Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63507) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Itthoni gépem FF magyar IP-vel, céges gépen chrome angol IP-vel.

A céges gépen töröltem minden historyt, sütit és egyéb dolgot. Most ha belépek az ebay.com oldalra, automatikusan átdob a co.uk oldalra. A Shipping to ország mindig más, de még véletlen sem Hungary. Ha beállítom, akkor sem dob ki olyan találatot, ami ide szállítana.
Az item locationt pedig ha beállítom, nem működik, csak angol találatokat dob ki.
Az összegeket nem váltja át forintra, amit eddig megtett az angol IP ellenére is.

Az itthoni gépen nem töröltem semmit, de a lényeg ugyanez, csak a .com oldalon folyamatosan az amerikai találatokat dobja be, hiába állítom át az item locationt és a shipping to országot.

Hogyan tudnám az eredeti beállításokat használni? Böngészőkben kellene valamit állítanom? Céges gépen nem tudok. Ráadásul 2 külön környezetről van szó és egyik sem működik úgy, ahogy eddig.

A megadott szűrők sem működnek megfelelően. Hiába kerestem telefont 5.5" felett, tele voltam 5" alatti találatokkal. Ahol már a Shipping to országot sem tudtam állítani, mert nem volt ott az az opció.

Ötletek, tippek?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.