Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51551) arty válasza maddionmax (#51532) üzenetére


arty
veterán

nekem olyan gondom is volt, hogy vettem egy dead space 1-2-t (originen!!!) és pár hét után levették az accomról
support bullshitelt, generic válaszokt adott
paypal disputera egyáltalán nem válaszoltak és paypal visszaszerezte a pénzem

WTF?! :(

steamen nagyságrendekkel több a játékom, de még csak hasonló gondom se volt soha
ami tény: EA support gyors és a hozzáállásuk példás, de a konkrét segítség sokszor elmarad :(

(#51550) dejaris - ha nem ismered a steamet, szerintem nem sok értelme van vitáznunk... mert én ismerem az origint ;) utóbbinál nincs lehetőség kategorizálni, ergo szegényebbek ezen a téren is a lehetőségek. steamen van négyféle nézet - igen, a méretezhető ikonos is - és még csoportokba is dobálhatom a játékokat, így elrejtve, ami nem érdekel (hidden csoport, ha ugy tetszik)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#51552) #79621120 válasza arty (#51551) üzenetére


#79621120
törölt tag

" vettem egy dead space 1-2-t (originen!!!) és pár hét után levették az accomról "

Miért ?

( ok nélkül nem szoktak játékokat törölni a felhasználói fiókból )

[ Szerkesztve ]

(#51553) DeFranco válasza #79621120 (#51552) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mer' gonoszok ;]

(#51554) arty válasza #79621120 (#51552) üzenetére


arty
veterán

ez az ami soha nem derült ki - szerintük a fizetésemmel nem stimmelt valami (EA külső céggel intézteti ezt is, akiket nem lehet elérni SE és persze a fővállalkozó (ea) semmit nem tud az alvállalkozóról (digital river vagymiafranc))

paypal azt mondta, h levonták szépen, a terhelés a bankkártyámon is megjelent, ahogy kell

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#51555) Niczo


Niczo
senior tag

best buy ;]

tupacamaru: csak viccelsz ugye? :U

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#51556) dejaris válasza arty (#51551) üzenetére


dejaris
addikt

A nem, nem ismerem a steamet, azt sem tudom, hogy eszik-e, vagy isszak.

(#51557) tupacamaru válasza Niczo (#51555) üzenetére


tupacamaru
veterán

Behúztam. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#51558) Youri válasza arty (#51554) üzenetére


Youri
veterán

digital river, azaz... eléggé elterjedtek

RTX ON

(#51559) bdavid94 válasza FollowTheORI (#51549) üzenetére


bdavid94
tag

hát akkor még egy ideig nem fogom kipróbálni a BF4-et nem rizikózom el azt a sok pénzt így karácsony előtt :D

(#51560) arty válasza Youri (#51558) üzenetére


arty
veterán

igen, tudom - uplayen is benyaltam azt a csodálatos bandát, anno :((

(nem tudtam fizetni a paypalommal, amivel mindenhol igen - kivéve ea/ubi - de itt is csak egy idő után, tehát volt jópár sikeres fizetésem, de egyszercsak valami "elromlott" :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#51561) djculture válasza bdavid94 (#51559) üzenetére


djculture
félisten

Engem csak a titanfall izgat abban végre látok egyedi játékélményt, de gondolom majd az is el lesz szúrva ezer plusz résszel EA módra később...

(#51562) WayneGace válasza djculture (#51561) üzenetére


WayneGace
őstag

Attól, hogy jön ezer plusz rész, az első, amit te megveszel, miért lesz elszúrva?

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51564) djculture válasza WayneGace (#51562) üzenetére


djculture
félisten

Attól függ mennyit ölnek bele mert ha már most kezdik a következő részt dumálni akkor sok jóra ez se számithat. Pedig nagyon jó játék lehetne...

[ Szerkesztve ]

(#51565) WayneGace válasza djculture (#51564) üzenetére


WayneGace
őstag

Nyilván franchise-t akarnak építeni. BF, BF (battlefront) mellé.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51566) piko88


piko88
tag

Srácok steames Grid 2-öt tud valaki szerezni?
Köszi
Piko

(#51567) Mate


Mate
nagyúr

Megakarom majd venni a Company of Heroes 2-t.

Most steamen van az alap, a Company of Heroes 2 - Digital Collector's Edition és 2 DLC.

A kérdésem az, hogy a 2 DLC benne van a Company of Heroes 2 - Digital Collector's Edition-be vagy az azon felül van?

Illetve érdemes megvenni a Digital Collector's Edition-t? Olvasgattam és sokan azt mondták, hogy minimális bónuszt ad csak, semmikép nem éri meg az árát.

(#51568) cskamacska válasza Mate (#51567) üzenetére


cskamacska
addikt

Digital Collectors Edition-ben ez vanik.
Azaz az első ToW csomagot megkapod, az újabbikat nem.(semmilyen változattal)
Emellett kapsz pár multi parancsnokot, pár tank kinézetet, meg a CoH első részét kiegészítőstül, de legalább eszelős ára van, 30€-t a CoH2 sem ér meg, nem hogy a flancos változat 80-at. :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51569) duvi válasza Mate (#51567) üzenetére


duvi
nagyúr

Erre a kiadásra gondoltál?

"*Digital Collector’s Edition Includes: *
Vehicle Skin Combo Pack
24 Vehicle Skins
Exclusive Collector Faceplate
Collector’s Edition Faceplate with Integrated Badge
Commander Archetypes
Soviet Commanders
Anti-Infantry Tactics
Conscript Support Tactics
Terror Tactics
German Commanders
Joint Operations Doctrine
Spearhead Doctrine
Commander Pass
Access to Five Commander Archetype’s Available Post-Launch
Theatre of War Mini Pack
Post Launch Content Bundle
Company of Heroes Complete Pack
The Award Winning Game Collection that Started it All"

Horror áron van :(

[ Szerkesztve ]

(#51570) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha multi érdekel, akkor a parancsnokok miatt megéri a Digital Collector's Edition.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51571) dejaris válasza WayneGace (#51565) üzenetére


dejaris
addikt

Volt is valami kiszivargasfele, hogy forgoban akarjak ezeket evente kiadni. A celkozonseg szinte ugyanaz, igy megvellegetik ugyanugy evente a nagy jatekot, de azert egy kicsit szinesebb es masabbnak tunik, mint az evente kidobott uj cod.

(#51572) zone


zone
őstag

Google Play
Shadowrun Returns egy hétig 30%-kal olcsóbb

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#51573) ryke1


ryke1
tag

Max Payne 3 [PC Steam Code] az Amazonon csak ma 4,97 Euro

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#51574) echterion válasza ryke1 (#51573) üzenetére


echterion
nagyúr

Van itt egy még jobb ajánlat: Season Pass-szal 7 dodóért. Én most csak azért nem veszem meg, mert van még vagy 5-6 olyan játékom bundliból, amit ki se próbáltam még.

Azt viszont én szeretném megkérdezni, hogy ebben a csomagban vajon két kód van-e? Mert nekem a Civ V Gold már megvan, viszont a BNW nincs, így ha megvenném, el tudnám-e passzolni a Gold-ot belőle? Akinek egyik sincs meg, annak 20 dolcsiért szerintem nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

**********

(#51575) cskamacska válasza WayneGace (#51570) üzenetére


cskamacska
addikt

Mind a 24000 forintot?
Ez jövőre -75%-ban is drága lesz, nem hogy most. Mindeközben a CoH2 játékmenete épp hogy megüti az első részét, cserébe havonta érkeznek hozzá a lehúzós DLC-k, amit _külön_ még meg kell venni. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51576) bul07 válasza echterion (#51574) üzenetére


bul07
nagyúr

Hátha nincs meg még valakinek
Ha ref linkes lenne jelezném hogy nem szándékos

2K Shooter Pack $9.99
1. Bioshock 2
2. Bioshock
3. Borderlands Game of the Year Edition
4. Duke Nukem Forever Complete Pack

Desert to Sea Bundle $9.99
1. Bioshock 2
2. Bioshock
3. Spec Ops: The Line

Erre igazán jöhetne egy 75%-os akció

Nem hallani valamit hogy idén is lesz e ilyen 5$ kupon az Amazonnál

És nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#51577) Mate válasza duvi (#51569) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm a segítségeteket!

Igen, erre gondoltam.

A skin-ek nem érdekelnek. Faceplate még kevésbé.

Most a collector 30€-val több, mint a sima. Ebben benne van a 25€ értékű COH+kiegésztítők. Vagyis 5€-ba kerülnek a cuccok.

Lehet akkor először letöltöm majd kipróbálom a demot.

Az bizonytalanított el legelőször a collector's edition-tól, hogy azt írták amiket ad parancsnokokat, azokat simán fel lehet oldani ha játszik az ember.

Tehát ha úgy vesszük max akkor éri meg, ha kellenek az első részek is.

(#51578) Csapoati válasza Mate (#51577) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem az elso resz sem er 25€-t (thq bundliban is volt, hatha van meg valakinek).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#51579) Vertigo18 válasza bul07 (#51576) üzenetére


Vertigo18
addikt

Állítólag van valami 5 dodós kupon, ami majd jan. 1-jétől lesz jóváírva, ha a mostani akcióban vásárolsz...

Bővebbet nem tudok.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#51580) maddionmax válasza Csapoati (#51578) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én a THQ bundle-ből a Company of Heroes kulcsot pár hete vettem meg egy sráctól $2-ért.

Annyit megért.

(#51581) WayneGace válasza cskamacska (#51575) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem nem kell bemutatni ebben a topicban, hogy különböző boltok, különböző árak. Volt már 29,5 euroért is. És most sem csak 80-ért lehet megvenni. És igen, szerintem megéri, mert aki multizik, az nem 10 órát fog vele játszani, hanem akár éveken át játszik vele.

#51577) mate3553

"Az bizonytalanított el legelőször a collector's edition-tól, hogy azt írták amiket ad parancsnokokat, azokat simán fel lehet oldani ha játszik az ember."

Ez nem igaz.

Egyébként, ha csak singlet akarsz, akkor lewarezolod, és kész. Végigjátszod, elfelejted, kicsit írogatsz ide, hogy nem ér 80-at. Ha meg multizni akarsz, akkor megveszed. Sokan egyszer sem játszsák végig a kampányt az évek alatt. Attól függ, hogy megéri-e, melyik táborba tartozol.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51582) cskamacska válasza WayneGace (#51581) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem volt 30 euró még a kelet-bivalybasznádi kulcsseftereknél sem a CE. 23€ a legolcsóbb kulcsos oldalon, és abban is csak az alapjáték van(semmi nincs hozzá!), CE szinte sehol nincs.
Messze legjobb akció továbbra is a 15 dolláros renjility féle "jóégtudjahonnanvan" preorderes kulcs Case Blue-val és 4 parancsnokkal 2 kinézettel. Ha még van.

Javíthatatlan CoH fanoknak talán, csak abból egyre kevesebb van, mert a CoH2 pont nem lett olyan mint lehetett volna. A Sega féle DLC nyúzás meg hab a tortán, amolyan "mert megérdemlitek" stílusban lehúzzák a megmaradt közösséget.

"kicsit írogatsz ide, hogy nem ér 80-at" I see what you did there. :P
Az, hogy én nem csúsztam a kognitív disszonancia mély mocsarába, mint sok szerencsétlen mikor kiderült hogy "nem lett túl jó" a játék, nem jelenti azt kapásból, hogy lewarezoltam. Csúszott volna viszont ismerős a díszkardjába, de vigasztaltam, hogy így legalább első kézből tudom szidni. :DDD

De nem jókedvből teszem, hanem mert szerettem az első részt, és a második hatalmas csalódás. A multi a kiegyensúlyozatlan parancsnokokkal, meg a kretén matchmakinggel pedig teljesen betette a kiskaput. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51583) Mate


Mate
nagyúr

Nem lehet, hogy azért ilyen drága még mindig, mert nincs tökéletes warez? :D

Gondolkoztam én is rajta, mert annál best buy-abb nincs. Csak sokan szidják, így arra az elhatározásra jutottam, hogy akár próba nélkül is megveszem. Bár 7000 Ft nem kevés pénz érte.

(#51584) WayneGace válasza cskamacska (#51582) üzenetére


WayneGace
őstag

Úgy tudom, hogy te megvetted. A warezolást nem neked szántam. Tényleg úgy gondolom, hogy coh2, ahogy az első is multi játék. Tehát, akit csak a pár óra single érdekli, annak valóban nem éri meg. De, aki 1000 órát is fog vele multizni annak megéri, akár a 80 euró is. Nuuvemen volt egyébként 29,5 euró. Az alap meg 4k forint volt ott.
Az, hogy te nem vagy elégedett a játékkal más tészta.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51585) cskamacska válasza Mate (#51583) üzenetére


cskamacska
addikt

Eleinte volt gond vele, de aztán működőképessé tették a skirmish-t elvileg. Nyilván multi nincs, ahogy javítások se nagyon.
Csak mikor a virágboltban azt mondják a népek egymásnak, hogy inkább vedd meg(!) az első részt olcsón, mint szenvedj a másodikkal, akkor az ember csak elgondolkodik, hogy mi történhetett. :U
Egyébként nem _olyan_ rossz játék a CoH2, de csak saját felelősségre. ;]

WayneGace: Nem vettem meg, (a csökkentett teljes árból :D ) -75% alatt nem is fogom. Épp az a gond, hogy mint multi játékot nem tartom sokra. A single szódával elmegy, a ruszkikat begerjesztő kerettörténet nekem pont tetszett.
A parancsnoki képességek forintosításával pont az egyensúlyozásnak adtak egy pofont, ami a Relicnek mindig nehezen ment. Azon kívül hogy a már játékban lévő tartalomért még egyszer fizetsz, hiszen a single hadjáratban el lehet érni a fizetős parancsnokokhoz rendelt egységeket. Az automatch pedig vagy kiad rendes ellenfelet, vagy nem.
Az külön öröm és bódottsá, hogy a moddolást direkt hátráltatják, mert még egy rakás ToW "mini kampányt"(lol) ki akarnak pakolni jó pénzért.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#51587) VoidXs válasza cskamacska (#51586) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nothing.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#51588) BoneDragon válasza cskamacska (#51586) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már mióta fáj a fogam a gw2-re, de még így is drágának érzem...

(#51589) maross válasza cskamacska (#51586) üzenetére


maross
veterán

d3 kiegeszitot még nem is arulnak?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#51590) Youri válasza cskamacska (#51586) üzenetére


Youri
veterán

Próbálom behúzni a HotS-ot, de a pay now-ra klikkelve csak karikázik...

RTX ON

(#51591) Pocok256 válasza Youri (#51590) üzenetére


Pocok256
veterán

Mindjárt veszem én is a HOTs ot de kár hogy nem 20 dodo :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#51592) xavix13 válasza cskamacska (#51586) üzenetére


xavix13
senior tag

Tudja valaki meddig él ez az akció?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#51593) BoneDragon válasza xavix13 (#51592) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát szerintem max 1 napig.

(#51594) WayneGace válasza cskamacska (#51585) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha nem multijátéknak tartod, akkor nincs miről beszélni. Viszont így kb. annyit ér a "nem éri meg" meglátásod, mint, ha valaki a bf single végigjátszása után beírná, ahogy meg is tették páran, hogy 5 óra sablon történet nem éri meg.
Nem akarom ragozni. Csak nem értek veled egyet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#51595) Wolverine válasza xavix13 (#51592) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW-Europe hírében az van a képen, hogy január 1-ig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#51596) xavix13 válasza Wolverine (#51595) üzenetére


xavix13
senior tag

:R Remélem ez az SC-re is vonatkozik.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#51597) kervantas válasza Youri (#51590) üzenetére


kervantas
aktív tag

A másik HotS is kijöhetne már :D

(#51598) Wolverine válasza xavix13 (#51596) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelek szerint nem, az ottani képen december 2. van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#51599) szallasi007 válasza cskamacska (#51586) üzenetére


szallasi007
őstag

Az ős wow-osoktól előre is elnézést kérek, de mivel kő buta vagyok a wowhoz, ha most megveszem a macisat, akkor ez egy hónapos kulcs, vagy már nem havidíjas a történet és végtelen történet lett belőle?

Illetve a Battlechestet ha megveszem akkor az hogy is van?

[ Szerkesztve ]

(#51600) Csapoati válasza szallasi007 (#51599) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A battlechesthez jar egy honap ingyen, a pandakhoz nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.