Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51951) Geller72


Geller72
veterán

Az 1s-es töltőkről még annyit, hogy nekem a Warriornál jobban tetszik ez. Igaz, nem annyiba kerül, de jobb és néz is ki vhogy.

(#51952) Geller72 válasza vandor01 (#51949) üzenetére


Geller72
veterán

És ez most hogyan jön ide?? :F :U

(#51953) ezoltan válasza Allien (#51939) üzenetére


ezoltan
tag

Ezekért a sz.rokért pénzt?
Ráadásul ennyit?? :DD

Ez a veszély az esetemben nem túl jelentős...
Már elnézést az elvakult rajongóktól ;]

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#51954) Allien válasza ezoltan (#51953) üzenetére


Allien
veterán

De ez végre valami "új". Nem sokára elkezdik a kínaiak is másolni, és fele ennyi lesz, vagy még olcsóbb. Csak, nem SW-s lesz, hanem hello ketti-s. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#51955) Saccco válasza Geller72 (#51951) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt lehet használni pl. iSDT-vel, ezt meg nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#51956) Geller72 válasza Saccco (#51955) üzenetére


Geller72
veterán

Ezt minek használnám azzal?

(#51957) ezoltan válasza Allien (#51954) üzenetére


ezoltan
tag

Hát,engem egyik téma sem mozgat meg,de nyilván megvan a célközönsége. :)

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#51958) SpydeR3412 válasza david335 (#51917) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Hát az meg micsoda? :DDD

(#51959) varadigabor válasza SpydeR3412 (#51958) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem tudom ,de mintha kiskoromban használtam volna olyat :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51960) Jackal2 válasza Geller72 (#51945) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nekem van ilyen, egy dologra vigyázz: nem mindegyik 18650 megy bele és tölteni nem lehet a keretben, csak fesz mérésre való.

Mi ez az új kép?

Spyder, VaradiG: akkor csak ez lehet :D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#51961) Saccco válasza Geller72 (#51956) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha már van. :)
Mondjuk úgy néztem, hogy az meg megy powerbankról is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#51962) Geller72 válasza Saccco (#51961) üzenetére


Geller72
veterán

Így van. ;) Ahhoz nem kell egy nagyobb töltő, hanem elég egy USB bármi, ami ad annyi kraftot. Ez a ballanszolós dolgot majd megnézem.

(#51963) Geller72 válasza Jackal2 (#51960) üzenetére


Geller72
veterán

Rendeltem egy iRangeX multis távot. Ha megjön, akarsz róla cikket írni? Elküldöm neked, te meg visszaküldöd. Meg akár erről a töltőről is. Van Nitecore töltőm a 18650-re (is). Az nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#51964) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Ez mire jó?
Lefordítottam google-val, de sokra nem mentem :) Azok, hogy Taranis Q7-be beleforrasztom, és javít a telemetrián, LUA parancsfájl dologban, de ennyi infóval nem lettem okosabb. Azért kérdem, mert telemetriát és LUA-t is használok.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#51965) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#51964) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én ezt máshogy szoktam megközelíteni mint, hogy mindent bele pakoljak ami belefér a cuccokba. :) van hiba? Minden működik? Hiányzik valami? Ha nem akkor nem kell bele semmi. :D
Amúgy ez crossfire höz van ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#51966) Jackal2 válasza Geller72 (#51963) üzenetére


Jackal2
senior tag

Én is rendeltem irangeX-et. Te melyiket? Ilyen Fatshark adapterem nekem is van, talán írtam is már róla.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#51967) fape válasza AMDaZERG_1 (#51964) üzenetére


fape
senior tag

Crossfire telemetriához jól jön. Ennek a kínai klónja: [link]. Tbs shopban is fent van: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#51968) varadigabor


varadigabor
senior tag

Miért érzek én késztetést hogy meg kell rendelnem ezt a Mark1 toltartós motort:D [ Mikor még 3-ik gépemet alkatrész rendelésénél járok, de már az 5-iket tervezzem :D

(#51960) Jackal2 Én is erre gondoltam nem lesz poros .Quadkopterre elég egy nejlon zacskó is :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51969) Geller72 válasza Jackal2 (#51966) üzenetére


Geller72
veterán

Én ezt. Mode2, black.

Én az 1S-es töltőre gondoltam. ;). Nem a 18650-es tartóra.

Jön egy ilyen is..

[ Szerkesztve ]

(#51970) Geller72 válasza varadigabor (#51968) üzenetére


Geller72
veterán

Hűbammeg. És még készlethiány is van belőle. :D

(#51971) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Ezt az IRangeX multiprotokollos dolgot hozzá lehet valahogy szerkeszteni egy Flysky I6S távirányítóhoz? A Banggood-on azt írják, hogy csak az I6-hoz, meg az I6X-hez lehet hozzákötni. Próbálta már valaki esetleg az I6S-el?

(#51972) Saccco válasza rokarudi (#51971) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha jön ki belőle PPM jel akkor elvileg lehet. Kérdés, hogy a belső adó akkor is megy-e. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#51973) Kris87 válasza rokarudi (#51971) üzenetére


Kris87
aktív tag

Nekem van, működik, ráadásul az i6s ad neki saját maga áramot, nem kell külső akksi. Létrehozol egy új modellt a békesség kedvéért, beállítod ppm-re és megy. Mind a 2 adót használja, de csak a multiprotokollra bindeled.

(#51974) Peaceliker válasza varadigabor (#51968) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mer' szép meg jók a képek :D
Papir forma jó erőben is van, de kéne róla "valós" teszt. Amúgy ha tényleg 40g ahogy gyártó állítja akkor az viszont gyalázat :(

"Oh my Goa'uld!"

(#51975) Geller72 válasza Peaceliker (#51974) üzenetére


Geller72
veterán

..20 centi szilikonbevonatos kábelezéssel..khm.."Weight: 40g (includes 200mm silicone wire)"

[ Szerkesztve ]

(#51976) Jackal2 válasza Geller72 (#51969) üzenetére


Jackal2
senior tag

Megy privi.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#51977) rokarudi válasza Kris87 (#51973) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Szuper, köszi. Akkor én is berendelek egyet próbaképpen, hátha a Nihui u807-hez is lehetne használni a távot :)

(#51978) Peaceliker válasza Geller72 (#51975) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azt olvastam csak nehezen hiszem :D

"Oh my Goa'uld!"

(#51979) twine válasza varadigabor (#51968) üzenetére


twine
addikt

Ehhez kapcsolódóan akkor itt fel is tenném a kérdést, ami régóta motoszkál bennem...

Általánosítani fogok a topical kapcsolatban, de persze ez a valóságban nyílván másképp van, hiszen mindenki más, és másért drónozik...

SZóval a kérdés... miért épít itt mindenki "életre halálra" állandóan gépeket alkatrészekből, és van tele a fala tengernyi kopterral?
A három(?) bloggírónkat megértem,,,az egy külön műfaj,,,megrendeljük, leteszteljük, megírjuk a véleményünket, aztán piac, vagy kuka, vagy ajándék tök mindegy....

De látok egy csomó embert, aki építkezik csinálja...2.-3.-4.-5. gépet....

MIért nem vesz, vagy épít mindenki egy, vagy ha úgy kívánja úri kedve két géposztályba való gépet, de olyat ami tényleg "baszatós", aztán repül vele....

MIndig azt látom, hogy "most rendelek "1 dolláros" esc-et, mer'az akciós, de egyből 20-at rendelek mert amugy szar, vagy kétséges" most rendelek motort, hogy legyen 30db otthon :D (nyilván költői túlzásokkal élek)

Emberre bontva nem tudnék senki kiemelni, és természetesen nem is akarok, ennyire azért nem figyelek oda...
De szerintem itt vannak jópáran, akik annyi pénzt raknak a szír szarok vásárlásába, hogy helyette, bármelyik csúcs configot meg tudná venni...(mert ha arról lenne szó hogy low coast büdzsé áll renelkezésre, azt természetesen érti az ember, hiszen van ez a takaró meg nyújtozkodás dolog,,,de mint említettem talán hatványokkal nagyobb összegek szaladgálnak sok embernél)
Látok olyat akinek állítólag ott a phantom, oszt bohóckodik a BUGs-sokkal,meg az egyéb kínai kamerákkal,,mijaf@szomnak? :F

És még mielőtt félre érti valaki: tényleg nem kötekedés, vagy "megmondás" részemről....
hanem valódi kérdés, mintha két pofa sör között egy jót beszélgetnénk...Mert valóban nem értem... :B :U

Egyébként erről a Vendettáról mi a véleménye a T. hozzáértőknek?

(#51980) Geller72 válasza Peaceliker (#51978) üzenetére


Geller72
veterán

Ha kábel nélkül ~30g, akkor az azért a ~2300g-s emelésért elnézhető. ;]

(#51981) Geller72 válasza twine (#51979) üzenetére


Geller72
veterán

Nah, nálam itt az állítólag Phantom az állítólag GT-R90-el. ;] :P

(#51982) twine válasza Geller72 (#51981) üzenetére


twine
addikt

A kérdés még mindig adott: 'oszt bit "bohóckodsz" a BUGSokkal? :F ;]

Nem fototárat kértem :P :DDD hanem hogy megértsem, miért jó a "használtautóról" az összes zsigulit megvenni, amikor nap mint nap masszíroztathatod a segged a "C" osztályban is.... :F

És itt most nem DJI-t fényezem,,ne értüsk félre,,,RAcerben is vannak örületes gépek... :U

[ Szerkesztve ]

(#51983) Peaceliker válasza twine (#51979) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mert vannak akik modellezők :P ne értsd félre, nem nézem le azt aki csak repülni akar, de ők nem a kimondott modellezők. Modellező ha kész gépet is vesz, már bontja is el és nézi hogy szabhatja személyre, javíthat rajta stb. De inkább szeretek darabokban venni dolgokat és összerakni, mert szeretek építeni. Nekem asszem 8 gép a végső terv. Amúgy még megindokolni is meg tudom mind :D
2s 2col bentre
2s 2col kertbe
3s 3col kis range de kértnél nagyobb helyre :D
4s 4col mert nemtom, bejon hogy erős és szinte 0 drift
5 col könnyű gép (csak mert érdekel milyen lehet auw 350g alatt akkuval 5 colon)
5 col nyújtott x mert kell egy backup gépet kivinni
6 col mert jól néz ki xD

És valszeg veszek majd egy diatone plus gépet mert bazi jól néz ki meg mert + is :)
Amúgy egyik sem alja 3ft os cuccokbol van össze rakva, persze semmi hypetrain nincs benne, mert olyanra nem költök ami nem ad az életemhez pluszt de drága :) amúgy műszaki bajom nem nagyon szokott lenni, bontás sem azért szokott lenni, hanem mert átépíteni van kedvem :DDD

Igazából ezek árát nem tudnám milyen drónba rakni, mert olyan drága egybe gép csak kamera platform van, az meg nem érdekel :))

"Oh my Goa'uld!"

(#51984) Geller72 válasza twine (#51982) üzenetére


Geller72
veterán

Igen. Itt. Meg még másik kb 6 drónnal. Meg nemrég vittek el kettőt. A kefés Q105BAT-hoz most jönn meg a váz, át is építettem már. A bugs6 most 58 euróért jött. Mondom 58. Van hozzá FPV kamera. És úgy tudom neki baszatni, hogy még. És ha odaverem és kettétörik, akkor nem a 400k-s P4 törik ketté, hanem egy 58 eurós szar, amihez 3 forintért megint veszek egy vázat és másnap megint nyélen mehetek vele. Azért van több gépem, mert mindegyik máshogy repül, másra/másképp használom. Van 9 biciklim. Egyet betonra építettem, egy könnyűt, de van egy gyári Bianchim is.Speed, Van kemény terepre egy épített MTB-m, egy vegyesre..etc.
Azért, mert tetszik, mindegyik más. Ahogy a drónok is.

Sőt, bammeg :D. Kettő is van ebből is. Megy rá a kamera. :P.:

Amúgy megértem, ha kétségbe vonják a szavaim, de az nem ok, ha nem a szemembe mondják, hanem hátulról, megcsavarva. ;). Ha nem hiszel valamit, írd meg privátba, vagy ide, nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#51985) twine válasza Geller72 (#51984) üzenetére


twine
addikt

jééézusom.....Akkor veled sem ülök le sörözni, ha ennyire nem tudsz beszélgetni :((
Neked valami bizonyítási kényszered van? :F
Használd egészséggel mind a 9 biciklid :DDD :DDD

(#51983) Peaceliker :
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#51986) vandor01 válasza twine (#51982) üzenetére


vandor01
őstag

miert miert hat a jatek orome...
a gyerekek is eljatszanak a tobb ezer forintos legoval is de akar egy darab ronggyal is vagy focilabdaval... a lenyeg a jatek orome :D :D

szerintem mindenki szereti a finom es szepen talalt steaket..... de meg sem azt esszuk napont 3X valamikor jol esik a parizsis zsomle hiaba van tobb milla a szamlan nem kell steak non-stop.... ez a kopterezes a pillanatnyi elvezetrol szol az adott pillanatban a BUGS nyujtja azt akkor azzal hasit az ember :D :D
2nap mulva meg johet a kovetkezo ha phantom van akkor az.... na most kis szar gepeket mondjuk 100ejro/db ertekben vagy kevesebbert 50euro/db? miert ne tartson az ember a falan akar tobbet is a megfelelo alkatresz hatterrel... en emlekszem mikor kezdtem rendeltem 2db H8 minit... 2 het alatt ket kulon cimbi elreptette a picsaba... azt varhattam 1honap+ mire jott vmi repuloszerkezet... akkor inkabb logjon a falon ilyen olyan amolyan mert ha csak 1 van akkor gyorsan hoppon/koppon talalja magat a "Phantom Pilot" nehogy a vegen rendelj tartalek GTR90-et? :F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#51987) Geller72 válasza twine (#51985) üzenetére


Geller72
veterán

..te írtad, hogy állítólag. Hogyan bizonyítsam be az ellenkezőjét máshogy? :D. Ha megmutatom, nem?

(#51988) twine válasza vandor01 (#51986) üzenetére


twine
addikt

:R
Örülök ,hogy van aki, értelmesen el tudja mondani azt amire kíváncsi voltam... :R

[ Szerkesztve ]

(#51989) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#51960) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Most már értem, de nem kell rá ekkora... :DDD
Betekertem széles celluxal, így már bírja a búvárkodást. ;]

(#51990) Saccco válasza twine (#51988) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gellert kapott az üzenet. ;] ;] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#51991) Geller72 válasza twine (#51988) üzenetére


Geller72
veterán

..van aki meg nem, ugye..aham. Ok.

(#51992) AMDaZERG_1 válasza twine (#51979) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nekem "csak" négy gépem van, vagyis összerakva jelenleg egy x220s :)
Két picit építek (95 - 130mm), hogy azon sajátítsam el az acro különféle elemeit, amit szimulátorban begyakorlok.
Aztán, ha már jól megy kicsivel naggyal is megejtem, így kisebb az esély, hogy rommá zúzom. A nagyból meg véletlen lett kettő, mivel annyi tartalék alkatrészt halmoztam fel, hogy egy plusz gépet kiad.
Így van kicsiből, és nagyból tartalék, és gond esetén nem kell megvárnom míg Kínából csigaháton megérkeznek az alkatrészek, feltéve, hogy van épp raktáron, késve küldik, elveszik...
Viszont tényleg vannak felhalmozók, de, mint korábban írták valós az az érv, hogy szeretnek barkácsolni, ahogy teszem én is.
Ja, meg van az F36, amit megvásárláskor néhányszor használtam, de azóta is a táskájában van. Viszont arra is sikerült plusz pénzt kiadnom (akkukra), de valószínűleg bagóért eladom, mert nem látom nagy értelmét.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#51993) fape válasza twine (#51988) üzenetére


fape
senior tag

Valaki szeret építeni, plusz nem utolsó sorban a birtoklás vágya. Olcsóból többet lehet :D

szerk: Ja persze és sose lehet tudni mi megy tönkre és várni kéne rá heteket. A drágából annyira nem vicces kettőt venni csak h legyen tartalék is.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#51994) vandor01 válasza twine (#51988) üzenetére


vandor01
őstag

aztan az is benne van a pakliban hogy az ember kicsit kapzsi meg a birtoklasi vagy mikor kis pocsok voltunk akkor elvettuk a masik lendkerekes autojat vagy epitokockajat pedig lehet volt belolle boven... felnotkent inkabb megvesszuk kattingattunk rendeljuk kinabol... van aki meg szeret szopni nem jo a gyari kesz mast akar inkabb epitget todoz fodoz de a lenyeg a tulajnak tessek az eredmeny... :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#51995) Saccco válasza AMDaZERG_1 (#51992) üzenetére


Saccco
nagyúr

E011/H67 szebben repül a kicsi akkuval, mint a saját 260mAh-sal. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#51996) -Ronnie-


-Ronnie-
csendes tag

sziasztok. Totál kezdő vok, még a szimulátorral vesződöm, kérlek segítsetek. Többen írtátok, h rendeltetek Visionplus szemüveget. Esetleg van vkinek tapasztalata már róla? Összevetve EV800-al mennyivel lehet gyengébb a vevője? Most megint akciós, igaz nem annyira, mint a múltkor, de 30EUR-ért még így sem tűnik rossznak. Vagy megéri még rááldozni 5e-t és venni EV800-at inkább? Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#51997) varadigabor válasza twine (#51979) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem úgy-e van:
Martian III 5 coll - freestyle gépem , ez az alap:D
Martian III 6 coll - freestyle gép , ez ha másikat szét csapom jó tartaléknak, és ki akartma probálni a 6 collt
Jjpro 175- ez olcsó volt, majd átalakítom 5"-ra mert így elég fostos
Leader 120- ez most nem olyan jó, de ez a kertbe kell.
Skyshadow s800 csupaszárny ez azért kell hogy (egyszer majd ) longerangezzek vele,és akartam egy RTF-s gépet.

-Tervezés alatt van a Saját vázas vertical gépem, ez versenyre kell.
Későbbre szeretnék még:
Hexa racer-t, ez azért mert vicces és fele cucc meg van hozzá.
Szeretnék még egy olyan gépet amin iszonyat erős motorok vannak de cserébe nem olyan nehéz.
Talán még egy long range 7-8" gépet is egyszer.

Én azért csinálom ,mert szeretek építeni, az alap gépemben is már szerintem nincs is olyan alkatrész ami eredetileg meg építettem. Építeni meg akkor szoktam ha nem tudok ki menni repülni.

Nekem ebből látszik hogy mindegyikre feltétlenül szükségem van :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51998) Peaceliker válasza -Ronnie- (#51996) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem kényelmesebb az ev800, de amúgy jobb is úgy ítélem meg. Vevő is érezhetően messzebbre lát, de nem vészes ám másiknak sem.

Jah ev800, volt múltkor róla szó, kikapcsolás. Valóban hangya foci megy de nem kapcsol ki kijelő, amíg gombot el nem engedem, ha 20mp ig tartom sem... Szal ez az egy "baja" van amit találtam, vagyis ezt nem szeretem benne, amúgy jóféle :)

"Oh my Goa'uld!"

(#51999) twine válasza vandor01 (#51986) üzenetére


twine
addikt

" nehogy a vegen rendelj tartalek GTR90-et?"

Nem-nem....(segget csinálva a számból, hogy valszeg nem akarok a jövőben másik géposztályt)egy Diatone GT200S-en gondolkodom a jövőben.... :DDD

Innen is jött a kérdés gondolata...hogy nézegetem a profik videóit, és látom, hogy a nagyok is több gépet tartanak, különböző célokra(...de ott is max.2-3db-ról van szó, és meg is van az ok, melyiket mire használják)

Nem is kimondottan az építünk, vagy kész terméket vásárlunk volt a kérdőjel,,,hanem hogy ha építünk, akkor miért nem olyat ami......hát hogy is mondjam....technikailag időtállóbb....

Szóval pont ezért kérdeztem, mert látom magamon, hogy még nincs is levegőben a kicsi, de kiderült, később mégis jó lenne egy olyan, ami elbír egy gopro-t!

De ha olyat veszek, valszeg a pénzügyeimnek megfelelő maximumot választom...hogy később ne kelljen vele g*cizni...
Persze, nyílván nem "örök élet plusz egy napra vásárol az ember, hiszen avul, törik...etc....) de most kimondottan a tudás amiről beszélek....pld a motorok....olvasom, hogy "ennyit" tud emelni, meg "annyit"....
én ugy gondolkodom, hogy akkor azt választom, ami "annyit" tud , és akkor egy ideig le van tudva a gond....

Hát innen indultak a gondolatok, és kérdések.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#52000) Saccco válasza -Ronnie- (#51996) üzenetére


Saccco
nagyúr

Minden nap megnézem, hogy akciós-e... Ma még nem néztem, erre az. :DDD :DDD

Nekem nem volt még szemüvegem, de nagyon tetszik. Az FPV úgy általában is, illetve ez a szemüveg is. :K
Összehasonlítási alapom nincs. :DDD

(#51999) twine:
2-3db :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.