirakom 61.500-ert te megveszed legalább én meggazdagszom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2441) Digestive


Digestive
addikt

3 nevetséges vereséggel indítottam a WL kvalit, de utána zsinórban behúztam az 5 wint vért pisálva.

Holnap nem tudok játszani, úgyh majd jöv 7en. Ez ugye itt azt mutatja, h nem kvaliztam a mostanira? Nyugtassatok meg, h nem voltam balfasz. :DDD

(#2442) Woodslave válasza Digestive (#2441) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha nem nyomtal rá a redeem feliratra akkor nem. Ugyanolyan mint tavaly. Azt észrevetted volna :K :K

Ja e szerint nem reggeltél

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2443) gjoe válasza |AP| (#2417) üzenetére


gjoe
őstag

Na végre egy laliga lap. Jó kis reggeli meglepi lett nekem.
Már ki is vettem, sőt akkor már benzemát is.
Eddig 2 winnél járnak, dec 9 az utolsó meccs. Decemberre 88-as lap lesz, szóval szerintem cam egy darabig megoldva.
A gólok szépek voltak.

(#2444) HdRew válasza bubuska10 (#2424) üzenetére


HdRew
őstag

Inceptiont már régen is néztem, fifa16-17-nél. Az egyik legnormálisabb fazon. Szóval Fekirre fel! :D

(#2445) |AP| válasza gjoe (#2443) üzenetére


|AP|
veterán

Köszi!
Benzemán nagyon gondolkodok én is. Megvan a gold lapja, nem tudom megér-e annyit a POTM. Viszont szrrintem a legjobb LaLigás befejező csatár, szóval nem nagyon van nála jobb alternatíva.
Meglátom hogy adják a pakkok mostanában, ha jön még pár nagyobb fodder szerintem kirakom őt is.

(#2446) Mrguba válasza Woodslave (#2439) üzenetére


Mrguba
őstag

Bocsi este par pohar jager utan irtam :D
Szoval 2 objectivesnel csak faszsagot ir ki.
Egyik a GOLD a masik az a TOTTEHAMES kuldi.
De akkor masnal is...csak honnan tudjam faxt kell csinalni?

(#2447) Woodslave válasza Mrguba (#2446) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma már jó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2448) gjoe válasza Mrguba (#2446) üzenetére


gjoe
őstag

ja és az objektnél a player pikk az hero loan.

(#2449) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hát a wl elég érdekes.

Kezdtem ps5 elsőt nyertem tizikkel masodik bukta. Átmentem ps4-re egyből free win. Aztán két bukta tizikkel meg utolsó perces gól de mindegy megérdemelt vereség volt mindkettő. Vissza ps5 egyből free win :D lehet ezt kellett volna oda vissza ;] . Aztán még egy win. Majd egy bukó.

A ps5 viszont most sokkal jobb volt meg kezdem észrevenni a különbséget és már nem igazán tetszik a ps4-es. Valahogy a kapcsolat minősége is jobb volt igaz ez kb hajnali egykor volt.

Korábbi évek alapján gold 3 néha gold 2 szint vagyok. Idén már a kvali is gondot okoz és fog okozni. Nem is volt semmi elvárásom a wlel kapcsolatban de ha most belegondolok hogy 12 meccsből 4-et kellene megnyerni és gyakorlatilag elite rewardot (totw pack) kapnék akkor ez engem viszont bestresszel kicsit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2450) Digestive válasza gjoe (#2443) üzenetére


Digestive
addikt

Világositsatok már fel, h akkor hogyan is működik ezeknek a lapoknak a fejlődése?

+1 ha tovább jutnak. Ez vilagos.
+1 ha 3at nyernek. Na de összesen, vagy a hátralevő meccsekből? Az eddigi 2 winhez már csak 1 kell a Betisnek, vagy mostantól kell 3at behúzniuk?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.