Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60785) Geller72 válasza SpydeR3412 (#60780) üzenetére


Geller72
veterán

Gondolkodtam azon a a 2s-es gépen is, de egyelőre nem fogott meg.
Több minden jön, de a legfontosabb az új FC és az új kamerájuk, valamint a legújabb 0703-as mocijukból is rendeltem, mert kíváncsi vagyok, hogy a gyári Snapper 7-es motorhoz képest milyenek. Van pár vázam, így a másik garnitúra 0703-as tartalék snapi 7 moci garnitúra is lehet hogy megépítésre kerül a Béta mellet és a már meglévő S7 mellett. Rendeltem propokat is, 3-as 40-est és 4-es 40-est, azt is meg akarom nézni milyen eltérések vannak. Gondolkodtam azon a 0802-n is, de számolgattam és az sem vonz annyira. Akkuból is jött GNB még, ezen az áron nagyon jó, a 3x2-es akcióban igen olcsón megvannak és jók is. Kíváncsi vagyok, meddig fognak menni. Kezdem a snapit is kiismerni, míg eddig OSD szerint 3.2-nél max leszálltam, kimértem és az landing után még simán 3.6V volt, így tovább nyújtom a dolgot és most már 4 perc fölé lehet vele menni majdnem mindig. Erősebb köröknél alatta marad picivel, de nyugisabb körözgetésnél bőven felette van. A legutolsó 3.5-ös flash után én jobbnak érzem az FC-t is, nem egyszer azon kaptam előtte, hogy rebootolgatott random. Az újabb Beta FC-k már eleve Frsky komp. jönnek, mert ha hazaérek, várni fog az Xlite is. Közben elcsíptem egy multi modul és egy 900-as modul készletet BG-n, így a long range project is talán elindul 6"-on a TBS cuccokkal. A VTX-et már most ki fogom próbálni, ha hazaérek, átrakom az 5"-os gépbe, mert arra is megjöttek az Avan propok, mint 6"-ra, így azzal is lesz talán időm tesztre. Förtelmesen keveset repültem a nagyobb géppel idén. Igaz, ez részben a TW-nek is köszönhető. :D.

A propok nem csak a 0703-ra jöttek, hanem kínlódtam 8520-on is a jó/nem "lejövős" propokkal, és mivel a 0703-nak is 1.0mm a tengelye, így a 8520-ra is patent. Az M80 is kint van velem, azon már a snapi 40-es propjai vannak és ég és föld. Megnézzük, mit tud majd a 4-es 40-es proppal az is és a 0703 is. Poénból jön egy garnitúra 48-as 4-es prop is, mert a 1020-as moci is 1.0mm-es és azzal is cumi van, mert ugye jicsin a QX105 is és annak is hullanak a propjai. Meguntam a ragasztgatást, mennek rá ezek a propok és megszűnik a gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.