Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51651) GoZoL válasza Joe Swanson (#51648) üzenetére


GoZoL
senior tag

Magyar idő szerint nem délelőtt 10-13-ig?

[ Szerkesztve ]

(#51652) stickermajom válasza GoZoL (#51651) üzenetére


stickermajom
addikt

(#51653) Allien válasza zone (#51647) üzenetére


Allien
veterán

Ha jól látom, a BF4 Prémium nem lesz akkcijóban (legalábbis itt, tutira nem). Illetve, a NfS Rivals se lesz olcsóbb, mint a mostani akcióban. Bár gondolom, a BF prémium nem nagyon fog lentebb menni, a Rivals meg valszeg igen (max nem idén). :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#51654) maddionmax


maddionmax
aktív tag

GameFly akciók (Sok a régiókorlátos dolgo, de akad ami működik)

20% Off Code:: GFDNOV20

11/27 to 11/29
Total War: Rome II $44.99 The Bureau: XCOM Declassified $19.99 Saints Row IV $33.49 Company of Heroes 2 $39.99 Civilization V Brave New World $9.99 Bioshock Infinite $9.99 Payday 2 $14.99 Metro Last Light $23.99 Dead Island Riptide $14.99 Lost Planet 3 $29.99 Skull Girls $9.99 Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara $7.49 Remember Me [] $24.99 Rome: Total War - Gold Edition MAC [] $12.49 Empire: Total War - Gold Edition MAC [] $19.99 Napoleon: Total War - Gold Edition MAC $14.99 Fallout 3 $2.49 Fallout 3 GOTY $6.79 Rage $4.99 Rage: The Scorchers DLC $2.49 Tom Clancys Splinter Cell Blacklist $29.99 (ends 11/30) Assassins Creed III $7.49 (ends 11/30) Assassins Creed III Deluxe $17.49 (ends 11/30) Rayman Legends $19.99 (ends 11/30)

11/28 to 11/30
Dishonored $4.99 Dishonored GOTY $13.59 Skyrim $7.49 Dawnguard $9.99 Hearthfire $2.49 Dragonborn $9.99 Final Fantasy XIV Standard $15.00 (ends 12/3) Final Fantasy XIV Collectors $25.00 (ends 12/3)

11/27 to 12/3
Bully $3.75 LA Noire Complete $7.49 GTA Complete Pack $14.99 GTA IV Complete $7.49 Bully/GTA IV Complete $7.99 Bully/LA Noire Complete $7.99 Bad Bots $2.49 Cargo Commander $2.49 Dementium II HD $9.74 Kung Fu Strike: The Warrior's Rise $2.49 Spec Ops: The Line (Mac) $14.99 Stronghold 3 Gold $9.99 Brink $9.99 Call of Cthulhu $4.99 Dishonored $9.99 DH: Dunwall City Trials DLC $3.34 DH: The Knife of Dunwall DLC $6.69 DH: The Brigmore Witches DLC $6.69 DH: The Void Walker's Arsenal DLC $2.67 Dishonored GOTY $23.99 Doom 3 BFG Edition $9.99 Doom 3: Resurrection of Evil $2.49 Fallout 3 $4.99 Fallout 3 GOTY $11.99 Fallout New Vegas $4.99 FNV: Ultimate Edition $11.99 FNV: Honest Hearts DLC $3.34 FNV: Courier's Stash DLC $0.66 FNV: Lonesome Road DLC $3.34 FNV: Gun Runners Arsenal DLC $1.33 FNV: Old World Blues DLC $3.34 FNV: Dead Money DLC $3.34 Final Doom $2.49 Hunted: The Demon's Forge $9.99 Quake: The Offering $9.99 Quake II $4.99 Quake III: Arena $9.99 Quake II Mission Pack: Ground Zero $2.49 Quake II Mission Pack: The Reckoning $2.49 Quake IV $9.99 Rage $9.99 Rage: The Scorchers DLC $3.34 Return to Castle Wolfenstein $4.99 Morrowind GOTY $9.99 Oblivion GOTY $9.99 Oblivion GOTY Deluxe $12.49 Skyrim $14.99 Ultimate Doom $2.49 Wolfenstein 3D $2.49 Skyrim: Dawnguard DLC $13.39 Skyrim: Hearthfire DLC $3.34 Skyrim: Dragonborn DLC $13.39 Skyrim Legendary Edition $35.99

11/29 to 11/30
Battlefiefld 4 $39.99 FIFA 14 $29.99 Need for Speed Rivals $39.99 SimCity $29.99 SimCity Cities of Tomorrow $26.99 SimCity CIties of Tomorrow Plus $47.99 Battlefield 3 $4.99

11/29 to 12/3
Doom 3 BFG Edition $4.99 (ends 12/1) Call of Duty Ghosts $49.99 Total War: Rome II $44.99 The Bureau: XCOM Declassified $19.99 Saints Row IV $33.49 Company of Heroes 2 $39.99 Civilization V Brave New World $14.99 Bioshock Infinite $13.59 Payday 2 $17.99 Metro Last Light $23.99 Dead Island Riptide $14.99 Lost Planet 3 $29.99 Skull Girls $9.99 Dungeons & Dragons $7.49 Endless Space - Emperor Special Edition $9.99 Endless Space Gold $11.89 Endless Space: Disharmony $3.39 Rome: Total War - Gold Edition MAC $12.49 Empire: Total War - Gold Edition MAC $19.99 Napoleon: Total War - Gold Edition MAC $14.99 Remember Me $24.99

12/2 to 12/3
Battlefield 4 $39.99 FIFA 14 $29.99 Need for Speed Rivals $39.99 SimCity $29.99 SimCity Cities of Tomorrow $26.99 SimCity Plus Edition $47.99 Battlefield 3 $4.99

[ Szerkesztve ]

(#51655) zone


zone
őstag

Új Groupees bundle

Spaceforce Constellations [GamersGate]
Uprising 44: The Silent Shadows [Desura] [Greenlight]
Tommy Tronic [DRM-Free]
SlideTapPop [Desura]
Xotic [Steam]
Power of Defense [Steam]
Non Flying Soldiers [DRM-Free]
Jelly All-Stars [Android]

Plusz mindegyiknél van DRM free letöltés is

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#51656) DeFranco válasza zone (#51655) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van benne legalább két nagyon jó játék, csak az a baj, hogy ha az ilyeneket nem steamre veszem meg, akkor azt is elfelejtem, hogy megvannak, nem hogy még játsszak is velük... és mivel egyik sem steames azok közül amit kinéztem, ezért kimarad.

(#51657) Woodslave válasza maddionmax (#51654) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hoppá. mindjárt kattintok, de ez a Dishonored remélem nem korlátos (vki mondja meg megér-e 10 dodót a GOTY (mondjuk mindegy úgyse veszem azt, de hátha megnyugtattok :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51658) bijesz


bijesz
aktív tag

Jet Set Radio (Steam) nagyon jó kis játék. 1.69 USD

Ha valaki meg tudná venni nekem hálás lennék, az amerikai rokon most épp nincs otthon.
Ki tudom fizetni paypal, steam wallet, utalás bármi.

(#51659) djculture válasza Crytek (#51642) üzenetére


djculture
félisten

Még a call of duty kutya edition is többet ér mint ez...

(#51660) Joe Swanson válasza djculture (#51659) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ezzel nagy hülyeséget mondtál.

(#51661) KubanitoS válasza Joe Swanson (#51660) üzenetére


KubanitoS
veterán

Don't feed the troll. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51662) Joe Swanson válasza KubanitoS (#51661) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

;]

[ Szerkesztve ]

(#51663) Woodslave válasza Woodslave (#51657) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon xarul jön be az oldaluk, de sajna úgy tűnik UK korlátos lehet.. :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51664) FollowTheORI válasza Woodslave (#51657) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

GameFly kiírja a játék oldalán honnan vehető meg. :)

Én még ugyan nem láttam UK only változatot belőle, de van azért rizikó benne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51665) maddionmax válasza Joe Swanson (#51660) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sajnos nem mondott hülyeséget, BF4 nagyon bugos még. COD sem egy matyóhímzés,de BF4 olyan - és ezt a nálam lényegesen tapasztaltabbak mondják - mintha Béta lenne.

[ Szerkesztve ]

(#51666) KubanitoS válasza maddionmax (#51665) üzenetére


KubanitoS
veterán

A hibákat egész biztosan javítani fogják és ez a "nyomott" ár egy "vadiúj" BF játékért szerintem is nagyon jó ajánlat.

Egy CoD mikor lesz ennyire leárazva? Négy évvel a megjelenés után?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51667) Woodslave válasza FollowTheORI (#51664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R majd otthon megnézem akkor, mert annyira xarul nyitja meg itt a Mozilla, hogy semmit nem tudok kivenni. Vagy megnéznéd? :R :K (legalább nem álmodozok)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51668) maddionmax válasza KubanitoS (#51666) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nézd az érme másik oldalát is...miért értékelnek le ilyen gyorsan és ennyire egy vadi új játékot?

(#51669) Joe Swanson válasza KubanitoS (#51666) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Nah igen, majd 6 év múlva lesz kellemesebb ára. A battlefield 3 ba is voltak hibák, de javították ergo: a battlefield 4-et is javítani fogják. A COD multiplayere ugyanolyan, a cod 4 óta. Megvettem a BO2-t és elég nagy hiba volt.

(#51670) KubanitoS válasza maddionmax (#51668) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jogos, de szerintem csak az ultra BF kockák vannak kiakadva igazán a bugok miatt. Aki csak arra vágyik, hogy néha-néha benézzen egy kis lövöldére, azoknak kapóra jöhet a leárazás.

Mondjuk az is igaz, hogy a csökkentett árral pont a leghűségesebb rajongókkal babráltak ki...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51671) FollowTheORI válasza maddionmax (#51668) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem azért mert bugos... ez csak egy üzleti akció az ünnepekre. Ebben biztos lehetsz.

A legolcsóbb ha ingyen kapod VGA mellé. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51672) maddionmax válasza KubanitoS (#51670) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mindent félretéve én is meg fogom venni a BF4-et, de csak jövőre, amikor már mindent kijavítottak (mint pl. multiplayer laggolás/fagyás), remélem akkor már $25-nál lényegesen nyomottabb áron.

Elkapkodottnak érzem a mostani megvételét, persze mindannyian mások vagyunk.

(#51673) Mardel válasza KubanitoS (#51666) üzenetére


Mardel
őstag

Hat az alap BF4 2-3 ezer Ft korul lesz apron, mivel ez is majd jar az uj amd kartyakhoz.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#51674) Joe Swanson válasza FollowTheORI (#51671) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Főleg úgy, hogy nincs ingyen + felárért kapod mellé.

(#51675) Joe Swanson válasza Mardel (#51673) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Már jár az R9 270x hez.

(#51676) szami777 válasza KubanitoS (#51670) üzenetére


szami777
addikt

A hűséges rajongó sztem már rég megvette és vele játszik , nem erdekli h kesobb olcsobb, hiszen 0. Napon vele tolta. Én a bétával jatszottam megjelenes elott, es abban a változatban már jobb volt mint az a kutyas lovolde az iw től. Töröm a fejem megvegyem e de lehet maradok a bf3 premiumnal.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#51677) KubanitoS válasza szami777 (#51676) üzenetére


KubanitoS
veterán

Örülök, hogy így gondolod, hűséges rajongóként (ami nem vagyok ;])én a fejem verném a falba, ha kevesebb, mint egy hónappal a megjelenése után már féláron is meg lehetne venni a szeretett játékom, amelyért teljes árat fizettem.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51678) mcwolf79 válasza szami777 (#51676) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem megveheted.
Sokat javítottak rajta a megjelenés óta. A játékmenet picit másabb mint a BF3-ban. Eleinte nekem is nagyon idegen volt ez a 4-es BF, de már megszoktam. Szerintem ha tetszett a BF3,ez is tetszeni fog.
Bár ahogy olvasom a topicját elég lutri,hogy kinél hogy fut. Nekem kezdetektől fogva nincs vele komolyabb bajom, néhány bf4.exe leáll befigyel, de egyre ritkább. Viszont valaki sokat panaszkodik, hogy kilépked. Paracel Storm-on mikor kitör a vihar... Állat. (habár mint pálya nem a kedvencem, ezek a tetves OP hajók elbaxxák sztem )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#51679) FollowTheORI válasza Joe Swanson (#51674) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó... 2-4ezerért akkor (ipon mostani árait nézve). Az még mindig jobb ár. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51680) darkling válasza Woodslave (#51667) üzenetére


darkling
tag

Sajnos csak UK-ból lehet megvenni.

Why is a soap bubble round?

(#51681) bullseye válasza KubanitoS (#51677) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig hosszabb távon, mint szórakoztatóipari termék, szerintem ez lesz. Moziban is premier után talán egy kicsit már olcsóbb a dolog, pár hónap és kint a DVD/BR, aztán már tévé adja. Az, hogy 2-3 éves játék tartja az árát, szinte nonszensz.

Aki igazán szereti, megveszi nyitáskor, vagy előrendelésben, ha nincsenek elegen, adjanak olyan extrákat nekik, ami miatt érdemes, de nem kiszúrás a többiekkel (1-2 DLC ingyen, kozmetikai dolgok, zene, könyv, mittomén), és 1-2 hónap után már lehet olcsóbb, hogy még az elején behúzzák a tömegeket. Itt azért az USA féle árroham is bejátszik, de 25$ csak pár órán át lesz, utána szépen megy vissza "normál" akciós árra.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#51682) Woodslave válasza darkling (#51680) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek (legalább nem költök) :D

köszi :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51683) cskamacska válasza KubanitoS (#51677) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem nézz szét az idei kínálatban, láthatod hogy a leárazások extra korán jönnek, mostanság a 0. day hozzáférésért fizeted ki általában a teljes árat(illetve ott sem az előrendelői bónuszok miatt)

Woodslave: Azért ne nagyon gerjedj be a Gamefly akciókra, évekre visszamenőleg a leggyengébb leárazásokkal jönnek elő, ráadásul mi a drágább angol boltjukat érjük csak el, ahol a dollár akciók sokszor korlátosak, vagy sokkal drágábbak. Ami teljesen nonszensz, mert ha valahol, hát Nagy-Britanniában nem vesznek PC játékot, csak ha nagyon olcsó. Ki vesz helyben játékot így tőlük? :U

És ha már ilyen vidám lett a kedvünk: Holiday Sale all the way with Matrix Games
-33%/-35%-os leárazás az egyébként is túlárazott kinálatból. ;] Persze nem mindenre érvényes, érintett játékok listája itt.

De legalább a Panzer Korps kapott valami leárazásfélét. Egyedül talán ez ami a rakásból megéri.

mod: lemaradtam mint a borravaló :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51684) Źşë' válasza KubanitoS (#51666) üzenetére


Źşë'
addikt

egyenlőre erre azért nem vennék mérget, 100%osan nem javítják ki szvsz, a Dice játékokra ez jellemző, én pont ez miatt nem vettem meg a 4et... Bad Company 2 szerverek nem mentek induláskor kb fél hónapon keresztül, lagos multi, hitbox failek, bf3 átszabott játékmenet, szvsz rosszabb fizika, itt is hitbox és hit regisztrációs gondok... ezek után nem kértem a 4ből mert annyira kiakadtam a bandára hogy mindig ekkora fost adnak ki, h eldöntöttem nem veszem meg, hiába nyomatnak agyonhypolt trailereket, az nem az amiből a játék lesz a legvégén hanem egy olyan valami amin csak az ember felhúzza magát... elvégre a játékot azért játszod h élvezd és ne idegeljen ki! olyan hibák miatt ami nonszensz! ésss ami a durva h ezek után még egy call of duty-t is jobban élveztem mint a bf3at... mert ott nincsenek ilyenek! persze a hibáitól eltekintve már, de bc2 viszi a pálmát, annyi idő után még mindig megvannak a főbb hibái

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#51685) Allien válasza maddionmax (#51665) üzenetére


Allien
veterán

De a "lényegesen tapasztaltabbak" valszeg betegek, és amnéziában szenvednek. Mivel ugyebár a BF2 óta BÉTA verzió jön ki! Ez TÉNY! Csak, nem elékeznek rá, hogy mennyi peccs jött pl a BF2-re, vagy a BF2142-re. Volt olyan, hogy az egyik peccs után kb 3 napra jött egy foltozás, annyira elbaxtak valamit (bf2142 titán mod pl). :B :K
Ergo, hol itt a problem. Olcsóbb lesz, de minél hamarabb el kell kezdeni vele nyomulni, hogy hozzá szokjon az ember.

Számomra pl a CoD SOHA se lesz alternatíva, "sajnos" (próbáltam, cod 2-4). Max single playerben, mert én alapvetően szeretem használni a járműveket. CoD ergo számomra eszetlen rohangálás/campelés. Persze, BF-ben is van ilyen. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#51686) Csapoati válasza cskamacska (#51683) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos nagyon drága még így is, pedig imádom a Panzer General-féle játékokat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51687) L_ajos


L_ajos
őstag

Aki tud amazonon vásárolni, írjon már egy privit pls.

Találtam egy BB játékot ( 4 dollár ), de a maestro kártyámat nem eszi meg :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#51688) Dilikutya válasza KubanitoS (#51670) üzenetére


Dilikutya
félisten

Aki megjelenéskor, meg előrendelve veszi teljes áron, az nem hűséges, hanem hülye. BF3 Humblebundle akcióban, na az volt jó vétel, átszámolva 1€ sem volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51689) Csapoati válasza Dilikutya (#51688) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Multinál azért számít a 0-day. Pl. hónapokkal később lehet, hogy már alig vannak a szervereken, vagy mindenki lever téged, mint bantu négert a mocsárláz. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51690) mcwolf79 válasza Dilikutya (#51688) üzenetére


mcwolf79
veterán

És mikor volt Humblibundli akcióban a BF3??? Majdnem 2 évvel a megjelenés után. Már küszöbön volt a 4. rész, mikor ennyiért meg lehetett venni. De nagyon megérte :W Aki meg akarta venni már 5-ször ráunt addig, a kocalövöldözőknek megérte, szó se róla.

Pedro78:
Akkor neked nem nagyon való multis fps, mert szinte az összesnél ez az üzleti modell.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#51691) Pedro78 válasza KubanitoS (#51670) üzenetére


Pedro78
senior tag

En emiatt nem vettem meg a 4-et, Osszes resz megvan, minden kieggel, 3-at limited elorendelokent vettem, erre kiadnak egy plusz premium pakkot h fizessek meg...na onnantol egy percet nem jatszottam bf-el...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#51692) ayo válasza Dilikutya (#51688) üzenetére


ayo
addikt

bf3 atszamolva tobb mint 1 euro volt mivel btaban volt nem az 1 dollarosreszben

http://jateknaplo.blog.hu

(#51693) FollowTheORI válasza Pedro78 (#51691) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont így voltam vele énis... lol. Vagyis nem is annyira lol. :( :)

Amugy nekem meglesz a 4 egy VGA-hoz... ha végre meghozzák majd a rendelésem.
De csak ezért semmi másért.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51694) FollowTheORI válasza ayo (#51692) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

5 Dollár volt. Vagyis 1100-1200 ft kb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51695) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Amazon-on a PC Instant Access mit jelen pontosan? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#51696) Wizard of Oz válasza tupacamaru (#51695) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Nem kapsz kulcsot, rögtön a fiókodra rakja.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#51697) tupacamaru válasza Wizard of Oz (#51696) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R Valami ilyesmire gondoltam.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#51698) ayo válasza FollowTheORI (#51694) üzenetére


ayo
addikt

es az tobb mint 1 euro nem ?:) na persze jott hozza par masik jatek is... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#51699) warcat


warcat
veterán

Bf3-nál volt az a bugos sokszor aktiválható kulcs is ingyen,na az volt a legolcsóbb :)

EA: It's in the crate!

(#51700) csaba951 válasza warcat (#51699) üzenetére


csaba951
veterán

És ez, meg a sok $5-os akció szépen le is züllesztette a színvonalat! A vége felé már a csapat fele a saját bázison maradt és lőtte/RPG-zte a falat vagy téged.

BF4 sokba kerül, de ennél azért sokkal normálisabb emberekkel játszok. Sajnos a hitbox kritikán aluli. Meg persze hiányzik a fegyverek/járművek sebzésének finomhangolása.

Az 1 hónappal ezelőtti állapothoz képest mára már kifejezetten játszható lett.

BF5-öt már garantáltan nem fogom megvenni előrendelésben! Inkább hagyom, hagy kísérletezzenek másokkal! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.