Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) cskamacska válasza Csapoati (#51686) üzenetére


cskamacska
addikt

Nagyon drága. :DDD És akkor finom voltál és nőies.
30 dollár az alapjáték, 20 dollár az Afrika Korps, 30 dollár az Allied Corps, 40 dollár a Grand Campaign Mega Pack '39-'45, és csak az első kettő árából vettek le 33%-ot azaz a teljes csomag továbbra is 100 dollár felett van. ;]

De hát ez a Matrix Games, ha beledöglenek sem engednek mosdatlan pórokat az igényes játékaik közelébe. :U És ez nem nyavalygás, ezek tényleg így gondolják! :W Az igazi poén az, hogy anno hivatkozgattak a legendás Jeff Vogelre is. Aki mostanában -75-90%-os leárazásokat tart Steamen, és bundliba rakja a játékait. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51702) Csapoati válasza cskamacska (#51701) üzenetére


Csapoati
nagyúr

5 dollar volt gog.com-on a PG II, ami meg csak nem is csunyabb a Panzer Corpsnal. Nincs tobb kerdesem, biro ur. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51703) Dilikutya válasza ayo (#51692) üzenetére


Dilikutya
félisten

Átszámolva kevesebb volt, mint 1€, mert BTA-val összesen kaptam 5€-ért 8 játékot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51704) Butha007


Butha007
csendes tag

Technikai kérdés , aki tud kérem segítsen :
hogy tudok amazonon vásárolni ?
Jelen esetben a max payne completet szeretném megvásárolni. Beregisztráltam kitöltöttem valós adatokkal majd a vásárlásnál ezt írja:
Game Downloads are only available to US customers
We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page.

ezt hogyan tudom kikerülni ? illetve hogyan tudom aktiválni illetve a vásárolt kódot tudom aktiválni steamen?
köszönöm a segítséget!
üdv

Thunderdome is never die!

(#51705) stickermajom válasza Butha007 (#51704) üzenetére


stickermajom
addikt

Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.

:(

(#51706) warcat válasza cskamacska (#51701) üzenetére


warcat
veterán

Bizony-bizony nekem a Distant worlds széria kellene tőlük, az alapjáték xar,de a 3 kieggel már kiváló.
Nem hajlandóak Gold stb kiadást csinálni legalább az alap+első kieggel sem,mindet külön meg kell venni,ráadásul a csodás online fizetési szolgáltatójuknál,ha valóban legálisan,a valós lakhelyemet megadva vásárolnám meg,még pofádba nyomnak +27% forgalmi adót,valami 110-120 dollár volt a pakk amikor utoljára ránéztem.No comment mert valami csúnya lenne belőle.

Más: Ami most érdekes lehet,az a Steam salekre nyomott amazonos pricematch,hiszen ott jár érte megint januárban felhasználható 5 dolláros promo.A tapasztalatok alapján érdemes párat összeszedni.

EA: It's in the crate!

(#51707) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Ha valaki tud jó árban leledző Call of Duty: Black Ops II-t, az szóljon, please! Köszi :)

https://twitter.com/nkaaa

(#51708) warcat válasza nkAAA (#51707) üzenetére


warcat
veterán

Node azt honnan tudjuk mennyi a jó ár számodra?
Alig van akciózva,de most az amazonon -50%, 29.99 USD,ami jó akciónak számít már egy Activision-COD sorozatnál.

EA: It's in the crate!

(#51709) djculture válasza nkAAA (#51707) üzenetére


djculture
félisten

20 euroért van mindenfele...

(#51710) Dilikutya válasza mcwolf79 (#51690) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem megérte, ennyiért még a buta single is megéri. Multi úgysem érdekel, nem életvitelszerűen szoktam játszadozni napi sok órát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51711) nkAAA válasza warcat (#51708) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Köszi szépen, az már elég baba ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#51712) Niczo


Niczo
senior tag

Ferrari Virtual Academy 2010 Complete Pack € 5.00
Egy ideje már ennyiért adják, amíg az Assetto Corsa nem kap egy kellemesebb árazást, elgondolkodtató :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#51713) dFactor


dFactor
tag

Grid 2-t honnan/kitől lehet most a legolcsóbban megszerezni? Eléggé bejött a demója...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#51714) djculture


djculture
félisten

PlayIT vasárnap lesz jó pár akció Ha mákja van valakinek a laptopszalon standnál vesz valamit és kipörgeti a bf4et is meglehet nyerni... Van már csak délután 15:30 tól érvényes olcsó 1500-as jegy is.

[ Szerkesztve ]

(#51715) Joe Swanson válasza djculture (#51714) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ottleszek! :)

(#51716) reelc


reelc
veterán

Fájó szívvel nézem ezeket a nagy Amazon leárazásokat. Amerikában élő rokonnal nem vagyunk beszélőviszonyban. Remélem a Steamen lesznek az Amazonhoz hasonlóan jó akciók.
A Steam-en hány százalék szokott lenni ilyenkor az engedmény?

(#51717) djculture válasza Joe Swanson (#51715) üzenetére


djculture
félisten

Lesz jópár akció is :

[ Szerkesztve ]

(#51718) Joe Swanson válasza djculture (#51717) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Tudom, tudom. A battlefield 4 premiumot veszem. Tavaly 4 órát álltam sorba 9 től 13:20 ig. Komolyan gondolod azt az 1. Hszt? :D

[ Szerkesztve ]

(#51719) sagem válasza djculture (#51717) üzenetére


sagem
addikt

hehe, jó így egy képen látni a konzol/pc árakat :P ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#51720) djculture válasza Joe Swanson (#51718) üzenetére


djculture
félisten

Tudja a fene valakinek bejön ...Jobb mint az eredeti árán venni:) Én warfightert akarok venni 2000ft-ot csak megér pedig az is egy elég gyatra játék de annyit azért megér.Meg az arma 3 is elég jó 4 ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#51721) batman91 válasza Joe Swanson (#51718) üzenetére


batman91
őstag

Én az angol amazont ajánlom, már több csomag is érkezett onnan és a postaköltség sem nagy, kb. 1500 forint körül mozog.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#51722) Joe Swanson válasza batman91 (#51721) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

És ez nekem miért jó?

(#51723) batman91 válasza Joe Swanson (#51722) üzenetére


batman91
őstag

Előbb írtad, hogy nézed az amazon leárazásokat. Arra sem emlékszel mit írtál pár perccel ezelőtt? :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#51724) Joe Swanson válasza batman91 (#51723) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Azt nem reelc írta? O.o

[ Szerkesztve ]

(#51725) sagem válasza batman91 (#51723) üzenetére


sagem
addikt

Azt más írta, csak ugyanúgy néz ki az avatarjuk ;)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#51726) echterion


echterion
nagyúr

Ha valaki el tud menni erre a PlayIT-re és tudna hozni nekem egy World of Warcraft Mists of Pandaria-t, azt megköszönném. Sajna én nem fogok odáig eljutni (meló, meló :( ), de ha ennyiért megkapnám, akkor sztem visszatérnék egy kicsit a WoW világába. :))

**********

(#51727) Csapoati válasza echterion (#51726) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Digitálisan is csak 10 euro mostanság.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51728) warcat


warcat
veterán

Ahogy írták is felettem,felmész a battle.netre,a megujult üzletükben 10 ojró.

EA: It's in the crate!

(#51729) batman91 válasza sagem (#51725) üzenetére


batman91
őstag

Ó, ba+ elnéztem. Akkor sorry! :W :W :W :W :W :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#51730) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#51731) sagem válasza maddionmax (#51730) üzenetére


sagem
addikt

Ajvé, beragadt greenlight játék hegyek ;] Mondjuk az már más kérdés, hogy van közte olyan, ami simán megkaphatta volna (nálam) a zöld lámpát, pl. az a hülye nevű (Al Emmo akármi) point and click kalandjáték egész kellemesnek tűnik :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#51732) reelc válasza batman91 (#51721) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, digitálisan vásárolnék.

Az összekeverős szitun meg jót röhögtem. :D

(#51733) Arkennys válasza maddionmax (#51730) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez a mitsurugis érdekel :D sztem megveszem, majd csak bekerül mind steamre, nem? :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#51734) echterion válasza Csapoati (#51727) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudom, de az is több, mint 1000 ft-tal drágább. Ott meg csak 2000 lenne, ha valaki megtenné nekem. Akár előre is elutalnám az árát, ha csak annyi lenne az akadály.

**********

(#51735) Dilikutya válasza djculture (#51720) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én olyan ~1400-ért vettem pár hete Warfightert :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#51736) warcat válasza echterion (#51734) üzenetére


warcat
veterán

PlayIt honlapon 2499 Ft van feltüntetve.Én remélem,hogy találsz valakit,de ez belépős-órákatsorbanállós-korlátozott darab/fős akció,és aztán még veled le kell boltolni,baromi rendes arcot keresel ám ;)

EA: It's in the crate!

(#51737) zone válasza echterion (#51734) üzenetére


zone
őstag

2500 Ft
Szerinted találsz valakit, aki kifizette a jegyet és órákon át sorban áll, az lesz olyan jólelkű, hogy egy ismeretlennek spóroljon 500 Ft-ot?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#51738) dejaris válasza warcat (#51736) üzenetére


dejaris
addikt

Van valami premium belepo, amivel elore felre tettheted es nem kell sorba allnod erte. Nekem egy ilyen belepos haver szalitja le.

(#51739) Csapoati válasza echterion (#51734) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mint írták, csak 500 Ft a difi, annyit szerintem megér, hogy nem kell szívni vele. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51740) echterion


echterion
nagyúr

Jójó, rosszul emlékeztem, kétezerre emlékeztem. 2500-ért már tényleg mindegy. Köszi mindenkinek. :B

**********

(#51741) warcat


warcat
veterán

Na lássuk merre fúj az az őszi szél,remélem -90 felé. ;]

EA: It's in the crate!

(#51742) pityeszka válasza warcat (#51741) üzenetére


pityeszka
őstag

Nálunk erősen északi! :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#51743) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Elkezdődött a Steam Sale,de miért mutat mindent teljes áron? :F

Szerk: Böngészőből működik.

[ Szerkesztve ]

(#51744) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Skyrim 7.50 ejró :D

(#51745) #79621120 válasza Joe Swanson (#51744) üzenetére


#79621120
törölt tag

Még ingyen sem kellene .

(#51746) warcat


warcat
veterán

Outlast egész komoly akciót kapott -66%-al.A többi az olyan ásítós, láttuk már.Skyrim LE viszonylag alacsony de már lehetett ennyiért venni máshol,no meg kinek nincs meg mostanra már .. :)

EA: It's in the crate!

(#51747) albert8 válasza Joe Swanson (#51744) üzenetére


albert8
addikt

Gondolkozom, hogy kiváltsam walletbpl, szerintem jó ár. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#51748) Arkennys válasza warcat (#51746) üzenetére


Arkennys
addikt

és persze hogy épp be van sz*rva a steamtrades :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#51749) djculture


djculture
félisten

végre a sleeping dogs dlc-k is olcsók..

(#51750) Akos96


Akos96
senior tag

Skyrim LE megéri az Autumn Sale áron?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.