Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) warcat válasza Mate (#52350) üzenetére


warcat
veterán

Igen mindegyik szépen aktiválható,de LA Noire nincs benne ha az is kell :)

EA: It's in the crate!

(#52352) szami777 válasza Malachi (#52342) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52353) reelc


reelc
veterán

Super Street Fighter IV Arcade Edition 4,99 Euro. Elgondolkodtató.
Jól látom a DLC-k, amik külön vásárolhatóak, csak ruhák hozzá? Szóval nem játszható karakterek.

Más.
Tesco ajándékkatalógus (december 11-ig): 1245Ft (2490 helyett) The Gamemania játékok. Boltonként eltérő a kínálat, én pl. a Majesty Anthology-t, és a Tomb Raider Ultimate Edition-t láttam ebből a játék sorozatból 1245Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#52354) MoVieFaN válasza Wolverine (#52314) üzenetére


MoVieFaN
tag

Én még hajnalban regisztráltam. Regisztráció sikeres.

"Danach ist der Zugang zu DLH.Net freigeschaltet. Sie bekommen außerdem auch noch eine E-Mail zum Steam-Key."

De email/kulcs azóta sem jött. :(

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#52355) djculture


djculture
félisten

Holnap PlayIT Show Syma csarnokban, tavalyi meg előtti számokból lehet választani :

A 2013-asokból meg 2db egy ezres:

Meg lesz az alan wake dobozos verziós is 1k pénzért de az már ugyis megvan mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#52356) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Minden bohóckodást félretéve, érdemes szerintetek ezt megvenni? Vagy a Premium ezt is fogja majd tartalmazni?

Battlefield 4 Battlepack ORGIN CD-KEY GLOBAL - €1.50

(#52357) Joe Swanson válasza maddionmax (#52356) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ez mire jó!?

(#52358) dejaris válasza maddionmax (#52356) üzenetére


dejaris
addikt

Ugy indulni, hogy minden fegyverre minden kiegeszito unlockolva van. Mi a jo ebben :F

(#52359) maddionmax válasza Joe Swanson (#52357) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Battle Pack for Battlefield 4 containing: weapon attachments, dog tags, knives, XP bonuses and soldier look customisations.

dejaris: Nincs 2000 órám játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#52360) djculture válasza maddionmax (#52359) üzenetére


djculture
félisten

Ezzel a játék öröme veszik el...

(#52361) Joe Swanson válasza maddionmax (#52359) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Nem értem. Ez csak egy battlepackot ad, vagy unlockol mindent?

[ Szerkesztve ]

(#52362) szami777 válasza maddionmax (#52356) üzenetére


szami777
addikt

a szintlépős játékok sava borsát adja az unlockolás, nem éri meg :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52363) maddionmax válasza szami777 (#52362) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Csak lebeszéltek róla. Francba... :D

(#52364) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ujjujujujjjj emberek, ez tetszik :D

http://www.nuuvem.com.br/combos

Max Payne 3 + LA Noire Complete + GTA IV Complete 2800 Ft? :D

Nuuvem kódot ad vagy rápakolja Steam-re?

[ Szerkesztve ]

(#52365) Youri válasza maddionmax (#52356) üzenetére


Youri
veterán

nem fogja... fizetett csít

RTX ON

(#52366) ollie válasza maddionmax (#52364) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegye fel a kezét az, akinek nincs meg ezekből legalább kettő.

***

(#52367) Woodslave válasza maddionmax (#52364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valaki mondja már meg hol lakik a brazil rokonom. Vagy egyáltalán ő vásárolhat csak?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#52368) maddionmax válasza ollie (#52366) üzenetére


maddionmax
aktív tag

ollie: Elrontod a kedvem :) Nekem egyik sincs meg :)

wood: Te is megveheted, semmi csalás nincs benne...sőt brazil rokon sem kell.

(#52369) viharhozo válasza maddionmax (#52334) üzenetére


viharhozo
addikt

én személy szerint előbb vágnám le a kezem,mint hogy VPN-en keresztül belépjek PayPal-ra vagy beírjam a bankkártyám számát, a fiókokba való bejelentkezésről nem is beszélve.

Nem ertek hozza, de probaltam utanaolvasni, es az volt a konszenzus, h a https-en keresztuli adatforgalmat nem tudjak visszafejteni ill. aki kepes erre, az nem a te PayPaleddel fog foglalkozni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#52370) reelc válasza djculture (#52355) üzenetére


reelc
veterán

Akkor én kivétel vagyok. Nincs Alan Wake-m. Ha pesti lennék, biztos elmentem volna ilyen áron teljes játékot (újságot venni). Szoktam nézni az újságosnál, a Gurunak és a GSnek is szokott lenni összecsomagolva régebbi újságja, ha jól rémlik 3 újság/2500Ft-ért.

(#52366) ollie: Erre is felteszem a kezem, egyik sincs meg. :)

(#52371) Mate válasza ollie (#52366) üzenetére


Mate
nagyúr

Jelen! :)

(#52372) ruti válasza ollie (#52366) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jelentkezem :B
0 van meg, és ez így is marad, nem rohanok a pénztárhoz :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#52373) Vertigo18 válasza ollie (#52366) üzenetére


Vertigo18
addikt

szintén nulla, mit nyertem? ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52374) Woodslave válasza maddionmax (#52368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na megpróbálom, csak amikor a címet kellett írni, akkor csak brazil "megyék"-ek (nemtom mi van ott) hozott fel. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#52375) DeFranco válasza ollie (#52366) üzenetére


DeFranco
nagyúr

o/

(#52376) W.Wilson válasza maddionmax (#52368) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

A felhasználási feltételekben azt írják, hogy el kell ismerned, hogy dél-amerikai vagy, szóval nem mondanám, hogy semmi csalás nincs benne.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#52377) djculture válasza maddionmax (#52364) üzenetére


djculture
félisten

max payne 3-al amúgy is valami gáz van több helyen itt afórumban is olvastam már hogy a rockstar aktiváció nem működik.. Erröl mi az infó?

[ Szerkesztve ]

(#52378) Polllen válasza ollie (#52366) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem sincs meg egyik sem. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#52379) maddionmax válasza W.Wilson (#52376) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Elméletileg (szigorúan elméletileg!) a Nuuvem rendszere nem ad el olyan szoftvert ami az IP címed alatt nem aktiválható. Kétszer is ellenőrzi az IP címedet (kosárba rakáskor és fizetés kiválasztásakor. Ha nem stimmel valami, törli a kosaradat. Ez az én szerény tapasztalatom, de részletekkel nem szolgálhatok.

A fenti játék csomag rendkívül kecsegtető, de igazából csak az L.A. Noire Complete-re fáj a fogam, így még agyalok rajta.

Akinek mindhárom kell, annak verhetetlen ajánlat ennyiért vagy ha valakinek pont a GTA IV Complete és a Max Payne 3 kellene, az írjon rám és megbeszéljük a közös vásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#52380) Youri válasza W.Wilson (#52376) üzenetére


Youri
veterán

beküldesz egy videót amin épp szambázol :D

RTX ON

(#52381) Vertigo18 válasza Youri (#52380) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vagy kint ülsz egy Brazil meccsen! ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52382) W.Wilson válasza maddionmax (#52379) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Az egy dolog, hogy a megvásárolt cucc működik, de akkor sem lehet mondani, hogy teljesen legális. Minimum olyan szürke kategória, mint az amazonos vásárlás.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#52383) Youri válasza W.Wilson (#52382) üzenetére


Youri
veterán

Mivel ugyanaz az eljárás a regisztrálás

RTX ON

(#52384) maddionmax válasza W.Wilson (#52382) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jelen helyzetben, ha a rendszer engedi megvenni és működik, nem érdekel az ÁSZF-ük.

(#52385) zone


zone
őstag

én: Amazon hagyj már békén, nem akarok többet költeni!
Amazon: jól van, csak ezt nézd még meg Legacy of Kain Pack
én: neeee

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#52386) reelc válasza maddionmax (#52379) üzenetére


reelc
veterán

Itt legalább simán megvásárolható az L.A. Noire Complete. Olcsóbb a jelenlegi Steames vagy Amazonos áraknál.
A Steamen 20 Euro már -50%-kal.

(#52387) dejaris válasza ollie (#52366) üzenetére


dejaris
addikt

Jelen :) Egyik sincs meg.

(#52388) cskamacska válasza szami777 (#52362) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, az eszetlen grindolás az tényleg a játék sava borsát adja. :W
Persze aki azon szocializálódott, hogy a játék felét kapja meg alapból, és ha a felét már rongyosra játszotta kapja meg a másikat szép fokozatosan, akkor tényleg nincs semmi gond vele. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52389) maddionmax válasza reelc (#52386) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszönöm, Gamefly-on olcsóbban (~1800 Ft) is lenne (minden trükközés nélkül!), de ennél olcsóbban szerettem volna megvenni.

(#52390) reelc válasza zone (#52385) üzenetére


reelc
veterán

A GMG-n nemrég 6 Euróért vettem. Lehet röhögni. De az akkor jó áron volt.
Legalább a GOG-ra kerülne fel az első része.

(#52389) maddionmax: megértem, nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#52391) dejaris válasza cskamacska (#52388) üzenetére


dejaris
addikt

Az mar a jatekoson mulik, hogy esszetlenul rohangal vagy esszel mozog ;)

(#52392) FollowTheORI válasza dejaris (#52358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az hogy ez biztos nem azt adja... az még a BF3-hoz sincs és ennél jóval drágább volt.
De azis csak az alap fegyvereket adta, minden egyéb vackot ugyanúgy játékkal kell unlockolni. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52393) dejaris válasza FollowTheORI (#52392) üzenetére


dejaris
addikt

Ez battlepackot ad, amit kibontva kapsz par skint es fegyeverkiegeszitot.
A bf3-as verziorol pedig egy aprocska idezet: Get all 119 weapons and gadgets for all four classes plus all upgrades for ground and air vehicles. Szerintem vilagos, hogy eltajolodtal.

(#52394) szami777 válasza cskamacska (#52388) üzenetére


szami777
addikt

Ez nem szocializálódás kérdése. :U
Egy játék könnyebben válik monotonná, hogyha nincs ami hajtson mondjuk multiplayerben.
Ha multiba is mindig kitűzöl egy célt magad elé, hogy mit akarsz feloldani/elérni, meg tudja dobni az élményt. Sose úgy álltam hozzá a szintlépegető multik legelején, hogy csak kegy fél játékot kaptam...és ezzel nem vagyok egyedül.
Csak értelmesen kell játszani. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52395) FollowTheORI válasza dejaris (#52393) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Épp ezt mondom hogy ez jóval kevesebb ennyi pénzért.

Amugymeg:

Ultimate Shortcut

The Ultimate Unlock kit does not unlock any attachments for the weapons, rank based weapons, or assignment based weapons or assignment based vehicle unlocks.

Tehát azis csak az alap fegyvereked adta, persze jóval többet, meg a járművekhez megadta a fegyvereket. De az túlzás hogy elveszett a játék értelme. Attól ez még messze volt BF3-ban is. :)

Tehát nem kapsz meg messze mindent. Még akkor sem ha lenne BF4-hez is ilyen. (Amugy később szerintem lesz, hogy a koca játékosokat mint én picit felhozza legalább a fegyverválasztékban.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52396) dejaris válasza FollowTheORI (#52395) üzenetére


dejaris
addikt

Milyen csak az alapfegyverek? Az osszeset adja, mindenfele masodlagossal es harmadlagossal egyutt. En nem mondtam, hogy elveszik a jatek elmenye, csak minek fizetni azert, amit amugyis megkapsz.

[ Szerkesztve ]

(#52397) danih válasza dejaris (#52396) üzenetére


danih
addikt

Nem úgy tűnik mint a shortcut, szóval vettem egyet, egye fene - beaktiváltam, elfogadta. De most mi van - nem tudom, a battlepack rész üres...

(#52398) Woodslave válasza maddionmax (#52379) üzenetére


Woodslave
nagyúr

GTA IV-re beneveznék a csomagból :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#52399) FollowTheORI válasza dejaris (#52396) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Infantry szinten megkapod a fegyvereket, de csak "alap", tehát ironsight és semmi más... az összek kis kütyüt, és csatolmányt játék során kapod meg úgy mint más.

Tehát annyit nyersz hogy megkapod az összes fegyvert. Nyilván járműveknél ez 100%, mert ott nincs plusszba még további kütyütenger.

Amugy az amit idéztem az történik, ha megveszed.

Nyilván aki sokat játszik és sokszáz órát beletol annak kvázi majdnem mindegy (nem éri meg).
Aki csak néhány hétvégén, ha épp olyanja van játszik pár kört (mint én), annak megéri, mert legalább nem szenved a sok 100-as überpro ellen annyira megfelelő fegyverek vagy jármű fegyverek/védelmek hiányában.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52400) zone válasza FollowTheORI (#52399) üzenetére


zone
őstag

CoD2-vel és Quake 2-vel évekig tudtunk úgy játszani, hogy nem kellett semmit feloldani vagy szintet lépni. :U
A CoD4 killstreak újítása abszolút nem tetszett, hogy egy camper pár kill után már bombázza a pályát, utána meg egy helikopter gyűjti neki a killeket.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.