Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) 4Grider válasza M_AND_Ms (#55549) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán azért, mert a Digi izomból elutasít bármilyen jelentősebb áremelést, mert nem akarja azt az előfizetőire áthárítani. Nem véletlen, hogy a spílerekkel is annyi ideig húzódott a szerződéskötés...

(#55552) qnadam válasza M_AND_Ms (#55549) üzenetére


qnadam
veterán

a diginél, a upc-nél meg a t-nél.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#55553) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Erre Én is kíváncsi vagyok, hogy tényleg fognak-e repülni. Remélem, hogy születik megoldás és megy minden tovább! :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#55554) dh66e válasza Zoshi85 (#55541) üzenetére


dh66e
veterán

Digi facebook oldala még nem robbant?
Nagyon remélem hogy ez csak a szokásos digi játszma.....

(#55555) nfsu17 válasza dh66e (#55554) üzenetére


nfsu17
veterán

jó lenne, ha már a digi is rájönne, hogy el kéne kezdeni csomagokat adni.
sport, természet, stb.
ott a CAM, ne csak a szutyok sd hbo, meg szutyok sd filmnow menjen rajta.
El tudom dönteni, meg mások is, hogy akarok-e spílert meg sport1hd-t, vagy nem.
Ha akarom, kifizetem. A lehetőség sincs meg. Vagy van digi, vagy nincs, kb ennyi.
Ez azért gennyes húzás lesz, ha tényleg meglépik.
A spektrum azért fájni fog, a többi nem gáz. Bár darts-ot szerettem nézni decemberben.
Apám meg "sportos", bár sok sport1-2-t ő sem néz úgy rémlik.
A minimax azért sok családban (sajnos, vagy nem sajnos) "0-24" csatorna.

(#55556) 4Grider válasza nfsu17 (#55555) üzenetére


4Grider
nagyúr

Alapvetően ott a probléma, hogy a csomagos árképzés mindenütt drágít. Mi pl. 5 tv-n nézzük az adást, csak a CAM-ok havi bérleti díja már egy-két kiscsomag árát elvinné...

(#55557) dh66e válasza nfsu17 (#55555) üzenetére


dh66e
veterán

Szerintem erre ott a többi szolgáltató.
A diginek mások a szempontjai.

(#55558) qnadam válasza nfsu17 (#55555) üzenetére


qnadam
veterán

a digi legnagyobb előnye, hogy ott van kódolás nélkül szinte minden a madzagon. fttb-nél frekire lehetne szűrni, de ftth-nál azt se igazán...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#55559) RoyBatty válasza kungzi (#55546) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Szerintem jobb ötlet venni mellé egy Flip-et a Telekomtól, én nem dobnám ki a Digit a net és a nagyszámú kódolatlan csatorna miatt.

(#55560) wwenigma válasza kungzi (#55546) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze legyen a legolcsobb es legyen benne minden csatorna. Spiler miatt nem kellett volna sírni akkor most lehet tudnanak nagyobb arat adni AMC-nek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#55561) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

[link]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#55562) Intruder2k5 válasza M_AND_Ms (#55561) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát, egy sem hozott lázba a felsoroltak közül. Sosem nézek sportot, kivéve Forma-1. :)

[ Szerkesztve ]

(#55563) 4Grider válasza M_AND_Ms (#55561) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak azt nem írták, hogy ez mennyivel kerül többe a szolgáltatóknak (és így az előfizetőknek is). Azoknak is, akiket esetleg nem érdekelnek a sportcsatornák. És ez csak egy műsorszolgáltató, a TV2 csoportot a MNB tőkésíti fel (azaz mint adófizetők fizetjük), az RTL csoport már benyújtotta a számlát, és a többiek is előbb-utóbb vérszemet kapnak.

(#55564) crue válasza 4Grider (#55563) üzenetére


crue
őstag

Na igen, elég gerinctelen dolog így uszítani a facebookon, amikor csak az érme egyik oldalát mutatják meg.

(#55565) Intruder2k5 válasza 4Grider (#55563) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nettó uszítás ez, semmi más. Nyilván a saját üzleti érdekeiket védendő, akarják felhasználni az előfizetőket.

(#55566) g0dl


g0dl
addikt

Hát ez a sport1 sport2 ügy eléggé kenyértörés részemről, ugyanis náluk megy a kézilabda BL.

Erre sürgősen megoldást kell találnom.

(#55567) agroman válasza Intruder2k5 (#55562) üzenetére


agroman
senior tag

en meg a tucatnyi szar szappanoperat nem nezem..

------

(#55568) g0dl válasza Intruder2k5 (#55562) üzenetére


g0dl
addikt

A forma1 ( boksz, pankráció) nem sport, hanem cirkusz.

(#55569) nubreed


nubreed
veterán

Én a Spektrumot eléggé sajnálom. :( Azon szoktak menni érdekes dolgok.

Azt lehet tudni, hogy ezek helyett a felsoroltak helyett bekerül valami más a csatorna kínálatba? Vagy egyszerűen tényleg kivezetik ezeket, és ugyanannyi pénzért kevesebbet kapunk?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#55570) g0dl válasza nubreed (#55569) üzenetére


g0dl
addikt

Én abban reménykedem, hogy ez csak az ártárgyalás része.

(#55571) agroman


agroman
senior tag

nem fogja megkoszonni a digi amit az NFL szurkoloktol fog kapni..
szerintem par ezren fogjak az elofizetesuket es leszarjak a DIGI uzleti strategiajat..

------

(#55572) Márton válasza nubreed (#55569) üzenetére


Márton
nagyúr

Pl. az Ozone Network-öt tudnám értékelni.
Azonnal előfizetnék a full csomagra a közszolgálatiról :DD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55573) 4Grider válasza g0dl (#55570) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én is. Itt viszont a fő kérdés az az, hogy a lineáris tartalmat előállító szolgáltatók meddig emelhetik a havidíjakat úgy, hogy egyre kevesebb lineáris tartalmat fogyasztó van a piacon...
A Digi nem véletlenül csökkentette utoljára a tv csomagja árát és emelte az internetét...

(#55574) tupijani


tupijani
tag

Én nem problémázom, át megyek flipre, csak a net marad. Ez kb. 7100 ft. A Digi sok előfizetőt veszít el részben, vagy egészben.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#55575) MDanny válasza Márton (#55572) üzenetére


MDanny
senior tag

Mára már nem az, amit régen ismertünk... A legutóbbi struktúra váltás óta rengeteg olyan műsor megy az Ozone-on, ami eddig a Life-on ment, pl. egészséggel kapcsolatos műsorok, főzőcskézős műsorok stb. Nem indult el a nyár elején beharangozott OzoneUniverzum, Gyetván Csaba is a Discovery-n kap új műsort, ennek szvsz vége. Nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#55576) nubreed válasza agroman (#55571) üzenetére


nubreed
veterán

De ugyanígy vannak ezzel az NBA fanok, stb. Lehetne még sorolni, sokakban kifogja váltani ezzel a lépéssel a Digi a nem tetszést. Ha 8 csatornát kukáznak és nem adnak helyette semmit (ha ez így lesz) akkor vajon olcsóbb lesz a szolgáltatás? Mert ezek után ez a minimum. Ráadásul maga az AMC elég erős címekkel rendelkezik (Better Call Saul pl, hogy csak egyet említsek) és bár tudom, hogy sokan letöltök a sorikat, vagy streamelik de egy csomó ember ettől még hagyományos módon nézi és ezzel a húzással január 1-től ennek vége ezek szerint.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#55577) g0dl válasza 4Grider (#55573) üzenetére


g0dl
addikt

Pont a sport az olyan, hogy élőben szereti nézni az ember. Az is tény, hogy fociban sokat bukott/értéktelenedett a sport1/2.
Ahogy egyébként a digisport is.
Nem örülnék, ha beindulna a streamvadászat, mint a sportklub vita idején.

(#55578) Márton válasza 4Grider (#55573) üzenetére


Márton
nagyúr

"lineáris tartalmat előállító szolgáltatók meddig emelhetik a havidíjakat"
Ezt sose értettem. Lineáris tartalmat előállító szolgáltató vagyok :B , mégsem kerül műsorom a Telekom helyi csatornalistájába, mert nem kevés pénzt kéne fizessek, hogy rákerüljek.
Akkor most végülis ki fizet, kinek :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55579) 4Grider válasza Márton (#55578) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagyon jól tudod, hogy a piac határozza azt meg, hogy mikor kell neked fizetned és mikor teheted azt meg, hogy előfizetőnként pénzt kérsz a tartalomért. Az igazán nagyok a reklámokkal telepakolt tartalomért is tudnak pénzt kérni...

(#55580) 4Grider


4Grider
nagyúr

Itt igazából az a kérdés, hogy amit Sixx írt az Indexen, az mennyire állja meg a helyét. Mert ha nagyon, akkor inkább azért kell aggódni, hogy meddig lesz még Digi (meg flip):
"Index úgy tudja, az ATV-nek több száz millió forinttal tartoznak, a lejárt számlák 4-6 hónapja várnak kiegyenlítésre. Ennél is durvább összegekről hallani a TV2 és az RTL Magyarország viszonylatában, a két vezető kereskedelmi tévének ugyanis milliárdos tételekkel tartozhat a DIGI. Piaci értesüléseink szerint a tartozások azóta halmozódnak extrém mértékben, hogy a DIGI belevágott a mobil üzletágba, ami egyelőre csak viszi a pénzt, és ezeket a lyukakat tömögethetik a szolgáltatók felé ki nem fizetett összegekből."

(#55581) sandró60 válasza 4Grider (#55580) üzenetére


sandró60
addikt

Én azért még várnék a különböző "indexes"híresztelésekkel kapcsolatban,mert már volt az ellenkezője is.Az utóbbi ilyen olyan "indexes" hamis hírek is igazolják.

(#55582) Samott válasza 4Grider (#55573) üzenetére


Samott
addikt

"A Digi nem véletlenül csökkentette utoljára a tv csomagja árát és emelte az internetét..."

Nem veltlenul, de nem azert mint amit te gondolsz kore, hanem mert az internet 5% afa a tv meg 27%. Igy azonos brutto osszegbol tobb marad nala. Netto adocsalas. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#55583) Intruder2k5 válasza g0dl (#55568) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egészen pontosan technikai sport.

(#55567) agroman
Én sem.

(#55584) RoyBatty válasza 4Grider (#55580) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igazából a Diginek azóta hirdetik a közeli csődjét a konkurrensei, amióta megjelent Magyarországon 1994-ben (Digi néven 2006 óta) :)
Abban igaza van a cikknek, hogy a mobilos projekttel a Digi a nyakába vett egy baromi nagy pénzügyi terhet kétséges megtérüléssel (különösen a legutóbbi frekvencia aukció híreit látva). A késve fizetés nem Digi sajátosság, nagyon sok cég bűvészkedik a beszállítói számlák halasztott fizetésével (jelenleg ez olcsóbb finanszírozás, mint a banki hitel).

(#55585) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.

Egy gyorskérdés. 2020 január 20 körül lejár az egy éves hűségidőm diginél. Tv, net, telefon full. A kérdésem, hogy be kell majd ez miatt mennem ügyfélszolgálatra? Változik bármi? Úgy értem ár, szolgáltatás, bármi? Vagy marad minden úgy, ahogy eddig árban, szolgáltatásban, csak határozatlan időre fog szólni?

(#55586) RoyBatty válasza rothfb (#55585) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Normál esetben nem kell bemenned és az árak sem nőnek. Viszont ha még a régi "okos" csomaggal fizettél eddig havi 4500 körül, akkor várhatóan a jelenleg érvényes listaárat (6000 körül) fogod fizetni azzal az indoklással, hogy a régi csomag megszűnt.

(#55587) rothfb válasza RoyBatty (#55586) üzenetére


rothfb
veterán

Most digitv 3300 Ft, diginet1000 2225 Ft, digitel200 200 Ft, HBO maxpack 2600 Ft kedvezményesen, Filmnow 300 Ft, 2 db Smartcam 200 Ft (az egyik ugye ingyenes). Így fizetek 8800-at. Plusz erremég rájön a digimobilos költség, ha van. A 4 tesztkártya ingyenes.
Na ez fog változni?

(#55588) Okean válasza nubreed (#55569) üzenetére


Okean
tag

A BBC Earh HD-t el tudnám viselni.

(#55589) RoyBatty válasza rothfb (#55587) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

A Digi számlázása önmagában megérne egy külön topikot :), de ha a jelenleg érvényes listaárakat veszik majd alapul (mert megszűntek a régi csomagjaid), akkor hűség nélkül egy havi 725 forintos emelésre számíthatsz, 1 év hűséget aláírva 275 forint a havi emelés, de itt kapsz 9000 forint extra éves kedvezményt (az első 3 hónap csökkentett áron megy), így összességében olcsóbbra jösz ki a jelenleginél.

(#55590) rothfb válasza RoyBatty (#55589) üzenetére


rothfb
veterán

Magyarul januárban menjek be és írjak alá újabb 1 év hűséget? Jól értem?
Ja és mikor érdemes bemennem? Már most decemberben, vagy ráérek januárban?

[ Szerkesztve ]

(#55591) RoyBatty válasza rothfb (#55590) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Jól érted, írjál alá 1 évet, de ezt csak a hűségidő (a te esetedben január 20) lejárata után tudod megtenni, előtte nem (ne kérdezd miért, ez is Digi specialitás).

(#55592) Radiator667


Radiator667
csendes tag

Ha nincs NFL akkor váltok flipre , azt annyi a Diginek. Ha marad akkor januárba 1 éves hűséget vállalok.

[ Szerkesztve ]

(#55593) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Még nem volt időm utána olvasni, de lehetséges, hogy ilyen egyoldalú ÁSZF módosítás miatt elállhatok a hűségtől?

YOLOska

(#55594) Funthomi válasza Funthomi (#55593) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Közben megtaláltam a választ az ÁSZF-ben:

"Amennyiben a módosítás az Előfizető számára bármilyen hátrányos rendelkezést tartalmaz, az Előfizető az értesítéstől számított 45 napon belül, azonnali hatállyal, további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést. Az Előfizető a határozatlan idejű előfizetői szerződést azonnali hatállyal bármikor jogosult további jogkövetkezmények nélkül felmondani."

YOLOska

(#55595) 4Grider válasza Radiator667 (#55592) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha tönkre megy a Digi, flip sem sokáig lesz...

(#55596) Intruder2k5 válasza 4Grider (#55595) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nincs az a pénz amiért IPTV-re váltanék, amíg itt a DVB-C, ráadásul kódolatlan.

(#55597) rothfb válasza 4Grider (#55595) üzenetére


rothfb
veterán

Én nagyon remélem azért, hogy megegyeznek, mert már nálunk a családban is arról szól a vita, hogy váltsunk UPC-re mert kell az AMC és kellenek a sportcsatornák, meg a Spektrum is. Szóval jó lenne, ha összeszednék magukat, mert az előfizetések elvesztése sokkal többe fog kerülni, mint amennyit megspórolnak azzal, ha nem kötnek szerződést az AMC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#55598) Intruder2k5 válasza rothfb (#55597) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez egyáltalán nem biztos, lehet akkor újabb áremelésre kényszerülnek, ami miatt több előfizetőt vesztenének, mint a sportcsatornák kivétele miatt. Ezt igazából ők tudják.

(#55599) prisz válasza Intruder2k5 (#55596) üzenetére


prisz
aktív tag

Most komolyan, akkor emeljenek az árakon kb. 100 ft-ot. És akkor mi van? Faternél telekom ip tv van, ég és föld a különbség a Digi javára, ráadásúl senkinek sem kívánom a sz@ros ip boxokat...

[ Szerkesztve ]

(#55600) Intruder2k5 válasza prisz (#55599) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ennek a csoportnak 100Ft, a másiknak is 100Ft, a harmadiknak 200Ft, és mindjárt összejön a szép kis áremelés. Persze tudom ez nézőpont kérdése, de szerintem meg ne emeljenek, én legalábbis sportcsatornáért ha tehetném egy vasat se fizetnék.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.