Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) zone válasza maddionmax (#52798) üzenetére


zone
őstag

Megvolt. Nem alatta kellene lennie? DLC-k között sincs. [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#52802) cskamacska válasza maross (#52787) üzenetére


cskamacska
addikt

Én óvnék mindenkit a Contagion vásárlásától. :( Legjobb esetben is egy egész jól kinéző Left 4 Dead wannabe frusztráló hülyeségekkel. Semmiből előtűnő zombik, béna közelharc, béna tárgytároló, átgondolatlan versus mód, még átgondolatlanabb ffa mód, homályos célok, és alig megtalálható céltárgyak túlélő módban. Nem mellesleg rettenet bugos. Pénzért. :U

A szintén bugtenger No More Room In Hell ehhez képest megváltás, mert ez ugyan csak a régi HL2 motor van alatta, és nem néz ki olyan jól, de jobb a közelharc, rendesen vannak kezelve a felvett tárgyak és lőszerek, épkézláb együttműködést megkövetelő pályák és játékmódok vannak hozzá, nincsenek böhöm UI elemek kint a képernyőn, hanem a lőszert tényleg ellenőrizni kell, a kifáradást a nahéz légzés jelzi, a maradék eléterő pedig a látottak kifakulásával csökken. És ingyenes mindenkinek. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52803) tupacamaru válasza zone (#52801) üzenetére


tupacamaru
veterán

Alatta kell lennie. Just Cause 2: Multiplayer Mod

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#52804) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok! Crusader Kings 2 volt valahol bundliba? MNem tudja valaki, hogy hol lehet a legolcsóbban megkapni most az összes dlc-vel együtt?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#52805) Csapoati válasza CarajoEsp (#52804) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ITT. Kuponnal 15 vagy 16 euro, az korrekt ár a dlc-kkel együtt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#52806) ChingChang válasza CarajoEsp (#52804) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Indie gala october-ben

(#52807) joe-ker válasza CarajoEsp (#52804) üzenetére


joe-ker
senior tag

DLC-k nélkül volt bundliba: Humble Bundle 8

(#52808) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Köszönöm, ez tipikusan az az eset, mikor kesobb jon ra aze ember, hogy egy jo jatekrol maradt le😊

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#52809) szami777


szami777
addikt

Indiegala codemasters

Pay Minimum $1 to get these! Damnation
Clive Barker's
Jericho™
Overlord™
Pay more than $5.99 to unlock these games!
Overlord™ Raising Hell
Overlord II
Operation Flashpoint Dragon Rising
Operation Flashpoint Red River

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52810) joe-ker


joe-ker
senior tag

A bundlestars valami nagyra készül vagy megszűnik :D , az összes bundli egyszerre jár le holnap.

(#52811) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ohohohó, Brütal Legends 1,89 EUR-ért. Ha negyedannyira hangulatos, mint a trailere, meg a gameplay bemutató, amit még régebben youtube-on láttam, akkor nem fogom megbánni, hogy már megy az install. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52812) Csapoati válasza parandroid (#52811) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szeptemberben volt 1 dolláros bundliban, lemaradtál róla? Mondjuk ha bejön, akkor ez sem pénz érte.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#52813) parandroid válasza Csapoati (#52812) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, Xbox-ra néztem alapból, de ott még mindig 20 EUR körül megy, eszembe sem jutott, hogy pc-re is van, főleg nem, hogy ennyiért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52814) reelc válasza szami777 (#52809) üzenetére


reelc
veterán

Köszi. Jó kis csomagnak tűnik.

(#52810) joe-ker: hacsak nem indulnak újra a számlálók. :)

(#52815) maddionmax válasza szami777 (#52809) üzenetére


maddionmax
aktív tag

maross, lesz IndieGala Codemasters group buy?

Mert akkor nem foglalkozunk vele :)

(#52816) Woodslave válasza szami777 (#52809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R na ez nem rossz

legalábbis a két operation flashpoint :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#52817) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Nuuvem-en próbáltam megvenni a BF4-et és azt írja nem elérhető nálunk, ez igaz, vagy mi lehet a megoldás?
Egyébként csak egy kulcsot kapnék amit lehet originen felhasználni?

[ Szerkesztve ]

(#52818) danih válasza zsolt1225 (#52817) üzenetére


danih
addikt

Le volt írva már párszázszor, hogy Origin játékokat nem enged megvásárolni a mi régiónkból.

(#52819) zsolt1225 válasza danih (#52818) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Rendben, köszi, elnézést!

(#52820) dante0425 válasza maddionmax (#52815) üzenetére


dante0425
tag

Ez engem is érdekelne :)

(#52821) maddionmax válasza zsolt1225 (#52817) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ennyiért megkapod máshol is...ne sajnáld.

Tessék:

GMG Battlefield 4 + kód: TAREM-4PLAY-VOUCH

és máris olcsóbb :) De ez sem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#52822) FollowTheORI válasza zsolt1225 (#52817) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Igen. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52823) szami777 válasza maddionmax (#52815) üzenetére


szami777
addikt

én is adnám :)
(#52824) Crytek : 2 egymás utáni indie gala-ban a dirt2? Inkább a grid

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52824) Crytek válasza szami777 (#52809) üzenetére


Crytek
veterán

Garantált a Grid vagy a Dirt 2 bonus de még az Arma Cold War és a Maelstom is jöhet mert ezek se érnek semmit!

Next PC Upgrade: 2022

(#52825) WayneGace válasza Crytek (#52824) üzenetére


WayneGace
őstag

Hehe. Annyira garantált, hogy rögtön négyet sorolsz. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#52826) zsolt1225 válasza maddionmax (#52821) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Várható vajon karácsonykor, hogy olcsóbb lesz sokkal? Lennénk haverok akik megvennénk ha kb 5-6ezer HUF lenne karácsonykor nagyon akciósan.

(#52827) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Egy kis segítség kellene ezzel kapcsolatban:[link]

Ha netán valaki tud segíteni kérem írjon a másik topicba.
Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#52828) maddionmax válasza zsolt1225 (#52826) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Pár napja itt 4500 Ft-ért vettük többen...későn kaptok észbe, visszamentek az árak :(

(#52829) djculture válasza Crytek (#52824) üzenetére


djculture
félisten

Ha megveszem garantáltan kókányságot adnak:)

[ Szerkesztve ]

(#52830) danih válasza maddionmax (#52828) üzenetére


danih
addikt

Most én mea culpázom, azt hittem az eredeti hozzászólásra volt válasz, valahogy átugrottam egy csomó hsz-t, nem is értem...

[ Szerkesztve ]

(#52831) maddionmax válasza danih (#52830) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nézd sorrendben:

1, Leírta mit szeretne honnan venni
2, Megkapta a választ hgy nem lehet
3, Kapott egy GMG-s címet, kódot, a Nuuvemes árnál olcsóbban
4, Ő jelezte 5-6ezerért szeretne vásárolni
5, Megkapta válaszként, hogy volt olcsóbban is, de az pénteken volt,most meg ugye hétfő van...tehát késő.

Semmi olyat nem írtam, amivel bánti akarnám, egyszerűen későn szeretné annyiért vásásolni. Most ennyi az ára, de ő is írta hogy karácsonyra szeretnék többen. Karácsonykor megint tuti leakciózzák, így nem érdemes most ennyiért megvennie.

[ Szerkesztve ]

(#52832) zsolt1225 válasza maddionmax (#52828) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nemár, mikor volt és hol?

(#52833) DJGABI válasza maddionmax (#52828) üzenetére


DJGABI
addikt

jöhetne az AMD kuponos móka, picit cseszi a csőrömet h 20 dodóért nem sikerült behúzni, lehet úgy jár mint a 3, hogy csak az új rész előtt lesz legközelebb akcióban :DDD

(#52799) ysengrin nekem is ez volt az első gondolatom, de ahogy nézem amazonon nincs a DLC-s pakk (Age of Empires II HD + The Forgotten Expansion), úgy meg nem sok értelme van. aprón a "ruszki" kulcs 1500Ft.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#52834) djculture válasza DJGABI (#52833) üzenetére


djculture
félisten

Sokat nem vesztesz vele én megkaptam ingyen havertól. Egymilliárd hiba egymillió csaló, minden második körben kivág meg error. Az év legrosszabb kiadója az Ea nem csoda. Egyre hulladékabb játékokat csinálnak, ghost ezek után felüdülés.

[ Szerkesztve ]

(#52835) trisztan94


trisztan94
őstag

Valaki nem tud kölcsönözni $6-ot a mostani IndieGala-ra? :DDD Mindig akkor vannak ezek amikor nincs pénzem :(

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#52836) DJGABI válasza djculture (#52834) üzenetére


DJGABI
addikt

persze, 1-2 hónapig (fél évig?) sz*r lesz, amíg nem peccselik, ezzel tisztában vagyok. Meg amúgy is elvagyok most a BF3 Premiummal, de still... nem hinném hogy mostanában lesz ennyi (hacsak nem jön egy Humble Origin Bundle vol 2 :D )

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#52837) maddionmax válasza DJGABI (#52836) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Pont ezért vettem meg, mert most lehet, hogy rossz (tényleg az), de januárra-februárra, ha kijönnek a javítások, akkor 4500-ért megvan és lehet játszani. Ennyiért szvsz sehol nem lesz kapható még jó ideig.

Karácsonyra értékeljék le a Premium-ot ugyanígy, mondjuk szintén $29.90-re :)
Még maradt egy kuponom :P

(#52838) eami válasza Crytek (#52795) üzenetére


eami
addikt

ugyan már! majd $1 bundleben valakivel megveszed közösbe :))

(#52839) Crytek válasza eami (#52838) üzenetére


Crytek
veterán

Fain lenne! Szerencsére most nem költöttem semmit a leárazásokon. Kigyógyultam a költekezésből. :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#52840) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Gamefly-on akció, 25-30% a legújabb címekből is, régebbiekből meg egészen 83%-ig.
Van 1-2 dolog, ami így is drága, pl. a Quake részeket én egyben vettem annyiért, mint most akciózva darabja.

Apró betűs rész, amit úgyse fog senkit végig olvasni, mert apró betűvel van írva: csak ránéztem, nem tudom, van-e valami régiókorlát, annak majd az esetleges vevő utánajár.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#52841) chatran


chatran
őstag

AoE 2 HD 4 Pack-ba beszállna esetleg vki? 2 ember kellene még.

(#52842) zone válasza Dilikutya (#52840) üzenetére


zone
őstag

£=$ még durvább árazás, mint a €=$

-

Egy rakat 1 dolláros játék a shinyloot-on [link]
reggel 7-ig
Végre felhasználom a béta regisztráláskor kapott dolcsimat :D

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#52843) reelc válasza chatran (#52841) üzenetére


reelc
veterán

Erősen hajlok a játék megvételére, de az Expansionnal együtt. Az meg nincs 4 Packban.

(#52844) Arkennys válasza parandroid (#52813) üzenetére


Arkennys
addikt

Kár, fele ennyiért megldottuk volna, mint mostani ára :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#52845) fuwiradis


fuwiradis
tag

Ejj, GMG-n visszajött egy napra a RAGE -75%. :D Az előző négy órás akciója alatt nem volt időm megfontolni a vásárlást, most viszont több időm van.

Azt mondtátok, hogy ez aktiválható steamen itthonról, remélem ez azóta sem változott ( :DDD ). Elvileg erre jó a -20%-os kód is , szóval 4€ lenne. Mit gondoltok, ennél vajon értelmes, belátható időn belül lesz olcsóbb (mondjuk karácsonykor)?

Más: ez érdekelne még, esetleg valaki megbízható infóval bír?

(#52846) zone


zone
őstag

IndieGala Overlord + Raising Hell egy kulcsot ad... csak a kieg. kellett volna, az alap ment volna sorsolásra.
Plusz volt egy szemét húzásuk, az alap kijelölt összeg az elején $6 volt, most megváltoztatták $8-ra. Persze lehet egyedi összeget is beírni, de nem árt résen lenni.

(#52648) fuwiradis
Eszerint igen

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#52847) Malibutomi válasza Dilikutya (#52840) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Be is húztam 9,59-ért a "The Bureau: XCOM Declassified"-ot
Eddig nagyon bejön az egésznek a hangulata :))

(#52848) reelc válasza reelc (#52843) üzenetére


reelc
veterán

Nem rossz ajánlat: Age of Empires Legacy Bundle: Age of Empires III: Complete Collection, Age of Empires II HD, Age of Empires II HD: The Forgotten van benne 12,74 Euroért. Majdnem pont ennyi a 3-ik rész kompletten.

(#52849) warcat válasza reelc (#52848) üzenetére


warcat
veterán

Várj vele,szerintem ez nem okvetlen a végleges ára.

Más:de utálatos ez a régiózár.Amazonon van egy 5 dolláros promo kedvezményem korábbról,a mostani 14.99 dolláras Saints Row IV 9.99 USD lenne ... :((

Holnap Assassin's Creed IV Black Flag 29.99 lesz , nem tudom van -e rajta valami zár.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#52850) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Amazonos BF3 Premium Edition gond nélkül aktiválható MO-n?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.