Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz ferob #114233 üzenetére

    a kiszállási díj emelése meglehetősen markáns, bár ha azt nézem, mást se javít olcsóbban egy házhozjövő szerelő. HA a hiba nem nálam van, legalább ingyenes a javítás. :D Így szépen lassan újra divatba fog jönni a hozzáértő ismerős, szomszéd jelenség. No meg a kiszálló technikus jóindulata, hogy kiszámlázza-e például az optikai kábel sérülését...

    Arra kíváncsi leszek, hogy a közös adatbázis felépítésén túl mikor jutnak el a közös ügyviteli rendszerig, mert nyilván majd ez lesz érdekes, amikor egyesíteni akarják One-ná a DIGI-t és a Vodafone-t. Az árakról szóló fejtegetés is furcsa számomra, mint ha valamilyen árváltoztatás lenne előkészülőben...

    Ránéztem az ÁSZF-változásokra. Június 1-től adószámos kis- és középvállalkozás igényelhet csak fix IP-címet üzleti előfizetéssel. HA jól értem, a magánszemélyek már így is bukják a fix címet.

    Nagyon szigorít a DIGI, remélem, nem az lesz a vége, hogy a fair use jegyében az adatforgalom alapú díjazás is megérkezik 2024-re...

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés