Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) gszp válasza cskamacska (#52868) üzenetére


gszp
csendes tag

"Az egész "sokkal olcsóbb csomagban" ötlet úgy működhet, hogy nem lesz mindenkinél rakat maradék játék. 2nd hand kereskedés így is önjáró lett, képzeld el mi lenne, ha az olcsó csomagok részei nem nyelődnének be."

Na várj csak, nincs teljesen igazad. A Valve egyetlen egyszer ad giftet a saját játékaiból (illetve van még néhány más játék is). Például nekem megvan a HL2 és megveszem az Orange Boxot, vagy a Half-Life/Valve Complete-t, akkor kapok egy HL2 giftet (EGYSZER). A kérdés arra irányult, hogy ha teszem azt veszek marosstól egy ilyen csomagot, tőle ugyebár giftként kapom meg. Ha innen adom a játékkönyvtáramhoz, akkor is megkapom-e a meglevő játékot giftként. Mint kiderült, nem kapom meg. Itt is megerősítették, és közben én is megtaláltam.

"If you add the game to your Steam Inventory and you wish to add it to your Library you will need to open your Steam Inventory, select the GIFT and click on "Add to my game Library..."
If the game is already in your Library you will receive a notification that it is and you will not be able to add it.
If the game is not in your Library you will receive a pop-up notification confirming your actions, and if you have any duplicate games in a package you will be notified that you will not receive extra copies"

(#52902) gszp


gszp
csendes tag

"Extra copies will only be issued as a special promotion in the following specific cases:

Users who own "Left 4 Dead" and then go on to purchase "Left 4 Dead + Left 4 Dead 2 Bundle" will receive an extra copy of "Left 4 Dead"
Users who own “Half-Life 2” and go on to purchase “The Orange Box” or the "Valve Complete Pack" will receive an extra copy of “Half-Life 2”.
Users who own “Half-Life 2: Episode One” and then go on to purchase the "Half-Life 2: Episode Pack”, “Valve Complete Pack” or “The Orange Box” will receive an extra copy of “Half-Life 2: Episode One”.
Users who own "Dawn of War II"and then go on to purchase "Dawn of War II Gold Edition" will receive an extra copy of "Dawn of War II"
Users who purchase the available four packs for specific Steam titles will receive three extra copies of that title to gift to friends.
Extra copies may apply as a part of some limited time promotions. In that case, information on what will be included with your purchase will be listed on the storefront's transaction page.

These special promotions will allow you to send a gift pass for your extra copy to a friend who does not already own the game.

These promotion do not apply to any games other than those specifically listed.

Limitations

“Half-Life 2” and “Half-Life 2: Episode One” are only eligible to receive extra copies once.

For example, if you own “Half-Life 2” and/or ”Half-Life 2: Episode One” and receive extra copies for your purchase of “The Orange Box”, you will not receive additional extra copies if you then go on to purchase the “Valve Complete Pack”."

(#52903) breakout123 válasza djculture (#52893) üzenetére


breakout123
aktív tag

Igen érdemes nézni az 576-ot is mert adventi kedvezmények vannak!

Origin: malysztor

(#52904) sagem válasza regener (#52899) üzenetére


sagem
addikt

Ha most nem is kap, szerintem a pár nap múlva kezdődő karácsonyi saleben meg fogja kapni valamikor.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#52905) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezt gond nélkül tudom használni itthon? :B :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#52906) ForRedGlory válasza Scholes9 (#52905) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."

Persze ez nem feltétlenül jelenti, hogy gond lenne az aktiválással, de pont így szívtam meg a Saints Row 4-et, Steam beintett.

(#52907) warcat válasza ForRedGlory (#52906) üzenetére


warcat
veterán

Ez nem a régiózár indikátora,az összes digitális terméknél ki van írva.steamdb-n kell kibúvárkodni.
Egyébként a Dishonored vagy 2-3 napja 4.99 volt ugyanitt,úgyhogy drága.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#52908) Mardel válasza ForRedGlory (#52906) üzenetére


Mardel
őstag

Amazonon ez mindegyik digitalis jatekhoz ki van irva. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#52909) ForRedGlory válasza Mardel (#52908) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem igaz., bár lehet itt csak lemaradt, a csomagban lévő játékoknál mindnél írja :D Mindegy, steamdb akkor.

[ Szerkesztve ]

(#52910) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

Trine 2: Complete Story $4.99 ( bár nekem $2.99 )

Trine + Trine 2: Complete Story $4.48

[ Szerkesztve ]

(#52911) warcat


warcat
veterán

Lol, most nézem GamersGaten nagy profin átírták a dátumot és most már Holiday Sale-ként futnak dec 3-22 között ;]

EA: It's in the crate!

(#52912) reelc válasza #79621120 (#52910) üzenetére


reelc
veterán

Akkor $2.99 a Trine 2, ha veszed vele együtt az elsőt is, ami így $1.49, így jön ki az akciós $4.48

Köszi, hogy szóltál.

[ Szerkesztve ]

(#52913) csaba951 válasza Scholes9 (#52905) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, tudod aktiválni/elindítani.

Hátrányai:
* nincs benne gyárilag a magyar nyelv
Utólag bele lehet műteni, de ez nagyon nem egyszerű dolog.

* a magyar Steamen megvásárolható DLC-k nem jók hozzá

Én a helyedben ezt magyar Steamen vásárolnám meg (én is ott vettem, és ez nagy szó!). Ebben gyárilag van angol/magyar nyelvű változat. DLC-ket meg 1 kivételével megvettem hozzá. Neked már érdemesebb lenne rögtön a GOTY változatot megvenned.

Magyar dobozos (sima/GOTY) változat csak ezekben az országokban aktiválható: CZ HU PL SK.
Magyar Steamen vásárolt példányokkal nincs ilyen gond, azok használhatóak máshol is (pl. DE UK RO).

(#52914) #79621120 válasza reelc (#52912) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nincs mit .

(#52915) viharhozo válasza Scholes9 (#52905) üzenetére


viharhozo
addikt

Aktivalni tudod, de 13,60 volt par napja a GOTY, meglepodnek, ha karacsony kornyeken nem lenne ennyi vagy meg olcsobb.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#52916) djculture


djculture
félisten

[link] 990ft a trine gyűjtői kiadás de volt már 500ft is a media markt -ban.

[ Szerkesztve ]

(#52917) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Dishonored GotY 3500-ért annyira nem rossz vétel ugye :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#52918) gszp válasza djculture (#52916) üzenetére


gszp
csendes tag

Lidlben pár hete vettem itteni kolléga ajánlására 599, vagy 699-ért. Nem tudom, hogy van-e még?

(#52919) La Magra


La Magra
tag

Gamefly-on Classic PC Games leárazás van [link].

(#52920) BoneDragon válasza La Magra (#52919) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ingyen van a bioshock?

(#52921) zone


zone
őstag

Groupees Spotlight Arcane Worlds $1
Magic Carpet remake

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#52922) echterion válasza La Magra (#52919) üzenetére


echterion
nagyúr

Ennek külön kliense van, ugye? Gondolom, akkor steam-be sem aktiválható az innen vett játék, pedig csak nosztalgiából is megvenném a Civ 4-et.

**********

(#52923) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ez Steam-es: Call of Duty: War Chest

Ha nem lenne meg a COD 2 esküszöm megvenném :D

(#52924) La Magra válasza cskamacska (#52897) üzenetére


La Magra
tag

Nem vettem még Indie Royale-t, mi a tendencia: fölfelé vagy lefelé szokott kúszni az ára?

(#52920) BoneDragon: Én 1.99 fontért látom... szinte ingyen! :D

(#52922) echterion: Sehol sem látom, hogy steames lenne a Civ 4, úgyhogy valszeg nem az. :(

(#52925) RedMan válasza Scholes9 (#52917) üzenetére


RedMan
tag

Nézz szét a hardveraprón, pl. marossnál olcsóbb ;)
Vagy legalább is volt még 1 napja, kérdezz rá mielőtt megvennéd 3500-ért. :)

[ Szerkesztve ]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#52926) alratar válasza La Magra (#52924) üzenetére


alratar
addikt

Az átlag ár fölfelé megy!
De az alap 1dolcsi (?) marad.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#52927) BoneDragon válasza La Magra (#52924) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem az ár helyén download now van és ha rákattintok akkor is a download jelenik meg O.o

Szerk. Ja hogy nekem van accom ide amire megkaptam ingyen... :D

[ Szerkesztve ]

(#52928) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Ma megjelent a Premium Service Battlefield 4-hez. Ha egy kis szerencsénk van, akkor Karácsonyra a $49.99 árból csinálnak egy $29.99-est, mint Black Friday alkalmából :)

(#52929) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Új Humble Jumbo Bundle

Min 1$:

-Natural Selection 2
-Sanctum 2
-Magicka +DLC

BTA(6.99$):

-Orcs Must Die! 2: Complete Pack
-Garry's Mod
-Serious Sam 3: BFE

[ Szerkesztve ]

(#52930) Woodslave válasza La Magra (#52919) üzenetére


Woodslave
nagyúr

euroban még jók is lennének :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#52931) viktor82 válasza maddionmax (#52923) üzenetére


viktor82
őstag

Lenne egy 20%-os kuponom,de sehol nem találom,hogy hogy kell felhasználin a gamefly-on? :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#52932) szami777


szami777
addikt

Kellett ma megvegyem a natural selection 2-t :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52933) wwenigma válasza Heavyrain (#52929) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1$-os pack max...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52934) Alien83 válasza maddionmax (#52923) üzenetére


Alien83
senior tag

13 fontért leszarnám a helyedben hogy mire van a játék kulcsa. :D
KIBASZOTTDRÁGA.

(#52935) djculture válasza viktor82 (#52931) üzenetére


djculture
félisten

A végén a másik oldalra dob és ott kell beirni

(#52936) warcat válasza szami777 (#52932) üzenetére


warcat
veterán

Jaja pont erre gondoltam,hogy anyázhatnak a flash salesek... az 1 dolcsist vettem azért.

EA: It's in the crate!

(#52937) viktor82 válasza djculture (#52935) üzenetére


viktor82
őstag

Paypal-al fizetnék és már atirányit a paypal oldalára :F :O

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#52938) maddionmax


maddionmax
aktív tag

non BTA mind kártyás...$1 simán megér :D

(#52939) djculture válasza viktor82 (#52937) üzenetére


djculture
félisten

A chekout után ez az oldal nyilik meg és ott van a kuponkód rublika oda kell beirni, a paypal oldalra később rak át a submit order után..

[ Szerkesztve ]

(#52940) AlexWolf válasza Heavyrain (#52929) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Gyihá, megint spóroltak nekem!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#52941) Heavyrain válasza Heavyrain (#52929) üzenetére


Heavyrain
őstag

Valakinek esetleg valami tippje,hogy mi lehet majd a Bonus?

(#52942) viktor82 válasza djculture (#52939) üzenetére


viktor82
őstag

Nálam ez jön elő check után

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#52943) viktor82


viktor82
őstag

Mindegy mert nem enged fizetni,valami gond van accontommal most beregisztrálta újra viszont nem fogadja el a kártyát és a paypal-sem :O

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#52944) szami777 válasza Heavyrain (#52941) üzenetére


szami777
addikt

én a bónuszig nem is veszem meg szerintem, 2 játék kell belőle a többi mind megvan már :(
A magicánál ha nekem az alap játék megvan már, akkor vajon a dlc-ket megkapom legalább?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#52945) maddionmax válasza szami777 (#52944) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen! :)

(#52946) djculture válasza viktor82 (#52942) üzenetére


djculture
félisten

Ez akkor jün elő ha nincs fizetési infód még megadva.

(#52947) Arkennys válasza Heavyrain (#52929) üzenetére


Arkennys
addikt

na nemár :DD natural sel meg orcs must die 2? :D előbbit én is többért vettem, de frász vigye...vettem egy BTA-t.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#52948) viktor82 válasza djculture (#52946) üzenetére


viktor82
őstag

Már anno vásároltam itt viszont tavaszal valamikor akartam venni a játékot és nem fogadta el a kártyámat és ,hogy vegyem fel a supportal a kapcsolatot! :K
Pontosan ezt irja

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#52949) cskamacska válasza warcat (#52911) üzenetére


cskamacska
addikt

Viszont van egy normálisabb játékuk végre.
Inversion 3 font - Gears of War pótlék PC-re, némi történet csavarral, és egész tűrhetően megvalósítva.
Steam pluszegysor, és világon bárhol indítható régiókorlát nélküli változat. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52950) Mardel válasza Arkennys (#52947) üzenetére


Mardel
őstag

Már 3,96$ a BTA, 4,04$-nél vettem egy 1$-ost, ha jó bónuszok lesznek, akkor ráfizetek még 3,05$-t. :DDD

(#52952) Arkennys: BTA-ból csak a Garry's Mod nincs meg, de azért sok lenne 4$. :D

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.