Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41459) AMDaZERG_1 válasza molnigee (#41031) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Gondolkodom a Wizard x220s megvásárlásán, de leginkább azon agyalok nem lenne jobb külön megvenni a távirányítótól.
Kisebb a csomi talán nagyobb esély, hogy nem kekeckednek. És még nem eldöntött FrSky vagy FlySky
Szóval a nagy kérdés, hogy ehhez melyik FPV szemüveg, ami használható, de ár/érték nagyon jó (~2-300 méter hatótávig).
Ahogy elnézem nincs benne a GPS, így az gondolom utólag beszerelhető. Melyiket célszerű beszerelni?
Nincs még szinte semmi tapasztalatom ezen a területen, így amolyan vakon csörtetek a porcelánboltban.
Arra rájöttem, hogy az X8HW nem az én irányom, bár már ráköltöttem egy komplett racer árát :( és most kezdenek beszivárogni az országba a megrendelt részegységei viszont szeretnék inkább ilyen kicsi darazsakkal szaggatni.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.