Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52301) grizlisandor válasza grizlisandor (#52108) üzenetére


grizlisandor
addikt

GameFly Digital(katt) akciós a Grand Theft Auto Complete Package (PC), ha megadod az e-mailed, akkor kapsz 20% kedvezményt, amivel 3500 körülre jön ki az egész pack...

(#52302) C4mp3r válasza ZozzHUN (#52300) üzenetére


C4mp3r
addikt

az oldal legaljan a forum resznel mar latni lehet, hogy valami gond van, mert egybol feljon ketto user aki a regiozarrol panaszkodik. igaz, hogy altalaban en sem scrollozok le odaig. multkor vettem a bioshock packot semmi gond nem volt

(#52303) stickermajom válasza grizlisandor (#52301) üzenetére


stickermajom
addikt

Ez csak a IV Complete, nem az egész széria.

(#52304) Vertigo18 válasza stickermajom (#52303) üzenetére


Vertigo18
addikt

Így van, ennyiért csak a GTA IV-et adja, annak minden DLC-jével...

Ez is a neve: "Grand Theft Auto IV: Complete Edition"

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52305) ForRedGlory válasza ZozzHUN (#52300) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amiről nem tudod biztosan, hogy nem régiózáras, olyat nem kellene linkelni. A stílust hagyjuk, minimum egy elnézést kellett volna kérned. Ez Mindent elárul rólad. Téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#52306) grizlisandor válasza grizlisandor (#52301) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ja bocsi, elrontottam a linket...

Itt a jó link a Grand Theft Auto Complete Package-hez, ami kb 3500 HUF...(katt)

(#52307) stickermajom válasza grizlisandor (#52306) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi! Mondjuk ez így nem lenne rossz, nem tudom várjak-e Steames 7,5 euros leárazásra :U

(#52308) mg105 válasza grizlisandor (#52301) üzenetére


mg105
senior tag

Én ezen a csomagon gondolkodom, ehhez is lehet használni -20%-os kupont? Ha igen, hogyan? Nem regisztráltam még, de nem is ajánlja fel, hogy adjam meg a címem egy kuponért. :F

(#52309) maddionmax válasza mg105 (#52308) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nekem az LA Noire és Bully bundle-höz nem engedi hozzáadni, csak ezért nem veszem meg.

Írtam nekik hogy jó lennem ha mindenre kiterjed az akció, akkor tényleg ki is terjedne.

(#52310) szami777 válasza mg105 (#52308) üzenetére


szami777
addikt

regisztrálsz és a vásárlás előtt, amikor már a kosárban van, beírod ezt: GFDNOV20UK

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52311) parandroid válasza echterion (#52298) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nekem speciel jó hír, a Grid 2-re ácsingózok egy ideje, de eddig mindig lemaradtam róla valamilyen módon, vagy éppen nem érdekelt, úgyhogy most rákészültem. A DLC-k viszont speciel már tényleg nemigen lépik át az ingerküszöbömet, persze, ha lesz valami szimpatikus csomag, akkor talán...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52312) grizlisandor válasza stickermajom (#52307) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én megvárom tuti! :)

(#52313) stickermajom válasza grizlisandor (#52312) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha lesz egyáltalán. Elvileg hasonló leárazás várható karácsonykor is, mint most. Jelenleg Steamen meg 15 euro akciósan, szóval a fene tudja :F

(#52314) Wolverine válasza ChingChang (#52270) üzenetére


Wolverine
félisten

Még működik a dolog, nem fogytak ki a kulcsokból :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52315) grizlisandor válasza stickermajom (#52313) üzenetére


grizlisandor
addikt

Van most mivel játszanom, szóval én nem aggódok. :D Meg hétfőn kezdek az új munkahelyemen és van kihívás. :)

Szerk.: Mindenki észrevette, hogy a Van Helsing akciós Steam-en, mondom letöltöm a demo-t, hogy mégis milyen, mert csak úgy kifizetni a pénzt a semmire nem szeretem, indítanám a letöltést, erre valami 5,5 gb-tot akar velem letöltetni... Miféle demo ez? :D

[ Szerkesztve ]

(#52316) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Brothers - A Tale of Two Sons - Amazon - $7.49

Aktiválhatóságát mindenki vásárlás előtt ellenőrizze!

(#52317) stickermajom válasza grizlisandor (#52315) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem is lenne dolgom, de elkapott a vásárlási láz :DDD

(#52318) Źşë' válasza grizlisandor (#52306) üzenetére


Źşë'
addikt

picit drágának tartom főleg h nincs is benne az 1. és 2. rész

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#52319) mg105 válasza szami777 (#52310) üzenetére


mg105
senior tag

Köszi, de ahogy maddionmax is említette, csomagokhoz nem fogadja el sajnos. :(

(#52320) ayo


ayo
addikt

nem ismerem az oldalt de haver most vett egy hitmant 2.5 euroert es preordert ad:

http://www.cdkeysdiscount.com/219-hitman-absolution-pre-order-buy-cheap-key.html

http://jateknaplo.blog.hu

(#52321) maddionmax válasza mg105 (#52319) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, ez nagyon gáz, mivel azzal utasítja el a hozzáadását, hogy nem digitális termék vagy előrendelés.
Hát ha nem digitális termék, akkor micsoda???

Ha USA-ból nézzük, akkor $7.99 lenne az ára és minden akadály nélkül hozzáadja a -20% kódot, szóval ez el van cseszve egyszerűen. És pont azon az egy fonton műlik megéri-e megvenni vagy nem.

(#52322) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Splinter Cell Blacklist Deluxe Edition - UPlay - $10

Ha megbízható a hely, akkor ez nagyon nem rossz ár érte.

(#52323) #79621120 válasza ayo (#52320) üzenetére


#79621120
törölt tag

CD kulcs bolt .

(#52324) grizlisandor válasza Źşë' (#52318) üzenetére


grizlisandor
addikt

Többször is előkerült ez a kérdés már a topikban és ha jól emlékszem az 1.-2. rész ingyenes és le lehet tölteni a német PC world honlapjáról... De javítsatok ki, ha tévednék. :D

[ Szerkesztve ]

(#52325) dejaris válasza maddionmax (#52322) üzenetére


dejaris
addikt

Lesz ez kevesebb is:)

(#52326) reelc válasza grizlisandor (#52324) üzenetére


reelc
veterán

A PC World-öt nem tudom, de régen a Rockstar honlapjáról le lehetett tölteni őket. Úgy emlékszem e-mailben küldtek linket.
Most ránéztem Rockstar oldalára, és azt írják, hogy nem lehet letölteni (találtam egy bejegyzést, már júniusban sem lehetett). Érdekes.

Amúgy az Elderscrolls oldalon elérhető a DOSBoxos Arena és Daggerfall - ez is régi akció, de meg is maradt.

[ Szerkesztve ]

(#52327) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Letöltések:

GTA 1

GTA 2

(#52328) ayo válasza #79621120 (#52323) üzenetére


ayo
addikt

nem veszel belole ahogy a steam akciokbol se ennyi. mivel ismeros beprobalta es rendben volt ezert irtam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#52329) djculture válasza reelc (#52326) üzenetére


djculture
félisten

Mivel aki csinálta őket ( David Jones )annál vannak már a jogai nem a rockstarnál és februárban úgy nyilatkozott hogy folytatni szeretné.. Menteket a jogi procedúrák mindenki mindenki feljelentett a vége még nem tudni milett... Azt látni hogy most a All Points Bulletin-el kaszál a csávó koreában nagyon népszerű.

[ Szerkesztve ]

(#52330) reelc válasza djculture (#52329) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, ezt nem tudtam.
Csak azt, hogy sok éve onnan töltöttem, és most már nem lehet.
Konkrétan az 1-2 stílusában folytatná?

(#52331) #79621120 válasza ayo (#52328) üzenetére


#79621120
törölt tag

Na álljunk meg egy szóra . Én csak erre válaszoltam .

" nem ismerem az oldalt "

Felőlem mindenki onnan szerzi be a játékait , ahonnan akarja .

(#52332) djculture válasza reelc (#52330) üzenetére


djculture
félisten

Ja úgy akarta volna de mondom teljesen fene tudja hogy milesz a vége, úgy olvastam nemrég hogy 31 millió dollárért már a jogokat oda adta a sonynak. Úgyhogy nem lepődnék meg ha a Grand Theft Auto nevéven nem adhatna ki több játékot a rockstar se. Fene tudja a sok pernek milesz a vége. Ami egyelőre biztos az 1-2 rész és vele a dma design cég már nem a rockstar tulajdona.

[ Szerkesztve ]

(#52333) ayo válasza #79621120 (#52331) üzenetére


ayo
addikt

ja ertem, akkor viszont koszonom hogy leirtad azt amennyit en is kitudtam olvasni a weboldal cimebol :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#52334) maddionmax


maddionmax
aktív tag

A többség nagykorú állampolgár, mindenkinek van egy határ, ahogy még játékot vesz és ahogy már nem.
(lásd például pár napja a Battlefield 4 vásárlást)

Ha valami olcsó, jó és működik, azt megosztjuk a többiekkel, aki élni akar vele és bevállalja, az él, aki nem az nem.

Én a VPN-es mókolásokat sem tiltanám a fórumról,mert aki olyan, hogy bevállaja, az be fogja úgy is...én személy szerint előbb vágnám le a kezem,mint hogy VPN-en keresztül belépjek PayPal-ra vagy beírjam a bankkártyám számát, a fiókokba való bejelentkezésről nem is beszélve.

Kritikát meg ahogy szokás, mindenki megtartja magának.

(#52335) djculture


djculture
félisten

pc guru:
steam-es painkiller hell and damnation magyarul:

[ Szerkesztve ]

(#52336) Arkennys válasza djculture (#52335) üzenetére


Arkennys
addikt

2ezer forintért? :D Annak aki veszi az újságot biztos megéri, bár szerintem elég kevesen vannak már, akik ezekért kiadogatnak ilyen árakat. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#52337) szami777


szami777
addikt

A következő kérdésem kicsit off, de biztos , hogy itt kapok rá leghamarabb választ.
otp kártyámon a lejárati dátum 12/13, ergo 2013 december. Az ugye már holnap van. Azt mondták, hogy az új kártyát postán küldik ki...na de mikor? Mert elképzelhető h holnaptól nem tudok vásárolni, és akkor majd 3 hét múlva talán kapok egy kártyát? Sajnos ez az első lejárni készülő kártyám, eddig vagy elhagytam, vagy ellopták, és nem tudom mi lesz, mert ki tudja holnap milyen akciók lesznek steamen.
.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52338) Zamery válasza szami777 (#52337) üzenetére


Zamery
senior tag

Szerintem a lejárati hónap végéig jó a kártyád.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#52339) reelc válasza djculture (#52335) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
A GS 2007-ben adta az újságjához a Painkiller Black Editiont (alapjáték + Battle Out of Hell kieg.). De jó is volt. :)

(#52340) warcat válasza szami777 (#52337) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem amíg nincs beaktiválva a másik kártya,addig az adott hónapban még használható a régi,így lenne logikus,de persze tudjuk,hogy nem okvetlenül a logika a vezérelv.Kíváncsi vagyok mit mondanak rá mások,az én MasterCardom is most jár le.

EA: It's in the crate!

(#52341) ayo


ayo
addikt

eddigi legjobb ar a Gunpointert:

http://www.gunpointgame.com/?sale

http://jateknaplo.blog.hu

(#52342) Malachi válasza warcat (#52340) üzenetére


Malachi
addikt

ez így van, ahogy mondod. kártya a hónap végéig él, közben megjön a másik, amíg azt nem használtad, addig a régi megy, de csak a lejárati hónap végéig.

(#52343) Mate


Mate
nagyúr

(#52344) djculture válasza Arkennys (#52336) üzenetére


djculture
félisten

steam-en 10 euro még így is hogy 50% van rá, az még drágább, én tuti megveszem 2 dupla dvd eleve.:)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#52345) Arkennys válasza djculture (#52344) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, volt jóval olcsóbb, lesz is még. Akinek most rögtön kell, persze vegye-vigye. Aki alap az újságot is veszi, annak kész haszon. :) De amennyire tudom, kb ugyanaz mint a régi painkiller, csak szebben néz ki. :D

szerk: mate: ilyen csomagból származó LA noire-t aktiváltunk máskor úgyemlékszem, másik sale alatt asszem ugyanezen csomagból. De azért várd meg más véleményét is. :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#52346) bullseye válasza Arkennys (#52336) üzenetére


bullseye
addikt

Hogy értelme is legyen a hozzászólásomnak :) g2play.net is feketepéntekezik. Van 1-2 ajánlat ami talán jó, nem ellenőriztem!
Batman OO: 4500
Grid 2 3000
TR: 2400

10 euró most féláron...

Szerk: Nesze nekem, beelőztek :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#52347) maddionmax válasza Mate (#52343) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ha a sima LA Noire elég neked, akkor jó árban van, de jobb lenne az LA Noire Complete

(#52348) warcat válasza Mate (#52343) üzenetére


warcat
veterán

Szerk:: jólvanna, a hatalmas may payne kép megtévesztett :D

Ne ezt vedd meg!
6.99 ért van ugyanez csak odaadják még a may payne 1+2-t is
Max Payne Complete Pack

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#52349) Arkennys válasza warcat (#52348) üzenetére


Arkennys
addikt

És ha LA érdekli szintén, nem csak paynezne? :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#52350) Mate válasza warcat (#52348) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi, ezt tényleg verhetetlen! :D

És ez garantáltan beaktiválható és működik steam-en ügye?

Már majdnem félrevezettél :D

Nekem régi max payne nem kell, jó párszor végigvittem már őket :D

Azért köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.