Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#2601) K.J válasza Mrdevil (#2599) üzenetére


K.J
senior tag

Közvetítéseket kell majd nézni, összekötöd a twitch fiókoddal az accodat, bekapcsolod a dropokat és kapod. Minimum talán 1 órán át futnia kell a műsornak.

(#2602) Aguinaga válasza eM'82 (#2597) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, mindkét dologban igazad van
Köszönöm itt is a segítséget :R:R

PSN: OldSlowhand74

(#2603) Mrdevil válasza K.J (#2601) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaa, azt hittem valami objectives lesz rá, régebben ezek a swap dolgok úgy működtek.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2604) Mrguba válasza Mrdevil (#2595) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem megvan a pont...de nem tudom kit vegyek ki...
PL csapatom van nem is tervezek mast..
Szoval tokmindegy melyiket kukazom ki :D

[ Szerkesztve ]

(#2605) EA's hit válasza dudu5130 (#2594) üzenetére


EA's hit
őstag

Igaz nekem untrade Mendym van, így nem nagyon merül fel még egy darabig a cseréje, de egészen brutál a csávó. Nálam mondjuk fel vannak küldve a támadásokhoz a szélső védők most, hát úgy valami félelmetes, szerintem minden 3. meccsén lő egy gólt kb. (rivalsben), és minden 3 meccsen kioszt legalább 2 gólpasszt. Theot használtam előtte, igaz csak pár meccsen át, mielőtt Mendyt kinyitottam, de az alapján zongorázni lehet a különbséget. Theo sem rossz lap, de Mendy ha lehet, még a tavalyi és tavalyelőtti éveknél is sokkal durvább. Walker volt egy jó darabig a másik szélen, hát konkrétan a legszarabb játékosomnak éreztem folyamatosan, mert ugye Mendyhez hasonlítottam :D Most Cancelo vna, ő érezhetően sokkal jobb Walkernél, de Mendytől ő is messze elmarad. Szóval én még untrade totw Theot is nyithatnék, akkor sem nagyon váltanám le Mendyt :D

(#2606) dudu5130 válasza EA's hit (#2605) üzenetére


dudu5130
őstag

Én nem szeretem ha felmennek. Védekezésben elég csak sprintelni a labdas után, mert esélye sincs. Mindig elveszi ha nem kezd trukkozni.

(#2607) Nandinagy válasza dudu5130 (#2606) üzenetére


Nandinagy
addikt

A high-presst meglehet kezdeni ha felfutnak. Nekem is stay backen vannak de overlappel így azért alkalomadtán felszaladnak ha hívom őket :D
Nekem egyébként pont ellentétes élményem van Theo vs Mendynél. Theo balosa nálam éles szögből nagyon sokszor elsült és szétlőtte vele a rövidet de Mendynek olyan erőtlen az egész. Mondjuk a chem miatt most kénytelen voltam Theo helyett Mendyt venni. Majd kiderül :D

(#2608) Jinxb1rd válasza Woodslave (#2587) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azt vágod, hogy a sima gold upgrade-ba még csak rare se kell és nem 1, hanem kettő rare játékost ad?

És az emberek erre fő elkezdik ezt az SBC-t csinálni? :DDD

We are only Stardust...

(#2609) HdRew válasza EA's hit (#2605) üzenetére


HdRew
őstag

Mendyt én sem hiszem, hogy leváltanám, hatalmas király. Tök jó, hogy ennyire korán sikerült egy értékelhető védőt nyitni.

(#2610) Mrdevil válasza Jinxb1rd (#2608) üzenetére


Mrdevil
addikt

De kevesebb kemisztris az új sbc. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2611) Digestive válasza Jinxb1rd (#2608) üzenetére


Digestive
addikt

Itt 4ért 1et kapsz, ott 11ért kettőt. :D

(#2612) Izéjose


Izéjose
tag

Sziasztok csapatépítésen gondolkozom kb 1 milliót költenék a csapatta eddig filléres fiúkkal toltam várható valami nagyobb piac beesés a nagy ratingeket illetően vagy mindegy mikor vásárolok be ?

(#2613) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ma is megvolt a napi meccsadag, kemény 1 rivalst toltam le, 5-0 ide és idegbajt sem kaptam. :D
DIV 3 rank 1 már megvan, remélem eljutok a div 2-be is. Illetve 8 meccs kell az 50 rivals győzelemhez és a 100k csomaghoz, ami remélem dob egy top lapot. Szerintem 2 nap alatt kényelmesen összehozom.
A kvalival viszont megvárom a szerdai TOTW csapatot és ha gyenge a felhozatal, akkor lehet passzolom... Bár ugye a TOTW pack mindig csábító lesz.
Mané még pályára sem lépett, nem volt időm erre sem.

Ti hogy álltok?

[ Szerkesztve ]

(#2614) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#2613) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Közben azt néztem, hogy ha Sanches és David menne, a helyükre pedig Mané és Tchouaméni érkezne, akkor maxos lenne a chem. Ezt a kis franciát próbálta már valaki? CDM-ben lenne. Statok alapján elég jónak tűnik és potom pénzért megy.

(#2615) marcess válasza Kristof_94 (#2614) üzenetére


marcess
senior tag

Olyan mint a pl-ben Sissokko, nagydarab, tank szerű, olyan gyorsan szabadulj a labdától vele játékos, jól szerel tűrhető pace és pass .

(#2616) Jinxb1rd válasza Digestive (#2611) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jaaaaa. Így már más. Így viszont már jobban megéri.

We are only Stardust...

(#2617) PEZZY93


PEZZY93
tag

Meglett a div1… :D Nem volt egyszerű, ekkora delayben.. Jó lenne elérni az elitet.

Tegnap délután óta néha a játék be-be “szaggat” . Másnál nincs ilyen?

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#2618) K.J válasza Mrdevil (#2603) üzenetére


K.J
senior tag

Van olyan is, icon swap pl. De az más :)

(#2619) thebigK válasza PEZZY93 (#2617) üzenetére


thebigK
addikt

Grat! Milyen platform?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2620) PEZZY93 válasza thebigK (#2619) üzenetére


PEZZY93
tag

PS5.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#2621) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap 3 meccsre volt időm. 1 sb két rivals egyik dc a másik delay lose.
Reggel 1 meccs vereség, 1 gyors win meg egy dc (saját net xarakodott)

Eszembe jutott ennyi játékkal túlságosan nem lehet haladni :U Fennmaradni nem volt kedvem 10 óra után...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2622) szabesz0524


szabesz0524
csendes tag

Sziasztok,

Tudnátok abban segíteni, hogy ps4-s Fifa22 és PS5-s Fifa22 tudja együtt játszani?

Köszönöm
üdv
Szabi

Jogi megfogalmazás: Az oldalon megjelent képek, videók, írások a véletlen művei! Ha bármely egyezés lenne élő, halott, vagy élőhalott emberekkel akkor az kizárt dolog mert nem tudom!

(#2623) Woodslave válasza szabesz0524 (#2622) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2624) LendvaiFeri1 válasza szabesz0524 (#2622) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem. :N

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2625) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kérdezek egy baromságot de tényleg nem értem. Amikor nézek videókat úgy látom mintha a pályához képest arányaiban sokkal kisebbek lennének a játékosok, mint ahogy én látom a saját tvmen. Lehet tényleg csak azért mert túlságosan fixált vagyok a labdára vagy a labdás játékosra nem tudom.

A 16-oson belül is a mást nézek úgy tűnik lézeng pár játékos megy a dribbling passzolás, saját játékomon belül meg mint a tömött buszmegálló :D

Most coop kamera 20-2-ben játszom amúgy szóval ennél nagyon kisebb nem is lehetnének a játékosok max ha 0-ra veszem.

Lehet többet kellene visszanéznem saját játékom hátha kiderülne csak az agyam "játszik" velem. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2626) PEZZY93 válasza Woodslave (#2625) üzenetére


PEZZY93
tag

Én Tele broadcast-en játszom, 20-0-ás beállításon. Szerintem függ még az adott stadionokon is.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#2627) Woodslave válasza PEZZY93 (#2626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és milyen, mekkora kijelzőn. A tele broadcast jobban nézett ki de gyakorlatilag nem látom kinek passzolok :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2628) mcwolf79 válasza Woodslave (#2627) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is tele broadcast -on játszom . Alapból nem sok mindent mutat, de ha úgy állítod be ahogy a kolléga mondta úgy elég nagy területet belátsz. Ugye a 0-ás értékkel kikapcsolod a Zoom-ot , így belátható a pálya .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2629) Woodslave válasza mcwolf79 (#2628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megnézem úgy de mivel jobb akkor mint a coop. A tele broadcastot azért szeretem mert azt jobban látom mit csinálok a játékossal, de tényleg a cb- cm passzot nem látom mondjuk én ilyen 15-5 körül használtam. Váltogatni nem szeretek mert arra meg nem áll rá a szemem, ezt a coopot is nehezen vettem be. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2630) PEZZY93 válasza Woodslave (#2627) üzenetére


PEZZY93
tag

Egy 55"-os tévén :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#2631) gjoe válasza Woodslave (#2627) üzenetére


gjoe
őstag

Ez egy jó kérdés, ez engem is pont érdekelne.
Játszik valaki ultra széles 21:9 vagy hasonló monitoron? Többet lehet látni a pályából?
Amúgy nekem is tele broadcast van az említett beállításokkal, már kezdem megszokni, hogy sűrűn kell nézni a radarképet.

Másik: Mennyire nem érnek a statok semmit az már nevetséges
Valami 40-50 long shot értékű védőtől kaptam már gólt 25-ről. Nekem meg a 90-es értékű középpályásom kaput sem találja el.

Throug Ball: Támadó térfélen bárkit indítok az rövid, vagy hosszú, vagy passz a védőnek. Bezzeg a jobb lábas koundenak bal szélen bal lábbal 50-60 méteres tökéletes indításai vannak saját térfélről.

(#2632) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] hát emiatt a totw miatt se lesz túl érdemes stresszelni :U

azért brutál emberek ebből a picbkből Ronaldo, Mbappes, Marquinos stb..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2633) Szjoci27 válasza gjoe (#2631) üzenetére


Szjoci27
tag

Sajnos a játék arra "nevel", hogy ész nélkül nyomkodd a trough ballt. A legtöbb játékos ezt csinálja, 0 játék. Nem is értem, hogy ebben mit lehet élvezni.

A másik a finess. Már ott tart a dolog, hogy inkább kipasszolják a 16-oson kívülre a labdát és jön a finess shot, mert abból nagyobb eséllyel lehet gólt szerezni. Legalábbis is én kb. 10/8 gólt kapok belőle :DD Azért az kicsit frusztráló, amikor az ellenfél tulajdonképpen helyzet nélkül lő 3-at, mind 20-ról finyába tekerve, nekem meg az is kimarad, amikor a kapust kijátszom 2:1-ben, de nyilvan még visszaér és véd :))

(#2634) HdRew válasza Woodslave (#2632) üzenetére


HdRew
őstag

Azért egy Felipe Anderson SIF, Lewandowski, Firmino, Haaland nem rossz. Az a Felipe Anderson különösen jól néz ki így, hogy egy újabb informot kap. :D Azon csodálkozom, hogy Salah nem kap.

(#2635) Woodslave válasza Szjoci27 (#2633) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdkes ez se div 4 rank 2 se fut champben nem vettem észre hogy bárki ezt a finesst spammelte volna ellenem

Hunreeth akkor úgy mondom nekem. Egyetlen nincs aki miatt átvariálnám a csapatot, pedig nagyon viszket a tenyerem. Ha mindenkit eladok jöhetne CR7 de nem hiszem hogy lenne értelme :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2636) gjoe válasza Szjoci27 (#2633) üzenetére


gjoe
őstag

Pont hogy nem. Idén leszoktat a through ball ról.
Pedig része a valódi játéknak is.

Woody: Csináltam kb 20db pikket. 1db 87-es fodder a többi ment mindig vissza. Egy db értelmes lap nem jött belőle.
Ennyi erővel kb quick sell nyomhattam volna 80 lapra.

(#2637) Woodslave válasza gjoe (#2636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nekem is Llorison kívül nem volt értékelhető. Mondjuk Edersont el tudtam adni szóval megérte

Pedig annyira megfogadtam idén nem szopódok be ezekre. Csak amikor a twitteren vagy futbin kommentben látod ezeket akkor na még egyet. Hátha most húzom meg a tutit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2638) HdRew válasza Woodslave (#2637) üzenetére


HdRew
őstag

Mondjuk Inceptionnek bejött egy Van Dijk, meg a haverjának is nyitott KDB-t, meg RTTK lapot. A szerencsefaktor. Majd én is csinálok 20-30 darabot, aztán meglátjuk.

(#2639) Woodslave válasza HdRew (#2638) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja láttam.

mondjuk nekem most nem maradt egyetlen non rare lapom se :D Több raret meg nem rakok bele. Azt hiszem ez talán még nem az a pont ahol minden bronzból ezüstöt, ezüstből meg common goldot kellene kraftolnom emiatt az sbc miatt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2640) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

kb 15bol jott nekem Ter Stegen, Alisson, rttk Traore, Dybala, T. Silva, De Gea, nem rossz.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#2641) Woodslave


Woodslave
nagyúr

The earliest you can get the 100k Pack from FGS Swaps is July 8th :C - nem tudom így van-e de akkor király :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2642) dudu5130 válasza HdRew (#2634) üzenetére


dudu5130
őstag

Én az IF-et használom, be is fogok ruházni a SIF-re. Melyik nap érdemes venni?

(#2643) raven84


raven84
senior tag

17 volt az utsó fifám szal újnak számítok. Megéri most még 200k-t squad frissítésre költeni vagy inkább tartsam a coint sbckre?
Llorente, Kimpembe, Marquinhos és Donnarumma jönne.
Valverde, Kounde, Militao és Oblak menne.

(#2644) Woodslave válasza dudu5130 (#2642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez még csak predi közel sem biztos hogy ez lesz azért ez az sif túl közel lenne.

Hát ahogy nézem tuti nem az első nap. Nem olyan hidden gem amiről mondjuk pár nap után derülne ki hogy brutál jó meta lap. Szóval mielőtt kikerül a packból. Ha megnézed bármelyik hasonló kaliberű lapot, akkor folyamatosan csökken az áruk, kikerül a packból van egy kis emelkedés de szinte elhanyagolható...

If Felipe szombaton volt a legolcsóbb. Aztán 25k szerdán amikor még 7-ig nyitható és csütörtökön kicsit drágább majd folyamatos csökkenés. Nem nézek meg minden lapot de nem lepődnék meg hasonló mintán.

Bár tegnap vettem egy Raphinát aztán ma 6k-val olcsóbb. Megvárom hátha visszaugrik csütörtökön addig nem adom el.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2645) toxicjew válasza Woodslave (#2641) üzenetére


toxicjew
addikt

Tavaly is ez volt, egy örökkévalóságig tart osszeszedni :D

(#2646) EA's hit


EA's hit
őstag

Tegnap második nekifutásra már meglett a wl kvali, de azért ez is necces volt. Az első meccsről írtam is, undorító 9-2-es vereség, utána viszont jött 4 win zsinórban, megvolt az első olyan meccsem is, ahol leadta a wint az ellenfél. Aztán persze nekiállt szopatni a játék és jött 3 vereség, úgyhogy totál le is mondtam már az egészről, de az utolsó meccsen sikerült végül behúzni. A "rewardokból" egy db 82-es lap volt a csúcs, kíváncsi leszek az első idei wl-re :D

(#2647) Woodslave válasza EA's hit (#2646) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én agyalok mikor kezdjem. Igaz elite játékos lettem :C :W :D (csak hülyülök mielőtt valaki még azt hiszi elhiszem) de azért nem bízok benne erősen hogy tudok kvalizni. Bár abban se hogy újra össz tudom szedni két nap alatt az 1500 pontot. Valszeg megint szerda - csütörtök éjszaka lesz attól függően hogy megy. Tényleg tudnám már lexarni. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2648) dudu5130


dudu5130
őstag

EZ az új Vidal gold Barella helyett megérne 80k-t? Pace-n kívül elég jó statjai vannak. 4-2-3-1-ben lesz pivot.

(#2649) |AP|


|AP|
veterán

ma itthon vagyok, gondoltam megpróbálom a WL kvalit.
Most az eddigi legjobb eredményemmel nem lett meg :DDD
Mindent eldöntő utolsó meccs volt, de ott meg esélyem sem volt :(

Mérgemben elkezdtem újra összegyűjteni a pontokat és véletlenül feljutottam a div3-ba :)

Amúgy fogalmam sincs mikor érdemes próbálkozni, mikor van a legtöbb esély.
Én még egy leadott meccsel sem találkoztam, vért izzadós mindegyik (vagy sima vereség :DDD )

(#2650) PEZZY93 válasza |AP| (#2649) üzenetére


PEZZY93
tag

Szerintem hétvégén éri meg a legjobban, amikor mindenki a WL-t tolja. Akkor talán kevesebb olyannal találkozhatsz, akik állandó wl résztvevők. Én amúgy wl után levezetésként egyből letolom gyors a kvalit is :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.