Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) Mardel válasza reelc (#52450) üzenetére


Mardel
őstag

Igen, most mikor vettem 1.25$ felett kellett volna fizetnem.
Itt is köszönöm bullseye-nak a soundtrack kulcsát. :R

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#52452) Wolverine válasza nepszter1 (#52442) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne számíts rá, max. 25%-ot kaphat szerintem... A SIGames nem az a leárazós cég.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52453) ayo válasza Mardel (#52451) üzenetére


ayo
addikt

IGS supportja nekem anno nem segitett hasonlo ugyben sajnos...

http://jateknaplo.blog.hu

(#52454) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Éjféltől az Euro Truck Simulator 2 megkapja a -75%-ot GMG-n.

(#52455) reelc válasza maddionmax (#52454) üzenetére


reelc
veterán

Náluk az ilyen kedvezményekre a -20%-os vouchert rá lehet tenni?
Lesz egy Warhammer 40000: Dawn of War pack.

[ Szerkesztve ]

(#52456) szami777 válasza reelc (#52455) üzenetére


szami777
addikt

Igen, ezekre megy még külön a 20-as voucher is.
(#52457) maddionmax már megy:
(#52458) reelc speckó voucherjük van, ami elvileg kicsit késöbb látható lesz talán
addig ezt probáld:TAREM-4PLAY-VOUCH

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52457) maddionmax válasza maddionmax (#52454) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Bocsánat, elnéztem. 1-től lesz.

Némelyikre rá lehetett, de nem mindre.

(#52458) reelc válasza maddionmax (#52454) üzenetére


reelc
veterán

Már nem engedte szerkeszteni...

Úgy látom, hogy a Steam akciójában is pont ennyi az Euro Truck Simulator 2. 4,99 Euro, -75% kedvezménnyel.

(#52456) xsanyi77: Köszi. Szóval vagy engedi, vagy nem. A Vouchernél láttam, hogy oda van írva, majdnem minden játékra.

[ Szerkesztve ]

(#52459) szami777 válasza reelc (#52458) üzenetére


szami777
addikt

Elfogdja a vouchert, így most az euro track simulator 2 4 euro a gmg-n

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52460) reelc válasza szami777 (#52459) üzenetére


reelc
veterán

Értem, köszi.
Van valami szabály a Voucher felhasználásra? Többet is lehet használni? Persze nem egy játékra gondoltam.

Hm. A számláló és a fő oldal mást mutat, de már él az akció.
Company of Heroes alapjáték 2 Euro.

(#52461) szami777 válasza reelc (#52460) üzenetére


szami777
addikt

nem tudom, szerintem egy vouchert egy napon többször felhasználhatsz, de egyszerre egy terméket vehetsz a kóddal.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52462) cikasz válasza maddionmax (#52364) üzenetére


cikasz
őstag

Hát én megvettem, PayPal-al. 2,972 HUF lett. Nekem nem volt meg egyik sem :B

Ui.: És gondolom a regisztráció miatt kaptam 5 játékot free.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#52463) echterion válasza szami777 (#52456) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, amazonon várható valami azonos mennyiségű dolcsiért való árusítás? Most nem találok ilyet, pedig a kieg két dodóért best buy lenne (most gmg-n voucher-rel 2 euro a kieg).

**********

(#52464) reelc válasza szami777 (#52461) üzenetére


reelc
veterán

Itt találtam infót.

(#52465) ussseal


ussseal
tag

AOE II HD is végre megkaphatná a -75%-ot, ezt az árat még mindig kissé irreálisnak tartom egy több mint 13 éves játék feltupírozásának :)

(#52466) Mate válasza ussseal (#52465) üzenetére


Mate
nagyúr

Ne így fogd fel. Jelenkor egyik legjobb stratégiai játéka?

Igen. Hát akkor miről beszélünk? :D

Inkább az új vicc kategóriába tartozó szaroknak van szánalmas áruk.

(#52467) szami777 válasza echterion (#52463) üzenetére


szami777
addikt

2 euroért jó vétel csak a dlc, amazonon nincs nagyon ebből dlc akció, csak az alap, steamen is drágább :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52468) ussseal válasza Mate (#52466) üzenetére


ussseal
tag

Tudom, nekem is az egyik legmeghatározóbb játékélményeim közé tartozik, de túl szarrágó vagyok ahhoz, hogy majdnem 10 eurót kiadjak érte :D

(#52469) Mate válasza ussseal (#52468) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem egyetlen bajom, hogy nem lett elég HD :)

(#52470) reelc válasza szami777 (#52467) üzenetére


reelc
veterán

A Gold rosszabbul jön ki árban, mint az alap játék, és hozzá a DLC. Érdekes.

Jó kis akciók

Gameflytól lehet gond nélkül vásárolni? Nem Amazon, stb. szint?
Gamefly Rockstar akciók
"the voucher code GFDNOV20 (in UK GFDNOV20UK) for 20% OFF :D "
Valaki nagyon kereste délután az L.A. Noire Complete-t. Most a Bullyval jó kis vétel.

[ Szerkesztve ]

(#52471) ussseal válasza Mate (#52469) üzenetére


ussseal
tag

Jaja, elméletileg ugyanaz a tizenxéves motor hajtja kicsit felturbózva, úgyhogy emiatt is meglehetősen sokallom az árát :)

(#52472) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Azt hittem jól kiköltekezem magam idén az Amazonon, de nem így lett, az akciós játékok már vagy megvoltak vagy nem érdeltek. Egyedül csak egy digitális példányt vettem tőlük a GTA V-ből 6.900 Ft-ért, mondjuk szerintem ennyit megért :U

(#52473) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Dead Rising 2 aktiválásról mit lehet tudni? 1200 a dobozos a Tescoban, de gyökér GfWL van rajta, így nem mertem megvenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#52474) sagem válasza Darth_Revan (#52472) üzenetére


sagem
addikt

gta V? gondolom nem pc-re:P

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#52475) Mate válasza sagem (#52474) üzenetére


Mate
nagyúr

De, amazonnak van pc-re is ;]

Nekik mindenük van :D

[ Szerkesztve ]

(#52476) Darth_Revan válasza sagem (#52474) üzenetére


Darth_Revan
veterán

PS3.

(#52477) sagem válasza Darth_Revan (#52476) üzenetére


sagem
addikt

távozz tőlem sántán! ilyen ördögtől való szerkezetekkel ne kisértsd a mi békés pc-s világunkat!:D ;] ;)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#52478) FollowTheORI válasza reelc (#52455) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Énis most húztam ezt be. :)
Sose fogom kijátszani mind szerintem, de régi warezos emlékek miatt jó lesz néha elővenni.

TAREM-4PLAY-VOUCH

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52479) maddionmax


maddionmax
aktív tag

GMG is elmehet a búsba! Eddig minden játékhoz amihez volt értelmes DLC leértékelte azt is, Grid 2-nél nem. :(

(#52480) reelc válasza FollowTheORI (#52478) üzenetére


reelc
veterán

Számolgattam, a Steamen kb. a felére jön ki csak a komplett első rész. Sőt rosszabbra.
Ez nagyon jó vétel most a GMG-n, bár én sem tudom, valaha eljutok-e a II-ik rész végéig. :) Régen az első alapjátékkal sokat játszottam.
Sajnos elaludtam, nem tudtam megvenni a 2 Eurós Company of Heroest.

[ Szerkesztve ]

(#52481) FollowTheORI válasza reelc (#52480) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja ennél olcsóbban nem kapod meg sehol soha. 22 EUR. :)

Talán még Amazonon lehet ugyanennyi majd. Szóval igen most kell/kellett megvenni. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52482) reelc válasza FollowTheORI (#52481) üzenetére


reelc
veterán

Az Amazon is drágább lesz.
Na, ezt bebuktam. Nincs annyi pénz a vásárlós kártyámon, és mivel hétvége van, utalni sem tudok rá.
Pedig a -75%-on felül bevette a -20% kopont is.

Nem baj. Úgy látom azon a GMG akciós képen, hogy délután lesz mégegy Warhammer -75% akció... kicsi a kép, de talán a Dawn of War GOTY, Dawn of War II, és a Space Marine lesz.

(#52483) grizlisandor válasza zone (#52435) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én kaptam egy ilyen e-mail-t, 1$ fizettem érte, és kapok valami TF2 itemet... Pedig már rákészültam, hogy Torchlight-ozok meg Chivarly-zok. :D Remélem a TF2 item ér legalább pár kulcsot...

Hello Yogscast Pre-Purchasers,

Thanks for supporting the The Yogscast's Dwarven Dairy Drive!

Unfortunately, the version of the site that you purchased from was not intended for the public and did not properly represent the structure of the promotion. With that in mind, redemptions will work as follows:

- Users who donate over $1 will receive a TF2 "Heart of Gold" DLC
- Users who donate over $25 receive Torchlight, Chivalry, Shank 2, Magicka: Wizard Wars, Sonic All-Star Racing Transformed, Napoleon Total War and the Yogscast War of the Vikings

The content will appear on your download pages after the launch of the promotion. If you wish to increase your order, you can do so by using the order adder on the top of your download page:

https://www.humblebundle.com/s?key=xxxxxxxxxxxxxxx

Thank you for supporting Oxfam, Special Effect, Little People UK, GamesAid and War Child. Feel free to contact us if you have any problems and sorry for the confusion.

(#52484) ollie válasza grizlisandor (#52483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De hol lehet ezt megvenni? Betehetnéd a linket.

***

(#52485) cskamacska válasza Mate (#52466) üzenetére


cskamacska
addikt

"Inkább az új vicc kategóriába tartozó szaroknak van szánalmas áruk." Mint a Company of Heroes 2-nek? ;]

Egyébként az Age of Empires II-nek sikerült az a mutatvány, hogy 16000 forintért került a boltbokba, mikor 60-70 ezret kerestek az emberek. :DDD Így 14 évvel később az már tényleg a minimum, hogy GoG.com árak többszöröséért adják.

ollie: https://www.humblebundle.com/yogscast Csak épp nem működik, ugye.

grizlisandor: Ez a rendezvény az adakozásról szólna, nem a TF2 sefterkedésről, épp ezért nem cserélhető a Heart of Gold TF2 dísztárgy. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52486) ollie válasza cskamacska (#52485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont azért kértem linket, mert a hivatalos még nem működik, de ő mégis megvette valahogy/valahol.

***

(#52487) arty válasza Darth_Revan (#52476) üzenetére


arty
veterán

amazon árul kódot psn-re?? :O

(egyébként azt tudod, h a psn verzió - a lemezessel ellentétben - komoly popup gondokkal küzd?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#52488) FollowTheORI válasza reelc (#52482) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az szerintem már nem a teljes csomag lesz... valami biztos hiányzik belőle. De majd kiderül. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52489) djculture


djculture
félisten

g2a:


[ Szerkesztve ]

(#52490) reelc válasza FollowTheORI (#52488) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem az a 3 alapjáték lesz, amit írtam... és nem is biztos, hogy csomagban. Csomagként nem is látom az oldalon.
Amúgy meg jelenleg jobban járnék a Dawn of War 1 komplett összeszedésével. Addig úgysem játszanék a 2-vel, amíg az elsőt végig nem vittem. Ez akár évek kérdése is lehet, mert ugye nem csak játszik az ember, és nem csak egy játékkal.
Szóval nem veszítettem semmit. :)
Csak pozitívan.

[ Szerkesztve ]

(#52491) FollowTheORI válasza reelc (#52490) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet csomag, csak ugye külön kódot kapsz mindegyikre.
A Franchise Pack meg egy kód.

De értem ja... én már kitoltam nagyrészt ezeket, talán csak két-három részt/kieget nem (warezba). Csak most meg is vettem. :DDD

Egyébként nagyon időrabló... szóval tényleg évek kérdése lenne végigtolni. :DD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52492) reelc válasza FollowTheORI (#52491) üzenetére


reelc
veterán

Nekem csak a legelső rész van meg. Régen megvettem akcióban a GOTY-t. Tetszik a Warhammer 40K világa, és jó kis játék volt. A többi részről néztem gameplay videókat, stb. szóval nem zsákbamacskát vettem volna.

(#52493) grizlisandor válasza cskamacska (#52485) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tudom jól, hogy adakozásról van szó!
Csak szeretem azt kapni, ami meg van beszélve/leírva... Főleg ha fizet az ember érte még, ha jelképes összegről is van szó...

(#52494) maross


maross
veterán

Legend of Grimrock 80% akcios, 2.19 euro, mindenkinek ajanlom aki regi labirintus-rpg feelingre vagyis uj kontosben, jo jatek lett.

mas: border2 goty most hol a legolcsobb?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52495) bladegery válasza maross (#52494) üzenetére


bladegery
senior tag

elvileg itt

gergely-szabo.com

(#52496) marcusa válasza bladegery (#52495) üzenetére


marcusa
addikt

Ez biztos Goty?
Én ezt nézegetem: [link] :)

:-)

(#52497) maross válasza bladegery (#52495) üzenetére


maross
veterán

Koszi. marcusa: nem goty, de azert megtalaltam azt is :). De nem szeretem nuuvemet.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52498) grizlisandor válasza djculture (#52489) üzenetére


grizlisandor
addikt

3,99 ért van fent a Space Marine, de végre beruháztam rá. :) Köszönöm.

(#52499) Anonymus X


Anonymus X
tag

Valakinek nem maradt fölöslegben Bad Company 2 Originről? Sajnos lecsúsztam róla.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#52500) maddionmax válasza marcusa (#52496) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, én is nézegetem ezt, de attól tartok most megveszem, Karácsonykor meg 5-6€ fogják dolbálni...legalábbs ahogy esett az ára eddig, nem csodálkoznék.

reelc: Win/Mac verzió egyben

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.