Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) salala válasza Sediqwe (#33117) üzenetére


salala
tag

Na ezt lementettem én is. Az a gamma az én angolomnak bonyolult. :R

A gép építés alatt...

(#33152) Arkennys válasza Alien83 (#33147) üzenetére


Arkennys
addikt

Mobilnet, én így imádlak...megírtam a HSZt, küldéskor behalt a cucc és nem ment át. Röviden:
Nem azt mondtam, hogy lehetetlen, hanem azt, hogy én úgy látom, inkább várok amíg amit akarok, nekem elég olcsón elérhető lesz. Nem töltök le a gépre többféle DRM-et, DRM freeknél meg ott a több acc amit nem csípek. Persze felírható megjegyeztethető, de ha a papír vagy az elmentett elkallódik, és már rég elfelejtetted a jelszavad, lehet kikérni-változtatatni, hasonlók. Megoldható, ismét mondom, csak a látásmódunk más. Én inkább várok, van a könyvtárban úgyis olyan amit még nem tudtam kipróbálni. A látásmódunk más csak ezen tekintetben. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#33153) Alien83 válasza Arkennys (#33152) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja szuper a mobilnet. :D

(#33154) djculture válasza Arkennys (#33152) üzenetére


djculture
félisten

Pedig milyen jó a drm ami ha rosszul van megcsinálva garantáltan nem fog működni egy későbbi oprendszeren. Starforce az pl ilyen volt, meg a tages is ilyen volt évekig mire megoldották.

[ Szerkesztve ]

(#33155) Arkennys válasza djculture (#33154) üzenetére


Arkennys
addikt

főleg steamet használok, azzal többnyire elégedett vagyok. Originnel kevésbé, de oda ritkán lépek be. :)

Tagés, meg hasonlók nem vonzottak eddig sem :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#33156) Wolverine válasza Alien83 (#33147) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha ugyanazt a jelszót használod, akkor egyetlen keylogger benyelése esetén vihetik az összes accountod... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33157) Zjunior


Zjunior
veterán

Hol tudnék legolcsóbban Bf3-hoz hozzájutni Pc-re?
Kulcs is jó:)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#33158) sittes79 válasza Zjunior (#33157) üzenetére


sittes79
addikt

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33159) Zjunior válasza sittes79 (#33158) üzenetére


Zjunior
veterán

Thx!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#33160) BigBlue69 válasza BigBlue69 (#33112) üzenetére


BigBlue69
őstag

Esetleg valaki? Utolsó felszólítás :DDD ..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33161) zone


zone
őstag

Nekem valahogy kimaradt a Deus Ex HR, de a 90/100 metacritic értékelés kissé "overhype"-nak tűnik. A legelső részével játszottam, de nem sok maradt meg belőle. Ahogy számolgattam, dlc-vel együtt 1250 Ft lenne, megér ennyit? Ki mit ajánl, ez vagy a Bioshock dual pack?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#33162) maross válasza zone (#33161) üzenetére


maross
veterán

Mindketto nagyon jo vetel. Nezz egy videot, ha tetszik, akkor vedd meg, a jatek minosege kivalo, ha tetszik a stilus, best buy :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33163) .tnm válasza zone (#33161) üzenetére


.tnm
addikt

Deus Ex HR, sztem nagyon jó játék. Grafika nem a legmodernebb, de elég nagy a játéktér, elég hosszú a sztori, vannak steam achi-k, van fejlődési rendszer, bár ez utóbbi sokak szerint visszalépés az előző részhez képest, de én azzal nem játszottam. Mindenképp vedd meg a dlc-ket is, beleértve a Missing Link-et is.

Viszonyítási alapként: én nagyon kevés AAA játékot tartok jónak az elmúlt 3-4 évből, ez köztük van.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#33164) Zolás válasza .tnm (#33163) üzenetére


Zolás
addikt

Az augmented kiadás tartalmazza a kiegeket, vagy ahhoz is meg kell venni? Artbook, meg zene nem érdekel, és olcsóbban kijön a sima+kiegek mint az augmented.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#33165) maross válasza Zolás (#33164) üzenetére


maross
veterán

csak a missing link dlc ad a storyhoz, ezen kivul van valami felszereles dlc is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33166) BomiBoogie válasza zone (#33161) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem nem overhype, élvezhető, jó irányítással, történettel. A fejlődési rendszer nem túl bonyolult, de azért van szabadságod, az első rész méltó utóda. A DLC mondjuk nekem nem tetszett annyira, érdemes közvetlenül az alapjáték után játszani, hogy meglegyen a hangulat.

(#33167) .tnm válasza maross (#33165) üzenetére


.tnm
addikt

+@(#33164) Zolás

Én is azt hittem, hogy csak a Missing Link ad, de az The Explosive Mission Pack-ben is van egy plusz mission az itemeken kívül.

A Missing Link viszont nincs benne az Augmented-ben, szal én a simát venném, + az összes kieget külön-külön. (Illetve nem csak venném, hanem ezt is csináltam. :) )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#33168) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!

Fiam rábeszélt a Call of Juarez Gunslinger játékra, ez rendben is van, előrendelve GMG-n. És írták, hogy ennek okán jogosult vagyok egy 100%-os kuponnal a Call of Juarez Bound in Blood játékra. Mivel ez sem volt még meg, így egész kellemesnek tűnik 11,24 E áron a két gamma. :)
Gondoltam, szólok, ha már volt, elnézést! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#33169) Zolás válasza .tnm (#33167) üzenetére


Zolás
addikt

Még gondolkozom, de akkor én is így fogom megvenni, 1.30 euróval olcsóbb így, mint az augmented.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#33170) Źşë' válasza Hunork (#33168) üzenetére


Źşë'
addikt

steames kulcsot ad? és ha igen akkor a 2 játék 2 kulcson van?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33171) Pedro78 válasza Źşë' (#33170) üzenetére


Pedro78
senior tag

[link]

Third party DRM: Steam

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#33172) maross válasza .tnm (#33167) üzenetére


maross
veterán

Sorry a dezinformalasert :). En se tudtam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33173) trance89


trance89
őstag

Lenne egy Arma 3 Alpha Lite giftem amit felajánlok, írjon akinek kell, június 18-ig játszható

What is Arma 3 Alpha Lite?
Arma 3 Alpha Lite is similar to the regular Arma 3 Alpha in terms of content. However, modding and multiplayer are not supported. People can access Arma 3 Alpha Lite for free, but will require an ‘invite’ to do so. These invites can be obtained via people who have purchased the regular Arma 3 Alpha. They will also be randomly dispersed via our social channels and selected media outlets.

[ Szerkesztve ]

(#33174) szami777


szami777
addikt

Hali, tudna valaki segíteni, nem tom esetleg valaki más is megvette ezt a 5.8 euros nfs packot amazonrol, de beregisztráltam originre és eléggé lehangolt miután letöltöttem mind a 4 játékot, az undercovernél és a shiftnél az ea nationhoz való csatlakozáskor ezt kapom: the cd key has already been registered.(mért ir ilyet ha originre sikeresen tudtam aktiválni?)
Nem tudja valaki esetleg, hogy mit tudok tenni ilyenkor?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33175) trance89 válasza szami777 (#33174) üzenetére


trance89
őstag

irány az ea support

(#33176) Alien83 válasza Wolverine (#33156) üzenetére


Alien83
senior tag

Hol élsz? :)

Steam alapon ellophatatlan e-mail (annak jelszava) nélkül.
Valamint védem a gépet, de a keylogger honnan látja ha leírtam egy papírra a jelszavakat?

(#33177) wwenigma válasza Alien83 (#33176) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A papirt meg megmutatod a monitornak , nem? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33178) Alien83 válasza wwenigma (#33177) üzenetére


Alien83
senior tag

Már látta a kis kö..ög....mondtam is neki hogy tartsa a száját, mert lecserélem egy Dell-re. :D

(amúgy nem értem ezt a keylogger dolgot, én nem hallottam még olyanról hogy valaki ez végett bizonyítottan elvesztette a profilját)
Biztos valaki ezt körbe terjesztette, hogy beijessze aaz emberkéket, vagy régen a régi XP-ken valami volt valakinél, aki nem tartotta karban a gépét.
Nem tudom, ekem txt-ben is le vannak írva mindenféle dolgok, és azokat sem lopta el senki, a 20 év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#33179) tupacamaru válasza BigBlue69 (#33160) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha még nem jelentkeztek akkor írj privit. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#33180) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Esetleg valakinek van USA-ban élő rokona/ismerőse? :D Nagyon szeretnék egy Battlefield 3-at. :B :)

(#33181) C4mp3r válasza gyantaszuz (#33180) üzenetére


C4mp3r
addikt

nekem van USA cimem, kuldj egy privit es megoldjuk

[ Szerkesztve ]

(#33182) trance89 válasza trance89 (#33173) üzenetére


trance89
őstag

már xsanyi77 elvitte szóval ne írjatok ezügyben

(#33183) Arkennys válasza zone (#33161) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, csak a bioshockkal játszottam még, de abból nagyon bírtam az első részt, többször is kitoltam. Nagyon jó kis hangulatos játék. Deus ex megvan, de még nem próbáltam ki, így csak a dolgok ezen feléről tudtam nyilatkozni. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#33184) Crytek válasza Źşë' (#33170) üzenetére


Crytek
veterán

Kár hogy a Bound in Blood nem steam-es :(

Next PC Upgrade: 2022

(#33185) BigBlue69 válasza tupacamaru (#33179) üzenetére


BigBlue69
őstag

Köszönöm Szépen:) :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33186) DeFranco válasza zone (#33161) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem overhype. Tenyleg nagyon jo, ha szereted az osszetett lopakodos, infogyujtos, sztorival megtamogatott jatekokat. Az elso misszion vagyok tul, azota szunetel.

A bioshock is nagyon jo, a demo alapjan utaltam, de aztan meglett, es elkezdtem vele jatszani "mit esznek ezen ennyire" alapon, es nagyon jonak talalom. Kb. tulvagyok a felen, most epp ezzel jatszom. Horrorisztikus, de nem tul felelmetes, inkabb bizarr, kivalo hangulattal, es jo spec. kepessegekkel. Meg is vettem a masodik reszet.

En ritkan irok ilyet, de ha van ra keret mindketto megeri az arat.

(#33187) huskydog17 válasza zone (#33161) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy kiváló alkotás. Sztorija nagyon jó, technikailag is példa értékű. A játékmenet is nagyon jó.

Más: Mindenkinek nagyon ajánlom a Driver San Francisco játékot. Ahogy azt korábban BigBlue69 kolléga is linkelte, most 3,74 euróért lehet megvásárolni. Igaz, ez nem Steam-es verzió, de ettől függetlenül megéri az árát. Szerintem napjaink egyik legjobb autós játéka, sőt! Én tavaly 5 euróért vettem, de jóval többet is megér.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33188) Hunork válasza Źşë' (#33170) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!
Fentebb már írták, de részletesebben: egy kód jön, a GMG-n ki kell jelölni a játékot, hogy vásárlás, aztán 0 euróval letöltés Capsule segedelmével. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#33189) trance89


trance89
őstag

akik előrendelték a Grid 2-t GMG-n ugyanúgy megkapják az 1-es részt is mint a Steam-es előrendelők, erről emailben is jött az értesítés
aki GMG-n veszi annak 25 € (-25% kupon kóddal), Steam-ről 40

(#33190) mrhitoshi válasza zone (#33161) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mindenképp DEHR. Bioshockban nagyon zavaró tud lenni, hogy folyamatosan elfogy a lőszer. A Deus viszont nem csak játék, hanem igazi Sci-Fi, Cyberpunk életérzéssel benne. Talán a közeljövőt vázolják fel benne. Minden pénzt megér. ;)

Bioshock ezzel szemben elmélkedés, amolyan gyermek mese. Ezzel most kicsi degradálom a sorozatot, de szerintem nem több ennél. Kiváló játék, de az igazi Sci-Fi-khez nem tud még csak hozzáérni sem.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#33191) Agyzuzo válasza mrhitoshi (#33190) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért nem gyerekmese. :) Szerintem nem összehasonlítható a kettő. A Deus Ex amolyan asimovi sci-fi, míg a Bioshock Infinite egy utópisztikus látomás, kis Orwell-beütéssel meg filozofálgatással.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#33192) mrhitoshi válasza Agyzuzo (#33191) üzenetére


mrhitoshi
veterán

ööö Igen valahol értelmetlen az összehasonlítás, de mégis meg kell tenni, hiszen valamelyiket meg kell venni. :D
Én kicsit meseszerűnek éreztem a Bioshockot, kicsit túlságosan is fictionnek, ennek ellenére is tetszett az utolsó percig,hangulatát is nagyon eltalálták, amolyan tipikus háborús, hidegháborús, titkos létesítmény, amelyben tudósok végtelen pénzzel bármit véghez visznek. Összességében nem akarom én leírni.

PS4

(#33193) Alien83 válasza Agyzuzo (#33191) üzenetére


Alien83
senior tag

Deux Ex egy komolyabb sci-fi, míg a Bioshock egy kellemes felnőtt mese.

(#33194) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok, hát lassan elkezdem magamat szégyellni, hiszen sokat kérek segítséget és feleannyit sem tudok visszaadni a közösségnek (ennek persze az az oka, hogy nagyon jó a közösség és mindig mindenki segít, így hát nagy a tülekedés segítség ügyben és sokszor lemaradok és mire segítenék mások már meg is tették azt :C :DD :DDD ).
Áttérve a lényegre annyi lenne a kérdésem, hogy van-e itt valaki aki usa-i (címmel rendelkezik). Egy cities in motion dlc-ről lenne csak szó (amazonos ezért is az usa-i-ság). Szóval ha van vállalkozó kedvű akkor légyszi egy kis segítség jól jönne.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#33195) edemark válasza edemark (#33194) üzenetére


edemark
csendes tag

Ok most néztem, hogy ez nem steames. És bár szerintem ez nem lenne annyira fontos de mivel az alapjáték a steamen van meg így lehet, hogy a dlc-nek is steamesnek kéne lennie. Szóval lehet tárgytalan a kérésem.

(#33196) Mardel válasza huskydog17 (#33187) üzenetére


Mardel
őstag

Tavaly nyáron a deluxe verziót lehet megvenni ubishopból 1$-ért, uplayre. :))

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#33199) Wolverine válasza Alien83 (#33176) üzenetére


Wolverine
félisten

A keylogger azt látja, amikor begépeled azt a jelszót belépéskor. És nem minden kliens működik úgy, hogy egyszer belépsz és örökre úgy is maradsz...

Elég sok ilyen tapasztalatom akadt a WoW-Hungaryn keresztül, amikor valaki ugyanazt a jelszót használta több accounthoz; az egyiket kompromittálták és vitték a többit is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33200) huskydog17 válasza Mardel (#33196) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, emlékszem arra az akcióra, akkor több más nagy Ubi címet is 1 dollárért lehetett megvenni. Ha jól emlékszem, az az akció a Uplay indulása miatt volt.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.