Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109251) sixpak válasza i2k (#109250) üzenetére


sixpak
nagyúr

Több ezer óra Battlefield...mire megunnám jön a következő rész, ki van ez találva. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109252) cyberkind


cyberkind
félisten

Akkor újra és köszi előre is. :D

Az Assassin's Creed Unity-t lehet úgy coop-ban tolni mint pl egy Dying Light-tot, tehát az egész játékot és minden részét közösen, vagy szintén Far Cry zenész és csak küldik vannak a coop-ra?

Paranormal Cocktivity

(#109253) Agyzuzo válasza cyberkind (#109252) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Utóbbi. És nincs sok ilyen.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#109254) cyberkind válasza Agyzuzo (#109253) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, szomorú dolog ez. :(

Paranormal Cocktivity

(#109255) tomsolo


tomsolo
őstag

Hát megjelent a Deathwing, de ahogy nézem ez kb egy szimpla aréna lövölde lett.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109256) maross válasza tomsolo (#109255) üzenetére


maross
veterán

:| single player campaign? hosszu erdekfeszito sztoriorientalt? nem? :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#109257) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mass Effect Trilogy-hoz megvan minden, vagy szórakozni kell a BW pontokkal?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109258) tomsolo válasza maross (#109256) üzenetére


tomsolo
őstag

Sajna még a Shadow Warrior2-hez megjelent ingyenes DLC is több szórakozást nyújt nála.

@#109257: De kell, a Trilogy csak 3 alapjáték.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109259) genndy válasza Mr.Csizmás (#109257) üzenetére


genndy
addikt

Dehogy van, egy darab fizetős DLC sincs benne, csak az ingyenesek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#109260) FollowTheORI válasza Dilikutya (#109244) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert a single hajtóereje a történet és a feladatok végrehajtása, az motivál. Ha már tudod mi fog történni többé nem érdekel, nem motivál annyira.

A multinál meg minden kör egy új verseny, mindenkit valami versenyszitu motivál vagy a győzni akarás vagy ilyesmi.
Ez olyan mint azt kérdezni egy sportoló miért csinálja ugyanazt egy életen át és miért nem unja. Azért mert mindig nyerni akar és az hajtja, mindig megpróbálni jobbnak lenni mint a másik.
Vagy ott a sok kártyajáték pl.

Te valószínűleg nem vagy eléggé versenyző típus azért nem érted.
És ezért elégedsz meg a single történetével és megoldásával.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109261) arty válasza FollowTheORI (#109260) üzenetére


arty
veterán

vagy mert nagyobb változatosságot szeret (értsd: 10-50 óránként MÁSIK játék), zavarják a csalók, nincs 1000 órája, hogy próvá váljon, pécéje van de egerészni nem szeret, stb stb stb ;)

---

x360/one konzolra: Lost Odyssey INGYEN

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#109262) Dilikutya válasza arty (#109261) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tényleg nincs 1000 órám profivá válni, de nem is akarok 1000 órán keresztül ugyanazzal játszani. Ráadásul ugyanazzal a néhány pályával, mert némelyiken több szervert találni, mint másokon. De nem is akarok profi lenni, én csak játszani szoktam, kikapcsolódni, szórakozni. Néha csak 10-15 perc féktelen öldöklés Liberty City-ben... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109263) FollowTheORI válasza arty (#109261) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egyenes következménye ennek. :)

Szóval nem vagy, hanem inkább és kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109264) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ilyen se volt még:

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109265) oriic válasza Dilikutya (#109264) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC kimarad, csak XO, meg PS4-en lehet játszani. Konzolokon szokott lenni trial, ez nem újdonság.

Live-Die-Respawn

(#109266) djculture válasza oriic (#109265) üzenetére


djculture
félisten

Viszont a division estétöl vasárnapig ingyen játszható.

(#109267) mcwolf79 válasza Dilikutya (#109264) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amekkora rakás xar lett ez (is), nem csoda,hogy ehhez kell folyamodni, hogy vásárlásra bírják a népet :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109268) oriic válasza djculture (#109266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az viszont ha jól látom meg csak PC-n. :D

szerk: És csak uPlay-en.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109269) maross válasza djculture (#109266) üzenetére


maross
veterán

Az jo, mert pont tegnap patchelte fel magat potom fél ora alatt, csak azert hogy most eloszor kivagjon a desktopra 10 perc jatek utan. Elegedettek lesznek az uj juzerek..arrol nem beszelve, hogy par napja is csak pislogtam, letezik ilyen hogy varolista, voltam vagy 100+ a sorban...mi lesz most? :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#109270) djculture válasza maross (#109269) üzenetére


djculture
félisten

Pedig nagy örömködve irt az ubisoft hogy most kiprobálhatod a hibajavitások után tökéletesre csiszolt játékot. Annak idején nekem még a grafika is villogott meg halál unalom volt az egész, ennyi volt a béta próba nálam.
Azt tudom hogy ubisoft egyedül a siege játéknál tudta normálisan megoldani a szervereket a többi ilyen játék szar. Crew is szar a mai napig kismillió anomália van ha egy banda együtt szeretne játszani.

[ Szerkesztve ]

(#109271) cskamacska válasza Dilikutya (#109262) üzenetére


cskamacska
addikt

Most komolyan úgy beszélsz a multiról, mintha még 96-ot írnánk, és a lan partyról is a pénteki faludiszkó ugrana be elsőre. :P

A multiplayer népszerűsége egyértelműen a közösségi élményre, ezen belül is a versengésre vezethető vissza, másodsorban viszont a gépi ellenfelek életidegen butaságára. 35 év játékfejlesztési kutatás után továbbra is ott tartunk, hogy az AI simán beakad tereptárgyakba, vagy elkóvályog a világ végére az elvégzendő feladatot teljesen figyelmen kívül hagyva, de ha feltekered a nehézségi szintet, a világ végéről, 4 bokor lombján keresztül, első lehetséges pillanatban, hajszál pontos fejlövéssel fog leteríteni az ellenség, mert életszerűvé tenni az AI-t sokkal-sokkal nehezebb, mint legyőzhetetlenné. :(

Cue multi, ahol a legjobbak is emberien hibáznak, nem úgy mint egy robot szokott. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109272) warcat


warcat
veterán

Ubisoft Store emailben küldött most(nem tudom mennyire általános,akinek van fiókja nézzen rá a hozzá tartozó postaládára) 25%off kódot ami egy napig érvényes,a leírás szerint kombinálható a mostani akciókkal.Persze ez csak kicsit jobb a 100 uplay pontért kiváltható kuponuknál.

Elvileg így Division season pass 14.99€, Far Cry Primal 14.99 -16.5€ kiadástól függően stb.

EA: It's in the crate!

(#109273) tomsolo válasza warcat (#109272) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát talán az AC Syndicate SE éri meg, kuponnal 11.25€ - sajna a gold még kuponnal is 26

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109274) arty válasza cskamacska (#109271) üzenetére


arty
veterán

"ha feltekered a nehézségi szintet, a világ végéről, 4 bokor lombján keresztül, első lehetséges pillanatban, hajszál pontos fejlövéssel fog leteríteni az ellenség, mert életszerűvé tenni az AI-t sokkal-sokkal nehezebb, mint legyőzhetetlenné. "

én bf4-ben is számtalan ilyen ellenféllel találkoztam ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#109275) pingtest


pingtest
tag

Üdv!

Ezt a Minion Masters-t miért kaptuk meg tegnap raktárba?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#109276) FollowTheORI válasza pingtest (#109275) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hogy tudj a haveroddal játszani vele.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109277) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Rossz topic, törölhető :B

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109278) micafighter válasza mcwolf79 (#109277) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem jó topic, szomorú lennék ha törölnék a fórumról :(

(#109279) mcwolf79 válasza micafighter (#109278) üzenetére


mcwolf79
veterán

Oké, bocs elírtam :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109280) micafighter válasza mcwolf79 (#109279) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudom, csak viccelődök ;)

(#109281) ayo válasza micafighter (#109278) üzenetére


ayo
addikt

:DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#109282) sixpak


sixpak
nagyúr

Hey!
Valaki tud egy listát, melyben felsorolják a 21:9 képarányt támogató játékokat?
A Steam-en a játekoknál nem látom, hogy írná....vagy csak én nem látom....telóról vagyok.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109283) oriic válasza sixpak (#109282) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#109284) sixpak válasza oriic (#109283) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kösz.
Ez nem olyan sok, azt hittem ennél több van....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109285) oriic válasza sixpak (#109284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ez nem kevés, illetve ahogy látom ezek azok a játékok amik natívan támogatják a 21:9-et. Nyilván jóval több van, amihez kisebb nagyobb módosítással megoldható a 21:9, de fullos listát nem hiszem hogy bárki is csinált volna ezekről.

Live-Die-Respawn

(#109286) sixpak válasza oriic (#109285) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm a segítséget.
Remélem hamarosan bővül a lista, ellenkező esetben egy valag pénzt költöttem feleslegesen. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109287) oriic válasza sixpak (#109286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valamit nem találsz a listában, attól még rákereshetsz Google-ben, hátha van hozzá valami extra patch vagy leírás. (Pl Fallout 4 sincs listában, mégis megoldható hozzá a 21:9-es arány)

Live-Die-Respawn

(#109288) peternac válasza sixpak (#109282) üzenetére


peternac
tag

Van még egy ilyen oldal is: WSGF

(#109289) sagem válasza sixpak (#109286) üzenetére


sagem
addikt

Miért felesleges?:) Nekem is 21:9-es a monitorom, van ami nem támogatja, de nem csak játékra használod te sem a monitort gondolom, netezni sem rossz meg filmet nézni sem;) Na meg a sima fullhd felbontást sem torzítja, szerintem nincs nagy gond:)

btw: sokat javult a helyzet, manapság már az új, nagyobb játékok szinte kivétel nélkül támogatják, ez mondjuk a közelmúltban nem feltétlen volt így:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#109290) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszi a segítséget, srácok. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109291) cskamacska válasza arty (#109274) üzenetére


cskamacska
addikt

A nagyon népszerű FPS játékokkal az a gond, hogy saját ipara van már a hozzájuk készült csalásoknak. Talán a harmadik videó ami elém került a Battlefield 3 béta indulása után, már azt részletezte, hogy egy nyomoronc csaló hogy nyír ki mindenkit a pályán az éppen kezében lévő tárggyal. :(

Aztán ott van a játékba beleőrült kockák esete. Épp aktuális nálam, az esti Renegade X meccseket rombolják 40-60/1-5 K/D-jű snipermócsingok. Nem lehet eldönteni hogy botozik a jóember, vagy csak a 15 év CS ill eredeti Renegade gyakorlat gyógyította össze a kezét az egerével. :U

És persze vannak a nagyon kezdő játékosok, azokból is a fiatalabbak, akik olyan rosszul játszanak, és annyira nem reagálnak a kommunikációs próbálkozásokra, hogy inkább egy AI bottal helyettesítené őket az ember. :)

más

és ha már AI bottal helyettesítés...

Gatebox Wants to Sell You a Tiny Holographic Waifu


Gatebox - Virtual Home Robot

"the day a Fleshlight tells me it's going to rain is the day I know we're doomed as a species" :DDD

De viccet félretéve, azért érdekes, hogy már csak pár év, és Her féle disztópiába fogunk belecsöppenni. :(

sagem: Munkára jó a 21:9, de filmnél nincs kihasználva(nincsen olyan széles forrás), játéknál jó lenne a széles perifériás látómező miatt, de legtöbb játéknál gondok vannak vele(mint minden nem szabványos felbontással), netezésre meg butaság, mert oda tipikusan hosszanti tér kellene(vagy kend 3 kinyitott könyv szélességben szokott olvasni? :P ), az meg kiveszett az 5:4-es monitorokkal, pivotolni meg senki nem szokott (ill melyik monitor bírná éveken keresztül)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#109292) marcusa válasza cskamacska (#109291) üzenetére


marcusa
addikt

Munkára jó a 21:9, de filmnél nincs kihasználva(nincsen olyan széles forrás)
Ezt hogy érted? Szinte az összes film 21:9-es, nagyon kevés kivétel van. Ha normál TV-d van, akkor a filmeknél nálad is van fekete sáv alul-felül. :)

:-)

(#109293) sixpak válasza cskamacska (#109291) üzenetére


sixpak
nagyúr

Őöö....a filmek 99,9 %-a 2,35:1, esetleg 2,4:1 képaránnyal készül, ez tökéletesen kitölti a 21:9-es képernyőt. 16:9 tévéken szinte minden filmnél ott a fekete csík, pont emiatt, kivéve az 1,78:1 vagy 1:85:1 arányú filmeket.

Ezért várom nagyon, hogy tévéknél is elterjedjen ez a keparány.
A Philips néhány éve próbálkozott vele, de sajnos abbamaradt a dolog.

Szerk.: amíg molyoltam a telefonon, marcusa megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109294) marcusa válasza sixpak (#109293) üzenetére


marcusa
addikt

Egyébként nyugodtan használj 21:9-es monitort, nem emlékszem olyan játékra ami legalább részlegesen ne támogatná, vagy a flawless widescreen progival ne lehetne megoldani a támogatást. A legjobb dolog szerintem amit vehettél. :K

[ Szerkesztve ]

:-)

(#109295) sixpak válasza marcusa (#109294) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már nincs visszaút, mert tegnap megrendeltem.
Igazából egy félelmem van, hogy 34 inch-en nagyon poor lesz a 2560×1080 felbontás és rossz lesz a kép a magas ppi miatt.
Viszont gtx 1070-el nem mertem megkockáztatni a nagyobb felbontást.....ja, és pénzem sincs rá. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109296) marcusa válasza sixpak (#109295) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem ugyan ez van. Engem nem zavar az alacsonyabb ppi, persze ha egy 4k monitorról váltanék, akkor biztos zavarna. :D

:-)

(#109297) i2k válasza sixpak (#109295) üzenetére


i2k
senior tag

"Igazából egy félelmem van, hogy 34 inch-en nagyon poor lesz a 2560×1080 felbontás és rossz lesz a kép a magas ppi miatt."

Ha nem <20 cm-ről nézed, akkor az ég világon semmi bajod nem lesz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109298) bullseye válasza sixpak (#109295) üzenetére


bullseye
addikt

Nem lesz, én a 29"-t próbáltam ki, és ott kisebbek a pixelek, mint 24" simán (én meg pont nagyobbat akartam), szóval 34" szerintem pont jó lett volna. Mondjuk 27" sima lett inkább, mert nekem néha esetlen volt játékokban, pláne régieknél meg borderlessben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#109299) sagem válasza sixpak (#109295) üzenetére


sagem
addikt

Nálam is ez a felállás, és ahogy marcusa is írta, max nagyobb felbontásról visszaváltva lenne zavaró szerintem is, játékok/filmek közben szájtátós, net meg szerintem teljesen okés, ott inkább a méret miatt lesz eleinte szokatlan :))

Én most már pl. teljesen beleszerettem ebbe a méretbe, igaz nekem munkára is nagyon faxa. De ha majd egyszer sokára újra monitort veszek akkor igyekszem hasonló bálnát venni, a felbontás meg nálam is a takarékosság jegyében ekkora, de ez nem zavar:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#109300) Bluerainbow válasza sixpak (#109286) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem költötted feleslegesen. Rengeteg játékot rá lehet birni,hogy menjen 21/9-en. Ha esetleg szoktál képet vagy videót szerkeszteni , nagyon ki fogod tudni használni.

A felbontás miatt ne aggódj - nem fog zavarni meglátod. :C

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.