Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) FollowTheORI válasza gszp (#52248) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52252) gszp válasza FollowTheORI (#52251) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszi!

Biztos? :DDD

(#52253) DeFranco válasza danih (#52233) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Formában vagy látom :D

(#52254) cskamacska válasza FollowTheORI (#52242) üzenetére


cskamacska
addikt

És milyen új színt vitt bele amit a Thief 15, és a Deadly Shadows 8 évvel ezelőtt nem? :P

2013-as játékhoz képest nekem rettenetesen behatároltnak tűnik egy-egy helyszín játéktere. :(
Az AI meg buta. Arról nem is beszélve, hogy mikor egy hullát dobtam eléjük, akkor azt hittem hogy minimum egy hadsereg fog rám törni, és szisztematikusan átkutatják az egész városrészt, nekem meg bújkálnom kell erősen. Ehhez képest volt egy kevés kiáltozás, némi langyos körbetekintés(még hogy tereptárgyakon mászkáljanak keresztül utánam az NPC-k, ugyan), és el is felejtették az egészet.
Ezt The Saboteur-ben még elnéztem, mert az GTA felől közelítette meg a dolgot, és így is volt elég hajkurászás benne a túlerőben lévő náczikokkal, de 2013-ban ott tartani, mint a Thief másfél évtizede.. újítás, kérem. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52255) Sethdobaloah válasza joe-ker (#52157) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

steamen 7,41EUR az ETS 2 Gold bundle, ez szerintem olcsóbb.

...csak én vagyok helikopter?

(#52256) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Az első 5 Assassin's Creed (1, 2, Brotherhood, Revelations, 3) most -50%. Az első két rész 10€-ért nagyon megéri.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52257) Satan_Claus válasza Sethdobaloah (#52255) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Jaja, 10 perce vettem meg en is, van hozza festes pack is :D

[link]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#52258) Crytek válasza Csapoati (#52240) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor csak engem szívat ez is,mert nem adja be se a paypalt se semmi mást:-(

Next PC Upgrade: 2022

(#52259) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Őőőőőőőő ez normális működés? :U

Dishonored RHCP (RU) GOTY

Megvettem Steamen.... Amikor rámentem, hogy install game, kiírta, hogy valami steam code update vagy ellenőrzés, vagy mi a szar, de semmit nem csinált, nyomtam egy cacelt és a játékaim között ott sincs a Dishonored :W

Nem is érzékeli, hogy megvettem, de bezzeg az email is jött a vásárlásról :(((

[ Szerkesztve ]

(#52260) joe-ker válasza Sethdobaloah (#52255) üzenetére


joe-ker
senior tag

Most már igen,eddig 10€ volt. Azért linkeltem olcsóbbat.

(#52261) reelc válasza cskamacska (#52254) üzenetére


reelc
veterán

Az újításról ez jutott az eszembe:

A marketingre költik a pénzt, nem az újításra. :)
Már úgy 10-12 éve fejlett MUI-val :) (Mesterséges UnIntelligencia) voltak tele a játékok. Meg scriptekkel. Volt akinek tetszett a játék, volt akinek nem.
Pl. a Half-Life egyszerűen élmény volt számomra. A Thief, a Deus Ex, Max Payne, Oddworld és társaik is. Kísérleteztek, meglévő műfajokat olvasztottak össze, új dolgokat kreáltak a készítők. Jól néztek ki a játékok, volt történet, kihívás, még gondolkozni is kellett (ok, a Doom-ban nem kellett gondolkodni, de annak is megvolt a varázsa :) ).
Többek között ezért tetszett a Morrowind: ha a fejedbe vetted, elindultál egy irányba, és nagyon messzire juthattál. Megvolt a szabadság érzete (illúziója), hogy hatalmas a bejárható terület, nincs megkötve a kezed, azt csinálsz, amit akarsz. GTA/Scarface stb. játékokban is mászkálhatsz össze-vissza. Rád volt kihegyezve, nem multira, meg mikrotranzakcióra, stb-re.
Nagyon régen volt a tv-ben egy műsor, ami a játékok mesterséges intelligenciájával foglalkozott.. a fókuszban a Black & White volt. Nem semmi koncepciója volt a játéknak, tényleg voltak benne újítások.

Az, hogy 2013-ban vagyunk, kb. azt jelenti, hogy az aktuális folytatások folytatása megjelenik, a készítők szerint "next gen" grafikával, bámulatos pályákkal, egyedi mesterséges intelligenciával, egyedi játékélménnyel, stb., és olyan rendesek, nem feledkeznek meg Rólad, majd vehetsz DLC-ket. De írhattam volna 2008-at is. :) Vajon hol tartana az ipar, ha ezeknek az erőforrásoknak egy részét pl. új IP-kre, vagy játék tesztelésre, optimalizációra, stb. fordítanák? Esetleg megveszed a játékot, és elégedett vagy vele? Nem kell egy halom patchre várni, hogy alapvető hibák megszűnjenek? Ok, a kiadók sűrgetik a fejlesztőket, stb. Ez mindíg is így volt. Amúgy tisztelet a kivételeknek, biztosan vannak.

Jól emlékszem ez a DLC mizéria kb. az Oblivionnal kezdődött? Arra emlékszem, hogy nagy port kavart az x Dolláros lópáncél. :)
Szerintem az elmúlt évek legnagyobb újítása az indie játékoknak a teret biztosítása. A Kickstartert is jó ötletnek tartom. Az elmúlt 15-1x évben rengeteg kis kiadó halt meg, adta el magát nagyoknak, és utána halt meg, vagy még "él" a nagy részeként, és csinálja ugyanazokat, amiket elvár tőle a tulajdonos. Szorosan fogják a kreatív embereket, a kreativitás szép lassan megfullad, és aki nem bírja, ott is hagyja a fejlesztőstúdiót, ahol rengeteg dolgot elért.

Na de, pénz beszél, majd a reklám hatására megveszik a tömegek. Akár van benne kutya, akár nincs. Jövőre vadászgörény lesz helyette, mert ez újítás. Köhögni fogsz a szagától célzás közben. :)

(#52262) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#52259) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Steam ki/be logolás megoldotta...

(#52263) n@p@lm válasza zone (#52133) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi!

(#52264) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Csak jelezném, hogy a GMG akciókat egy kis hiba miatt lelopkodták, tehát ezek lesznek még:

https://www.copy.com/s/gipTcdJTxZqqrcFT/GMG

Lapozz az oldalon.

Lesz a vége felé Grid 2 DLC vásár is :)

[ Szerkesztve ]

(#52265) Zamery válasza cskamacska (#52254) üzenetére


Zamery
senior tag

Az új szín az volt, hogy meg lehetett "szállni" élőlényeket, patkányt, halat, sőt embert is, és így is be lehetett jutni különböző helyekre, meg át lehetett verni az őröket. Az AI meg nem tökéletes, de szerintem egy lopakodós játékban ahol az a lényeg, hogy elkerüld a közvetlen konfliktusokat, a készítők sem számítanak arra, hogy egy hullát dobsz az őrök elé a játékban. :) Nekem ez például eszembe se jutott volna. A lootolás, meg a fejtörők megfejtése a Bioshockot (is) idézi, ami nem rossz dolog, mert szerintem mind a 3 része nagyon jó.
Az új játékok amik nem a GTA-t veszik alapul, azok sajnos ilyenek, (behatároltak). A Sleeping Dogs nekem az év játéka, de a GTA 4-et nem tudtam végigvinni. Mondjuk nézd meg az új COD-ot (nagyon rossz példa), csak egyfelé lehet menni, (rail shooter X+1) mert különben lezuhansz/meghalsz, és mindez 2003 óta semmit sem változott. Egyébként kíváncsi vagyok az új Thiefre, meglátjuk majd milyen újdonságokat fog hozni...

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#52266) KaiotEch válasza maddionmax (#52264) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mikor kezdődik?

(#52267) FollowTheORI válasza maddionmax (#52264) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kösz. :) Remélem nem kavarják meg... és akkor lehet időzíteni órát. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52268) gszp


gszp
csendes tag

Nuuvem: jelentem, be lehet aktiválni az origin játékokat, legalábbis nekem a Dragon Age-et sikerült!

Köszi Ronaldinho! :DDD

(#52269) ChingChang


ChingChang
csendes tag

Azért van különbség amazon és gmg között, most megy gmg-n a Max Payne, ugyanez amazonon kicsit más árban van..

(#52270) ChingChang


ChingChang
csendes tag

Free Enclave: [link] regisztrálni kell.

[ Szerkesztve ]

(#52271) xavix13 válasza ChingChang (#52270) üzenetére


xavix13
senior tag

Szerintem rossz a link.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#52272) ChingChang válasza xavix13 (#52271) üzenetére


ChingChang
csendes tag

szerintem nem , csak levan terhelve, rengetegen rászabadultak..

[ Szerkesztve ]

(#52273) Mate


Mate
nagyúr

Metro Last light hol várható jóárasítva?

(#52274) Malachi válasza Mate (#52273) üzenetére


Malachi
addikt

Steamen most 20 EUR, az nem tudom, mennyire jó.

(#52275) ZozzHUN válasza Mate (#52273) üzenetére


ZozzHUN
addikt

[link] 13,6$

(#52276) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#52275) üzenetére


ZozzHUN
addikt

[link]

Amúgy ezen az oldalon figyelik elég jól a leárazásokat, érdemes nektek is követni, adott esetben 0. hsz-be is befér :)

szerk.: látom már benne van :C

[ Szerkesztve ]

(#52277) Joe Swanson válasza ZozzHUN (#52275) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Steamtradesen olcsóbb!

(#52279) viharhozo


viharhozo
addikt

Ezzel lehet barmilyen problema vagy megveheto?

Nem kovettem a dolgokat, uj EA-s cuccok soha tobbet nem lesznek Steamen?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#52280) Zamery válasza ChingChang (#52270) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszi, behúztam!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#52281) section9 válasza ZozzHUN (#52278) üzenetére


section9
őstag

Ez nem régiófüggő?

(#52282) warcat válasza section9 (#52281) üzenetére


warcat
veterán

De.

Érdekesség: Skyrim amcsi amazonon digitális formában,ezt is megértük.

EA: It's in the crate!

(#52283) GoZoL


GoZoL
senior tag

Crysis 3-nak az ára folyamatosan változik? Tegnap valaki írta 7 $, ma reggel ránéztem 10 $ volt most meg megnézitek 12 $. Kopnak a kulcsok? :)

(#52284) ForRedGlory válasza ZozzHUN (#52278) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kösz a tippet, én hülye amazon mobilról megvettem, erre most látom, hogy ez US only... Kiírhattad volna baszod, Steam beintett az aktiválásnál. :W

szerk: Ha valakinek van ötlete, hogy lehet ezt elcsencselni valahol pl steamtrades, ne fojtsa magába :D Ehhez már hülye vagyok, de odaadom a kódot, aztán bizniszelhet vele.

(#52285) Youri: Utólag könnyen okos az ember. Na téma részemről lezárva, tanulópénz.

[ Szerkesztve ]

(#52285) Youri válasza ForRedGlory (#52284) üzenetére


Youri
veterán

Kicsit szűrni kéne az agyatlan linkelgetést :U

Mondjuk amazonon minden US only, ez önmagában még nem lenne gond, de van ami régiózáras.

Steamtradesen megpróbálhatod elpattintani valamire

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#52286) maddionmax válasza ForRedGlory (#52284) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sajnálom, hogy így beleszaladtál...de áruld el kérlek Saints Row-nál hol a US only?

Becsszó nem látom.

(#52287) Youri válasza maddionmax (#52286) üzenetére


Youri
veterán

Tájékozód, kérdezz.... Nem fogja egyik oldal sem kiemelni, hogy csak ez vagy, az a régió... Közismert, hogy az Amazon USA csak usákoknak árul, ezért nem fog a régiós dolgokkal törődni, és a kiadó sem, aki terjeszti a kulcsokat, hanem azt adja ami oda való....

RTX ON

(#52288) #79621120 válasza maddionmax (#52286) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#52289) maddionmax válasza Youri (#52287) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értem, azt hittem van valami kifejezett utalás erre az oldalon, csak én vagyok a vaksi :)

Köszi Youri és dadawa!

[ Szerkesztve ]

(#52290) Crytek


Crytek
veterán

A szemét gamersgate az Outlast-nál nem él a -20%.

Next PC Upgrade: 2022

(#52291) Malachi válasza Youri (#52287) üzenetére


Malachi
addikt

én megpróbáltam behúzni tegnap a Heroes VI Complete-et 10 USD-ért, de checkoutnál sűrű sorryk közepette kiírta, hogy digital download only USA. szóval én megúsztam, de én se tudtam igazából. :(

(#52292) #79621120 válasza Crytek (#52290) üzenetére


#79621120
törölt tag

És így dől össze egy egész világ . :P

(#52293) joe-ker


joe-ker
senior tag

Tudja valaki hogy a Max Payne 3 Season Pass milyen DLC-ket tartalmaz?

(#52294) warcat válasza Crytek (#52290) üzenetére


warcat
veterán

Él az ,de sima levonás helyett blue coinsban visszaadják a -20%ot.

EA: It's in the crate!

(#52295) Crytek válasza warcat (#52294) üzenetére


Crytek
veterán

Az úgy nem jó nekem a vásárlók igényeit kell kielégíteni (minél olcsóbb legyen)

Max Payne 3 Season Pass:

Max Payne 3: Deathmatch Made In Heaven
Max Payne 3: Painful Memories Pack
Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack
Max Payne 3: Local Justice Pack
Max Payne 3: Silent Killer Loadout Pack
Max Payne 3: Cemetery Map
Max Payne 3: Special Edition Pack
Max Payne 3: Deadly Force Burst
Max Payne 3: Pill Bottle Item
Max Payne 3: Classic Max Payne Character

Brothers: A Tale of Two Sons: Nagyon nagyon jó játék. És ez is jól példázza azt hogy egy játékba semmiféle beszéd kommonikáció nem kell ,hogy legyen hangulata és fasza legyen!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#52296) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ma délután GMG-n Brothers: A Tale of Two Sons 7€-ért (lehúzható még -20% kuponnal) , akinek kívánságlistás figyeljen :)

(#52297) joe-ker válasza Crytek (#52295) üzenetére


joe-ker
senior tag

Thx!

(#52298) echterion válasza maddionmax (#52264) üzenetére


echterion
nagyúr

Én ezek között nem találtam DLC-ket csak magát a Grid 2-t.

**********

(#52299) maddionmax válasza echterion (#52298) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A DLC-ket is akciózni fogják vele együtt, ahogy a többi játéknál is tették. Legalábbis ha megnézed eddig ez volt.

Engem az zavar, hogy minden DLC ott van,de All-In pack nincs a kínálatban, pedig ha azt kapnánk -75%-kal, majd -20% kupont használhatnánk egy egészen barátságos árat kaphatnánk. (Ha jól számolom, olyan 15€ körül lehetne akkor az All-In pack. Ezzel szemben szerintem összeadják simán és akkor olyan 18€ lesz az összes DLC)

[ Szerkesztve ]

(#52300) ZozzHUN válasza ForRedGlory (#52284) üzenetére


ZozzHUN
addikt

"baszod", csak jót akartam, nem láttam sehol, hogy régiózáras. Stílusodon kicsit alakíts még. ;)

Youri: Ha te látod, hogy hol van oda írva, hogy régiózáras, akkor megtapsollak, mert a leírásban sehol nincs. Látom te is csak okoskodni tudsz...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.